Skocz do zawartości

Wiadomość od obecnego Faceta odnośnie mojej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy panowie,

mam prośbę jak sobie z tym poradzić, spotkała mnie dziwna sytuacja, mianowicie otrzymałem wiadomość na facbeooku od Faceta, którego nie znam odnośnie mojej kobiet o następującej treści:

"Siemano!Weż tą (imię)* wyluzuj jakoś.mam dosyć wiadomości i telefonów dzień w dzień"

Idąc tropem kolesia na jego profilu, dzień po tym co mi napisał, wkleił tekst: "Mój dobry kumpel,przyjaciel - zajebiście poradził:"zamknij tą relację toksyczną" Otworzył oczy szeroko zamknięte ? Muchas gracias,compadre"

Oczywiście ten Facet jest u znajomych mojej kobiety, nawet ona coś tam mu komentowała pod postami.

I teraz rodzi się pytanie, jak ja mam to zweryfikować ;(. Do telefonu nie mam dostępu kobiety, ona zawsze czyści historie wszystkiego i nie zapisuje hasłem więc nawet gdybym chciał coś inwigilować to nie bardzo mam jak.

Może było coś więcej niż pisanie, tak by sugerował tej jego ww. wpis, a może kłamie i mu zależy na rozpadzie naszego związku żeby przejąc moją kobietę ?. Rozmowa z kobieta chyba tutaj niewiele da, ewentualnie proszę o sugestie jak to z waszego doświadczenia wynika, co tu zrobić ;/. Oczywiście chciałem rozwinąć temat i napiąłem do Pana, niestety nic nie odpisuje.

W temacie wkradł się błąd, nie mogę edytować. Powinno być od "obcego" nie "obecnego"

Edytowane przez Jaszaczur
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.