Skocz do zawartości

Samcy późne 30, wczesne 40


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wierze ze sa jednak prawdy, fakt ze kazdy patrzy swoimi oczyma, natomiast w pewnym momencie wiesz ze swiata nie zmienisz, ponadto swiat nigdy nie bedzie taki jaki chcesz, to utopia. Nalezy go przyjac z cala zawartoscia inwentaza i zaakceptowac...to jest prawda i jedyna droga.

Matrix to tak naprawde proba zmiany swiata i brak jego akceptacji, chec dostosowania swiata pod siebie a nie siebie pod swiat.

Trzeba byc swiadomym ze jak kochasz to nie znaczy ze ktos bedzie kochal Ciebie. To ze masz jakies preferencje seksualne to nie znaczy ze kazdy ma takie same. To ze jest milosc miedzy kobieta i mezczyzna to nie znaczy ze nie ma spraw ktore Was dziela. To ze masz jakies zasady to nie znaczy ze druga osoba bedzie je miala identyczne.

Tutaj chyba wszystko rozchodzi sie o tolerancje i kompromisy. Na ile dana osoba jest w stanie cos tolerowac i zakceptowac. Ja po prostu z doswiadczenia widze ze kobieta potrzebuje wiecej emocji a jeden facet nigdy nie da jej tego przez 20 lat.

Moge powiedziec ze po tej zdradzie nasz zwiazek jest o wiele bardziej szczery, glebszy. Wczesniej wielu spraw nie moglem powiedziec a teraz jak mi sie jakas dupa na ulicy podoba to mowie. Ja bym chcial to dupe przeleciec to tez moge powiedziec. Kiedy wychodze nie mowie ze ide na dupy, ale ona sie domysla i jest ok gdy kupuje playboya ogladamy go sobie razem i wymieniamy poglady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

Ostatnio zrobilem grafike ktora zawisla w naszej sypialni. Rysunek ludzi to fresk tomba della fugizione. Jest to krypta etruska z V w. p.n.e. Facet postanowil w swoim grobowcu zawrzec wszystkie uciechy zycia:-) Akurat jest symboliczne, jedna panienka i dwoch facetow. Ktory by nie chcial zeby cos podobnego wisialo w sypialni?;-)

 

Mam klamac ze tak nie jest?

 

 

2hykw1v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze juz wszyscy wymienili swoje poglady w tym temacie. Ja nikogo nie chce zmieniac bo wiem ze kiedy mialem 20-30 lat sam bym nie wierzyl w to co teraz pisze i to chyba dobre zakonczenie.

 

 

Czy tak do końca wszystko? A co z ciśnięciem kloca na klatę?  :P:D


Eh, tego nie probowalem wiec na 100 procent nie wiem...ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie niczego, to wolnosc od swoich uprzedzen. Zajrzyj w siebie, przypomnij sobie o czym marzysz czasami w nocy gdy masz wzod a widziales wczesniej piekna dziewczyne, o tych perwersjach i zboczeniach jakie masz, one czekaja na realizacje i nie zrealizowane zwiekszaja cisnienie. Miej odwage powiedziec to swojej zonie czy kobiecie, ona sie wkorwi, bedza krzyki....ale poczekaj troche i powtorz to i znow poczekaj....zobaczysz co sie stanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą, w tym przypadku " sprośne zachcianki powtarzane wiele razy " w końcu zostaną spełnione?:) Prawdę mówiąc mam wiele marzeń, ale to co Ty wypisujesz jest zwyczajnie dla mnie nie do przyjęcia, jeszcze jak Vincent wyleciał z tym klocem.. to już w ogóle straciłem wiarę w rasę ludzką:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak Vincent wyleciał z tym klocem.. to już w ogóle straciłem wiarę w rasę ludzką :D

 

Nie bardzo rozumiem, lewactwo promuje gorsze rzeczy, łącznie z kazirodztwem, dewiacjami i zboczeniami i jakoś tak wielu oburzonych nie ma.

 

Faktycznie, forma przekazu również robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, z mojego doswiadczenia wynika bardziej ze nie chodzi tutaj o powtarzanie klamstwa bo przeciez mowisz szczerze czego chcesz. To raczej kwestia tego ze bierzesz na siebie odpowiedzialnosc za to co sie stanie. Kobiecie wowczas sie zdaje ze to nie ona tego chciala, dzieki temu nie ma wstydu i tym podobnych zachamowan

Osobiscie ja za dewiacje wieksza niz klocek uważam malzenstwa homoseksualne chcace miec dzieci, to moim zdaniem jest cos co niszczy dziecko i jego wychowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewactwa i liberalizmu trzymam się z daleka. Oburzenia nie ma większego ponieważ ich genialne pomysły są wprowadzane stopniowo, uzmysławiając ludziom, że to naturalne procesy w społeczeństwie nowoczesnym i tolerancyjnym. 

 

Edit, również uważam, homoseksualizm za zło ostateczne, ale jak można marzyć o zrobieniu klocka na kogoś? Dla mnie jest to nie do pojęcia i koniec. Chcielibyście żeby na Was ktoś nafajdał ? 

 

Edit2 " malzenstwa homoseksualne chcace miec dzieci" dzieci są nasze,ale żona już nie "moja" ?;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, również uważam, homoseksualizm za zło ostateczne, ale jak można marzyć o zrobieniu klocka na kogoś? Dla mnie jest to nie do pojęcia i koniec. Chcielibyście żeby na Was ktoś nafajdał ?

 

Istnieją luksusowe agencje towarzyskie, gdzie majętni Panowie płacą grube pieniądze za możliwość defekacji na kobietę.

 

A przypomnij sobie sytuacje z naszymi modelkami, jak za kasę Araby w Dubaju srały im nawet nie klatę tylko prosto do ryjów. I co? Pecunia non olet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi modelkami coś tam słyszałem, ale chodziły pogłoski, że to tylko medialnie wyolbrzymione plotki. Jak było nie wiem, jest wiele ciekawszych tematów :) 

W każdym razie już pomijając fakt oddawania dwójki na kogoś, to zwyczajnie czułbym się niekomfortowo w takiej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to w ten sposób, dopóki ktoś nie afiszuje się ze swoimi zboczeniami i preferencjami łóżkowymi, to mam to gdzieś. Ale takie kwiatki przed publikę wystawiać ? 

 

Co do tych pedałów i klocka przypomniał mi się kawał, który pewnie znacie ;p 

 

Spotyka się para homosiów i postanawiają,że tego wieczoru spełnią swoje sprośne zachcianki. Jeden zaproponował :

- Słuchaj, może więc nasramy sobie wzajemnie na klatę w imię naszej miłości ?

Drugi pedzio przyjął propozycję z ochotą i przeszli do rzeczy, nasrał swojemu partnerowi na klatę wielkiego kupala, na co ten mu z zadowoleniem odpowiedział :

- Endrju, ale Ty mnie kochasz!!

Pierwszy pedzio starł z siebie klocka i wystawił dupsko na Endrju żeby również mu postawić stolca na cycu. Męczy się i męczy, puszcza bąki i robi się coraz bardziej czerwony bo się nie może złamać.  W końcu wypada mu z tyłka mały bobek na klatę swojego partnera na co ten mu odpowiada :

- Tylko tyle? Ty już mnie chyba nie kochasz!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.