Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  4376
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Quo Vadis? last won the day on August 6 2019

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

5515 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

7028 profile views
 1. No szkoda, raz jak się obejrzy i pośmieje to spoko ale przy dłuższym oglądaniu, większej liczby odcinków i po poznaniu życia tych bohaterów jest zwyczajnie.. smutno. Chłopaki nie umieją się wyrazić, ubrać, jedynym sensem przesłaniającym wszelki inne cele w ich życiu jest kobieta. Przykre.
 2. Rozumiem, że chodzi wam o osoby wysoko wrażliwe, bo o skład hiphopowy raczej nie Tak, generalnie proponuje się również zainteresować tym tematem, dla tych, którzy ciekawią się psychopatia. Warto znać dwie skrajności, by samemu móc się w tym dobrze wypośrodkować.
 3. @StatusQuo Bo nikt nie zdaje sobie sprawy jaki to jest bajzel w głowie. Jeśli przyjąć skalę, gdzie przeciętny Janusz będzie 0, na ujemnym biegu znajdziemy psychopatów, czyli osoby wyzute z uczuć, natomiast na drugim znajdziemy inna skrajność, osoby, które uczucia, odczucia, etc przytłaczają. Zdaje sobie sprawę, że to nie jest dla każdego ciekawe ale osobiście fascynuje mnie ta nadwrażliwość na bodźce ogółem. Trochę jak Will z serialu Hannibal, choć on akurat wczuwał się w morderców Ps. To, że ktoś jest empatyczny nie oznacza, że jest dobry, tak samo jak i psychopatia w pewnym stopniu jest spoko (pomaga w awansach itd). Nie będę z komórki się rozpisywać
 4. Wszyscy zawsze poruszają temat psychopatów czyli ludzkich lalek, pustych w środku a niewielu pamięta o tym, że kij ma zawsze dwa końce i po drugiej stronie stoi przeciwność typowego psychopaty ale przecież to dobry temat na kolejny wątek.
 5. @Still Fajna firanka na plecach, męskiej nie było? Ja tam wciąż wierzę, że jednak jest jakieś ograniczone gro osób, które mimo, iż działają w ramach tej religii to robią to w mądry sposób, nie szkodzący sobie i innym.
 6. To wyżej to smutna prawda, która do niektórych nie dociera. Schemat ten sam, gdy twoja "kumpel/a" wchodzi w związek. Po prostu jest tak wychowana, że w dobrym tonie wg. niej jest utrzymywać Cię w przeświadczeniu, że możecie się kolegować. "Tak, tak, będziemy się kolegować, mhm, no tak tak, to wiesz, napisz do mnie tak za 300lat. Pozdro 600."
 7. @Hippie Ale robiłem ten test mniej szczegółowy. Może w tym bardziej szczegółowym wyszło by jaśniej @SzatanKrieger Link dawała @Hippie w 1 poście w tym wątku, przewiń jej post do momentu, gdzie pojawiają się linki i tam będzie.
 8. Zrobiłem w końcu test, proszę brać poprawkę na to, że moja znajomość j. angielskiego jest na poziomie średnim A czy to wpłynęło na wyniki? Nie wiem ale wykluczyć nie można owej językowej pułapki. LII czyli INTJ
 9. @deomi A ja się spytam Marka i zobaczymy Ale wiedz, że wszelakie kłamstewka będą surowo karane
 10. Ksssshhhhkkkszzz - ka buuuuum, planeta @deomi wbiła na orbitę planety @Marek Kotoński powodując nieodwracalne zniszczenia tu tego. @deomi Mama nie nauczyła, że się nie kłamie?
 11. @józekk Mi otworzyła oczy w niektórych kwestiach ale w części również się z nią nie zgadzam.
 12. Oto odkryliśmy nici @deomi. Być może, niczym nici Ariadny prowadzą do celu? 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.