Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1170
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

931 Świetna

O Imbryk

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Euhopa Śhodkowa

Ostatnio na profilu byli

1027 wyświetleń profilu
 1. Brawo, bo toksyna aktualnie nie sączy Ci się do żył. A teraz zrób eksperyment myślowy: chciałbyś w przyszły weekend wpaść do pani po kolejną dawkę pretensji, dąsów i szantaży? Nie Eee, a może będzie milutko. A może szantaże? A może milutko? A może fochy? Milutko? Fochy? Awantura? Milutko? Kto wie. Spierdalaj pan od niej. Ewentualnie Napisz jej na mesendżerze że .....przemyślałeś to wszystko i ona zasluguje na kogoś lepszego niż Ty, bardziej dojrzałego, partnera bardziej odpowiedzialnego, opiekuna dla córki. Nie możesz jej dalej oszukiwać, jesteś dla niej nie dość dobry..... ....Albo prościej: miałaś rację, nie pasujemy do siebie, to koniec, pa... ....dobra skończę to pitolenie bo co napiszesz to i tak nie ma znaczenia. Po prostu skreśl ją i żyj wspaniałym SWOIM życiem. P.S. Wpisz w wyszukiwarkę internetów "don't date single mothers" albo "red pill single mothers", pooglądaj ze 30 filmików o tym i tak świadomy żyj szczęśliwie.
 2. Ok, zanim doczytam dalej historię od razu napiszę: tak, uciekać. Normalnie. Zakochanie to haj narkotyczny. No leży taka paczuszka heroiny, nowiutka, przygotowana na stole, jak tu nie wciągnąć? (Nawet nie wiem heroine się nosem wciąga czy jakiś roztwór dozylny robi? Pal licho technikę, chodzi o metaforę.) Fajne ciało, słodki charakterek i brak dzieci ma jeszcze miliard innych na świecie, a w jej mieście pewnie jeszcze z tysiąc innych. Tego nie możesz stwierdzić. Generalizujesz bo na pociąga CIEBIE. O gustach się nie dyskutuje. Ona Cię tak łatwo nie puści. Ona kalkuluje: Jesteś dobrym providerem usług, procentowo odmówiłeś wykonania może 10% coś tam fikałeś ale poza tym jesteś zakochany kundel. I ona to wie. Oczywiście że na Twoje lekkie uwagi lub PRÓBY bycia stanowczym ona reaguje AWANTURAMI żeby ustawić Cię do pionu, z powrotem w rolę usługodawcy. Ona Tobą manipuluje abyś został, poczucie winy masz coraz większe. Chcesz tak żyć? W imię czego? 95% rzeczy ktore ta pani mówi i robi wobec Ciebie, jest manipulacją, przykro mi, musisz to zobaczyć. Lepiej już miał nie będziesz. Lepiej już było. P.s. jest niedziela. Jak się czujesz? Siedzisz sam i cierpisz czy już się"pogodziliście", przeprosiłeś że byłeś tak egoistycznym chujem i siedzisz już u niej na kanapie? (Swoją historię pisałeś w piątek, więc czekam na nowe fakty) Wg mnie - skończ to Ty teraz, albo odmawiaj usług dalej i niech ona to skończy.
 3. Hahaha tak! Świetny pomysł. Ale by mu wtedy oglądalność poszła w górę a pani by miała zwarcie. Chyba nie ma nic lepszego niż mieć na taki tekst takiej laski kompletnie wyjebane. Next. Jasne, ale z taką mentalnością bialorycerza najpierw będzie cierpiał a potem wpakuje się jako beta w następną średniojakościową panią. "Hypergamy doesn't care." Mo być choć ciut lepszy.
 4. Taa, stwierdzały. A co sobie myślały? A co by faktycznie zrobiły i JAK by to zracjonalizowały? Wot, zagwozdka.
 5. Ona wzięła sobie ruchacza-spawacza na chwilę, żeby może zobaczyć jak to jest ze spawaczem. On się pewnie zakochuje. A Erasmus cierpliwie czeka... kochanie wyjeżdżam, tak będzie dla nas lepiej, dajmy sobie czas. Za rok wracam... Co doradzić co doradzić, niech pan nie traktuje tego iskrzenia zbyt poważnie i uważa żeby nie wpadł w haj hormonalny i potem nie cierpiał. Tyle. Edit: aha, on robotny i poukładany, dobrze zarabia a ona humanistka, wolny ptag, goła lub kasa rodziców. Widzę tu układ beta-misio-sponsorski.
 6. Pan na filmie trochę nerwowy a pani wyluzowana. Tako rzecze mowa ciała plus niby-śmieszkowate wypowiedzi.
 7. Imbryk

  Pogubiłem się.

