Skocz do zawartości

Po co komplikować? Nie prościej wprost powiedzieć na co ma się ochotę?


Odrodzony666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

To mój pierwszy post. 

Jeśli nie ten dział itp proszę o przeniesienie. 

Więc jak w temacie: zauważyłem czy to z własnego doświadczenia czy z rozmów to z kolegami to z koleżankami (tak zdążają sie normalne kobiety ktore na stopie koleżeńskiej sa ok) że kobiety nie potrafią rozmawiać o sexie(nie wszystkie oczywiscie) Nie powiedzą wprost co lubią co je kręci jak lubią być pieszczone itp. A później że nie jest tak jak powinno byc itp. Po co utrudniać wszystko i liczyć ze facet wszystko ogarnie lub sie domyśli. Jak wy panowie wypowiecie sie w tym temacie? Jak wy widzicie ten temat? Oczywiscie nie mowie tu o długich związkach gdyż uczymy się reakcji partnerki na wszystko. Chodzi mi o związki na zasadzie fwb gdzie chodzi głównie o sex?. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Odrodzony666 napisał:

Witam. 

To mój pierwszy post. 

 że kobiety nie potrafią rozmawiać o sexie

Specjalnie, żeby nie wyjść na zdzirę, na łatwa, no chyba, ze opijesz dziewczynę, albo będzie wypita, wiele wtedy zaczyna o tym gadać bezpruderyjnie. Zazwyczaj jak ja chciałem pogadać z dziewczynami o tym, najpierw musiałem wzbudzić w nich ich zaufanie do mnie, nakręcić luźną, zabawną rozmową, potem zaczynałem gadać o tym, jak zaczniesz tak od razu gadać, nie na osobności, a przy znajomych to tak średnio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.