Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Jr. moderator
 • Ilość treści

  2840
 • Donations

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  14

Quo Vadis? wygrał w ostatnim dniu 24 Październik

Quo Vadis? ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3206 Świetna

O Quo Vadis?

 • Ranga
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Ostatnio na profilu byli

3938 wyświetleń profilu
 1. Quo Vadis?

  Sylwester

  @Timmy Ale Ty jej tak nie idealizuj.
 2. Quo Vadis?

  Kapelan Solidarności czyli polski Dr.Jeckyll & Mr. Hyde

  @DOHC Pewnie każdy rząd ma takich swoich "dilerów".
 3. @AR2DI2 Tylko bez takich brzydkich określeń w stronę div. Myślałem, że już dawno wszelaki mit o 50/50 i partnerstwie w związku/relacjach damsko-męskich upadł 😆
 4. @miloszy Darujesz sobie te przytyki ? Jest wątek na forum, w którym prosiłem o odrobinę życzliwości, to takie trudne?
 5. Quo Vadis?

  Babsko z tramwaju.

  Kurła ale się kiedyś jeździło komunikacją 😆 Moje ulubione, cudowne, rzężące i kleczące PKSy. Jeździłem sobie takim do szkoły, no i cóż, autobus zawsze zatrzymywał się pod miastem w którym miałem szkołę na przystanku. Pewnego razu - wchodzi ona, soczyste 120kg tranu z nadkobiety, mina poważna, brwi strzelały gromami. Kurtka - ciemny róż, słynne, wytrzymałe i niezawodne siatki na zakupy z materiału w pionowe paski oraz czapka wpierdolu. Moje "szczęście" polegało na tym, że zawsze na tym przystanku autobus był prawie wypchany (wsiadałem w miejscu, gdzie był praktycznie pusty) No więc lustruje wzrokiem pasażerów niczym Predator, bez kitu, brakowało tylko lasera i tych noży wychodzących co by rozszarpać ofiarę. Spojrzałem na nią przez chwilę, nie spodziewając się co nastąpi i wtedy... Namierzyła, nosz kurwa. 😆 I pędzi, rozsiada się, a mój policzek jedzie po szybie niczym gąbka Bożeny Dykiel po patelni w reklamie Pura. Pamiętam tylko, że to nie był raz i nie dwa. Co ciekawe, gdy już ja chciałem usiąść to dziwnym trafem na wolne miejsce lądowały jej siatki a ona podziwiała krajobrazy. Chyba trafiłem na niepoprawną romantyczkę zajadającą swoje zmartwienia..
 6. Zgadzam się, można świetnie grać na emocjach ale do tego potrzebne jest pewnego rodzaju wyczucie, umiejętność operowania słowem pisanym i znalezienia rozmówczyni, która będzie czuła to co piszemy. Moja uwaga jest tylko taka, że jeśli z jakąś dobrze Ci się pisze itd, to warto to w miarę szybko skonfrontować w realu i zobaczyć co z tego wyniknie. Z tego co ja zauważyłem, to słuchanie kobiet jeszcze nikomu szczęścia nie dało 😆 Panie zawsze nawijają makaron, bą tą sivuple, wnętrze, euforia i ekstaza, prawda jest taka, że jak napisze gość w jej typie, to nie ma dla niej różnicy o ile nie będzie zwlekać z spotkaniami w realu. To wszystko jest grą, sztuka poprowadzenia relacji w realu i w necie jest podobna. Zwyczajnie niektórzy wolą jedno od drugiego, tak jak z martwym ciągiem, jednemu może leżeć klasyk, drugiemu sumo ale de facto to jest to jedno i to samo ćwiczenie, różni się tylko wykonaniem.
 7. Quo Vadis?

  Problem z laską

  @tupak1992 Zachowałeś się nie w porządku, umów się z nią i jej to wytłumacz, że chodziło Ci tylko o seks. To są te.. niedopowiedzenia. I jedna i druga strona się na to łapie. W każdym razie, zabierz jej gdzieś, postaw kieliszek wina, bą tą sivuple, wyjaśnij, zapłać za wino (przyda sie jej) i ładnie pożegnaj.
 8. @krzy_siek Faktycznie, wybacz Tyle na głowie, że aż się zagrzałem Miałem na myśli oczywiście założyciela tego wątku - @rejdi.
 9. Quo Vadis?

