Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Moderator
 • Content Count

  4094
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Quo Vadis? last won the day on August 6

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

5035 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

6088 profile views
 1. Tak, przecież to półmózgi. Zabijanie się i okaleczanie innych w imię religii jest głupie ale robienie tego samego w imię klubu jest jeszcze głupsze 😆 Jak to nie próba podbicia zainteresowania walką, to dla mnie żałosne typki.
 2. @Koteusz Nie wiem jak tu trafiłeś ale Marek ma grupę "krytyków", która działa w ten sposób, jak widać chociażby w tych "opiniach". Oczywiście - nie sugeruję, że wszystkie negatywne głosy czy opinie są autorstwa tejże grupy ale śmiem twierdzić, że większość. Ja osobiście mogę polecić, masz usystematyzowaną wiedzę, jeśli nie chcesz. Spoko, nie wtrącam się.
 3. Co niektórzy tutaj to myślą chyba, że jak facet ma 25+, to prawie jakby miał 60 parę dla tych 18+ 😆 @Koteusz Zajrzyj do sklepu, kup książkę "Kobietopedia". Przeczytaj, masz wyłuszczone krok po kroku ważne sprawy. To będzie Twój kroczek w dobrym kierunku.
 4. A ile masz? 70? Zabrzmiało jakbyś się już na tamten świat wybierał W ten? Sprawa jest bardzo prosta, jak poznajesz, podoba Ci się, da się gdzieś zaprosić - jest zainteresowana. Nie da - niezainteresowana. Prawdopodobnie u Ciebie potrzebna jest praca u podstaw - zmiana siebie wewnętrzna i zewnętrzna a kobiet możesz szukać w międzyczasie ale nie radziłbym wariować na ich punkcie. Nie bez przyczyny sztuka "wyjebania" lub ładniej mówiąc "odpuszczania" daje efekty, czasem się ciśnie i efektów brak.
 5. Postawę żebraczą przybierają faceci nie tylko w stosunku do kobiet ale i do całego otoczenia. Tak bardzo na siłę chcą mieć kumpli czy znajomych, że znoszą zachowania, żarty czy znajomych znajomych, których naprawdę nie lubią. Wyznaję zasadę, że jeśli ktoś nie chce ze mną utrzymywać kontaktów, utrzymuje dystans - szanuję i się nie narzucam. Miałem dobrego kumpla w gimbazie, z którym się wiele czasu trzymałem, poróżniła nas osoba wspólnego kolegi, który nieźle namieszał w przyjaźni. Minął jakiś dłuższy czas bez kontaktu, odezwałem się, zagadałem, on nie może, bo gdzieś teraz daleko mieszka - wymówka. Spoko, żyj sobie te 2km dalej ode mnie, mi to lotto. Nauczyłem się ciągnąć swój wózek sam/w niewielkim gronie. Ekstrawertyk zawsze w takiej sytuacji będzie miał ciężej ale za to Ci, mają talent do nawiązywania mnóstwa płytkich znajomości. Zawsze coś, jakaś namiastka bliskości, zabawy i wspólnego spędzania czasu.
 6. @davidzior08 Naprawdę? Kup kobietopedie I poczytaj, taniej Cię to wyjdzie I to znacznie od łożenia alimentów.
 7. Pani ex - psycholog, prosimy o polskie znaki i zadbanie o czytelność postów. Wyjątkowo, bo na prośbę @Imbryk przenoszę wątek i nie skończy się to tym razem warnem. Nic nie sugeruję ale buziak dla brata się należy
 8. Najk boży na głowie, jabłko dzierży w dłoni, Taki to już nasz, białostocki Adonis.
 9. Wystarczy przegrzebać sieć, by stwierdzić, że opinie o książce jak "flagowy poradnik amerykańskich feministek" krążą po internecie. Zresztą, cytat z pewnego bloga i uwaga, to cytat z kobiecego bloga: Dla nieznających terminu mizoandria, bardzo proszę:
 10. Wtedy wiesz, że podobasz. Akurat wyżej zagrywka o nazwie - taktyczny odwrót.
 11. Wystarczy chyba za komentarz to, że standard większości ludzi rośnie wprost proporcjonalnie do zarobków, jeśli dodamy do tego takie zjawisko jak habituacje, to nie dziwmy się, że narzekają. My też czasem narzekamy a taki murzynek z Afryki za głowę by się złapał widząc co posiadamy i jak żyjemy. Wniosek? Twój punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Im więcej punktów widzenia, tym większe zrozumienie dla innych.
 12. @Gorączka Nie robimy brzydkich wjazdów rodem z kanistrowa, dlatego warn.
 13. @Perun82 Ciekaw jestem czy teraz we dwójkę z Coutinho nie ugraja więcej:) Póki co Lewy ma świetna formę, do listopadowych meczy, które zdecydują o tym, kto będzie w jakim koszyku na pewno utrzyma. Najważniejsza będzie jednak forma wszystkich reprezentantów przed turniejem oraz regularna gra.
 14. Brzeczek to jednak farta ma, to może i grupa na euro i rywale beda mu sie trafiać do pokonania i może do ćwierćfinału dojdziemy? No dobra, aż tyle farta to nie ma 😆 Mimo wszystko 1/8 nie powinna być zaskoczeniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.