Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2399
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1933 Świetna

About Imbryk

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

1479 profile views
 1. To jest klucz tych wszystkich apek -technologia może się doskonalić i szlifować na milionach darmowych, dobrowolnych i świetnie się bawiących egemplarzy testowych. Jest to fascynujące i przerażające!!!
 2. Hahah no on to expert od nie-RUCHO-mości , więc może coś wie
 3. Ta lista to jakieś śmieszkowate i niespójne pierdolamento. Troszkę prawdy w tym jest, ale mix jest po prostu wesoły: Nie ma chorób psychicznych w rodzinie i nie chrapie i ma duuuże piersi, co to kurła za zestaw. 😕 Wolę poradnik @Mosze Reda.
 4. Nie hipokryci tylko pilnują swojego i poszerzają wpływy, rugując innych samców. Przyroda, panie!
 5. Hehehe no, przyznaję, nieźle namieszała ale z tego co widzę to JEST w Rezerwacie, więc jest prawidłowo. Chyba że zostało tak szybko przeniesione że nie zauważyłem, to przepraszam Bardzo słuszne i dobre wrażenie. Proponowałbym odpuścić sobie tego pana i zabrać się za jakiegoś innego. Ten pan raz już Cię zdradził, ma nową dziewczynę, odgrzewać kotleta nie ma sensu - i żadne wymowki typu "terapia nas zmieniła" czy "jesteśmy dojrzalsi i teraz już wiem o co chodzi w związkach" nie pomogą. Powiem wprost: Idź dalej, poznawaj nowe osoby, a jego włóż do archiwum na wieczność. To jest abstrakcja jakaś. Da radę co? Gościu jedzie teraz na dwie laski, jedna ex (Ty!) w nim zabujana, z drugą jest oficjalnie. Kto wie czy nie ma trzeciej (czwartej). Raj, panie! @Izaa25 mam wrażenie, że masz mniej niż 25 lat (chyba że nick wskazuje dokładnie 25), więc tym bardziej nie skupiaj się na relacji z kimś, z kim masz pierdolnik (na własne życzenie), tylko idź dalej, jesteś młoda, do ściany jeszcze 5-10 lat i dużo doświadczeń.
 6. Ciekawe pytanie, odczuwałem wielkie pragnienie zaanagażowania się i się anagażowałem, żadnego strachu. Po prawdziwy i traumatycznym związku - odczuwam coś w rodzaju strachu-ostrożności-przezorności i uważam, że jest to normalne, każdy strach to reakcja ochronna. @SzatanKrieger Bez urazy, ale pozdrawiam i życzę Ci dobrze, niezależnie od różnic światopoglądów. Kuwa ale śmiechłem, rechoczę już dobry kwadrans :D... a sam należałem do takiego kącika na samym początku, aż jedna moja pani od wielkiego zakochania i pierwszego ruchania miała smuteczek że ja wolę dziewice a ona taką nie była... ale jakoś miała tak megafajne ciałko że na całe szczęście pierdoliłem te moje zasady (dziękuję do dziś Wszechmogącemu Potworowi Spagetti i jego Świcie Świętych Klopsów Mielonych).
 7. Osobiście nie widzę różnic lustro/zdjęcie, choć przyznam że za bardzo się na wyglądzie nie skupiam. Uważam że czasem jestem przystojniak a czasem Janusz mody i urody. Ryj przeciętny, nawet spoko, mi tam się podoba.
 8. Racja, u mnie było tak samo przez lata. Laska "silna osobowość" a ja "łagodniś" i to ja nie miałem szacunku do siebie, więc ona do mnie później również nie miała.
 9. Hahaha tu mi się przypomina jak kierownik warsztatu (30lat) nie chciał zatrudniać pracowników starszych od siebie, bo, i tu cytuję: "czasem muszę krzyknąć takiemu <ty chuju!> a takiemu co powiem? <panie chuju>?" Gościu łebski, obowiązkowy, pełen humoru i szacunku dla starszych, a jednak bez tego niuansu wykorzystania własnego autorytetu. Sorry za offtop.
 10. @Yoloteż o tym słyszałem nawet jakieś pół roku temu, ale mam pytanie, bo się nie znam na tym: czy "terapia systemowa" i "ustawienia hellingerowskie" to to samo, tylko inaczej nazwane?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.