Jump to content

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Donations

  0.00 PLN 

Yolo last won the day on August 29

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

3,787 Świetna

9 Followers

About Yolo

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20,466 profile views
 1. A mi to wygląda na nieciekawą zawodniczkę, która Cię pięknie rozgrywa. Pewnie w to wejdziesz, panna Ci świetnie karmi ego I deficyty. Daj znać za jakiś czas jak poszło.
 2. Tak Zakopać. Nick taki a nie inny, awatar z seryjnym mordercą. Dziwne tematy, jeden żywcem zerżnięty z filmu, inne pisane w sztuczny sposób, gdzie zachowanie kłóci się z treścią. A na koniec martwy piesek. Jeśli chcesz być traktowany poważnie, zacznij się tak zachowywać. Póki co, nie wiadomo właściwie o co Ci chodzi, co chcesz osiągnąć. @Pattona Wy wiecie co jest grane?
 3. Spotkałem się z tym tylko raz, tu bardziej wchodzi w grę lek przed bliskością. Takie osoby tracą grunt pod nogami w relacjach o dużym natężeniu emocjonalnym, chcą i panicznie się boją jednocześnie. Ponoć potrafią lepiej funkcjonować w 'chłodnych' emocjonalnie relacjach. Nie mam na myśli jakiejś konkretnej pozycji, właściwie niemal wszędzie się to podkreśla. Narcyzi są niesamowicie czuli na punkcie swojego wizerunku, bo to jedyne co mają. Narcyz klasyczny ma to bardzo widoczne, tę potrzebę podkreślania swoich cech, osiągnięć, czegokolw
 4. Pisałem o tym niedawno jako ojciec wychowujący dzieci w opiece naprzemiennej, która zaczęła się kiedy były jeszcze dosyć małe. To jest w chuj ciężkie zajęcie, do którego my faceci się średnio nadajemy. O wiele wygodniej zapłacić alimenty, mieć święty spokój a potrzebę relacji uspokoić weekendowym spotkaniem co jakiś czas. To się może wydać dziwne albo nieprawdziwe, szczególnie tutaj gdzie przejawiają się historie o alienacji rodzicielskiej, czy słychać głośne zapowiedzi o walkę do opieki. Ile w tym jest złości na sytuację, na eks, na pozbawienie wyboru, a ile św
 5. Temat dla złapania balansu, lekki detoks, coś pozytywnego. Wrzucamy materiały, które pokazują kobiety z niebanalnej strony, różnej od tego co czytamy tutaj na codzień. Ode mnie, kurdyjska snajperka. Zaskoczyła mnie reakcją na pocisk obok głowy, jakby nie robiło to na niej już wrażenia, albo nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. W takich sytuacjach z reguły witamy się z ziemią w mgnieniu oka, szukamy bezpiecznego schronienia a dopiero potem kombinujemy co można/trzeba zrobić. Tutaj to wygląda na dosyć niestandardową reakcję. Kobieta- snaj
 6. A ja Ci powiem, że sam to sobie w głowie tak ustawiłeś. Reagują podobnie, kiedy widzą że bierzesz swoje z uśmiechem. Wiadomo, swoje czyli tyle ile Ci pozwoli. Ale na tym poziomie nie ma rozmów o filozofii. Te mogą być wcześniej albo później, wchodzi seks i leci jazda na instynktach. Co najwyżej rozbujasz chomika, ale to przecie nic złego
 7. Kamedułów, tam się wybieram. Proszę się nie śmiać. Publicznie uwłaczać ogólnoludzkości. Nie możemy się zrozumieć dziś, hajduczko. Nie da się przenieść na plan rzeczywisty fragmentu rzeczywistości. On już tam [email protected]! Abstrakcje, te się aż kotłują w przestrzeni coby się mogły zmaterializować przez ręce, usta i co ino. Gdzie są pospolitacy? Zaciąg ogłaszam! Wici poszły!
 8. No i git, znalazłeś swoją niszę. Każdemu życzę. To były moje klimaty w okresie młodzieńczego buntu, pomieszanie z poplątaniem. Kija w dupie faktycznie nie mieli, za to masę innych rzeczy za uszami. Wpierdol na posterunku też zaliczyłem, stare dobre czasy. Myśleli że najmłodszy, to sprzeda kumpli. To był taki bonus, wynikający z bujania się w tych klimatach. Teraz Ci, którzy jeszcze żyją, w wieku czterdziestu lat wyglądają na sześćdziesiąt.
 9. Albo to kwestia buzujacych % (siemienia ani innego paskudztwa nie gryzę, oleum do głowy nie idzie), a uprzedzam że wychlałem jedno piwo i percepcja popusciła lejce, więc tego nie łapię, albo napisałaś coś, czego nie ma. To nie istnieje, powiedziałby Houyhnhnm (Kocham ❤) Nie da się urzeczywistnić czynności, kiedy one są ze swojej natury rzeczywistością. Da urzeczywistnić się idee, plany, marzenia, kaprysy i zachcianki. Czynności? Ale że jak? Proszę o szybką odpowiedź, w planach drugie piwo więc mogę szybko paść bez ducha.
 10. Z tego tematu wynika, że nie masz pojęcia o kobietach a Twoje ego robi z Tobą co chce. Brniesz w bezsensowną rozmowę, przez co zostajesz spławiony jak żul który trzeci raz w ciągu dnia przychodzi po pieniądze. Nieważne że dwa poprzednie razy to nie Ty, ważne że ten sam schemat i energia. To rodzi frustrację, normalna kolej rzeczy, choć sam jesteś sobie winien. Przychodzisz na forum żeby się wyżalić i upuścić tutaj trochę tego gówna, które się w Tobie zbiera. I które niestety już tutaj zostanie. Ten temat brzmi szczególnie kuriozalnie w obliczu re
 11. Ja też nie proszę Cię o ich tłumaczenie, miłościwy Panie;) Ty podałeś definicję samorealizacji, a tutaj chodziłoby o coś innego. Przynajmniej dla mnie, bo swego czasu też dużo o tym myślałem. A o co chodziło Wielokropce, dowiemy się jeśli zechce rozszerzyć. @melody Podobne rozważania w Twojej sytuacji to norma i dobrze że masz świadomość z czego wynikają. Nie ma w tym nic złego, byle nie przybrało formy dręczenia się. Na początek, uśmiech do życia. Ten skurwiel odwzajemnia, ale to musi wyjść od nas. Niemal cała reszta to nadbudowa.
 12. No i super, tylko co to ma wspólnego z lansowaną bezpardonowo szczepionką? Nie wydaje Ci się dziwna sytuacja, kiedy politycy gaszą pożar benzyną niemal na całym świecie? Ze swojej perspektywy, patrząc na to jak żyje się na zachodzie, ludzie chcą świętego spokoju. Chcą pracować, mieć swój kąt, wychowywać dzieci, jeździć na wakacje a w weekendy spotykać się ze znajomymi. Całe to gówno rozlewa się od góry, normalny człowiek puka się w czoło widząc na czym skupiają się celebryci w garniturach. Nie mam na myśli tylko modnego wirusa, chodzi o ogólny trend.
 13. Ta ankieta jest oderwana od rzeczywistości, dyskryminuje i obraża. Stanowczo domagamy się z moim pieciocentymetrowym wariatem rozszerzenia skali! Ps. Widzę @deomiże szukasz chlopaka. Może rób to w trochę mniej bezpardonowy sposób. Nie każdy jest równie bezpośredni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.