Jump to content

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  5377
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  200.00 PLN 

Quo Vadis? last won the day on July 24 2020

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

7216 Świetna

About Quo Vadis?

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

11090 profile views
 1. Co ma piernik do wiatraka i czemu tytuł wątku to jedno a sam post okazuje się ankietą na zupełnie inny temat?
 2. Prorodzinna? 😆 Hhaha, chyba w cudzysłowie. Rozdawnictwo, nepotyzm i durne trwonienie naszych pieniędzy Odwracanie kota ogonem i wmawianie, że to dla nas i naszego dobra.
 3. Merolami jeżdżą złodzieje jedne, obciążyć ich aby jak uczciwy człowiek żyli o chlebie i wodzie.. 😆 A tak całkiem na poważnie, to nic dobrego nas tu nie czeka Widzimy jak jest, ja szczerze mówiąc nawet nie widzę ludzi, którzy byliby na tyle mądrzy, rozważni i lojalni wobec własnego kraju aby wprowadzić dobre zmiany. Jedyne co możemy zrobić, to nauczyć się jak chronić swój majątek, jak optymalizować różne kwestie i edukować się aby nie zostać z niczym. Osobiście, gdy widzę co te mądre głowy nam szykują to od razu się odpalam i ironizuję, śmieję się (prz
 4. A to nie po to się zakłada spółki, żeby płacić więcej podatków? Przecież my żyjemy po to aby z nas ściagali podatki, im więcej, tym lepiej. Co to za jakieś zbereźne myśli do głowy wam przychodzą, żeby jak to tak mniej podatków było? A może jeszcze, żeby wam podnieśli kwotę wolną od podatku, co? 😆 Bando parszywych lepkich łap, 2 koła netto wam nie starcza! 😆
 5. No Boniek chyba musiał mieć mocne powody by to zrobić albo już nawet nie był się sam w stanie oszukiwać, że z Brzęczkiem na ME coś osiągniemy 😆
 6. To zależy czy ona chce dziecko czy nie. Jeśli chce to powie, że zaszłam w ciążę, jeśli się rozmyśli ale nadal chce być z facetem, to, że zrobił jej dziecko a jak i to się znudzi to niektóre gotowe dostać flashbacków z przeszłości i wyznać skrycie, że w sumie to zgwałcił ale ona ma dobre serduszko i nie powiedziała ale teraz mówi, bo nie chce dziecka. Generalnie co nowy termin po angielsku jakiegoś "zjawiska" to beka z tych nowoczesnych debili. A potem naczyta się taka przyszła Fit Daria Cosmopolitanów i Przyjaciółek i innych nowoczesnych bredni i jak facet dotknie to gotow
 7. XDD To co ona nieświadomie wyraziła zgode na stosunek? Co za shit.
 8. Chupa chupsy paniom pokazywać? 🤨
 9. Kurła, to nie chcę wiedzieć jaki lvl mają taki Magical czy Jo0r, choć Jo0r to bardziej alchemik. Trzeba zmienić swoje podejście do życia, skoro we wszystkim się widzi problem tylko nie w sobie, to trzeba by zacząć od siebie.
 10. Nie no, wchodze w wątek, czytam oceny @Analconda i dzień staje się lepszy 😆 W sumie najlepszy antybiotyk na wyśrubowane oceny panów przez panie to takie wpisy.
 11. Pani przedostatnia, pani 3 licząc od dołu oraz pani 4 od góry się wyróżniają moim zdaniem na tle pozostałych kandydatek.
 12. Koniec gotówki jest coraz bliższy, inflację a potem pewnie hiperinflancję wywołają rządzący co by covida o to oskarżyć, bo jak kiedyś była wina tuska co by się złego nie stało tak teraz jest wina covid 19.
 13. Złudne nadzieje Oni sobie to tak przeliczą, żebyś Ty był na tym stratny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.