Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  478
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Yolo last won the day on May 13

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

657 Świetna

1 Follower

About Yolo

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1364 profile views
 1. Kierowanie się cudzymi przekonaniami to prosta droga do porażki. Poznanie siebie, swoich potrzeb, mocnych i słabych stron to podstawa, która może zapewnić spełnienie bez względu na stan cywilny. Poznanie partnerki pod tym samym kątem, plus wspólnych oczekiwań wzgl. siebie i chęci ich realizacji w naturalny, niewymuszony sposób to podstawa relacji. Kiedy całość okraszona chemią, jest nieźle bo póki ona trwa czyli na samym początku, występują największe tarcia i dopasowywanie. W skrócie, odp. na pytania: czy dana osoba odpowiada mi jako człowiek i dobrze się przy niej czuję (w aseksualny sposób), i wreszcie czy mnie ta osoba pociąga na tyle, by się do niej 'ograniczyc', mając udane życie seksualne.
 2. Zmień psychoterapeutę i przede wszystkim- wybacz sobie. Niczym nie zawiniłeś, nie jesteś w niczym gorszy, masz prawo do dobrych relacji. Poziom lewel master, to wybaczenie agresorowi. Tlumaczę; Przez wybaczenie sprawcy rozumiem uwolnienie się od wszelakich nagatywnych emocji związanych z tym zajściem, tą osobą. Nie chodzi o to, by 'pokochac' degenerata, czy tłumaczyć jego zachowanie, a o pozbycie się trucizny, która może spierdolić Ci życie. Tego się nie da wytłumaczyć, uczucie uwolnienia jakie temu towarzyszy to reset systemu. Na pewno da się to lepiej wytłumaczyć, bo teraz brzmi to niesamowicie pedalsko, ale to działa. Nie znaczy że masz zaniechać wyciagnięcia konsekwencji. Można to zrobić bez emocji. Może się też okazać, że z jakichś przyczyn nie będziesz mógł tego zrobić. Będziesz wtedy wciąż obwiniał siebie?
 3. Kobiet trzeba bronić. Za wszelką cenę.
 4. Glenfarclas 25 Years Old. Nie jest to może jakiś dzikus, mnie jednak smakuje. Podać adres czy wpadniesz osobiście?
 5. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pisać takie rzeczy. Nie umiem sobie tego wyobrazić. To mi pokazuje jak ludzie potrafią się niesamowicie różnić. Takie teksty to nic innego jak ładowanie amunicji w karabiny przeciwników forum. Ledwie skończyła się zadyma z tematem o niedojrzałych jabłkach, teraz dziwne rady które przy odrobinie złej woli mogą mieć odniesienie w kodeksie karnym.
 6. Obrona tak, agresja nie. Też słyszałem od kilku kobiet, że czasem patrzę w sposób, który stawia je do pionu. Nie bardzo wiem o co chodzi, bo takich intencji wtedy nie miałem. Może to podświadomość? Nie zapominajmy, że żyjemy w kulturze gdzie 'kobiety nawet kwiatkiem..' Dlatego wszelakie próby uspokojenia, unieruchomienia sfrustrowanej, agresywnej pańci mogą być odebrane jako atak. Stawiam, że gdyby koleś, który dał się okładać, zareagował w zdecydowany sposób, dostałby od okolicznego białorycerstwa w po solidnym kopniaku. One to wiedzą, dlatego czasem niektórym odpierdala. Bo mogą. Od takiej patologii z daleka.
 7. Jak jaskółkę, co wiosny nie czyni Myślę, że wódki mógłbym się z Tobą napić. Choć istnieje ryzyko, że doprowadziłoby to do morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. O czwartej nad ranem moja tolerancja na słuchanie głupot jest bliska zeru. Dobre z Ciebie dziewczę @deomi, ale musisz jeszcze dorosnąć.
 8. Ależ tworzycie dramę. Na pytanie; Ile facet wytrzyma bez seksu jeśli mu zależy? Odpowiedź brzmi; tyle ile będzie chciał. Cała reszta, to naginanie rzeczywistości do własnych koncepcji. Sam potrafiłem czekać długo, jeśli chciałem się najpierw przyjrzeć chłodnym okiem człowiekowi w kobiecie. Haj hormonalny tego nie ułatwia. A to, czy jest chemia można łatwo wyczuć i bez seksu. Bywały i akcje natychmiastowe, ale to zupełnie inny typ seksu. Nie gorszy czy lepszy, inny (nie piszę o mechanicznym zaliczaniu). Każdy ma swoje preferencje. Nie rozumiem dlaczego próbujecie tutaj przekonać rozmówców do swoich własnych metod.
