Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ivar

Użytkownik
 • Content Count

  183
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

321 Świetna

About Ivar

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @trebacz3223 ja po przeszło prawie 10 latach kopnąłem w dupę niemieckie korpo, które jako firma globalna, globalnie ruchają szeregowych pracowników aż trzeszczy. Jak poszedłem do nowej roboty to się załamałem ( zupełnie nowa branża ) ale ani chwili nie żałowałem decyzji, że olałem niemieckich wyzyskiwaczy ( czyli wymagania zachodniej jakości za wschodnie pensje ) bo po 9 latach dymania ciężko mówić o strefie komfortu gdzie wiesz z jaką łajzą będziesz się musiał użerać. Jedną z najgorszych rzeczy jakie tam widziałem to zarządzanie. Co się tam odpierdalało to głowa mała. Tępe kozy po zawodówkach fryzjerskich lub cukierniczych z doświadczeniem w sprzedaży w sklepach monopolowych zarządzały ogarniętymi chłopakami po Politechnice albo innych szkołach wyższych i to nie jakiejś europeistyce czy kulturoznawstwie. Poszły na jedną imprezę "firmową" i po nawiązaniu bliższych "stosunków" stały się kierowniczkami działów. Nie muszę opisywać jak działał na nie stres. Darcie ryja na podwładnych było na porządku dziennym. A teraz mam i kasę i czas dla siebie bez zbędnych nerwów. Tak więc głowa do góry i do przodu @trebacz3223 !
 2. Obecnie niektóre stare rodziny Włoskie i Sycylijskie także to praktykują w katolickim obrządku. Kobieta, która chce się rozwieść w takiej rodzinie albo się puści to traci wszystko włącznie z wsparciem członków rodziny. Wszystko to odbywa się po cichu i nie mam tu na myśli mafii. No i oczywiście Cyganie mieszkający na terenie Polski nadal to praktykują.
 3. Kolego @Adrianos 1. Żadnego małżeństwa. Jeśli jesteś zwolennikiem małżeństwa prawnego "bo tak trzeba" to masz przerąbane. Nie masz żadnej pewności czy myszce nie odwali po obejrzeniu jakiegoś serialu i nie zachce jej się "lepszego życia" to musisz mieć spory hajs na prawników nawet mając intercyzę bo wystarczy jeden siniak na rączce, obdukcja i wypisany "na kolanie" prokuratorski zakaz zbliżania się do "pokrzywdzonej". Do domu nie wejdziesz bo Cię policja zawinie i dostaniesz łomot za znęcanie się nad kobietą. Jak chcesz dowiedzieć się jakie korzyści ma mężczyzna w małżeństwie to polecam blog dwóch prawników usunięty w ramach "walki z mizoginią". Link : http://web.archive.org/web/20181028184544/blogdlamezczyzn.pl/ 2. Jak najbardziej. Jeśli w związku jest równość to i koszty życia dzielimy po połowie. Jeśli ja wszystko opłacam to ja jestem panem i ja ustalam normy i zasady. Nie podoba się ? Wypad. Ilość kobiet w Polsce między 20 a 30 rokiem życia wynosi przeszło 2,5 miliona. Proszę wybierać. 3. Ni chooja. Kobieta ma się nigdy o tym nie dowiedzieć. Jak nie potrafi tego uszanować i robi awantury "bo nie wie" - wypad. Na niektórych umowach o pracę masz dodatkowo klauzulę o nie ujawnianiu zarobków. 4. A po cholerę takie konto ? Jak usuną fizyczną gotówkę to wtedy ma to jakiś sens ale teraz? Kasa na stół i robić opłaty. Jak będziesz robił przelew to kobieta pozna numer Twojego konta i jako prawna żona może uzyskać w banku dostęp do niego chyba że zaznaczysz w banku, że nie wolno. Tutaj lepiej wiedzą spece od banków ale jak nie będzie małżeństwa prawnego to tak naprawdę gówno zdziała. 5. To się tyczy wszystkich punktów odnośnie finansów. Żelazna tajemnica. Jak pani będzie robiła jazdy z tego powodu (fochy, kupczenie cipą itp ) to wypad. "Nie pożyczaj - zły obyczaj Cielę pożyczało a potem ryczało" Ciężko jest zachować zdrowy rozsądek przy atrakcyjnej pani ale jeśli zgotuje Ci taka piekło na ziemi to potem sam zaczniesz zadawać pytania w stylu "jak ja [email protected]#a mogłem z nią być".
