Skocz do zawartości

Balansuję pomiędzy byciem Bad boy'em a Nice guy'em...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Niedawno skończyłem 23 lata... I mam ten sam problem odkąd pamiętam... 

Część ludzi się mnie boi, bo bywam agresywny oraz dokazywałem gdy byłem nastolatkiem... Chodzę na różne treningi, także część ludzi wzdryga się na mój widok i omija mnie szerokim łukiem, bo kojarzą mnie z bólem... Zauważyłem, że części kobiet to imponuje, ale nie wszystkim. Małą grupka ma mnie za cymbała i czasem w żartach określało mnie jako "tępy kastecik". 

Moim głównym problemem jest to, że nie jestem taki przez cały czas... Potrafię być tak złym i bezwzględnym człowiekiem, że określenie KAWAŁ DRANIA jest naprawdę delikatne. Jednocześnie jestem troskliwy i łagodny wobec rodziny czy zwierząt. Najbardziej kocham psiaki, a zwłaszcza te rasy syberian Husky. Kiedy widzę jednego z nich robię: Haskuś! Ooooo *.* i od razu się rozczulam. 

Mam wrażenie, że dopóki jestem zimny, obojętny, stanowczy, bezkompromisowy - kręcę kobiety. Ale jeśli zacznie mi na jakiejś zależeć i chciałbym sobie z nią ułożyć życie... Kochać ją, nie zdradzać, dbać jak o największy skarb... Wtedy jakby czar prysł! Kobiety zachowują się jakbym odpychał je niewidzialnym polem magnetycznym... Zaczyna mi nie zależeć i zaczynam mieć na nie wysr*ne - zaczynają za mną biegać i być na zawołane. Okazuje swoje uczucia i troskę - uciekają. Ja tego nie rozumiem! A ciągnie się to za mną odkąd pamiętam!

 36f112ad72ec9535cc3f5fa6c7f19564.jpg

Wychowałem się na pokemonach. Pamiętacie tą postać? James jest bandytą i złodziejem. Ale dba o swoje pokemony i kiedy nikt nie patrzy jest wrażliwy i wręcz czuły. Właśnie tak jest ze mną. Chciałbym kochać i szanować jakąś kobietę ale chyba się nie da. ? Albo ja mam jakiegoś wybitnego pecha! Nie wiem co powinienem z tym fantem zrobić! Może powinienem się wyrzec siebie, przestać być czułym czy kochanym? 

Coś robię nie tak... Potrzebuję pomocy! Co mi radzicie Bracia? :c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zimnych, agresywnych, psychopatycznych, itp. potrafi się rozczulić do łez, więc wyjątkiem nie jesteś. 

 

Gdzieś czytałem, że seryjni mordercy bardzo czule zwierzęta traktowali ?

 

Co do kobiet, to doskonale widzisz, jak to w praktyce wygląda. Po prostu musisz znaleźć swoją drogę środka. Prawdopodobnie za bardzo skaczesz ze skrajnych zachowań do skrajnych, a to w efekcie odrzuca. Bądź tym bad boyem, ale z ludzką twarzą, nie zmieniaj się w zakochanego pizdeusza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.