Skocz do zawartości

jak to okiełznać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem wasze forum przypadkiem przeszukując internet i jest to chyba jedyne męskie forum tego typu w Polskim internecie. Nie mam za bardzo kogo o to zapytać więc jestem zmuszony pytac was i mam nadzieje że może ktoś rzuci światło na mój problem. Mianowiecie poznałem ostatnio kobiete, jest to moja pierwsza dziewczyna pod kazdym względem. Niestety nie jest dziewicą. Może nie był by to problem  ale okazało sie przed naszym pierwszym razem że bierze tabletki od 16 roku zycia i wielu partnerów dosłownie kończyło w niej ( albo w ustach jak się dowiedziałem ostatnio ). Nie jestem sobie w stanie poradzić z tą wiedzą zwłaszcza że niekiedy nie byli to stali partnerzy tylko koledzy a nawet i starsi mężczyźni. Domyślam się że to nic nadzwyczajnegow dzisiejszych czasach ale mam problem z zaakceptowaniem tej wiedzy do tego stopnia że nie moge zasnąć a ona chodzi w złym humorze bo zauważyła że nie chce już jej całowac w usta. Czy jest jakiś sposób aby przestać o tym myśleć ? Bo szczerze powiedziawszy pare razy już wymiotowałem po tym jak się całowaliśmy a ostatnio nie jestem w stanie ustrzymac erekcji na samą myśl że inni w niej kończyli. jak okiełznać niechciane myśli nie tylko podczas seksu ale nawet podczas zwykłej drogi do pracy bo szczerze powiedziawszy mam już tego troche dosyć. Za szybką odpowiedź z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.