Jump to content

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  5,725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  200.00 PLN 

Quo Vadis? last won the day on July 24 2020

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

7,937 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Major
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

14,901 profile views
 1. Ps. Uderzyłbym też w nowe media typu Tik tok, który jest teraz mocno na topie. Jakieś instagramy itd. Współpracę z innymi ludźmi z tematów o których mówisz.
 2. Netflix czy inne rozrywki są płatne w necie po 20-30 zł i więcej. Tematyczne grupy, które mają wartościowa treść często są płatne. Proponuję aby w te tematu uderzyć i żeby dostęp do forum wiązał się z płatna subskrypcją w kwocie właśnie np 20zł. W miarę możliwości wróciłbym do częstszych lajvów i spróbował nawiązać współpracę z jakimś znanym youtuberem. Dzięki temu, zawsze jakieś pieniądze dodatkowo wpadną:) ja tez, gdy tylko moja sytuacja się poprawi coś dorzucę od siebie.
 3. Rejestracja 9 Marca 2017 Aż się nie chce wierzyć, że to już tyle lat
 4. Tak spojrzałem na nazwę działu, w którym jest temat i stwierdzam, że lepiej by brzmiało: "Jak wam się żyje, KURWA w Polsce?"
 5. Nie lubię jednych a za drugimi nie przepadam, co nie znaczy, że wojna mnie cieszy. Smuci mnie najbardziej, gdy giną niewinni, bo wojskowi, to chyba wiedzą na co się piszą wstępując do wojska. Poborowych też w sumie szkoda. Mam nadzieję, że zginie jak najwięcej ruskich i że na tyle się obie strony konfliktu pokulawią, że będzie spokój w regionie na kolejne lata. Putin sobie może zajmie kawałek Ukrainy, będzie miał się czym pochwalić, Ukraińcy dostaną pokój, będą mogli odetchnąć a Zachód sobie na tym porobi interesy i też będzie zadowolony. Coś w tym jest,
 6. Korzystał z Was ktoś z płatnych usług na stronie My Heritage tj. abonamentów płatnych, testów DNA itd? Warto?
 7. Cześć, Ostatnio przygarnąłem tę małą bestię do domu. Pies ten potrzebuje sporego kontaktu z ludźmi a ja zwierzaki kocham więc tak nas ze sobą złączył los. Teraz niestety problemem jestt nauka higieny małego, żeby nie załatwiał się w domu. Kupka, sika, tzn. uczę go żeby robił to na zewnątrz ale niestety jeszcze jest na tyle mały, że zwieracze nie wytrzymują lub jest złośliwą mendą Chciałbym się dowiedzieć od was jak najwięcej na temat tego malucha, wszelkie rady PRAKTYKÓW mile widziane. Przyzwyczajam go do obroży, smyczy, do jazdy autem. Chciałbym, żeby i popilnował
 8. Czyżby tęgie głowy mensowskie i śledcze nie udźwignęły takiej sprawy? Wydaje się być to niemożliwe:) Zapewne to jakaś zmyłka taktyczna, świetnie opracowana strategia Ot Karykatura Wojny w wydaniu naszych krytyków:)
 9. Mało tego, nawet neutralna Szwajcaria przyłączyła się do sankcji, co prawda nie wysłała broni.. ale akurat w przypadku tego państwa sankcje te mogą być najbardziej dotkliwe. https://bezprawnik.pl/szwajcaria-naklada-sankcje/
 10. Od założenia avataru oraz przywitania się. Serio Ci współczuję ale póki tych wymogów nie spełnisz to wątek zamykam. Jak wymogi spełnisz, zostaw mi lajka pod postem to otworzę z powrotem. @Asasyn Otwarte.
 11. Zgadza się ale o ile jeszcze w przypadku FAME MMA można to podciągnać jedynie pod chęć robienia show, coś jak wrestling w USA, to jednak to co się dzieje na gali Najmana, to już chyba przechodzi wszystkie granice. Powiem szczerze, Fame sam oglądam i dla mnie jest to kopalnia beki, prymitywna ale jednak, dobry odmużdżacz, za to jeżeli na gali promuje się gangusów z lat 90, to chyba już coś jest mocno nie tak. Fajnie to ujął @$Szarak$ pod czym się podpisuję. Kwestia tego, co promują raperzy w teledyskach itp to też odrębna sprawa. Umknęło mojej uwadze to, że Słowik się u nich pojawił
 12. Nie wiem, gdybym ja był gościem, który żył w tych latach, gdzie Ci goście robili co chcieli, to poczułbym się w tym momencie jak by ktoś mi napluł w mordę. Dosłownie. Goście rabowali, wymuszali haracze, łamali ludziom kości i życia, gwałcili i teraz nagle co? Zamiast siedzieć w pierdlu do końca swoich dni to brylują na salonach. A jeszcze bardziej niż ich żal mi tych wszystkich półmózgów, którzy dołożyli cegiełkę do tego spierdolenia. Tych wszystkich firm, sponsorów itp tej pożal się boże "gali"..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.