 9. Bo nie Ty jesteś od słuchania tego. Wsparcia trzeba sobie udzielać w szczególnych sytuacjach, ale od wyżalania są przyjaciółki, nic nie zadziała lepiej. Po Takiej rozmowie, kiedy razem pochlipią, ponarzekają na ten zły i okrutny świat, panna będzie miała znow naładowane baterie. To polega na wspolnym przeżywaniu emocji, nie na logicznym tłumaczeniu. @deomi, nie ma za co. @Jaśnie Wielmożny Swoje rady i rozumowanie możesz sobie darować, to jest nieskuteczne. Ty możesz w takiej sytuacji dać jej orgazm. Porządnie przetrzepać to i owo, czyli przestawić jej emocje, rozładować napięcie.
 10. Tak. Kontynuując przykład pracy w danej firmie; Widząc to wszystko, ale też widząc wielu porządnych ludzi pracujących w tej firmie na pożytek innym, robiącym dużo dobrego, czego się domagasz? Zamknięcia tej firmy, wszystkich jej filii na całym świecie głosząc, że się nią brzydzisz czy powsadzania za kraty winnych i współwinnych, by firma mogła znów przynosić owoce, z ktorych sam będziesz korzystał? To jest właśnie oś sporu. Plus to, że zamknięcia domagają się często osoby o danej firmie mający obraz jedynie z mediów. Nie mający z nią nic wspólnego, nie doświadczający wielu pozytywnych przykładów.
 11. Nie można zgubić czegoś, czego się nie miało. Swoje sam musiałem wychodować, nie był to przyjemny proces. Lepiej późno niż wcale.
 12. Zrozum wreszcie, to zbędny koszt przynoszący więcej szkody niż pożytku. Na miejscu Twojego syna, wolałbyś uśmiechniętego ojca realizującego swoje potrzeby, czy ofiarę zaciskającą zęby, prącą uparcie do przodu sobie samemu na przekór? Nie zgodzę się z Tobą. Dlaczego jedno z rodziców, niezależnie od płci, ma rezygnować ze wszystkiego podczas gdy drugie używa dziecka jako listka figowego? Autor sam pisze że ta sytuacja jest sporym wyrzeczeniem. Przecież nie musi tak być. Dziecko w takim wieku nie zna swoich potrzeb, wybierze krótkotrwały zysk (to jak wybór między talerzem łakoci a zbilansowanym posiłkiem). Choć porównanie nie do końca trafione, bo tutaj chodzi o zbilansowany posiłek albo jego połowę. U taty jest mu lepiej, bo ma szczęście mieć odpowiedzialnego, świadomego ojca. Ale kontakt z matką też takiemu dziecku jest potrzebny. To nie jest takie proste, że do pewnego wieku matka, później ojciec. Ma to sens, jeśli przyjąć że rola rodzica wiodącego występuje w pełnej rodzinie. Potrzebni są oboje, choć wiadomo że młody chłopak będzie bardziej zapatrzony w ojca. Jeśli chce dobra swojego dziecka a nie zaspokojenia własnych ambicji, tak. Powinien tę kobietę ustawić do pionu, by syn miał w swoim życiu też matkę. Tłumaczeniami, groźbą, jakkolwiek. Najwyraźniej kobieta potrzebuje wiadra zimnej wody na głowę, 'haj hormonalny' i ojciec dziecka będący na każde zawołanie zawęzili jej perspektywę. S tymczasem autor próbuje być 'fajnym' eks. Doskonale Cię rozumiem, mam podobne doświadczenie. Mam dwójkę. Od momentu rozstania czyli ok trzech lat ich czas jest dzielony po równo- spędzają go w systemie zmiennym u mnie i ich matki. Moim zdaniem, nie ma lepszej opcji jeśli rodzice nie są razem. Piszę o normalnych rodzicach, nie o patologii. To oczywiste. Tyle że w dzisiejszych czasach różnie z tym bywa. Autor wątku nie ułatwia, zdejmując tę odpowiedzialność z matki. Znów oczywistość. Tyle, że na przyjemności też trzeba sobie wygospodarować czas, ale o tym pisałem na początku. Jest krucha granica między odpowiedzialnością a byciem zakładnikiem dziecka. To drugie nie służy nikomu.
 13. Oba kontrskuteczne. O pierwszym, typowo bialorycerskim podejściu jest na forum wałkowane non stop od kilku lat. Podejście drugie jest realne o ile facet ma wyraźnie wyższy status, albo kobieta tak uważa, stawiając na piedestale bad-boya. Działa na krótką metę jeśli chodzi o 'szybkie' znajomości. W skrajnych przypadkach taka relacja dawca-biorca może potrwać dłużej, ale jaki normalny facet chciałby kobiety zdesperowanej, o kiepskim poczuciu wartości do dłuższej relacji? Dobra, wiem. Sporo takich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.