Skocz do zawartości

Babskie ukryte intencje


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wqrwia mnie to zawsze, ale dziś już jak rozjuszony buhaj jestem. One nigdy nie mają dość odwagi cywilnej żeby stanąć z otwartą przyłbicą, tylko zawsze działają jak pierdolone manipulantki. Ja nie wiem, co im w mózgach zwarcia robi (może te zabawy lalkami od dzieciństwa?), ale OK, jak mawiała moja biolożka - otwórz szafę i gadaj do rzeczy.

 

Rozmawiam więc dziś z "blondi" bo widzę że jakaś wpieniona. Więc wyjaśnia mi sytuację. W jej firmie dyrektorem jest kobieta (tak, taaak). I wynajęła firmę, która pod przykrywką "szkolenia" dała do wykonania pracownikom testy osobowości. Wszystko dla lepszego samopoznania oczywiście. Testy z założenia więc anonimowe. W sumie kilka godzin trwało to, co na stronie 16personalities robi się w najwyżej kwadrans.

 

W międzyczasie się jednak okazało, że wszyscy mają testy podpisać, dla zmyły lewą ręką, bo to niby też coś tam oznacza. Wyniki zostały "potajemnie" skserowane i ich kopie trafiły (wszystko na to wskazuje) do biurka p. dyrektor a pracownicy w ramach lepszego poznania siebie, dostali oryginały.

 

Poszlaki ponadto świadczą o tym, że prowadząca szkolenie jak i dyrektorka były od początku w zmowie i wiedziały w co będzie grane. Normalnie suczy spisek. Myślę, że nawet z łamaniem prawa w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn, myślę że jesteś jeszcze bliżej niż sądzisz! Otóż w pliku kartek z "analizą" osobowości, które dostali pracownicy były tylko akapity nr2 (mocne strony itp "pozytywy"), wszystkim jednak zabrakło interpretacji akapitu nr1, którego w żadnym zestawie nie było ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach to wspaniałe korpo zycie%-)

twoje życie to korporacja.wspaniałe miejsce dla ludzi robocików.

chyba otworze korpo piramide finansową.

Poszukije ludzi bez przyszłosci i bez przeszłosci,najepiej nawet bez terażniejszości.bez własnego zadnia.

zakres obowiazkóe.

własna działalnosć gospodarcza
zyski budujesz ty sam
zlecenia załatwiasz sam
itd itp

zatrudnie cie a ty mi płać.odstapie ci kase%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.