 4. Kolego @truizm Ja miałem przyjemność posuwać 19 latkę mając 32 lata i sporych rozmiarów kałdun w tamtym czasie. Dziewczyna szczupła i drobna tylko zęby miała krzywe i z tego powodu jak się okazało dość duże kompleksy. Nie miałem nic oprócz zakatowanego wieśwagena. Tylko, że mieszkałem sam i w większym mieście natomiast panna była z takiej dziury, że tam nawet przystanek złomiarze ukradli. Laska dając mi dupy po prostu chciała się wyrwać z wioski i tylko to nią kierowało. Miałem być trampoliną ale nie pykło jej bo olałem ją jak zaczęła mi fochy strzelać, że nie chcę aby ze mną zamieszkała. Aż jej matka zadzwoniła do mnie i mnie nawyzywała od [email protected]#wysynów wykorzystujących małolatki 😀 40 latek dymający 20 latkę to żaden wyczyn. Wystarczy, że panna zauważy, że może coś na tym skorzystać i nie muszą to być wakacje na Teneryfie czy Ferrari. Tak więc nie kieruj się ogólnie przyjętymi zasadami wykreowanymi przez TV bo to tak nie działa. Marek o tym pisał i mnóstwo osób na tym forum a jeśli twierdzisz, że to bajki to idź pisać do kafeterii czy innego chłamu.
 5. @pytamowiec mam taki sam problem. Matka tłukła mnie jak psa i ciągle wyzywała. Rodzeństwo także ale w dużo mniejszym stopniu niż mnie. Poza tym typowe zachowania borderline - agresja, fałszywe oskarżenia i paranoiczne zachowania bliskie schizofrenii paranoidalnej. Obecnie mieszka w rozpadającej się ruderze bez bieżącej wody i prądu i to na własne życzenie bo sama tam się wprowadziła uciekając przed coraz bardziej napierającymi wierzycielami domagającymi się swoich pieniędzy. Czasami pomogę ale głównie zajmuję się sobą. Byłem już wszędzie i jedno jest pewne - alimentów nie unikniesz jeśli jesteś samotnym, niezależnym, pracującym na siebie facetem. Jest jeszcze DPS i banda wściekłych bab, które "opiekują się" takimi ludźmi ścigając dzieci pijaków, agresorów i nieudaczników aby płaciły na swoich katów za pobyt. Jeśli to problem z facetem, który "pił i bił" to jeśli w sądzie wygrają to można iść do jakiejkolwiek TV i zaraz sprawę załatwią ale z kobietą "uciemiężoną matką polką" masz przesrane. Jedyne co pozostaje to kwota dobrowolna i układanie się z OPS jeśli matka trafi do ośrodka. Jeśli nie to sąd a tam już trzeba się nieźle ukorzyć jeśli nie chce się dostać po dupie bo walka z matką jest z góry przegrana i jedyne wyjście to wygenerowanie jak najmniejszych strat. Z prawnego punktu widzenia wygląda to tak jeśli chodzi o pobyt w DPS. Ogólne kryterium finansowe dla dopłaty do pobytu matki lub babci w ośrodku to 300% minimalnego dochodu na osobę. Takie kryteria zmieniają się co 3 lata. Ostatnie miało miejsce w 2018 więc następne kryterium będzie ustalone w 2021. Obecnie wynosi ono: - dla osoby samotnej 701 PLN - dla osoby w rodzinie 528 PLN. To oznacza, że jeśli Twój dochód przekroczy 300% tych kwot ( 2103 PLN na osobę samotną i 1584 PLN na osobę w rodzinie ) wtedy będziesz musiał płacić i gówno ich będzie obchodziło, że masz kredyt czy wysokie rachunki. Odnośnie alimentów to nie mam pojęcia jak to wygląda. Dlatego gdy do tego dojdzie spróbuj się dogadać z OPS bo najpierw przylezą do domu, żeby "określić warunki". Jeśli opowiesz co się działo w domu jak razem mieszkaliście i co matka wyczyniała i zadeklarujesz pomoc ( wybaczenie i okazanie miłosierdzia katowi to rzecz, która porusza co niektóre osoby w tym pierdolniku socjalnym ) to masz szansę to ogarnąć na stopie pokojowej chyba, że przyślą jakiegoś tumana albo jakąś chodzącą wściekliznę ale w sądzie też masz szansę jakoś to ogarnąć. Podstawy to spokój i opanowanie.
