Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  4514
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Quo Vadis? last won the day on August 6 2019

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

5723 Świetna

About Quo Vadis?

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

7717 profile views
 1. Co tu się odjaniepawla, to ja nie mam pojęcia Zdawać by się mogło - im człowiek starszy, tym rozumniejszy, bardziej doświadczony, wzór dla młodzieży. Fakty natomiast mówią co innego - w tym trudnym czasie kogóż to najczęściej widać buszującego w sklepowych alejkach? Kto myka i ukradkiem zajmuje jedyne 5 miejsc w kościele? Kto bije się o promocyje w biedrze, ołszą i innych lerą merlą? No kurła, duże gro tych osób to starzy ludzie! Już częściej te młodziaki zachowują się odpowiedzialniej (choć też - odwalają). Dziadki i babunie - kamikaze polskich rejonów "Panie, ja to już żyć się nażyłam, to i sie zaraże to co z tego" - genialna myśl! Tylko czy umysły dorównujący pod względem IQ Einsteinowi nie wziął pod uwagę, że to eee..epidemia, czyli, innymi słowy może tym syfem zarazić innych? I o ile chce sobie umierać czy ryzykować, to spoko ale nie w sposób, w który naraża INNYCH. Dzbany pękają, narody klękają, mózg rozjebany.
 2. A Ty nie pamiętasz co Ty dla mnie robiłaś, kutasem moim się bawiłaś - Adam Suchodolski, wieszcz narodu.
 3. @cst9191 Swoją drogą jak można narkoszczurowi wodnemu narkotykarzoju brzozowemu kutasa obciągać dla jego, to mi się w głowie nie mieści, nie powiem, że nie.
 4. O, a Bartuś na to wszystko patrzył, przepraszam, że to powiedziałem.
 5. https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10310109/who-rozpoczyna-probe-testowania-4-potencjalnych-metod-leczenia-covid-19.html
 6. Popieram, to jest forum, gdzie nie znajdziecie tylko samych przyjaznych userów. Niestety, czy tego chcemy czy nie, od lat wchodzą tu różni ludzie aby tylko naszkodzić. I na to musicie uważać i się pilnować, nawet taki user co jest tu teoretycznie długo jak rok też może być "jadowity".
 7. Jakieś opinie na temat tej książki? Jestem w połowie i właściwie zastanawiam się czy ktoś z Was już ją czytał? Jeśli tak, to proszę o szczerą opinię, na takich mi najbardziej zależy
 8. @mac Szkoda, że ten wątek nie powstał kilka dni wcześniej, gdy zamawiałem parę lektur
 9. @Adameo Dlatego nie mówię o patologicznym obdarowywaniu a o gestach w pewne dni jak urodziny, dzień kobiet, etc. To, że ktoś może sobie na temat tego wysnuć jakieś wnioski zbyt daleko idące to już nie mój ani twój problem.
 10. "Jak informuje gazeta, resort obrony nie przewiduje, by z powodu pandemii koronawirusa zakłóceniu uległy polskie misje wojskowe. Obecnie poza granicami Polski - m.in. w Libanie, Afganistanie, Włoszech, Iraku - przebywa ok. 2 tys. żołnierzy . Właśnie trwają przygotowania do ich wymiany w Iraku, ich rotacja planowana jest na pierwszą połowę kwietnia."
 11. Jasne, przecież nikt nie odda pół majątku a to co dla niego jest "drobniakami" jak to niektórzy określają, jest na tyle dużą kwotą, że jest w stanie uratować wiele żyć. Jakby nie patrzeć milion euro to ok. 4-5mln zł zależnie od kursów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.