Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5208
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4687 Świetna

5 Followers

About Imbryk

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

2852 profile views
 1. @Feniks77 daj spokój, ilu tutaj ludzi to w ogóle zobaczy, oglądnie, skuma? Spoiler dla tych 3 kolegów co się zainteresują? Nota bene, sam muszę zobaczyć ten film Kiedyś pewnie za kilka lat.
 2. Rollo Tomassi to pseudonim, który przyjął może z 10 lat temu, a jako 18-20-letni basista rzępolił dobre 30 lat temu, zapewne pod prawdziwym nazwiskiem.
 3. U pana: trzymanie ramy, chęć budowania rodziny, wybranie takiej partnerki, która naprawdę kręci, chęć wracania do domu mimo różnych przygód, duża wartość pana w oczach pani, umiejętne demonstrowanie tej wartości pani aby się nie znudziła, była prawie stale w emocjonalnej huśtawce, itd... U pani: chęć bycia w tym domu, chęć bycia partnerką tego pana na wyłączność, zapatrzenie w pana, dobre zajmowanie się panem i jego potrzebami, podążanie za nim, nie szukanie wiecznie lepszej gałęzi, uczucie, że "gałąź, na której siedzę jest najlepsza na jaką mnie stać". Tak pokrótce, w skóconym skrócie. Może posrana, może nie, ale w miarę spoko estymator statystyczny, można sobie wysnuć wnioski co do określonej pani. Nic z nimi, a co ma być? Mówi 0, miała może 0 może 1, może 10. Mówi 1, miała może 1 może 3. Mówi 2, miała może 6, może 9. No zgaduj Pan. No i co Cię powstrzymało?
 4. Chodzi mi bardziej o faktyczną umiejętność utrzymania relacji, a nie wolę, pragnienie czy chęć jej utrzymania. No taki niuans.
 5. Ilość byłych prosta: Babka mówi x, wiesz że było 3x. Im więcej, tym trudniej pani będzie utrzymać LTR. W przypadku panów mówią x, w rzeczywistości jest x/3. Nie ma to przełożenia na umiejętność utrzymania przez pana LTR. Przyroda, panie.
 6. @Turop przewertuj wątki o samochodach, rozkminialiśmy takie przypadki.
 7. Tak dzisiaj patrzyłem w lustro i mógłbym śmiało oznajmić, że jestem w ciąży.
 8. Dobra, gościu szczypie i szarpie kolegę ale wyszedł już na niezłego giganta i psychopatę, który może w każdej chwili zabić. A na piwko razem trzeba wszak chodzić. Litości
 9. To niech go w kostkę kopnie. Jeśli jest mniejszy to znaczy że idealnie ma na swojej wysokości rażenia kolegi splot słoneczny aby go soczyście jebnąć. Znasz pieska pinczera? Daje radę. Aha, czyli spoko chodzi sobie z grupą kumpli, fajni przyjaciele, lubią razem przebywać - tylko jeden z nich będzie mu groził pobiciem. Spoko paczka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.