Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2755
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2258 Świetna

About Imbryk

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

1606 profile views
 1. Dobra dobra, tylko nie wpadnij pułapkę "już taki jestem, no trudno". Samoakceptacja tak, lecz nie uogólniaj że człowiek jest skonstruowany np. do łatwego martwienia się. To Ty się martwisz, Ty odpowiadasz za swój stan, Ty jesteś w stanie go zmienić, stuningować, zrozumieć, polubić.
 2. Możemy z Tobą te problemy omówić ale proponowałbym natychmiast umówić się do psychologa i przepracować z nim te tematy, to jest zbyt poważna sprawa by zostawiać to bez profesjonalnej pomocy. Rozumiem, że podświadomie możesz chcieć im dorównać, ale kurna jak młodzik bez doświadczenia ma dorównać starym wygom? Jak panie złoty? Nie ma takiej opcji, paaanie! Ponadto Każdy idzie własną drogą, dojrzejesz i do tego. A po co Ci od razu super? Co to znaczy super? Pierwszy raz miałeś super? Odwal się od tego "super" bo zajebe Rob swoje, prawdziwe życie ma smak jak jest NIE SUPER A TY SPRAWIASZ KROK PO KROKU ZE STAJE SIĘ DLA CIEBIE SUPER. Krok po kroku, krok po kroczku No dobra, ojciec nie potrafi Cię wspierać, może sam ma deficyty z czasów jak był pełnym ambicji synem. Masz nas, trzymaj się chłopaku i pisz tu, czytaj, działaj. Przeżywaj każdy dzień świadomie, obserwuj siebie, swoje reakcje i priorytety. Co jest dla Ciebie ważne wiesz? Chyba omawialiśmy to w innym wątku. Jasne, próbuj, zwolnić się zawsze możesz i zacząć nowe. A nie, z innego wątku teraz doczytałem że rodzice są dla Ciebie prawdziwym i szczerym wsparciem, czyli tu jest OK.
 3. Co Cię kręci? Co sprawia, że tracisz poczucie czasu?
 4. Dla jednego cichszą. Potem dla drugiego mniej spokojną. I jakoś to się będzie kręcić.
 5. (To już offtop) A odwróćmy sutuację, i to chłopy w Twojej firmie do lasek są skojarzeniowi - a pan w HR od molestowania odgrywa sceny z czegośtam. Jaka byłaby reakcja pań, nawet TYCH SAMYCH? Tym paniom wolno? Rozumiem ten schemat, sam bym chętnie żartował, ale niesamowicie wkurwia mnie ta nierówność.
 6. Obecnie podczas seksu najbardziej mnie wkurza brak partnerki. @RealLife podpierdol je wszystkie do działu kadr za napastowanie seksualne. I, tak po namyśle, to właściwie nie żartuję. O w mordę, doczytałem teraz.... Zacytuj coś onomatopeicznie, paszczowo, to ocenimy.
 7. Red Pill w oczy kole. Również, jak tamta Pani, polecam wejść nasze Forum i korzystać z wiedzy, dyskutować, konfrontować i rewidować własne przekonania.
 8. Jak to głupie? Pojedzie do niej, wysłucha, pokocha, ożeni się z nią i uratuje.
 9. Samiec multipla może jest brzydki ale ma w chooj zalet, pakowny i nie ma martwych punktów. Polecam. Piękno to nie wszystko! Edit: choć nie dostarcza emocji, zgodzę się
 10. Drapieżniki wyczuwaja ofiarę, a kazda grupa ludzka również lubi bezkarnie się poznęcać nad fajtłapowatą jednostką, w obawie aby ich nikt nie dojechał. Najwieksza miłość, mi opadły hormony po 2 miesiącach po rozstnaiu, z pracą nad sobą. Czujesz się jak gówno bo laska ma faceta. Jesteś gównem bo facet jest alfa. Jeżeli sam o sobie myślisz i mówisz że jesteś gównem, to co mam Ci poklepać po pleckach? Powiem, że masz niską samoocenę i zapraszam wypierdalać do psychologa, popracuj z nim nad postawowym szacunkiem do siebie. W kontekście interakcji społecznych stawiasz się niżej niż inni. Miałem tak, napraw to bo sobie życie spierdolisz. Tutaj znajdziesz wsparcie. Wygadaj się emocjonalnie, nie samobiczuj, mów o problemach, po męsku możemy je rozkminić a do Ciebie będzie należeć edukacja i zadbanie o siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.