Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1002
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Yolo last won the day on September 25 2019

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

1760 Świetna

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Levis Moja szklana kula mi mówi, że lepiej udać się do żywego lekarza, niż pytać wirtualnych ludzi, ktorzy nawet jeśli mieli podobne objawy, nie musieli przechodzić tego co Ty. Wszedłem tutaj patrząc na tytuł i myśląc; po jaką cholerę ktoś bije samca zebry?
 2. W innym temacie kilka osób napisało Ci wyraźnie, że przedstawione przez Ciebie zachowania to wskazówka wprost do psychoterapii, więc nie będę się tutaj powtarzał. I nie ma to nic wspólnego z wahaniami nastrojów. Jeśli chcesz być pewna że Cię zauważy, to najlepiej wcale.
 3. Nie, nie zepsutej. Masz infantylny styl, ale z Twoich postów nie wynika zepsucie. Wynikają z nich problemy, które sprawiają że z dużym prawdopodobieństwem możesz być niezamierzenie toksyczna. Najgorszy rodzaj pułapki na faceta to kobieta, która wcale nie ma złych zamiarów, przeciwnie. Jest jednak na tyle obciążona i niezrównoważona emocjonalnie, że niszczy. To zresztą dotyczy obu płci. Heh. Albo vintage, niewinność i mrok. Kobieta, która potrafi się ubrać, umalować i zachowywać w ten sposób, jest jak naładowane, odbezpieczone magnum 44 i pytanie; "Czy mam dzisiaj szczęście?" Raczej "Mam ochotę na pączka, ale co on sobie o mnie pomyśli?"
 4. @JudgeMe Pięknie to opisałaś, kochana. Michał jeszcze nie wie jakie szczęście puka do jego drzwi, my faceci nic nie rozumiemy. Dociera do nas po fakcie, niestety Nie domyśli się, Twoją rolą jest pokazać mu jak pięknie się rozumiecie. Będziesz mieć tę sposobność, gdyż jak wspomniałaś, na pewno usiadziecie obok siebie. Wszak los tak chce. Skarbie, cieszę się razem z Tobą na to wydarzenie, sam jestem podekscytowany na myśl o Waszym pierwszym tańcu. Piękna, brokatowa sukienka i takież buciki to świetny wybór. Doradzałbym szal z delikatnego jedwabiu i krwistoczerwoną pomadkę na ustach. Delikatna wenecka maska będzie uzupełnieniem i doda Ci nieco zmysłowej tajemniczości. Ps. Nie uśmiechaj się zbytnio. Nie trzeba żeby zobaczył ostre kły, jeszcze nie jest na to gotowy.
 5. Lekarz bez specjalizacji może normalnie leczyć. To staż musi ukończyć najpierw.
 6. A ona niezwykła? Gościu, zamiast myślec o kasie, skup się na budowaniu relacji. To się może rozbić z setek innych powodów tym bardziej, że się jeszcze nie zaczęło. Dasz jej wartość- będzie chciała. I jeszcze jedno- poznaj ją lepiej, nie zakładaj z góry że wiara czy zawód ją określają. Można się srodze pomylić. @Azizi, to jest nas dwóch
 7. To nie zawsze działa. Dałem kobiecie pełną akceptację i zrozumienie, emocje miała takie że bezpieczniki jej wywalało. Byłem gotów na naprawdę dużo, ale cisnąłem też na pracę z sobą, ogarnianie swojego grajdołka. Zależało mi na dojrzałej relacji, a to wymagało przepracowania pewnych starych spraw, z obu stron. W takiej formie, w jakiej to miało miejsce, było wyniszczające dla obojga. Zwinęła żagle, znalazł się szybko ktoś, kto ponoć dał to samo, ale bez żadnych wymagań. Tzn. dał to samo wg. niej. Bo nie przypuszczam że gość się zmierzał z tym co ja, pułap emocji zupełnie inny, a więc mniej aktywowanych trudnych zachowań. Tak więc, na dwoje babka wróżyła
 8. Nie zagadywać. Jeśli to Ukrainka ze stepów, zyskasz jej przychylność udowadniając że jesteś silnym, zdecydowanym mężczyzną. Zrobisz to dowiadując się uprzednio, o której godzinie kończy. Ustawiasz się za rogiem, gdy przechodzi zarzucasz jej worek na głowę, wrzucasz na konia (na zwierzę, nie penisa), i oddalasz się w stronę zachodzącego słońca. A potem to już prosto, jak Khal Drogo z Deanerys. @Daenerys, dalej może już Ty poprowadź.
 9. Brak parcia, ale nie na seks sam w sobie czy zainteresowanie fizyczne partnerką. Brak parcia, czyli mniejsza podatność na manipulacje w tym względzie, lepsza samokontrola i samodyscyplina. I większa cierpliwość.
 10. Jeśli interesuje Cię nadymanie własnego ego i jesteś ustawiony tylko na seks, spodobałoby Ci się. Takie sytuacje mają się do rzeczywistości, jak dzień ślubu do dnia dwudziestej jego rocznicy. Babom po prostu odpierdala w tych emocjach. Patrzyłem na to kilka razy i m.in. z tego powodu olałem na razie wszelakie relacje.
 11. Odcięcie to oczywista oczywistość, jak mawiał wielki mistrz duchowy Kubuś Puchatek. Ta relacja nie prowadzi do nikąd, nie daje szansy za zdrowy związek. Jest karmieniem najniższych instynktów, autodestrukcji i złych wzorców. Rada Twoja i @deomi dotyczą pierwszych kroków, a zabrzmiały jakby to wystarczyło. Dlatego się odniosłem. A Ty znowu jojcys, jak Ci to źle. Może czas się polubić trochę? Z jakichś powodów Twój obecny facet jest z Tobą, nie z tamtymi. Czy to nie stawia Cię na pierwszym miejscu? A tak, zapomniałem. Ty byś chciała żeby te powody były koniecznie inne.
 12. Tego się nie uda zrobić bez uporządkowania syfu w głowie. Następny partner będzie taki sam. Inni, będą ją nudzić. Rady @deomi czy @Lalka to maskowanie problemu, usypianie się. Z czasem, to i tak wyjdzie. Dodatkowo, to co piszesz @deomi to prosta droga, by odpowiedzialność za swoje zachowanie przerzucać na innych. Podpisuję się pod tym, co napisała @Hippie Ps. Panowie, więcej luzu. Emocje to jedno, ale to nie jest przypadek pustej atencjuszki dającej dupy pod remizą, byle się dowartościować. To autodestrukcja w czystej postaci i złe wzorce, robota dla dobrego psychoterapeuty.
 13. Będąc głodnym, oblizujemy się na widok smakołyków, syci nie zwracamy uwagi. Podczas fazy postu masz większą wrażliwość na sygnały, które pomogłyby Ci się zaspokoić. Czy je interpretujesz prawidłowo, tego chyba nikt Ci nie powie, bo niby jak to sprawdzić? To musiałbyś robić Ty, weryfikując takie sygnały na gorąco. Gdzieś widziałem wyniki badań mówiące, że my faceci ogólnie mamy tendencje do nadinterpretowania takich sygnałów. Ale za cholerę nie wiem gdzie go było.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.