Skocz do zawartości

Szanujmy się, kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiają się tu posty kobiet z pretensjami, np dotyczącego tego że mężczyźni umniejszają samotnym matkom albo, że wydają się być nastawieni są tylko na seks, a jednocześnie ubliżają tym, które mają wielu partnerów.

 

Sama, gdy dołączyłam do forum, również poruszałam różne wątki, na podstawie moich powstawały tematy oburzonych mężczyzn, gdzie mnie czasem cytowali. Szczerze bawiło mnie to jak reagują na odbicie piłeczki.

 

Jednak uważam że to był błąd, bo po pierwsze strata energii. A dwa - pozwoliłam im słowom na tyle wtargnąć do swojej głowy i na tyle wpłynąć na siebie, że pisałam te tematy. Dopiero po jakimś czasie przestałam w ogóle wchodzić w dyskusje z szukającymi dramy użytkownikami.

 

Kobiety, szanujmy swój czas i swoje emocje. Odpowiadanie na poniżające tematy, bezpośrednia dyskusja w celu wyjaśnienia ich zachowań i próba przekonania nic nie da. Skrzywiony światopogląd każący np. szukać sobie pocieszenia i podniesienia własnej wartości poprzez kłamanie jak najmłodszych dziewczyn wyrósł na ogromnym bólu. Być może przez złe relacje z matką, być może przez odrzucenie kobiety, w której kiedyś widzieli swój świat. Dlaczego np. mój komentarz czy innej użytkowniczki miałby to zmienić? Dlaczego któraś z nas miałaby mieć taką moc, aby przez parę pretensjonalnych zdań wyleczyć kogoś z tych doświadczeń, że on zachowywałby się wobec naszej płci w porządku?

 

Ten ktoś musi sam siebie wyleczyć, a póki co od takich osób jak najdalej.

 

Szanujmy swój umysł, kobiety, nie pozwólmy wpłynąć na siebie czemuś, co wyrasta z czyjejś krzywdy.

 

Tyle, miałam ochotę to napisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Halinka napisał:

Skrzywiony światopogląd każący np. szukać sobie pocieszenia i podniesienia własnej wartości poprzez kłamanie jak najmłodszych dziewczyn

A to ciekawe jest.

 

Ktoś tu chyba zapomniał, że jest w miejscu pomyślanym jako służące przede wszystkim mężczyznom. 

Też i takim, ktorzy spotkali się z taką twarzą kobiet, o ktorej próżno szukać informacji w mediach. Co powoduje niechęć, przynajmniej przez jakiś czas.

 

Zjawisko mormalne i dotyczy wszystkich, bez względu na płeć.

Przychodząc tutaj, biorąc udział w kontrowersyjnych tematach albo samej je tworząc, nie liczyłbym na klepanie po pleckach, co może mieć miejsce wszędzie indziej. 

 

Jeśli Ci tego brakuje, autorko, zanajdzisz łatwo gdzie indziej.

 

Ja tam wierzę, że nasze rezerwatki i bez Twojego apelu potrafią sobie poradzić;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.