  Byłeś ma-ni-pu-lo-wa-ny! Nie dawać się manipulować, nic nie jest tego warte! Tania, ordynarna, ma-ni-pu-kurwamać-la-cja! Nie dawać się manipulować, nic nie jest tego warte! Trudno mi powiedzieć, sam nie jestem DDA ale mam babę DDA i to jest piekło, opierdala mnie i bije, jest w chuj emocjonalna, bardzo wrażliwa i drażliwa, zbliżam się do końca. Znam ze dwóch mężczyzn DDA i obaj mają/mieli wysoki poziom agresji/wkurwu, wyładowań krzykowych i wysrań emocjonalnych na bliskich - opierdalają swoje baby i innych bliskich. Na potrzeby postu skróciłem DDA do opierdalania innych, nie miej mi za złe. Nie wiem czy to pomoże, i nie wiem czy też taki jesteś wkurwiony, ale na baby to może działać pociągająco/przyciągająco (podświadomie). Opierdalaj. Rób emocjonalne jazdy, świadomie. Mnie to wykańcza, ale są takie kobiety co to uwielbiają. Rób to z pewnością siebie. Boshe, co ja piszę
 8. Imbryk

  Kobiety z Azji nie takie święte

  Panowie było, dubel, trypel nawet. No ale w sumie z tym ladyboyem, czy nawet missboyem w wojsku to się uśmiałem :D
 9. Imbryk

  Programowanie podświadomości

  Uważam, że (nazwijmy to roboczo) programowanie podświadomości w celu lepszych kontaktów z kobietami to strzelanie do much z armaty. Raczej proponuję zając się przeprogramowaniem swojej podświadomości żeby mieć szczęśliwe, spełnione życie, żeby dotrzeć do sedna swoich pragnień, potrzeb, żeby zrozumieć siebie lepiej i móc kierować swoim życiem. Żeby tylko wyrywać dupy i się poprzytulać, wystarczy poczytać dział "Podrywanie" i trochę pogadać z kumplami podrywaczami, niech Cię nauczą sztuczek. Proponuję nie szukać szybkich przepisów ale zgłębić literaturę, na początek nie ma tego dużo, a dużo może dać: dzieła @Fit Marek (Stosunkowo dobry i jego nagrania, jak wspomniana Modlitwa) oraz Murphy "Potęga podświadomości". Przeszperaj w audycjach Marka, on tam w niektórych dużo omawia jak zrobić to co prawdopodobnie chcesz zrobić. Również nagrania Paul McKenna kiedyś lubiłem słuchać. Ciekawa pozycja to też "Psychocybernetyka", chyba Maxwell Maltz jeśli się nie mylę. Możesz się też zainteresować NLP (Już nawet książka "NLP dla żółtodziobów" daje podstawy) i wyciągnąć stamtąd parę technik, które będą działac, ale wg mnie NLP to bardziej rzemiosło niż system wartości.
 10. Imbryk

  Autoagresja

  Przynosi ulgę, jasne, zgodzę się. Że silniejsze od Ciebie, nie zgadzam się, to tylko wymówka. Ty rządzisz w swojej głowie. Instynkty i popędy są bardzo silne, ale nie silniejsze od Ciebie.
 11. ...albo ożenić się z taką! (taki żart) Ja jestem taka obrotna i pracowita, Ty musisz być conajmniej tak samo wydajny. Nie jesteś? Co z Ciebie za partner! Pan i władca p..lony.
 12. Zabrakło Ci naturalnego wentyla, który miałeś i utrzymywał Cię w równowadze. Napieprzając na rowerze w górach wypuszczałes parę w gwizdek. A teraz to kisisz. Kisisz i stałeś się nerwowy. Tabletki uspokajające są spoko, ale z rozwagą i na krótką metę. Kurłłłłaaa kolejna laska z Daddy Issues! Jasne że dziecko dąży do poznania biologicznego ojca. W tym wypadku mi jej żal jako człowieka, bo ten rozdział ma niezamknięty (może też m.in. dlatego jest tak zlepiona z matką? - Termin do rozkmin z psychoterapeutą ale dla NIEJ SAMEJ. Możesz zachęcić do terapii, ale Ty nie bierzesz w tym udziału, nie Twój ojciec, nie Twoja brocha. Dorosła jest.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.