Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  4663
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Quo Vadis? last won the day on August 6 2019

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

6044 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

8623 profile views
 1. Ciężki temat, bo zbyt ogólny zdaje się, by dyskutować. Można sprowadzić wątek do tematów duchowych i powiedzieć, że celem jest zebranie lekcji/doświadczenia, oświecenie. Można sprowadzić wątek do MNIE jako jednostki i skupienia na czysto fizycznym życiu i wtedy może to być rozmnażanie, dorobek, władza. A czy cel nie zależy od priorytetów osoby? Każdy ten sam świat i wszystko wokół inaczej widzi. W sumie jest jeden punkt wspólny wielu ludzi - wielu nie ma żadnego celu, żyjąc z dnia na dzień.
 2. To tak jak w tym kawale z murzynem, który zażyczył sobie być białym - Tylko od chwili jestem biały a już wkurwiają mnie te czarnuchy 😆
 3. I mamy oświadczenia zarówno Szyca i Majdana, że nie brali w tym udziału i szykują się pozwy. Do tego Szyc wrzucił rozmowe z Latkowskim na instagramie, gdzie ten go prosił o jakieś info. Wojewódzki z tego co gdzieś piszą, też wystosuje pozew. Tu macie udostępnioną rozmowę Borysa z Latkowskim: https://www.instagram.com/borys.szyc/?utm_source=ig_embed Szczerze to sam nie wiem, co tu się odjaniepawliło. Wygląda trochę tak jakby Latkowski rozum postradał więc albo on coś wie więcej a brak mu dowodów albo nie może ich ujawnić. Ewentualnie postradał rozum i wypuścił "dokument" w którym pomówił sporą liczbę osób głównie ze względu na to, że tam bywali.
 4. Baba jak każda inna, to o czym mówisz to soft, hardware każda ma taki sam.
 5. Tak czytam ten opis i się zastanawiam czy bardziej tu pasuje Łoszyngoł czy Konon 😆 PS. Tak na poważnie, to co z tego, że istnieją? Co to zmienia, jeśli my tym chadem nie jesteśmy, to się nim nie staniemy. Pewne rzeczy trzeba zaakceptować i maksować te skille, które mamy.
 6. Zobaczcie jedną rzecz - tzw. góra przejawia niezdrowe zainteresowanie dziećmi/nieletnimi w celach między innymi seksualnych. Może to zabrzmi rodem z foliarskich teorii spiskowych ale osobiście uważam, że nie o sam "seks" tu chodzi, zwłaszcza na im wyższych szczeblach się to odbywa. Pojęcie "adrenochrom" może co niektórym coś mówić, ogólnie to tylko gdybanie i zastanawianie się. W takich chwilach, gdy się dowiadujemy ile tu krzywdy i bólu się dzieje w każdej sekundzie na świecie, przechodzą myśli, że ten świat to jedno wielkie gówno. Nie ma piekła, my w nim żyjemy, jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi. Więc albo grasz w tę grę na takich warunkach jakie są albo..
 7. Wszyscy krzywdzą Dominisia a on tak Marka rozszyfrował, że tak Marek źle mówił o kobietach w depresjii. Tak się chłopaczyna wczuł, że sam deprechy dostał
 8. Oglądałem właśnie te urywki z lajta: I jak to się mówi na dzień dzisiejszy brat Jana zdaje się być typowym nosaczem, którego dupa piecze, że ktoś zarabia więcej niz on. A jeszcze bardziej dupa piecze dla jego na dzień jutrzejszy i tu ten, gdy widzi, że Ełborod siedzi tu ten i klika w komputer i trąbi trąbką asz asz. Teresa K również jest zniesmaczona, że jej potomek porzuca rodzinną tradycję zbieractwa na rzecz jakby nie patrzeć pracy.
 9. I znowu się zaczyna to straszenie islamem, kiedy ludzie przestali już się bać średniowiecznych diabłów i demonów. Z całym szacunkiem do Ciebie bracie ale to nie jest właściwy sposób spojrzenia na sprawę. Serio widzicie tu miejsce na islam? Janusz jako wyznawca islamu? Proszę Was, jeśli coś innego tu wejdzie to nie żaden islam. Generalnie jest to dosyć proste: pedofil, nie ważne kim jest winien jest ponieść konsekwencje swojego czynu. Osoba/y, które takie przestępstwo/a, kryły, tuszowały czy też o nich wiedziały i nie reagowały winne są ponieść tego również konsekwencje. Rozumiem, że KK się stara jakoś bronić ale obecnie robi sobie tym większą krzywdę niż korzyść. Ludzie już nie są tak ciemni jak kiedyś i dopóki kościół się nie ukorzy i nie zrobi PRAWDZIWEGO porządku z tym syfem, dopóty ludzie będą odchodzić. Odnosząc się do pogrubionego fragmentu mojej wypowiedzi zainteresowanym przypomnę: Na TVP 1, o 21 dzisiaj będzie dokument Latkowskiego o pedofilii w innym środowisku. Jebać, czy polityk czy klecha czy celebryta. Konsekwencje powinien ponieść każdy z nich.
 10. Kśek w szpitalu to i trupiarze w odwrocie. Teresa K wymachuje zwycięską flagą na stercie fantów. Na dzień dzisiejszy familia Łoszyngoł jest głównym kandydatem do przejęcia terenów po Kononie. Kwestia czasu. Żądny krwi Chuiński i cierpliwy ale niezwykle inteligentny Łoszyngoł tylko czekają na potknięcie. Teresa niczym Sauron siedząc na wieży fantów widzi wszystko co się dzieje się na rejonie. Pierwsze oddziały zwiadowcze wypuszczone na Belweder.
 11. Na dzień dzisiejszy jak to się mówi, Teresa Korol and Sons Investigations przymierzają się przeciętnie do przejęcia pałacu. W planach jest renowacja budynku aby pomieścił jak najwięcej okolicznych fantów oraz wyplenienie szczurów tj. jo0ra. Wiesław Ch & John Deer tymczasem szykują się pomiędzy sobą do walki o mieszkania po oczekiwanym przez nich upadku matrony. Także tu tego i tu ten. Dziękuję.
 12. Akierowniczka wie, że dobroćpopłaca *czeek* ? Alekierowniczkojajestemżadenbadboy jaućciwydżentelman tu tego.
 13. Jeszcze nie wiesz czy ona na taką randkę z Tobą by poszła. Spróbować nie zaszkodzi, tylko w przypadku odmowy nie przymilaj się jak żul pod sklepem o piątaka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.