Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2067
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1618 Świetna

About Imbryk

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

1353 profile views
 1. A po co Ci taka lista? Jakby się rozejrzeć po Forum to ten wątek wiele wyjaśnia:
 2. Hehehe też w to uwierzyłeś? @deomito Ci się udało @maggienovak jak się zapatrujesz na multiplikowane rodzenie? Obojętne, ważne żeby przelewy robił.
 3. Ciężki temat Co do kobiet to na razie się nie wypowiadam. Poza to że czułym skurwielem z szelmowskim uśmiechem być warto, oj warto. Co do rodziny - zależy od rodziny, ale np. w moim przypadku warto dostrzegać i doceniać jak dużo dla mnie robią (a robią w ch... dobrego) a jednocześnie robić swoje i grzecznie to oznajmiać, bo ich wizja nie pasuje do mojej. Z kumplami można być szczerym do bólu - tutaj mam największe zaufanie i otwartość i nigdy się nie zawiodłem na ich wsparciu, choćby nie wiem jak chujowe decyzje bym nie podjął - oni są, ci sami od lat, i ja jestem też. Środowisko- a tutaj można troszkę grać choć mi najbardziej wychodzi być naturalnym sobą: ja to taki trochę ciapa, trochę maczo, zależy od sytuacji. Ale z 99% ludzi żyję w pogodnych stosunkach, dodajacych mnie i im pozytywnej energii (takie moje zdanie). Środowisko trzeba obserwować aby się dostosować. Nie trzeba się dostosowywać na siłę oczywiście, nie na tym to polega. Czuć swobodnie trzeba się lub zmienić środowisko.
 4. Nie tyle dobrze się bawi co dostaje piękne potwierdzenie że potrafi Ciebie kontrolować. Poczytaj wątki o szit testach, dokształć się koniecznie również z panowania nad własną emocjonalnością w obecności pani. Nie tłumienia emocji ale panowania nad nimi. Co to ogólnikowe zdanie znaczy dla Ciebie w praktyce? Wypisz parę jej zachowań i kilka sytuacji które prowadzą Cię do tego wniosku.
 5. @17nataku na początek poproś o przeniesienie tematu do dzialu np. Moje doświadczenia ze związku. Swiezakownia to nie miejsce na ten wątek.
 6. Złamałeś przepis. Bywa. O dużej kwocie mówimy? Wg mnie powiedz prawdę: byłeś świadomy zakazu dlatego nastawiles budzik, ale byles strasznie zmeczony i Cie nie obudził i przybiegłeś 60minut za późno. Poproś o anulowanie albo jak najniższą kwotę i następnym razem postarasz się nie przyspać. Masz szczęście że w ogole zamiwrzasz negocjować. Dwa razy zdarzyło mi się to za granicą. Nie ma dyskusji z prywatną firmą obsługującą miejskie parkingi, a jak nie zapłacisz to Cię zwindykują tez bez dyskusji.
 7. Jeśli jeszcze tego nie robisz, buduj historię faktów, notuj sobie regularnie, systematycznie, krótko, dokładne godziny sytuacji. W ten sposób budujesz historię być może gdzieś przydatną, np. w sądzie. Żeby potem powiedzieć: "o 18? ależ nie, mam zanotowane że przywiozłem dziecko o 22, na dowód Twoj SMS, paragon z pobliskiej kawiarni z godziną i selfi z datownikiem jak razem z dzieckiem czekacie na mamusię", no taki przykład tylko, nie wiem czy trafny.
 8. Chyba inaczej rozumiemy budowanie cywilizacji. Jak Ty to rozumiesz? Fotka z czasów jak jeszcze szczupły byłem. Sorry za ciągnięcie offtopu.
 9. Zachodnią, ale muszę uczciwie przyznać że nie sam ale z kumplami. I jeszcze nie skończyliśmy
 10. Tak piszesz jakby nic się nie stało. Jak się z tym poczułeś i co potem zrobiłeś?
 11. Hasło na koszulce tej pani jest słabe, bo wycelowane tylko w konkretną grupę i wyklucza wszystkich nie-feministów.
 12. Rozwiń co masz na myśli, podaj kilka przykładów. Rozwiń co masz na myśli, podaj kilka przykładów. A skąd to wiadomo?
 13. Dlatego właśnie pani Babol zauważyła podobnie, ale ponieważ już nie jesteś "jej", jej komentarz był prawidłowy: Napisz z ciekawości ile zapłaciłeś i ile w efekcie dostaniesz.
 14. Obrzydliwe są takie manipulacje. Wiem że to norma, mimo wszystko ordynarne manipulacje.
 15. Tu czytając się nieźle poplułem. Jak TY z nią zerwiesz, SZCZEGÓLNIE W SPOSÓB MIŁY to nie będzie Ciebie mile wspominała. Będziesz ch...jem i p..dą na wiosce. Ewentualnie, żeby Cię miło wspominała musiałbyś odwiedzić ją w domu, naprawdę srogo zerżnąć a następnie po prostu wyjść i nigdy się już nie odezwać. Wtedy tak, będzie miło wspominała. Dziewczyna z trudnym dzieciństwem czy "nielekkim życiem" (która jeszcze się tym chwali!!!!) jest bardzo "trudną" partnerką, z którą życie może stać się nie do zniesienia dla partnera, łącznie z myślami samobójczymi. Just sayin'. Np zrobi sobie fajny weekend z nowym bolcem. A Tobie powie że właśnie podcina sobie żyły przez CIEBIE. Marzyciel :D Słusznie @Jaśnie Wielmożny zapodał ważny temat własnych demonów i nieoceniania dziewczyny. Jedyne co jednak bym gorąco zalecał - tę terapię, grupy, obozy AA - zalecić jej z nieukrywaną troską ale NA POŻEGNANIE. Nie kontynuować z nią relacji. @Mr.Arioch świata (jej) nie zbawi, a swój może zepsuć jeśli się na tym sam nie zna (a z tego co widzę to chyba się na DDA nie zna?) Ament :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.