Jump to content

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Posts

  5,765
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  200.00 PLN 

Quo Vadis? last won the day on July 24 2020

Quo Vadis? had the most liked content!

About Quo Vadis?

 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

21,915 profile views

Quo Vadis?'s Achievements

Major

Major (16/23)

8k

Reputation

 1. Tu link do fb: https://www.facebook.com/SylwiaSzostaktrainer?locale=pl_PL
 2. Pisać to on umie, kreować się w social mediach też, jednak rzeczywistość nie jest aż tak cukierkowa. Zajrzałem też do niej na fb, tam info brak. Może tak, w sumie plusem sytuacji jest to, że dziecko nie będzie używane do ewentualnej wojny ex-małżeńskiej
 3. Aż musiałem wejść na fejsa, żeby uwierzyć.. Tu macie posta z 21.03 tego roku z faceboka Akopa: A tu sprzed godziny, 29.03 tego roku: No nieźle. Tego nie wiemy, możemy jednak się domyślać, że od dłuższego czasu coś się w jej głowie działo, co być może miało związek z jakimś przystępnym facetem. Nie ma co ferować wyroków, póki co. Akopa po ludzku - szkoda. Skrajności nigdy nie są dobre. Nie uważam, że danie kobiecie kwiatka od czasu do czasu czy gdzieś jej zabranie to problem, on się robi wtedy, gdy się przesadza a mam wrażenie, że gość przesadzał, przesładzał i to grubo.
 4. Jakieś latarki, sprzęt survival itd.. aż się na myśl ciśnie jakiś portal typu militaria.pl Testowanie sprzętów, recenzje a i grosik by wpadł + można by pod to podpiąć jeszcze portal plusujemy.
 5. Ja proponuję jakąś apokaliptyczną wizję, bo to teraz modne w mediach Coś w stylu Metro, roboczy tytuł: Szałas.. bo w Polsce to jeno w lesie się idzie schować, bo bunkrów nie styknie dla wielu xD I np akcja toczy się w malowniczej miejscowości o nazwie: Uciekajka czy Oszczywilk (https://polskazachwyca.pl/top-10/smieszne-nazwy-miejscowosci-w-polsce-top-300/). Na Polskę napada Homokomando, które zdobyło władzę na Białorusi i próbuje zdobyć państwo Nato xD
 6. Całe szczęście, że mamy tu wiele pomocnych rąk @DOHC może z czasem coś nowego powstanie, póki co trzeba się uporać z problemami finansowymi. Wydaje mi się, że Marek coś ciekawego do sprzedaży przygotuje
 7. Dokładnie tak, dzięki temu dokładamy cegiełkę dla dobra ogółu mężczyzn
 8. Trzeba jakoś zareagować samcza społeczności W Polsce obecnie za kolorowo nie jest ale może ktoś wrzuci cosik dla poparcia jakże ważnej idei. Są sprawy i miejsca o które bić się warto i niewątpliwie to forum i jego sprawa jest takim przykładem. Jest nas tu tylu, podbijam prośbę Marka i gorąco zachęcam Dodajmy mu trochę wigoru i wiary, bo widać, że przemęczony mocno ostatnio.
 9. Dobry pomysł. Wystarczy iść tam na rozmowę, zapytać czy nie potrzebują obecnie kogoś na inny dział, powiedzieć, że masz w tym umiejętności itd, i nawet jeżeli nie od razu Cię tam dadzą to z czasem mogą chcieć lub nawet obiecać Ci na rozmowie, że np po okresie próbnym przerzucą Cię na ten dział, który Cię interesuje.
 10. Z tymi wypadkami w pracy to ciekawa sprawa, bo o ile Ty możesz chcieć się zachować "w porządku" to daję sobie rękę uciąć, że Twój pracodawca nie miałby takiego dylematu i jeśli wypadek byłby z Twojej winy to z automatu byłby zgłoszony do BHPowca, bo po prostu on będzie dbać o interesy firmy. I tu wątek można by skończyć, że ludzka naiwności potrafi nam zrobić wiele przykrości