  Pierwszy raz z divą

  Ale już spokojnie Poza tym, bracia, czy Wy nie widzicie, że tu nie został spełniony regulamin? Bez offtopu i wypowiadać się po spełnieniu warunków przez nowego usera.
 10. @krzy_siek Na braci zawsze można liczyć 😆
 11. Od kilku dni, wciąż natrafia się na coraz to kolejne informacje na temat ex kapelana "Solidarności". Generalnie, można by ująć, sprawa jest typowa dla Kościoła i jego hierarchów. Mamy kapłana, który kapłanem być nie powinien a swoimi skłonnościami robi czarny PR dla niektórych, solidnych księży, którym się potem również obrywa. Mamy również przełożonych owego księdza, którzy to jakże typowo zamiatają sprawę pod dywan, przenosząc go do innej parafii. Zostaje zawieszony, jest nadzieja? Nie, zostaje zawieszony w roku 2004 ale z powodu... swoich kazań. Zresztą i te zawieszenie po pewnym czasie anuluje biskup. Przed państwem, prawdopodobnie inspiracja dla reżysera, który nakręcił "Kler" - prałat Henryk Jankowski. Bogactwo, przepych, drogie trunki, pedofilia - czy to nie brzmi znajomo? Władza, znajomości, autorytet i tysiące owiec pod laską (jak dwuznacznie ) pasterza - zwyrodnialca. Ale nie o nim mowa, tak naprawdę chciałbym zwrócić uwagę na coś jeszcze innego, co mnie osobiście przeraża bardziej niż niejeden horror. Postawa wiernych. A raczej postawa wiernych i "wiernych". https://youtu.be/YNYPL6FOaDI a tego linku "osadzić" nie można, bo "YT nie pozwala" " - Wie pani, że ksiądz skrzywdził pani wnuka? - Wiem. Ale nie robić nieprzyjemności proboszczowi" W innym temacie, dot. właśnie konkretnie księdza Jankowskiego, wrzuciłem link do artykułu, w którym reporter wypytuje o tego księdza wiernych. Postawa niektórych, tak jak postawa babci z filmiku powyżej - nie tyle zaskakuje, co SZOKUJE. Przeciętnemu, chadzającemu co drugą - trzecią niedzielę do kościoła Kowalskiemu, w głowie się nie mieści jak można być takim zaślepionym! Osobom, które odcinają się od religii i są ateistami lub wierzą w Boga ale nie potrzebuja do tego żadnej religii tym bardziej. Jest wiele osób, które mimo chodzenia do kościoła, mimo traktowania swojej wiary bardzo poważnie potrafi podejść do tematu racjonalnie. Ci ludzie, mimo swojej wiary, potrafią dostrzec, że ksiądz to tylko człowiek i jeśli popełni tak straszliwy czyn - powinien ponieść surowe konsekwencje. I takich ludzi, choć nie podzielam ich zdania co do wyznawanej religii - szanuję z całego swojego serca. Druga kategoria, ludzi zazwyczaj starszych jak ta babcia, którzy wciąż mentalnie tkwią w czasach, gdy kler był na równi z władzą świecką (albo i wyżej). Moherowe berety przepisujące własne mieszkania w zamian za obiecane po śmierci niebo, którego istnienia nikt nie potwierdził (niezły deal). Te osoby są w swoim zaślepieniu ochydne, paskudne, są potworami dla osób bliskich, bo gdy one cierpią - oni chowają głowę w piasek i udaja, że nic się nie stało. Nic się nie stało.
 12. Quo Vadis?

  Kapelan Solidarności czyli polski Dr.Jeckyll & Mr. Hyde

  Do czasu aż zemrze, wtedy po kilku latach bagienko wypływa i się okazuje. Było już kilku takich, co za życia ludzie się z nimi trzymali, wiedząc co oni robią. Tak sie im po prostu opłacało, uśmiech, przybijać piateczki i wspólne sączenie drinków. Patrzcie, to jest najlepsze: Co jest nie tak z tymi ludźmi? https://opinie.wp.pl/odwiedzilismy-kosciol-sw-brygidy-wielu-parafian-broni-ks-jankowskiego-6324005933446785a A tu poniżej link do jakiegoś artu, gdzie to trochę szerzej opisane: https://natemat.pl/256731,pralat-jankowski-molestowal-dzieci-dlaczego-kosciol-na-to-pozwalal
 13. Można mówić co się chce i dopisywać do tego różne teorie ale prawda jest jedna. Możemy się okłamywać, że pieniądze szczęścia nie dają, że samochód jest niepotrzebny ale i jedno i drugie lepiej mieć - niż nie mieć. Lepiej mieć kasę i mieć płynace z tego możliwości i lepiej mieć samochód i płynące z tego możliwości poruszania się. Być może są jakieś duże aglomeracje, gdzie samochód jest zbędny. Ok, może jest, ale co, gdy chcesz się zapuścić dalej. I musisz akurat teraz a nie masz jak a autobus/pociąg/samolot będzie za godzinę, dwie..? Niby wszystko można ogarnąć i jest w tym prawda ale jak stwierdziłem wyżej, lepiej po prostu mieć. Trochę to kosztuje, czy jest wyznacznikiem zaradności faceta? W oczach pań na pewno.
 14. Quo Vadis?

  Kapelan Solidarności czyli polski Dr.Jeckyll & Mr. Hyde

  Post z FB pana Kukiza, oczywiście, że wszyscy wiedzieli tak jak w przypadku tego zwyrodnialca i rodziny królewskiej o którym wspominał @Marek Kotoński w jakiejś audycji. Najlepsze w tym wszystkim jest racjonalizowanie sobie tego co ten człowiek robił przez wiernych i tu powinienem dać cudzysłów, bo są ludzie, którzy się utożsamiają z Kościołem ale takiej ochydy nie tolerują. I się od niej odcinają, zdecydowanie. A są tacy "wierni" co by dali chyba przy odpowiednim praniu mózgu zgwałcić swoje dzieci w pokoju obok i stwierdzić, że ksiądz to tylko człowiek. No ta.. ale co tu dyskutować, jak to już nie wiara tylko zaślepienie owieczek idących w przepaść.
 15. Quo Vadis?

  nowy użytkownik

  @tupak1992 Zapoznaj się z regulaminem. Załóż awatar oraz zaczynaj zdania z dużej litery.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.