Skocz do zawartości

Cześć


Ki2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Zarejestrowałam się tu ze względu na mojego faceta, który dużo zainwestował w nasz związek, a ja chcę być trochę lepsza. Bo od jakiegoś czasu jestem taka se.
Wiem, od razu widać, że chcę czerpać korzyść z waszych wypowiedzi (tak jest i nie chcę paplać, że nie), ale na żywo nie rozmawiam z nikim na temat swojego związku (z uwagi na to, że od dwóch korespondencyjnych koleżanek, z którymi mam sporadyczny kontakt, nawet w luźnej rozmowie a'la "co u was" usłyszałam, że ze mój facet nie zapewni mi poczucia bezpieczeństwa, bla bla bla i tak dalej, przestałam więc mówić cokolwiek, komukolwiek), a czasem dobrze jest posłuchać kogoś o innym sposobie myślenia.
Jeśli znajdę jakiś temat, o którym będę mieć pojęcie to dodam coś od siebie, o ile będzie mogło być to sensowne.
Forum wybrałam przypadkowo i nie czytałam jeszcze waszych postów, żeby się nie sugerować i odruchowo nie wybielać. Jutro przejrzę rezerwat, żeby się zorientować co i jak.
Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.