 6. Grafika, którą umieścił @Funeral niestety mówi bardzo dużo o naszych kobietach. Zbierają one sporo cech zachodnich czy wschodnich interpretując je po swojemu często dodając do tego patologiczne zachowania. Jednak uważam, że póki co to z naszymi kobietami nie jest jeszcze tak tragicznie. Lata temu będąc na państwowym wikcie widziałem rzeczy, od których włos się jeży na głowie a obiad w trybie natychmiastowym chce się wydostać z żołądka. Wśród naszych pań patologia seksualna jest na etapie raczkowania. Na zachodzie ( chodzi głównie o Niemcy i USA ) wygląda to dużo gorzej. Można się śmiać z jakiegoś Ahmeda, że posuwa kozę na pustyni bo mu się po prostu chce ruchać ( Bleeee 🤢 ) ale panie z zachodu za kilkaset dolców zrobią dużo więcej i to przed kamerą. Co wrażliwsi goście po prostu byli w ciężkim szoku jak widzieli panienkę o wręcz dziecięcej buzi, która ma piękne ciało jak zabiera się za konia czy psa. Najbardziej było szkoda takich niewinnych, białorycerskich prawiczków. Te chłopaki prawie płakały widząc takie coś. Rzygać się chce. Naprawdę panowie z naszymi kobietami nie jest jeszcze tak źle. Mógłbym rozwinąć temat ale wszyscy jesteśmy przed obiadem więc daruję sobie. Oczywiście wiadomo, że to co się u nas dzieje nie napawa optymizmem.
 7. Taka historyjka, której byłem świadkiem do przemyślenia dla osób, które myślą, że kobieta niepełnosprawna ma coś innego w głowie niż reszta. Kilka lat temu mój dobry znajomy poznał dziewczynę 20+ ( dokładnego wieku nie znam ), która miała problem z kręgosłupem, biodrami i nogami ( jakiś rodzaj deformacji ) i poruszała się o kulach. Chłopaczyna był dość nieśmiały i lękliwy i w dodatku 100% biały rycerz ale wyraz jego twarzy zawsze powodował, że nawet osiedlowe pijaczki nie zaczepiały go o fajkę. Oczywiście to ona jego upolowała i bardzo szybko razem zamieszkali. Jak ją poznałem to złapałem się za głowę. Już pierwszego dnia jak ją poznałem to przy mnie go opieprzyła, że miał psa wyprowadzić i w rezultacie ja znając pannę zaledwie 10 minut zostałem z nią sam a on wyszedł z psem 😲 Ja otrzymałem natomiast worek komplementów. W zasadzie to widziałem w miarę upływającego czasu, że szuka tylko pretekstu aby ten związek zakończyć. Miała ciągoty do bad boyów jak jasna cholera i nawet przy nim się gapiła jak cholera na innych gości. W dodatku tak mu dawała popalić, że głowa mała. Opieprzała go dosłownie za wszystko łącznie z tym, że stół powinien co chwilę wycierać bo pies sierść gubi i może coś na stole leżeć. Oczywiście kopnęła go w dupę i jeszcze powywalała jego rzeczy przez okno z dnia na dzień bez ostrzeżenia. Chłopak wraca po 14 godzinach na budowie a tu wszystko porozpieprzane pod blokiem a "ekipa przyjaciół" zażądała zwrotu kluczy do mieszkania i nie wpuścili go nawet na klatkę schodową. Z zachowań jakie u niej widziałem to: - ciągoty do bad boyów ( standard ) - totalny bojkot wszystkiego czego nie lubiła ( jak jej się film nie podobał to rozwalała muzykę aby zagłuszyć telewizor mimo, że kolega oglądał ) - cały czas nawijała, że nie lubi pizdowatości - wiecznie zapożyczona ( nawet mnie chciała urobić ) Morał z tego jest taki, że kalectwo nie zmienia natury kobiecej. Taka kobieta ma po prostu trochę inne priorytety ale jeśli chodzi o zachowanie to różnic między kobietą 100% sprawną a kobietą z ograniczoną sprawnością ruchową po prostu nie ma.
