Jump to content

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Posts

  5,728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  200.00 PLN 

Quo Vadis? last won the day on July 24 2020

Quo Vadis? had the most liked content!

About Quo Vadis?

 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

17,718 profile views

Quo Vadis?'s Achievements

Major

Major (16/23)

7.9k

Reputation

 1. Gdyby wszystko było takie proste, to sądy nie miały by racje bytu. Zawody prawników, prokuratorów, etc. również by nie istniały. Na nasze nieszczęście jesteśmy tylko ludźmi i czasami z sobie tylko wiadomych powodów ładujemy się na minę. Wielu hejterów ma syndrom "kamikaze", gdzie atakuje na oślep i nie patrząc na nic innego aby dopiąć swego.
 2. Czasami bywa tak jak pisze @crystal, największy przełom, dzieje się wtedy, kiedy wydaje się, że nie jesteśmy na to gotowi. Sami możemy uskuteczniać jakieś małe przełomy w swoim życiu ale te największe dzieją się jakby, bez naszej woli, nagle. Sytuacja się odwraca o 180 stopni i czujemy się zupełnie bezbronni w nowym położeniu.
 3. Ps. Uderzyłbym też w nowe media typu Tik tok, który jest teraz mocno na topie. Jakieś instagramy itd. Współpracę z innymi ludźmi z tematów o których mówisz.
 4. Netflix czy inne rozrywki są płatne w necie po 20-30 zł i więcej. Tematyczne grupy, które mają wartościowa treść często są płatne. Proponuję aby w te tematu uderzyć i żeby dostęp do forum wiązał się z płatna subskrypcją w kwocie właśnie np 20zł. W miarę możliwości wróciłbym do częstszych lajvów i spróbował nawiązać współpracę z jakimś znanym youtuberem. Dzięki temu, zawsze jakieś pieniądze dodatkowo wpadną:) ja tez, gdy tylko moja sytuacja się poprawi coś dorzucę od siebie.
 5. Rejestracja 9 Marca 2017 Aż się nie chce wierzyć, że to już tyle lat
 6. Tak spojrzałem na nazwę działu, w którym jest temat i stwierdzam, że lepiej by brzmiało: "Jak wam się żyje, KURWA w Polsce?"
 7. Nie lubię jednych a za drugimi nie przepadam, co nie znaczy, że wojna mnie cieszy. Smuci mnie najbardziej, gdy giną niewinni, bo wojskowi, to chyba wiedzą na co się piszą wstępując do wojska. Poborowych też w sumie szkoda. Mam nadzieję, że zginie jak najwięcej ruskich i że na tyle się obie strony konfliktu pokulawią, że będzie spokój w regionie na kolejne lata. Putin sobie może zajmie kawałek Ukrainy, będzie miał się czym pochwalić, Ukraińcy dostaną pokój, będą mogli odetchnąć a Zachód sobie na tym porobi interesy i też będzie zadowolony. Coś w tym jest, że karma wraca, co prawda po tylu latach ale jednak wróciła. Oby tylko nasz durny rząd niczego nie odjebał, bo już "expert" smoleński powrócił do łask i robi show.
 8. Korzystał z Was ktoś z płatnych usług na stronie My Heritage tj. abonamentów płatnych, testów DNA itd? Warto?
 9. Cześć, Ostatnio przygarnąłem tę małą bestię do domu. Pies ten potrzebuje sporego kontaktu z ludźmi a ja zwierzaki kocham więc tak nas ze sobą złączył los. Teraz niestety problemem jestt nauka higieny małego, żeby nie załatwiał się w domu. Kupka, sika, tzn. uczę go żeby robił to na zewnątrz ale niestety jeszcze jest na tyle mały, że zwieracze nie wytrzymują lub jest złośliwą mendą Chciałbym się dowiedzieć od was jak najwięcej na temat tego malucha, wszelkie rady PRAKTYKÓW mile widziane. Przyzwyczajam go do obroży, smyczy, do jazdy autem. Chciałbym, żeby i popilnował mi podwórka i żeby czuł się rozpieszczany
 10. Czyżby tęgie głowy mensowskie i śledcze nie udźwignęły takiej sprawy? Wydaje się być to niemożliwe:) Zapewne to jakaś zmyłka taktyczna, świetnie opracowana strategia Ot Karykatura Wojny w wydaniu naszych krytyków:)
 11. Mało tego, nawet neutralna Szwajcaria przyłączyła się do sankcji, co prawda nie wysłała broni.. ale akurat w przypadku tego państwa sankcje te mogą być najbardziej dotkliwe. https://bezprawnik.pl/szwajcaria-naklada-sankcje/
 12. Od założenia avataru oraz przywitania się. Serio Ci współczuję ale póki tych wymogów nie spełnisz to wątek zamykam. Jak wymogi spełnisz, zostaw mi lajka pod postem to otworzę z powrotem. @Asasyn Otwarte.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.