Skocz do zawartości

Stan depresyjny


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jaśnie Wielmożny napisał:

jak nie chce się żyć, trochę szkoda ludzkiej energii i zaangażowania.

Trochę jak z tym chłopakiem co to wołał że "wilk wilk", a tam żadnego wilka, a potem wszyscy się przyzwyczaili do jego żartów, mieli go w końcu w dupie i wilk go zeżarł.

 

Przypowieści ludowe zawsze na propsie.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie WielmożnyNie rzucam słów na wiatr, wczoraj przeczytałem ( nie do końca) toksyczni rodzice, i zdradzony przez ojca, 

Do tego załatwiłem książkę no more nice guy i mam zamiar się za to wziąć w najbliższym czasie tylko czekam na wolny dzień, kiedy będę mógł konsekwentnie i z zapałem wziąć się za te zadania co w niej są, oraz w pełni ją zrozumieć, a nie przeczytać i odłożyć jak kolejną inną. Zacząłem grzebać w starych brudach, rozmyślam o ojcu o swojej młodości, jak wyglądała, przypominać sobie przeszłość co z ojcem robiłem, jak spędzaliśmy czas, co z mamą robiłem itd, mam też zamiar zaproponowanie ojcu spotkać się i porozmawiać, powiedzieć co mi leży na sercu, mam też zamiar iść do psychiatry na 1 sejse zobaczyć jak jest, sprawdzałem w moim mieście to znalazłem wysoko ocenione ale same kobiety, a chce załatwić sprawę z ojcem, dlatego będę szukał dalej ponieważ chce rozmawiać z mężczyzną, mam zamiar to jak najszybciej ogarnąć i mieć za sobą, 

Odświeżę temat jak to zrobię i dam relacje jak było, z podziękowaniem Tobie @Imbryk, i doceniam za to, że się tak wyprodukowałeś, postaram się udowodnić ze nie na darmo. 

Edytowane przez Levis
,
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levis

30 minut temu, Levis napisał:

postaram się udowodnić ze nie na darmo. 

Nic nikomu nie staraj się udowodnić, nawet sobie. Ja ani nikt inny nie potrzebuje dowodów Twoich działań, sam siebie rozliczaj z efektów ale jako wyrozumiały i wspierający "szef".

 

30 minut temu, Levis napisał:

i doceniam za to, że się tak wyprodukowałeś,

Spoko, napisałem to bo miałem na to czas, energię i ochotę, oraz jest to dostępne publicznie a więc jeśli Ty nie skorzystasz, to jest szansa że znajdzie się ktoś, kto wyniesie z tego cokolwiek dla siebie.

 

30 minut temu, Levis napisał:

mam zamiar to jak najszybciej ogarnąć i mieć za sobą, 

Z tym "mieć za sobą" to uważaj. Rozkminianie spraw psychologicznych trwać może na spokojnie miesiącami. Wszystko w swoim tempie. Nie poganiaj siebie. Nigdzie Ci się nie spieszy, masz czas.

30 minut temu, Levis napisał:

mam też zamiar iść do psychiatry na 1 sejse zobaczyć jak jest, sprawdzałem w moim mieście to znalazłem wysoko ocenione ale same kobiety,

Nie mam doświadczenia z psychiatrami (nigdy nie byłem), ale psychoterapeuta - jak naprawdę żadnego chłopa nie znajdziesz - moim zdaniem w ostateczności może być kobieta - byle była mocno starsza i doświadczona - tak po 50-60-tce. Takie panie terapeutki mi w pewnych tematach pomogły.

30 minut temu, Levis napisał:

mam zamiar się za to wziąć w najbliższym czasie tylko czekam na wolny dzień, kiedy będę mógł konsekwentnie i z zapałem wziąć się za te zadania co w niej są,

Ja Ci kurwa dam czekać na wolny dzień!

Każdego dnia rób mikrocząsteczkę czegokolwiek, wyrabiaj w sobie nawyki robienia.

30 minut temu, Levis napisał:

Zacząłem grzebać w starych brudach, rozmyślam o ojcu o swojej młodości, jak wyglądała, przypominać sobie przeszłość co z ojcem robiłem, jak spędzaliśmy czas, co z mamą robiłem itd, mam też zamiar zaproponowanie ojcu spotkać się i porozmawiać, powiedzieć co mi leży na sercu,

Dobrze - chyba to z ojcem i matką to jest najlepsza praca na początek - zajrzeć na strych i przejrzeć stare graty, zostawić co fajniejsze, większość powywalać, wyczyścić go, ale porządnie. Daj sobie na to czas i obserwuj rezultaty. Nie zakładaj niewiadomo jakich "ambitnych celów" - to nie korpo tylko Twoja psychika, ot pracuj i obserwuj.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.