Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imbryk

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4241
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3672 Świetna

About Imbryk

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Euhopa Śhodkowa

Recent Profile Visitors

2246 profile views
 1. Oczywiście I przez 3 lata jej w to wierzyłem (!!!) i się na to "leczyłem" u psychoterapeutów oraz z psycho-książkami. Doszukiwałem się na siłę tej agresji w sobie, aby móc ją stanowczo wytępić, heheh to było mega chore. A rodzina, przyjaciele i psycholodzy załamywali ręce jak baba mogła tak mi namieszać we łbie.
 2. No ja właśnie nigdy, ja w relacjach z ludźmi od zawsze to taki kompres z ciepłej... letniej kluchy. Dlatego lubiłem pocieszanie, co naturalnie tylko ją wkurwiało U mnie słowne potyczki z czasem stały się atakami pałką i plaskaczami na moją twarz, kurła jak ja się wtedy bałem prawa i policji i brałem fizyczne cięgi niewiadomo w imię czego. Oj tak, to był mroczny czas... teraz to moje wspaniałe uczucie wolności i sprawczości jest nie do opisania.
 3. Toksyna, toksyna, po trzykroć toksyna. Ja moją ex pocieszałem, starałem jej przytakiwać, wspierać i "stawać za nią murem" i na silę po cichu zrozumieć z której strony ci mili i rozsądni ludzie są durni. Argumenty logiczne czy nawet zdrowego rozsądku przprzemawiały za nimi, ale ja jako kochający wspierający miś miałem obowiązek na siłę wierzyć we wszystkie idiotyczne i toksyczne wymysły myszki i głośno je popierać. Kurwa jakie to było trujące umysł i serce.
 4. Brawo @Jorgen Svensson, wg mnie bardzo rozsądna decyzja. Napisz relację jak się z tym czujesz, czy rzeczywiście chodzisz upokorzony i ukorzony itd... chodzi o fakty, jestem ciekaw reakcji Twojej i otoczenia (czy oni Cie nie szanują i takie różne realizacje teoretycznych obaw). Ta dżentelmeńskie w biznesie, czyli super śliskie :) No to jest ch.jowy czas zawieszenia, pilnuj tego papieru i jak najszybciej podpisuj.
 5. O kurła, chciałbym poczytać dokument, w którym ten biegły uzasadnia tę ekspertyzę.
 6. Mój ulubiony chad Andrew ma 1,5-roku młodszego brata, którego kocha, z którym mieszka i prowadzi firmy, z którym ma bliską więź i który jest trochę spokojniejszy. Tym razem w rozmowie z 16 stycznia 2020: mój ulubiony filozofo-obserwatoro-dumator redpillowy Rollo Tomassi i brat mojego ulubionego chada - Tristan Tate. Polecam. Ponieważ kilka filmów z tymi gośćmi wstawiłem a filmów z nimi się ostatnio namnożyło, to już daruję sobie wrzucanie kolejnych, wyszukiwarkę każdy umie obsługiwać - no chyba że znajdę jakiś mega ogień wart polecenia.
 7. Świeża rozmowa z 27 marca 2020: Richard Cooper i Andrew Tate. Kwarantanna wirusowa, dzieciństwo, męskość, relacje z ojcem, sporty walki, samochody, etc...
 8. Z innej beczki dodam, że jeśli osoba nie odbiera poleconych z sądu, to należy zlecić komornikowi stwierdzenie faktu niezamieszkiwania pod danym adresem (proces trwa ok. 2 miesiące), a następnie z takim pismem od komornika wystąpić o wyznaczenie kuratora do odbioru przesyłek poleconych.
 9. Panie a co mie inni obchodzo? Inni so młodzi silni, nic im nie bedzie panie.
 10. Jest zajebiście. Pod warunkiem, że nie traktujesz go jako wyznacznika statusu, tylko po prostu przyjaciela, super zabawkę, frajdę, przedmiot użytkowy i woła roboczego. 10w1 Polecam.
 11. Skoro pracujecie razem to zaproś go na kawkę z automatu i powiedz mu tak: "Słuchaj stary, jako że pracujemy razem powiem ci coś w absolutnym zaufaniu, tylko nikomu się nie wychlap. Mam pewne zasady, oto pierwsza z nich: Tam gdzie pracuję, tam c*pą nie wojuję oraz druga: Nie sr*m tam gdzie jem. Zostańmy przyjaciółmi."
 12. No OK, zgadzam się kupować ale nie kredytować. Widocznie o skali mówię. Nie mam problemu z kupnem mieszkania na kredyt, ale auta już tak. Wg mnie kupowanie na kredyt bo nas nie stać za gotówkę np. mebli, auta, wesela albo wakacji nie jest dobrym pomysłem. Może to kwestia kalkulacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.