Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Ilość treści

  3139
 • Donations

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Quo Vadis? wygrał w ostatnim dniu 24 Październik 2018

Quo Vadis? ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3653 Świetna

O Quo Vadis?

 • Ranga
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnio na profilu byli

4324 wyświetleń profilu
 1. Quo Vadis?

  Wiele pokus ..

  Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko. Albo jedno albo drugie, czyli jak masz zamiar pukać dalej inne to zakończ związek i pukaj, jak chcesz utrzymać związek to.. pukaj ale swoją obecna i módl się, żeby się nie wydało.
 2. Quo Vadis?

  Koniec miłości Rafatusa

  Masakra jak ta laska go tłucze jak chce.
 3. Quo Vadis?

  Starania o prace

  Proszę spełnić wymogi regulaminowe. Zamykam.
 4. Quo Vadis?

  Firmy sprawdzające auta dla klienta

  No właśnie też tak myślę, że to wcale nie jest takie głupie
 5. Quo Vadis?

  Firmy sprawdzające auta dla klienta

  W skrócie: zorientowałem się, że jest coś takiego jak firmy, które za cenę 200/300zł wysyłają pracownika, który jest mechanikiem na miejsce, gdzie znajduje się obiekt zainteresowania klienta. Robią próbną jazdę, sprawdzają pojazd i wysyłają raport. Oczywiście, im wiecej danych, tym więcej płacimy. Wariacje są różne. Co mnie zastanawia, to to czy warto z tego korzystać? Może ktoś korzystał z takiej usługi?
 6. @CMQ Blokada nie jest za to co napisałeś, tylko za złamanie regulaminu tj. brak avataru i przywitania.
 7. A ja jestem Czarnoksiężnik z Krainy Oz. No tak.
 8. Quo Vadis?

  Piękna miniaturka boża

  @Dworzanin_Herzoga Komentarze pod tym wideo bożym były wspaniałe 😆
 9. Quo Vadis?

  Usunięcie konta.

  W każdym razie jak ktoś już wcześniej tu wspomniał, nie ma się o co obrażać jak ktoś dostanie warna i związany z tym urlop. Zasada jest prosta: jest regulamin, który należy przestrzegać. Kto tego nie robi łapie warna. Pierwszy punkt to 3h warna, drugi to bodajże 6, itd. to się zwiększa, zatem jeśli ktoś ma 20punktów i wyłapie warna za np: zbędny cytat, to ma długi urlop. Tylko ten urlop tak długi nie jest dlatego, że on ten zbędny cytat zrobił lecz dlatego, że to jego 20punkt z kolei. A więc jeśli łamie się notorycznie regulamin, to każdy kolejny punkt powoduje dłuższy urlop po złamaniu regulaminu z automatu. Można to ręcznie zmienić i bardzo często jest to zmieniane na korzyść userów i dlatego jak w ww. przypadku, zamiast długiego urlopu dostał tylko 2 dni. Gdyby o długości warna decydował tylko automat, to kary były by znacznie surowsze. A tu user podszedł do tego bardzo emocjonalnie i poprosił o usunięcie konta, co zostało spełnione. Trudno. Nikogo na siłę nie zatrzymamy.
 10. Quo Vadis?

  Usunięcie konta.

  Powodzenia.
 11. @Azizi Dokładnie, gość ma mocną psychę i jak go będą omijać kontuzje tak jak Lewego to naprawdę, możemy go za rok - dwa zobaczyć w jeszcze większym klubie niż Milan.
 12. Sekret tkwi w tym, że aby to zadziałało, to musisz się kobiecie spodobać wizualnie, inaczej możesz zbierać setki wymuszonych nr tel miesięcznie a i tak nic z tego nie będzie. Niektóre tematy poruszane w PUA są przydatne ale np: cały ten arsenał "sztuczek" jest taki.. no sztuka dla sztuki. Bez sensu. Łatwiej, lepiej i z większym pożytkiem czas przeznaczyć na własny rozwój i zarabianie pieniążków, które otwierają nie tylko możliwości a i nogi niektórych pań.
 13. Coś tam na pewno wie, bo miałem okazję go trochę posłuchać ale jak to z wszystkimi nauczycielami PUA, podchodziłbym do niego z rezerwą. Na pewno coś można wyciągnąć ale tylko jeśli ktoś wcześniej nie miał styczności z żadnym PUA - guru.
 14. @ElChico Dla niego były, bo ona mu odmawiała spotkań a potem (z łaski) dawała się zaprosić tylko znowu.. nie dawała dotknąć, więc on pewnie myślał, że skoro już mu się udała po kilku razach zaprosić to jak się jeszcze bardziej postara to dostanie to czego chce
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.