Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Content Count

  3448
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Quo Vadis? last won the day on June 9

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

4063 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

5107 profile views
 1. W dzisiejszych czasach coraz więcej chorób niegdyś "śmiertelnych" jest praktycznie wyleczalna, oczywiście wszystko zależy od okoliczności. Każdy dzień przybliża nas do kolejnej masy leków/terapii etc, które póki co są w fazie testów a za jakiś czas wejdą do powszechnego obiegu. Wracaj do zdrowia Bracie, walcz o lepsze jutro i się nie poddawaj.
 2. @Bohun Chodzi mi o to, że mógłbyś się grzeczniej zwracać do brata, zwłaszcza, że od razu świat lepszy wtedy jakoś.
 3. @Bohun Mógłbyś trochę stonować wypowiedzi?
 4. Przypominam, że dla faceta wiek nie ma aż tak dużego znaczenia jak o siebie dba, dla kobiety niestety już 40+ to powoduje pewne zmiany przez które młodsi się nie obejrzą a i starsi będą kręcić nosem Oczywiście, jeśli idą wpierw na pw do moderacji 😆 ale naprawdę, my szukamy Himalajek, dziewczyny.
 5. Już bardziej łopatologicznie jak wyżej wytłumaczyć to się nie da. @deomi To nie rób tego, bo gdyby ona umiała się zachować a miała tylko odmienne poglądy to nikt by jej nie wyrzucał. Niestety jak ktoś się zachowuje jak świnia, to nic dziwnego, że się tak kogoś traktuje jak ktoś się zachowuje.
 6. Powtórzę się jakby ktoś A ZWŁASZCZA Daria nie zrozumiała, ten wątek i te wypowiedzi oznaczają jedno. NIKT nie chce Cię tutaj widzieć, z różnych powodów, choć RAZ w swoim życiu uszanuj czyjeś zdanie. NIE LOGUJ SIĘ tutaj, nie wchodź, nie spamuj, nie wkurwiaj. Mamy Cię wszyscy dosyć. A jak któraś jest taka mądra i wielka obrończyni, to droga wolna twórzcie sobie forum i elo. Nie wiem jak można przytaczać tak z dupy argumenty jak "bądźcie ponad tym". A może Ty jeden z drugą bądźcie ponad tym i się zajmijcie Darią jak taka biedna. Opłaćcie psychologa, psychiatrę, zawoźcie na spotkania, utrzymujcie. Zobaczymy jak szybko Wasza miłość oraz dobroć się skończy.
 7. @deomi To załóż sobie forum I tam siedź z Daria, widzę że się dogadacie. Poza tym sorry memory ale od kiedy to kobieta na męskim forum będzie próbować się rządzić? Samcy jej nie chcą, chcesz to możesz nawet ja do domu przyjąć i dokarmiac czy wyposażać ale od forum z daleka.
 8. Panowie, bez awantur. @SzatanKrieger Dobrze wiesz, że za takie bluzgi są warny, już kiedyś za coś podobnego dostałeś i też była tam Daria bodajże, która jeśli mnie pamięć nie myli akurat domagała się ww. dla Ciebie. @Słowianin Myślcie trochę i nie udostępniajcie czyichś danych, ludzie. Poza tym to jest o naszej feministce wątek a nie o Szatanie. Oboje dostaliście po upomnieniu.
 9. I widzisz @SzatanKrieger Ty ją bronisz, ja muszę banować któryś raz dziś z kolei. I tak to można se merytorycznie porozmawiać jak ze ścianą.
 10. Jeszcze zabrakło cytatów z Jezusa, Mahometa i bożka Mbekepme z Afryki. No niestety ale w życiu realnym nie wszystkei cytaty, mimo, że piękne mają zastosowanie. O matko, bo się popłaczę. Jakbyś się wgłębił w temat wiedział byś kto faktycznie w tej potyczce oberwał. No. Uga, buga. Yyyy. Ide spać. Dobrej nocki bracia
 11. Właśnie to jest ciekawe, że u młodzików do pewnego wieku to potrafią grać jak równy z równym nawet z mocnymi teoretycznie reprami, co się dzieje potem, że tak mało z nich trafia do 1 repry? Gratulacje dla nich, oby wyszli z grupy, wtedy i tak juz to będzie wynik ponad stan.
 12. Mógłbyś nie przesadzać, bo równie dobrze Tobie można odpisać miłego sprzątania czyjegoś gówna. Fajnie się pomądrzyć jak się tego nie robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.