Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  842
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Yolo last won the day on June 12

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

1372 Świetna

3 Followers

About Yolo

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 😁 @Ksanti, Ty po prostu nie rozumiesz że świat niekoniecznie jest tak schematyczny, jak go widzisz. @verde Rozwijaj się, po prostu. Kobiety raz są, raz ich nie ma. Będąc ogarniętym facetem masz sporą szansę na poznanie podobnej kobiety. Ale to nie ma być celem.
 2. Yolo

  Morsowanie

  @ewelina Jesteś kobietą, więc masz serce z lodu. Czy to mało? 😁
 3. Mam 41, partnerka 26. Taki ze mnie Chad jak z koziej dupy trąba. Mieszkam w pobliżu stolicy (nie Polska), gdzie bywam często. Ona w samej stolicy, czyli raczej nie wieś. Jeśli chodzi o sponsorowanie czy utrzymanie, jest samowystarczalna, zawód wyuczony pozwala na życie na dobrym poziomie. Coś ta retoryka tutaj nie pasuje.
 4. Stawianie granic to też spełnianie potrzeb. W ten sposób nakreśla się ramy związku, co wiąże się ze stabilnością. Nie mylić ze stagnacją. Związek to natura dynamiczna, zmieniają się potrzeby i oczekiwania, my się zmieniamy. Nic nie jest dane na zawsze, nawet jeśli raz przyniosło dobre efekty, nie musi tak samo zadziałać w perspektywie czasu.
 5. Beka. Dla kobiet to są pojęcia z XVIII wiecznej literatury, coś tam słyszały... Ale kogo to obchodzi? Poziom trzeba trzymać dla siebie, nie dla kogoś. Szczerość- szczerze wyrażać swoje potrzeby, pragnienia, plany. Dwulicowość to mało męska cecha. Szacunek- skoro wybrałem tę a nie inną kobietę, należy się jej szacunek. Należy się on i mnie, skoro mnie wybrała. Jeśli tego brakuje, 'wiedz że coś się dzieje', cytując klasyka. Zaufanie- ufam, że kobieta będzie zainteresowana relacją, dopóki wszystkie lub większość jej potrzeb jest zaspokojona. To samo w drugą stronę. Jeśli para przestaje o siebie dbać, nie czują się ze sobą dobrze, ufam że to jebnie 😁
 6. Wojsko, a misje szczególnie, potrafią wykręcić psychikę. Szczegolnie jeśli ktoś ma ją słabą. Nie wiem nic o opisanym przypadku, ale widziałem na codzień co dzieje się z ludźmi poddanymi ostrej obróbce. Jakiś czas temu spotkałem dwóch kumpli, będących na pierwszej przepustce po wstępnym szkoleniu w Legii. Nie dało się z nimi normalnie pogadać. Non stop pijani, bez przerwy odpierdalali dziwne rzeczy.
 7. Nie polecam, podobno mają szparki poprzeczne 😁 Ale ja tam nie wiem. Ty chyba masz spore doświadczenie z dziewicami i Azjatkami, jako forumowy propagator tychże. Może jakiś obszerny temat, który by nas oświecił? Biedni Ci, którzy wszystko muszą przemielić przez swoje sito. Wiek ma swoje ograniczenia, choć na wiele rzeczy mamy wpływ. Wolałbym świadomego rodzica w słusznym wieku, niż nastolatka, któremu stuknęła trzydziestka, a dzieci pojawiają się mu/jej 'przypadkiem'. Generalizowanie i ocenianie tylko przez pryzmat wieku, a fe;)
 8. Udokumentowanie, tak. Nie wychylaj się jednak z tą wiedzą. Jeśli się spotkają i będzie to ukrywane, żona na Twoją propozycję spędzenia wspólnie Tego wieczoru skłamie, zacznij się przygotowywać do rozstania. Właśnie zaczął się koniec, a Ty masz ogromne szczęście mogąc się na ten fakt przygotować.
 9. @yezdziec_apokalipsy Po co Ci ten związek? Umiesz sobie odpowiedzieć? Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego pięknego dnia. Od rana cisza, spokój. Nikt nie marudzi, nie wysysa energii. Czujesz lekkość i uśmiech sam pojawia się na twarzy. Realizujesz się w pracy, w hobby, a w otoczeniu zawsze jakaś uśmiechnięta koleżanka, która nie ma nic przeciwko by spędzić razem czas. Brzmi jak sen? Tak wygląda rzeczywistość w chwilę po rozstaniu z kimś, kto na Tobie żeruje psychicznie i fizycznie. Sprawdzone na własnej skórze. Ps. Mnóstwo roboty przed Tobą. Bycie miłym jest ok, ale trzeba pilnować granic. Kobiety zwyczajnie nie szanują tych, którzy im nadskakują. A na Twoim przykładzie widać, że nimi pomiatają. Wiem o czym piszę, też mam tendencje do przesadzania i muszę się na tym łapać, korygować. Przeczytaj uważnie swoje posty i postaw się w roli kogoś, kto doradza przyjacielowi z podobnym problemem. Jak wyglądałyby Twoje rady? Zrób co trzeba, a jak Ci będzie ciężko, przychodź do nas. Pomożemy.
 10. Nie w szczegółach, ale powyższe rady są dosyć sensowne i można je odnieść do obu płci. A skrócić je można do słowa; Atrakcyjność. Jeśli ta cecha jest utrzymana w oczach swoich, partnera/ki, czy w przypadkowych osób, wtedy sprawa o wiele prostsza. Jeśli do tego masz zdrowe poczucie własnej wartości i nie stawiasz partnerki na piedestale, jest już całkiem nieźle. Plus odrobina wiedzy o tym jak funkcjonujemy sami, jak kobiety i jak dbać o relację. Ale to tylko pierwsze warstwy, dalej to już osobiste uwarunkowania. Ps. Piszę oczywiście o sytuacji, gdy chemia i odpowiednie dobranie są bazą. Bez tego, kiepsko. Czego przykłady miałem w moim piętnastoletnim związku;)
 11. To tak nie działa. Pogardę okazują te, które mają ją dla siebie. Puste wydmuszki, którym źle z sobą. Normalna kobieta nie da Ci tego odczuć. Po pierwsze nie czuje takiej potrzeby, po drugie do głosu dochodzi wychowanie/socjalizacja. Ps. Często można neutralny komunikat odebrać jako pogardę, ale to kwestia tego co sami w sobie nosimy. Poczucie odrzucenia, ego nie pomagają. Wtedy łatwo kobiecie, która po prostu nie miała ochoty na znajomość, przypiąć łatkę. Tak bezpieczniej dla swojego samopoczucia.
 12. Ten przekaz był napisany tak, byś zrozumiała. Specjalnie pod Ciebie. Blaszany bębenku. @mirek_handlarz_ludzmi widzi że emocje to coś, czego nie rozumiesz, do czego nie masz dostępu. Poczucie przyjemności, ten stan znasz i dlatego taka a nie inna narracja.
 13. Kiedyś zapytałem ex, czy za mnie wyjdzie. Oblała. Zgodzila się.
 14. Przecież Ty masz to bez raka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.