Jump to content

Wincenty

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  70.00 PLN 

Community Reputation

481 Świetna

About Wincenty

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

978 profile views
 1. Uważam że w większości przypadków to zle podejście osoby pracujacej jest problemem. Chociaż wiadomo bywa i tak ze w robocie potrafia sie trafic totalne skurwysyny. Ale to promil przypadków.
 2. Słuchaj, kiedyś stary inżynier na budowie na ktorej dorabiałem kilka tygodni po pracy powiedzial: JEST KASA? - JEST ROBOTA. I tego masz się trzymać. Masz swoje stanowisko i masz do niego przypisane zadania. Masz swoich przelozonych których należy się słuchać w miarę możliwości. Cos nie pasuje? Dyskutujesz, szukasz porozumienia ale pamietasz że w obrębie swojego stanowiska musisz wykonywac robotę dobrze. Jesli coś utrudnia Ci pracę/jakies dodatkowe gówna, spowalnia - od razu dajesz znac przełożonym ze mozesz to robić ale spada twoja produktywność. W sytuacji
 3. Masz spoko babę, szanuj ją i pierdol opinię innych, jeśli jest Ci z nią dobrze a ona nie narzeka na taki układ to wszystko jest git.
 4. Styczeń 2022 - jak sądzicie, inflaca dobije wtedy do poziomu 7-9% czy jednak będzie piąć się trochę wolniej? /Zakładając brak reakcji ze strony NBP.
 5. Dla takich postów warto jeszcze tu być na forum wśród zalewu mierzenia centymetrów od spodu pięt do końca włosa na krańcu głowy i nachylenia kąta szczęki do podłoża.
 6. Dokładnie Mike Tyson - 178 cm. A wystarczy wejsc na chwilę na yt i zobaczyć z jakimi koniami toczył boje
 7. " Nie wiem czy ktoś sprawdzał te linki od Anala. Ten jest o samicach mysz, które preferują samców z własnym zapachem nie przykrytym zapachem innego samca myszy. Chodzi tu że jak samiec myszy pachnie własnym zapachem to znaczy, że broni własnego terytorium i żaden inny samiec mu nie wchodzi do gniazda. Znaczy się, że jest silny. Nadaje się do prokreacji. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9784223/ Ten artykuł jest widłonogach. Zrobili badania i wyszło im że samce widłonoga szybciej pływają do samic które nie zostały pokryte przez innych samców a ro
 8. @Analconda dawaj tutaj mordeczko szybciutko. Trzeba dojebac do reszty ten parszywy kolejny temat jak i opinię tego forum w sieci.
 9. Oddawales krew jako ozdrowieniec? Jest wymagany test na przeciwciala?
 10. Jak Ty to przyprawiasz? Parowe jedzenie kojarzy mi się z czymś mdłym i ciężkim w dobieraniu przypraw. Na parówki nie narzekaj, skóra, chrząstki i kości zmielone to kolagen, zdrowy na stawy, a desek z budy bardzo nie czuć jak się popija kompotem
 11. Trzymaj, pracuj, działaj, to tylko przejsciowe, kwestia tygodnia/dwóch.
 12. Na kodach to musiało być u mnie w huj lamerskie, bo giera podobno mega ma klimat. Kiedyś spróbuję przejść normalnie
 13. Noc kruka, za dzieciaka przejebałem całą na kodach w parę dni. Miło wspominam. xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.