 8. @Patton Skoro narzeka to albo luzy jak w "dizelku od Hansa" albo naoglądała się pornosów gdzie faceci mają pyty jak konie.
 9. Kolejny gość, który myślał, że jak ślub to co ? Na całe życie ? Facet popełnia błąd bo sprawa staje się medialna a baby staną murem w obronie kolejnej "uciśnionej". Zlecą się pod sąd i zacznie być wytykany na ulicy palcami. A tak w ogóle to nie ma czegoś takiego jak mały penis. Są tylko rozepchane c&py ...
 10. Panowie. Pani wyraźnie zaznaczyła, że szuka męża. Do rżnięcia jest ktoś inny... Prawiczek z cechami romantycznymi jest idealnym kandydatem na pantofla. Taki gość nie znający innych kobiet "od środka" będzie w 100% zależny od pani i nie pójdzie gdzie indziej chyba, że z czasem dojrzeje. Oczywiście to, że napisała że brzydzi się mężczyznami mającymi wiele kontaktów seksualnych jest czystą brednią. Wiemy, że kobiety nie od dziś myślą jedno, mówią drugie a trzecie robią.
 11. Heh.. Jakbym czytał o jednym ze swoich związków... Nigdy więcej. Super post.
 12. Nikomu. Żadnych "słit sms-ków" ani życzeń. W pracy tylko dołożyłem się do kwiatków a białe rycerzyki poszli je wręczać. Poza tym jestem w pracy znany z tego, że nie obchodzę bezsensownych świąt i innych pseudo-kultów. Skutek ? Dziewczyny same do mnie przyszły z ciastkami, które przyniosły z domu ( byłem jednym z dwóch facetów w robocie, których "kopnął zaszczyt" poczęstowania łakociem ). Jak któryś z białych rycerzy próbuje mi pocisnąć przy dziewczynach to nie wdaję się w żadne "odbijanki" tylko rzucam tekst "nie popisuj się" i idę sobie dalej. Szacunek ze strony kobiet gwarantowany a goście stają na nosie żeby coś dogadać ale mówią to już do drzwi.
 13. Tak się kończą akcje jak ktoś na poważnie bierze stwierdzenie "ogarnę to z palcem w dupie". Dobra przestroga. 😀
 14. Przyszły wybranek ma mówiąc krótko przesrane. Miałem taką laskę i chyba raz ją opisywałem. Pani z rozbitej rodziny ( ojciec alkoholik pogoniony z domu ) i z dzieckiem mieszkająca z matką i dzieciakiem w kawalerce. Zachwycona mną że aż żal dupę ściskał. Jaki ja mądry, oczytany, zaradny ( miałem furę wyższej klasy 😀 ) i milutka, że aż mdliło i zbierało się na rzyganie tęczą. Okazało się, że byłem tylko kolejnym szczebelkiem drabiny po której lazła w górę. W skrócie upolowała chłopaczka, który miał własne mieszkanie w międzyczasie dając dupy mi, swojemu byłemu i temu obecnemu, z którym się hajtnęła. Znakiem ostrzegawczym, który zignorowałem było to, że strasznie dużo o nim gadała, że starym gratem jeździ, że jakieś kiepskie włosy ma i się ubiera nie tak. Szczerze mi gościa żal choć trochę się na początku wkurzyłem bo się znaliśmy od paru lat ale potem położyłem na to wszystko ch%j. On sobie problem na łeb wziął a mnie uwolnił. Tylko półtora roku straconego czasu żal. Ale to tylko moje doświadczenie, ludzie są różni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.