Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3176
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2695 Świetna

About Imbryk

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

1782 profile views
 1. A potem jak by się w domu rozebrała i powiedziała "bierz co chcesz," to wziąłbyś telewizor? Dobra, żarty na bok: nie możesz brać słów kobiety dosłownie, musisz filtrować. Np: zapraszam na whisky do mnie Slowo klucz to nie whisky tylko DO MNIE. A baba nie po to Cię zaprasza żebyś wychlał jej whisky w domu tylko żebyś ją np. wyruchał. Chlać może sama, sama się natomiast nie wyrucha. Ot taka uwaga od teoretyka. Czytaj dalej, różne tematy, nie za szybko wnioskuj.
 2. Mądrość Syracha i Księga Mądrości, tak to jakoś leciało. Praktyczne porady, ok mają parę tysięcy lat, ale niektóre całkiem aktualne.
 3. Hehehe, ten pan ładnie jej podsumował: "Masz tu 5 funtów na abonament na siłownię, ty grubasie."
 4. Pani pisze że chce tylko odzyskać 90 funtów żeby mogła kupić wino i... tego nie rozumiem ale to jakaś gra słów: lard - smalec stick of lard - slang miejski: grubas lard stick - przekąska - paluszki, np. słone Czyli taki niby żart. Abstrahując, przejdźmy na metapoziom: Laska zaryzykowała na dojazd na spotkanie z obcym człowiekiem i straciła. Teraz zamiast - jak to w życiu bywa - łyknąć że ryzyko się ziściło - co zrobiła? Wysrała się w społeczeństwo i oczekuje od SPOŁECZEŃSTWA ŻE ONO ZWRÓCI JEJ KASĘ, KTÓRĄ SAMA STRACIŁA. I społeczeństwo płaci z nawiązką. Ech.
 5. Niestety nie znam takich materiałów, ale wrzucę moje zdanie: Tak jak @mac też raczej skłonny byłbym wziąć sobie korki od żywego człowieka - ogarniętego gościa, stricte przygotowującego do matury. Na pewno będzie to przygotowanie "wycelowane na cel," taki gość wie, co aktualnie DOKŁADNIE potrzeba, co można olać. Wolę zapłacić konkretnemu człowiekowi, który mi na żywo po ludzku wytłumaczy i potem zada konkretne zadania domowe i je na końcu omówimy - wtedy taka nauka jest optymalna, bez straty czasu i frustracji że czegoś w książce się nie rozumie do końca. O, jak już masz w domu dużo podręczników - to taki korepetytor wyłuska co z którego powinieneś przerobić.
 6. Nie sądzę. Zaburzonej osobowości nie wrzucisz w ramę. To moja osobista konkluzja
 7. Po opisie zachowań, może to być coś z rodzaju narcyzmu - NPD. Najdrowszym dla Ciebie będzie nie mieć z tą panią kontaktu. Miała całe życie, aby zamiast ludzi gnoić - to zaskarbić sobie miłość i pomoc dzieci i wnuków na starość, sama skazuje się na samotność i mizerię, która i tak jest jej dobrze znana. No jasne, to w końcu jej mama. Aczkolwiek jest bardzo wiele głosów, aby z narcystycznymi rodzicami zerwać kontakt. Jest mnóstwo filmów na yt o tym mówiących, polecam kanał "The Narcissistic Resistance", wrzucę jeszcze zaraz ogólnie kilka filmów poglądowych, ale sam już musisz poszukać co pasuje do Ciebie, Twojej babci i Twojej mamy. Ogólnie jak wyszukasz "aging narcissist" to wyskoczy mnóstwo materiałów i informacjami o zachowaniach takich osób i jak sobie radzić. Dobra, starczy.
 8. To samo. A czemu masz wariować? Bo paląco potrzebujesz socjalizacji i kontaktu z bliskim człowiekiem, tak? To zrób-zmień tak, żeby czuć się dobrze sam ze sobą i nie wariować.
