Skocz do zawartości

Związek, relacja z osobą niepełnosprawną.


Rekomendowane odpowiedzi

Taka historyjka, której byłem świadkiem do przemyślenia dla osób, które myślą, że kobieta niepełnosprawna ma coś innego w głowie niż reszta.

 

Kilka lat temu mój dobry znajomy poznał dziewczynę 20+ ( dokładnego wieku nie znam ), która miała problem z kręgosłupem, biodrami i nogami ( jakiś rodzaj deformacji ) i poruszała się o kulach.

Chłopaczyna był dość nieśmiały i lękliwy i w dodatku 100% biały rycerz ale wyraz jego twarzy zawsze powodował, że nawet osiedlowe pijaczki nie zaczepiały go o fajkę.

Oczywiście to ona jego upolowała i bardzo szybko razem zamieszkali.

 

Jak ją poznałem to złapałem się za głowę.

 

Już pierwszego dnia jak ją poznałem to przy mnie go opieprzyła, że miał psa wyprowadzić i w rezultacie ja znając pannę zaledwie 10 minut zostałem z nią sam a on wyszedł z psem ?

Ja otrzymałem natomiast worek komplementów.

W zasadzie to widziałem w miarę upływającego czasu, że szuka tylko pretekstu aby ten związek zakończyć.

Miała ciągoty do bad boyów jak jasna cholera i nawet przy nim się gapiła jak cholera na innych gości.

W dodatku tak mu dawała popalić, że głowa mała. Opieprzała go dosłownie za wszystko łącznie z tym, że stół powinien co chwilę wycierać bo pies sierść gubi i może coś na stole leżeć.

 

Oczywiście kopnęła go w dupę i jeszcze powywalała jego rzeczy przez okno z dnia na dzień bez ostrzeżenia. Chłopak wraca po 14 godzinach na budowie a tu wszystko porozpieprzane pod blokiem a "ekipa przyjaciół" zażądała zwrotu kluczy do mieszkania i nie wpuścili go nawet na klatkę schodową.

 

Z zachowań jakie u niej widziałem to:

- ciągoty do bad boyów ( standard )

- totalny bojkot wszystkiego czego nie lubiła ( jak jej się film nie podobał to rozwalała muzykę aby zagłuszyć telewizor mimo, że kolega oglądał )

- cały czas nawijała, że nie lubi pizdowatości

- wiecznie zapożyczona ( nawet mnie chciała urobić )

 

Morał z tego jest taki, że kalectwo nie zmienia natury kobiecej.

Taka kobieta ma po prostu trochę inne priorytety ale jeśli chodzi o zachowanie to różnic między kobietą 100% sprawną a kobietą z ograniczoną sprawnością ruchową po prostu nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.