Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Quo Vadis?

Starszy Moderator
 • Content Count

  5027
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Quo Vadis? last won the day on July 24

Quo Vadis? had the most liked content!

Community Reputation

6640 Świetna

About Quo Vadis?

 • Rank
  Kapitan
 • Birthday May 26

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

9494 profile views
 1. Ostatecznie to kobieta decyduje czy Cię do siebie dopuszcza czy nie. Co oznacza, że jeżeli jej się nie spodobasz fizycznie, to nawet nie zechce poznać Twego "głębokiego" wnętrza. Uwodzenie rozumiane jako wyłapywanie sygnałów, że się danej kobiecie podobamy i do niej podbijanie ma prawo działać. Jeśli ktoś jednak myśli, że może się od mistrzów pua czy innych guru nauczyć technik/metod, dzięki którym zaciągnie każdą do łóżka to jest w błędzie.
 2. Jakby nie patrzeć, kwestią czasu, kiedy to samo stanie się z narkotykarzem leśnym czy warmianinem. Ostanie się jeno meksyk aby zanudzać nas swoimi filmami.
 3. Jak mawiał śp. Jan "Ludzie nie wierzcie przeciętnie w to, że jak to się mówi ja jestem. Może i jestem, nie powiem, że nie" Okuratny bohater serialu odszedł
 4. Wiele rzeczy wydaje mi się mało wiarygodnych, nie przeczę, że część może być prawdą, jednak całość postawiłbym pod znakiem zapytania. Wynika to między innymi z tego, że widziałem już wiele kreacji swojej osoby w internecie, która była podrasowaną wersją.
 5. @Dworzanin.Herzoga Chyba braciak ogarnął drugą partię towaru na deal https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-lukasz-szumowski-zapowiada-kontrole-w-sklepach-6538988784961153a
 6. Takie teksty to możesz rzucać swoim kolegom, mój drogi Nie zachowuj się tak chamsko, bo zapewniam Cię, że to nikogo nie zachęca do czytania Twoich wywodów. A ja mógłbym prosić o taki jakby to ująć "grzeczniejszy" ton wypowiedzi? Wiele osób Ci pomagało przy Twoim "problemie" a Ty w zamian zachowujesz się nie w porządku. OD ZAWSZE = czyli to co leży w naszej naturze. Widzę, że kilku rozmówców odpuściło, myślę, że nie bez powodu. Tyle ode mnie.
 7. Osobiście nie mam problemu z lękiem a raczej nawarstwieniem się różnych rzeczy i lekkim zmęczeniem "materiału". W każdym razie to co zamierzam wypróbować powinno być dobre i na Twoje. Mam tu na myśli olejek CBD. Nie wiem kompletnie czego się spodziewać, liczę na lekkie ukojenie.
 8. Gdzie ja napisałem, że facet ma za wszystko płacić? Już niektórym się w głowach poprzewracało do wszelkiej maści pilli. Ostro odleciałeś w tym momencie 😆 Zauważyłem. Eh, a co mężczyzna ma robić? Leżeć na kanapie w salonie? To nie ja wymyśliłem sobie role jakie przypadają kobiecie i mężczyźnie. Od ZAWSZE było tak, że facet szedł na polowanie a kobieta ogarniała dom. Powtórzę się: WYMIANA ZASOBÓW MIĘDZY NIMI... I nie wiem po co to wciskanie kobiety 30 + tutaj? Mnie nie interesują kobiety 30+. Nie napisałem nigdzie, że to plus... nie dziwię się, że niektórzy wyciagają potem mylne wnioski z różnych dobrych źródeł jak choćby forum jak jest problem w zrozumieniu. Ogólnie w moim poście nie zawarłem plusów, gdyby ktoś nie zauważył
 9. To zależy jak się dogadacie Najlepiej po połowie się składać. No coś za coś Niektórzy to niepoprawni marzyciele i wydaje im się, że na świecie poprzez sam fakt ich istnienia będą doświadczać samych dobrych rzeczy bezinteresownie od innych, że kobiety będą chciały, żeby je pieprzyć i nic więcej, że goście będą im pomagać i nie chcieć nic za fatygę itd.. A tu kurła cały świat jest oparty na wymianie, z tym, że ona przybiera różne formy. Np ja, jako moderator świadomie angażuję się w życie forum i jego funkcjonowanie. Ktoś powie, że bezinteresownie? Nie, wcale, że nie. Chciałbym aby społeczność męska rosła w siłę i wiedzę, aby promowano wartości stojące w kontrze do tego co widzi się w tv. Sprzedać związek? Nie demonizujmy tych związków, bo one wcale nie są złe, jeśli wie się jak się do tego zabierać. Kolejny raz się powtórzę, wiedza to narzędzie i tylko od nas zależy jak ją wykorzystamy. Niektórzy kilka lat czytają forum i inne pille a później robią to samo co zawsze. No może i są ale co z tego? Jeśli przymykasz na to oczy, to sam sobie "zgotujesz ten los". Po coś się jest facetem w tej relacji, żeby kierować zwiazkiem a nie przybierać bierną postawę i narzekać.
 10. Źle. X2 źle. Dlaczego akurat jakiś bassfreak, który chce się związać z laską przeszkadza gościowi, który chce tylko ruchać? 😆 I co byś mu zrobił? Co to za wojowanie o rękę księżniczki, która Cię nie chce? Po co zabierasz się za znajomości z kobietą, która nie ma jasnej sytuacji z EX? Wiesz jak to się skończy? Laska wydyma Was obu, tylko Ciebie bardziej I pójdzie do trzeciego. Tak na prawdę jej nie znasz a chcesz zgrywać rycerza. To mogło przejść.. w średniowieczu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.