 9. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że chłopaki Ci podrzuciły materialy no i pracujesz nad sobą. Obejrzyj sobie "Srpski Film" to może zmienisz pogląd na te sprawy i znajdziesz inne hobby.
 10. Jaki to ma sens ekonomiczny? Tak jak Polacy Anglikom, Niemcom, Holendrom? To wg mnie bardzo podobna fala migracji ekonomicznej.
 11. Humor mam w większości zajebisty lub stabilny, pogoda na niego nie wpływa. Jestem bardziej podatny na interakcje z ludźmi niż na warunki atmosferyczne. Fakt, czasem czuję faktyczne zmęczenie, no i jak się za cienko ubiorę to szczękam z zimna - no ale to znak aby następnym razem się grubo ubrać - i wtedy już jest przyjemnie, rześko Na deszcz i zimno samochód i bezprzewodowy internet dużo mi pomagają - ciepło, sucho, wygodnie, youtube leci czy to audiobooki czy muzyczka. Dużo jeżdżę czy to po mieście czy po trasach. To też fakt, ja też zawsze jakaś kupa roboty do zrobienia i zwyczajnie nie ma czasu na chandrę. W książce "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" było gdzies takie stwierdzenie: ludzie zajęci czymś, są zbyt zajęci w dzień aby się martwić, a w nocy śpią bo są tak zmęczeni - więc tez się nie martwią.
 12. Nie zgadzam się, jak dla mnie jakiś za delikatniusi jest jak na samca, no ale przystojniak. Ale nazwisko Jan Legenda zobowiązuje. Nie znam się to się wypowiem A choj mnie tam wi.
 13. Bierz adwokata, jak to ktoś mówił, "nie szczędź mu monety," bo Cię zniszczą na jakichś Twoich przedszkolnych błędach. Nic nie puszczaj ex, nie przyznawaj się że masz dowody i jakie. Miej swój rozsądek ale każdy ruch ujawniający coś - konsultuj z prawnikiem. Pamiętaj, że dowody mogą być tylko na oryginalnych nośnikach (np. karta microSD), a jeśli film jest na pamęci wew. telefonu - zatrzymają Ci smartfona. Upewnij się sam jak to jest, bo tego osobiście nie miałem okazji sprawdzić. Z tego co wiem, jeśli sam też jesteś na nagraniu, widać Cię lub słychać - to OK. Spytaj prawnika. Jeśli dobrze pamiętam, wałkowaliśmy temat na forum chyba 2 lata temu - paniom nic nie grozi za krzywoprzysięstwo czy fałszywe zeznania przeciwko panom. Więc ostrożnie z takimi strategiami, grożeniem, ostrzeganiem - bo pani tylko się uśmiechnie, a jej prawnik już odpowiednie pismo przygotuje. Wszystko dokumentuj, wygrzeb wszystkie historie na Twoją korzyść i skompletuj segregator: - selfie z dziećmi z datą/godziną, - paragony że płaciłeś coś dzieciom, - billingi że z nimi rozmawiałeś, SMSy gdzie się troszczysz, pytasz, umawiasz, dogadujesz, itd... - wszystkie twarde dowody, świadczące że jesteś DOBRY i chcesz DOBRZE Prowadź dziennik pokładowy - typu "14.grudnia 2019, 18:00 poszliśmy z córką na lody, 20:00 oddałem dzieci, ex nie chciała mnie wpuścić do domu" - abyś mógł odtwarzać wydarzenia gdy ktoś za pół roku Cię spyta.
 14. Wg mnie Takie obozowisko już jest, po prostu co bardziej ciekawy temat, ci bardziej doświadczeni się wypowiadają. Swoją droga, sam nawet możesz założyć klub zamknięty albo otwarty i zaprosić dojrzałycj Forumowiczów wg swojego klucza. Też opcja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.