Jump to content

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Donations

  0.00 PLN 

Yolo last won the day on August 29 2021

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

4,741 Świetna

9 Followers

About Yolo

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

25,979 profile views
 1. Nie sposób się nie zgodzić Za każdym razem kiedy widzę tego typu rady, pierwsza myśl jaka się nasuwa- próbuje ślepy robić za przewodnika. Jest taka możliwość, że nie ma pełnej kompatybilności w łóżku między bohaterem a jego kobietą. Tyle że z wyglądem nie musi to mieć nic wspólnego (jest na tyle dobry, że kobieta zdecydowała się pojsc do łóżka) o wiele większą rolę grają chemia i mental, jeśli mówimy o wpływaniu na odruchy bezwarunkowe. Jest taka możliwość, ale nikt z tego forum nie może tego wiedzieć, a pisanie autorowi że nie podnieca partnerki
 2. To może doczytaj. To Ty oceniasz symptomy, które ja jedynie opisałem;) Nie bardzo wiem w oparciu o co, skoro każda z opisywanych osób przechodziła wiele razy grypę, znamy roznicę i wbrew temu co twierdzisz, nie ma tu przesady ani alarmistycznego tonu. Ta choroba istnieje i potrafi w różny sposób wpływać na ludzi. Niekoniecznie zawsze w taki, jakiego życzyliby sobie jej skrajni przeciwnicy czy zwolennicy.
 3. Może taki dzień nadejdzie, ale póki co wolę mieć te kilka cięższych dni i jakiś slabszy okres później. Nawet gdyby to miało się zdarzać co roku albo nawet dwa razy do roku- tak to mniej więcej wygląda w moim otoczeniu. Mam zaszczepionych znajomych i tam też nie ma reguły. Są pozytywni bez objawów, są tacy z lekkimi lub trochę mocniejszymi. Nie znam nikogo komu by się coś wydarzyło w związku ze szczepieniem, ale słyszałem różne głosy. Jeśli się okaże że ten wirus został i trzeba go cyklicznie przechodzić, leczyć się nie ma czym a szczepionki rzeczywiście działają i są b
 4. @mpawel5 U mnie dosyć mocne osłabienie, ledwie kilka dni temu poczułem normalny poziom energii. To nie tylko moje odczucie, takie uwagi usłyszałem na swój temat, że widać pozytywną zmianę z zewnątrz. Dalej męczy czasem kaszel, ale już nie tak że po jego ustaniu zawraca się w głowie i brakuje oddechu. Rozstrój żołądka cały czas. Znajomy przez miesiąc po ustaniu choroby, którą przeszedł w miarę lekko, musiał sobie ucinać popołudniowe drzemki żeby jakoś dotrwać do wieczora. Nie miał takiego zwyczaju wcześniej. Dwa dni temu rozmawiałem z kobietą po
 5. Darmowy urlop drogą nie chodzi. To pierwsze, a po drugie, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji, ta cholera jest teraz wszędzie. Niedawno przechodziłem pierwszy raz, kilka słabszych dni. Niemal od razu cały dom rodzinny w którym gościłem, objawy od ciężkiego przeziębienia po lekkie osłabienie. Teraz znowu u mnie w domu, córka. Wiele osób z mojego otoczenia w ciągu ostatnich tygodni przechodziło lub właśnie przechodzi, czasem kolejny raz. Dawniej, a trwało to chyba ponad rok od wybuchu paniki, miałem trudność znaleźć kogokolwiek w bliż
 6. Rozumienie tutaj akurat nie ma nic do rzeczy. Ona ma to poczuć. Zrób eksperyment- bierz jak swoje, przestań chuchać na zimne, bawić się w ceregiele. Ona ma poczuć pewnego siebie faceta.
 7. @golasek Dokładnie. Orgazmy u kobiet to m.in. kwestia braku spiny. Jeśli Ty ją wywierasz, sam sobie rzucasz kłody pod nogi. Poza tym, to mogą być rzeczy niezwiązane z Tobą, w sensie Twoich poczynań. Jeśli jednak robisz coś nie tak z technicznego punktu widzenia, to nie my jesteśmy od tego by Cię poprowadzić, a Twoja panna. Skoro się masturbuje i przy tym dochodzi, wie jak funkcjonuje jej ciało. Olej to i ciesz się chwilą.
 8. @Fury King No i nie wiem co mam Ci odpowiedzieć. Jeśli nie czujesz gór, moje wyjaśnienia niepotrzebne. Jeśli wolisz inne, tak samo. Beskidy to moje dzieciństwo i dorastanie, szwendanie się godzinami a czasem dniami i nocami po bezdrożach. Ale też ulubione szlaki, choćby ten na Diablak. Mnie po prostu rusza ten klimat.
 9. Masz orgazmy? No! A jeśli ona nie może dojść, niech się pospieszy! 😎 Nikt Ci tu nie da złotego środka, ale na pewno nie pomaga Twoje ciśnienie. Wyluzuj, tylko na tym zyskasz. Łóżko to nie walka na osiągnięcia.
 10. To też będzie zależeć od wielu rzeczy. Jeśli nie masz samochodu, uderzaj do miejscowości, gdzie będziesz miał szlaki pod nosem. Od Bielska- Białej po Szczyrk, Wisłę, Korbielów, Zawoję czy np. Ustroń. Minus- tam jest drożej. Z samochodem możesz sobie to lepiej ustawić. Wtedy dobierasz miejscowość pod swój gust- od takiej z marketami, kinami czy spa, po dziury zabite dechami. Tak samo z noclegiem, od luksusów po stare chaty, schroniska studenckie. Tam wygód nie ma, ale klimat świetny. Wreszcie, możesz sobie ustalić kilkudniową trasę i spać
 11. @Wolverine1993 Beskidy będą dobrym wyborem. Choć pewnie i tak bym Ci je polecił, nawet gdybyś napisał że szukasz żelaznych dróg. Takie skrzywienie umysłowe na tym punkcie;)
 12. Normalna potrzeba. Jedni mają jej więcej, inni mniej. Wypierać nie ma sensu, uciekać w jakieś formy zastępcze też nie bardzo. Spróbuj się pogodzić z tym odczuciem braku, dać sobie więcej akceptacji. No i pamiętaj że kobiety to nie jakieś potwory, choć czasem ciężko zrozumieć. Nic się nie stanie jeśli się czasem do jakiejś przytulisz czy pocałujesz. One też tego potrzebują.
 13. Daj sobie spokój z tą kobietą. Podstawowy błąd ( i sam to przerabiałem), to próba trwania w dziadostwie że względu na dzieci, jednostronne wyrzeczenia podczas gdy druga strona jest skupiona na sobie. Utrzymuj poprawne stosunki, to jest ważne ze względu na dzieci. Ale rodziny z tego już nie będzie.
 14. Widać wpływy AD Nie chwalimy się takimi rzeczami. Witaj:)
 15. Trochę ogólne to pytanie. O co Ci chodzi konkretnie- chcesz mniej wysiłku, więcej szwendania się po schroniskach, czy może długie, kilkudniowe wędrówki? A może wspinaczka? Tereny dzikie, czy takie gdzie wszędzie blisko? Zastanów się najpierw czego szukasz, o co Ci chodzi w górach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.