 11. Łatwo jest zwalać winę na coś nadnaturalnego, co nami kieruje i namawia do złego.. Jeśli jest coś co może być złe na świecie, to jest to drugi człowiek. U Ciebie w mojej opinii winne jest programowanie religijne, w sumie napisałeś idealny przykład co się dzieje, jeśli chcemy walczyć z takowym. Mniejsza z tym, bo w coś wierzyć trzeba Za "wrodzoną" depresję w lwiej częsci może odpowiadać brak odpowiednich męskich hormonów. Strzelam. Myślę, że coś w tym może być.
 12. Naprawdę, zachęcam do chociaż minimalnego wsparcia. Wiem, że teraz życie w Polsce do tanich nie należy ale szczytne idee są warte każdego wsparcia. Można kupić jakieś Marka produkty, można coś wpłacić. Przy okazji idą święta więc można to też potraktować jako okazję do zrobienia prezentu z tej okazji Sami widzicie, że Marek ma teraz zdecydowany dołek ..tym bardziej każde wsparcie na wagę złota.
 13. Dalece idące wnioski wyciągasz Ja rozumiem, że z czasem nawet najlepsza książka/gra/smakołyk/używka się przejada i można patrzeć na dany obiekt z niechęcią ale wtedy raczej się go unika aniżeli nadal "konsumuje" To trochę jak z tymi ludźmi, co hejtują jakiegoś powiedzmy piłkarza/artyste "a kogo on obchodzi", "i tak nie oglądam" itd.. Nie chcesz, masz przesyt, masz cokolwiek co siada Ci na łeb, to weź se L4 od forum i wróć i zachowuj się jak człowiek - dla człowieka a nie jak świnia w oborze. Naprawdę, wielu ludzi ma o swojej inteligencji przesadzone zdanie ale to i tak nie uprawnia Cię do gardzenia innymi. Zwłaszcza, z ludźmi zgromadzonymi na tym forum. Można wiele o BS powiedzieć ale tu trafiają ludzie po różnych traumach, doświadczeniach, tu trzeba się wspierać. To ich dupa nie Twoja, krzywdy tym nikt nie robi, co najwyżej same sobie, co nie uprawnia nas do takiego nazywania.
 14. Widać albo bardzo mało wiesz o rodzicach albo niezbyt wnikliwie obserwujesz. Większość polskich rodzin to siedliska patoli, mniej lub bardziej zakamuflowanej. Wszelakie wyobrażenia pryskają jednak dopiero wtedy, kiedy jest "o co się bić".. Ewentualnie masz to szczęście, że jesteś w całkiem zdrowej rodzinie, bo takie są ale znacznie rzadziej. Wszyscy ten temat przerobia na własnej skórze prędzej czy później. To trochę przykre, gdy porównasz swoje wyobrażenia na temat swoich bliskich za dzieciństwa i już w dorosłym życiu. Okazuje się, że spora część z nich to pazerne bestie, inni lubują się w podcinaniu skrzydeł pod pretekstem "troski o bezpieczeństwo", jeszcze inni chcą narzucić Ci swoją wolę jakbyś był co najmniej ich własnością.. Nie generalizujmy, bo są takie rodziny, gdzie to dzieci muszą pilnować swoich starszych, bo są nieporadni życiowo i generują na przyszłość masę problemów czy to finansowych czy to innego typu. Trochę to naiwne podejście do kwestii rodziny, bo przecie dzieciak nie musi Ci niczego oddawać, sam się na świat nie wybierał to dwójka ludzi za niego zadecydowała. Tak samo jakby oczekiwać od kobiety, że jeśli będziemy na nią łożyć i spełniać jej zachcianki to z wdzięczności z nami zostanie..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.