Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3657
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3240 Świetna

About Imbryk

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

2026 profile views
 1. No właśnie serio, zaciekawiło mnie to i założyłem temat w Rezerwacie jak chyba nigdy w życiu, nie widzę w tym ścieku tylko zagadnienie społeczne.
 2. Poczułbym że pora się pożegnać z panią. Ale na pewno nie czułbym nienawiści do pana Murzyna, tylko bym się zastanawiał "jak on to robi?" A tu właśnie rozmawiamy o nienawiści żon do prostytutek.
 3. @Still @Ksanti @bernevek @pillsxp @tytuschrypus @SzatanKrieger @Krugerrand i inni bracia: Proszę jak najmniej dyskutujcie w tym wątku, dajmy dziewczynom rozwinąć temat. Prosiłem je o szczere i otwarte wypowiedzi, takich oczekuję i oczekiwania moje się spełnią na 100%. Dla panów tutaj jest pierwotny wątek i tam wrzucajmy nasze opinie:
 4. @NiesamowitySzymi jak masz talent to może arteterapia czy jakieś alternatywne terapie sztuką, dźwiękiem, rzeźbą, malarstwem itp... Kogoś tam znałem, coś takiego kończył, ale jest szkopuł - robota jeśli w tym jest to źle płatna albo bardzo mało. Ten ktoś nie pracuje w tym zawodzie bo by zdechł z głodu. Chyba że zostaniesz zajebistym kołczem i robisz warsztaty grupowe i kasujesz 1000 pln netto/os/weekend. Też się da.
 5. Tosz kurna pół światowego Red Pilla o tym trąbi, trzeba się edukować. Pół tutejszego Forum o tym trąbi, trzeba się edukować. Nie ma krótkich odpowiedzi, trzeba dużo czytać.
 6. Toż to proste: Bo tak w danej chwili szczerze czuje i jest o tym na 10000% przekonana Dzień później będzie przekonana na 10000% o czymś odwrotnym - toż to normalka. A jak pani mówi "Kocham cię już na zawsze i wiem to na pewno, że już zawsze będziemy razem. Poza tym on jest taki ogromny." - to co, faktycznie tak będzie?, na pewno? A jak pani później powie miesiąc później: "Nigdy cię nie kochałam, w ogóle masz małego i miękkiego!" - to co, faktycznie tak było?, na pewno? Wymyśliłem właśnie termin techniczny: szczerość chwilowa. Tak jak w mechanice masz prędkość chwilową. W danej chwili, w czasie t1 dana wartość v(t1) jest jak najbardziej prawdziwa, ale chwilę później (t2 > t1), v(t2) jest lub może być zupełnie inna. Np. ja uważam, że moja ex, kiedy mówiła cokolwiek - mówiła to szczerze - w danej chwili. Naprawdę tak myślała: w poniedziałek naprawdę myślała że jestem cudowny, a w środę naprawdę myślała, że jestem jedynym sprawcą jej nieszczęść, a w piątek naprawdę szczerze myślała, ze to ja jestem ten jedyny, a w niedzielę.....
 7. Ale jak zniżają? Przecież to naturalna ich rola, potrzeba i pragnienie. I są w tym bardzo dobre, a nawet świetne.
 8. może mnemotechniki i budowanie w mózgu malowniczych, absurdalnych, śmiesznych zapadających w pamięć historyjek niosących fakty Już nie raz podawałem przykłady: Jeden cztery dziewięć dwa - Kolumb swe rzemiosło zna.... Lub Kuć i orać = 3,14 http://www.matematyka.wroc.pl/book/kazimierz-cwojdziński,-%26quot%3Bkuć-i-orać%26quot%3B
 9. Dzień dobry Dziewczęta. Rozmawialiśmy ostatnio z kolegami nad nurtującym coponiektórych (co po niektórych... / co niektórych... / KILKU KURWA!) z nas pytaniem: "Dlaczego kobiety, zwłaszcza będące żonami nienawidzą prostytutek?" Proszę Was o szczere odpowiedzi, walcie prosto w oczy, kawa na ławę, samą prawdę, jak w dym co o tym wszystkim myślicie. Ja sam jestem bardzo ciekawy Waszego zdania, mam jakieś tam swoje teorie, ale wolę się dowiedzieć od źródła. Tutaj materiał źródłowy dla inspiracji: @StatusQuo patrz niżej, tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.