Skocz do zawartości

Zdrowe odzywianie


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, może byś podzielił się wiedzą, co to znaczy zdrowo się odżywiać. Pisałeś o tym, że dieta powinna być rozłączna, oddzielnie mięso, oddzielnie warzywka. Może byś jeszcze coś napisał i wywiązałaby się całkiem fajna dyskusja. Mi np. zależy na wyrównaniu gospodarki hormonalnej, poprzez jedzenie, no i dobre spalanie tłuszczu, tez posiadam jakąś tam wiedzę, myślę, że w czasie dyskusji, bym sobie przypomniał o różnych rzeczach.

 

Np. ostatnimi czasy, żywiłem się wydaje mi się dość zdrowo, czyli kasza gryczana, jaka, mięso, maślanki, warzywka, co najlepsze przez ten czas włączył mi się wilczy głód ile bym nie zjadł cały czas byłem głodny. Wiadomo, przyjmowałem białko, węglowodany złożone i warzywa. Bardzo mnie zdziwiło kiedy zrobiłem sobie niezdrowe żarcie czyli pieczone cebularze z serem i salami, które były tłuste dość :D Ale przez to, że były to węglowodany proste, nagle zniknął ten wilczy głód, pewnie od razu poleciała informacja o cukrze do przysadki. I tak się teraz zastanawiam, czy to wynikało z tego, że rzeczywiście mój organizm potrzebował takiego żarcia, czy po prostu chodziło o tą insulinę. Ale dla mnie wniosek jest taki, żeby nie dać się zwariować i nie popadać w skrajności, jeżeli chodzi o odżywianie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jem to na co mam w danym dniu ochotę i nie wyobrażam sobie przechodzenia na zdrową dietę. Inna sprawa jest taka, że ta dieta wcale nie jest niezdrowa bo odstawiłem wszystkie czipsy, fast food tylko w ostateczności jak siedzimy z kumplami. Te wszystkie zdrowe diety to wg mnie czysty marketing i robienie ludzi w balona a te wszystkie jedzenia, które się kupuje w sklepie i tak są niezbyt zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.