Skocz do zawartości

Keep fit


Mr Bread

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie byłem najlepszy na lekcjach wychowania fizycznego. Ale nigdy też nie wymigiwałem się lewymi zwolnieniami i nie poddawałem się. Na zakończenie edukacji miałem 5!

Od pewnego czasu, poziom męskości wzrasta u mnie a nie waha się tak jak dawniej. Czuję się coraz lepiej ze sobą, pomimo obecnych życiowych problemów (many thanks to samczeruno.pl oczywiście ;) )i czuję nieodpartą chęć bycia w dobrej formie fizycznej.

 

Chęć - jest

Hantel - jest

Dres - jest

Buty do biegania - są 

Słuchawki do biegania - są

Drążek - niedługo zamówię i zamontuję

Plaża i morze - są

Siłownia - jest także

Brak nałogów - jest!

 

ignore peaches mode on

 

Przysięgam w takim razie przed braćmi, że każdego dnia poświęcę wolny czas na ćwiczenia. W zdrowym ciele zdrowy duch! 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia ‎2016‎-‎01‎-‎21 at 11:52, black napisał:

bo w zdrowym ciele zdrowy duch, stare powiedzonko ale prawdziwe. Co prawda ja sam zaniedbałem swoją fizyczność ale to przez żonę i dwójkę dzieci :)

Liczę na Was że mnie też zmotywujecie

 Ok - to nie przez żonę i dzieci, tylko przez własny brak samozaparcia i dyscypliny wewnętrznej, popuszczanie sobie pasa - proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.