Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Yolo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  900
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Yolo last won the day on September 25

Yolo had the most liked content!

Community Reputation

1588 Świetna

4 Followers

About Yolo

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty, weź wytrzeźwiej i nie odpierdalaj. Trzeba Cię tu. Wiecie kiedy umierają fora? Kiedy wszyscy zaczynają mowić jednym głosem.
 2. Byłem z kobietą niewiele młodszą, kilkanaście lat razem. Próbowałem być nadal, mimo że szanowna małżonka zdecydowała się przekroczyć wszelkie granice. Ale dzieci, więc durny, idealistyczny Yolo próbował to udźwignąć ( @Wielokropek, to tak nawiasem, jeśli chodzi o postawę idealistyczną ). Na szczęście, pragmatyczna małżonka usunęła się sama. Po niedługim czasie zacząłem mocno doceniać ten wspaniałomyślny gest. Bez sarkazmu. Ostatnią partnerkę poznalem trzy lata po rozpadzie związku. Twoje insynuacje, @deomi trącą świeżym zapachem wiejskiej wygódki.
 3. Ale co mnie to obchodzi? Pytasz, to odpowiadam. Za siebie. A jeśli chodzi o 'co drugi post' to polecam zapoznać się ze 'świeżakownią'. Cały dział o tym, jak to faceci wymieniają na młodsze. Zdecydowanie. To się rzuca w oczy 😎
 4. Czy Ty znasz kogokolwiek poza skrajnymi desperatami, kto zdecydowałby się na relację z osobą, która się jemu/jej nie podoba? Moja konfiguracja to; interesująca. Wiek nie ma znaczenia, przed ostatnią partnerką spotykałem się ze starszymi ode mnie. To są płynne granice i jeśli kobieta ma w sobie coś interesującego, wcale nie musi wyglądać jak milion dolców czy być świeżo po maturze;) Jeśli zaś niczego takiego w sobie nie ma, sam wygląd nie pomoże. I takich niestety jest większość. Nie wmawiaj mi rzeczy, które nie istnieją.
 5. Pisałem w swoim imieniu. Atrakcyjność na pewno nie przeszkadza, ale sam wygląd to wabik tylko na tych, których nie interesuje nic innego. Jeśli mam spędzić noc w towarzystwie mocnej dziesiątki, z którą nie ma o czym pogadać, brakuje nawet mocnej chemii, to wolę poczytać dobrą książkę. Nie żartuję, mnie to po prostu nudzi. W pewnym wieku i mając doświadczenie z kobietami, nie chce się tracić czasu na masturbację za pomocą czyjegoś ciała. To kolejny plus, o który łatwiej u dojrzałego faceta. @deomi Powtarzam; stać Cię, by odszczekać?
 6. Jednak żaden z Panów nie raczył na nie odpowiedzieć, dlaczego bo panują tutaj podwójne standardy, które to pytanie obnaża. Takie podejście nie różni się niczym i jest obrzydliwe. Napisalem o tym nad cytowanym przez Ciebie postem, @deomi Potrafisz odszczekać, stać Cię na to? 'Mnie to obrzydza, kiedy widzę rzeczywiście taką postawę. M.in. u Ciebie. Ale u facetów też. Bo to dokładnie to samo, co wybór determinowany portfelem, jaki potrafią podejmować niektóre kobiety. Najniższa półka świadomości.'
 7. 😁 Żeby być zupełnie uczciwym, mogę się porównywać tylko do siebie sprzed np. dekady. I tutaj wychodzi mi jasno, że poległbym w przedbiegach mając obecną sytuację do ogarnięcia, a która jest ogarniana na dobrym poziomie. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. To tutaj widzę mocny plus na korzyść dojrzałego faceta. Wie czego chce i jak to osiągnąć. To ogromna zaleta dla wielu młodych kobiet, dlatego decydują się na właśnie takich partnerów. Inne korzyści też niebagatelne, jeśli łapiesz o czym piszę. Skoro się decydują, to chyba jednak się im chce. Od zabaw na podwórku są rówieśnicy, rodzice mają inne zadania. Co wcale nie wyklucza wspólnej rozrywki. Co dla niektórych kobiet jest bardzo pociągające, umieją najwyraźniej dostrzec rzeczy, które Tobie umykają, a które są dla nich ważne. Nie mnie decydować kto i kiedy powinien mieć dzieci, niech zainteresowani sami dokonują wyboru. Jak dla mnie, sytuacja gdy matka jest młoda a ojciec bardziej dojrzały, ma wiele plusów. Dziecko może czerpać z młodości matki, dojrzałości i doświadczenia życiowego ojca. Ale to wszystko gdybanie. Ile sytuacji, tyle zmiennych.
 8. A to już manipulacja w czystej postaci idealizm to trwanie w sytuacji, która została wybrana jako realizowanie ideałów. Np. o rodzinie. Jeśli ktoś biegnie za swoimi popędami czy daje kierować się emocjami, żaden to idealista. To właśnie pragmatyk, stawiający swoje dobro na pierwszym miejscu. Czy to naprawdę trzeba tłumaczyć? A gdy Twój pragmatyzm mówi Ci, że przy innym będzie opłacać się bardziej, hyc na nową gałązkę. Od ognia, zarazy i pragmatyczek... Tutaj dupka boli. No tak, brak możliwości kontroli to poważna wada u faceta;)
 9. Haha. A wiesz, że przyszło? Gdyby nie ten pierwiastek idealisty, znalezienie faceta skłonnego do spędzenia życia z jedną kobietą byłoby trudniejsze od spotkania jednorożca. Trafia potem jeden z drugim na taką 'pragmatyczkę' i za jakiś czas można go spotkać w świeżakowni. No, chyba że ma to w dupie i sam staje się pragmatykiem. Wtedy z kolei kobiety wylewają swe żale. Société de consommation. Już nie spotykam. Kobieta, ktorej niezaprzeczalną zaletą był idealizm zbliżony do mojego, okazała się nie mieć pojęcia o własnej emocjonalności i funkcjonowaniu na tych płaszczyznach. Rozumiem, że spadłem w Twoim rankingu? Dużo o mnie wiesz, a jakoś umknęło Ci, że nie udzielam się w takich tematach. A jeśli już, to właśnie ze swojego idealistycznego punktu widzenia. Imponująca wiedza, aż się prosi o domysły, jakiż to nick panna nosiła uprzednio;) Posiadanie ogarniętego rodzica A najlepiej obu. Ofensywna dyskuja młodej, bezdzietnej panny z facetem w średnim wieku, posiadającym i wychowującym dzieci, o zaletach ojcostwa i wpływu wieku na nie. Nieźle.
 10. Dokładnie to chcę stwierdzić. Dobrze, że choć to zrozumiałaś z moich wypowiedzi. Żyj swoim życiem, wtedy ma szanse być piękne. Cudze wymagania zostaw tym, którzy je głoszą. Chyba Ci się coś pomyliło. Nigdzie nie odnosiłem się do tego, nie sugerowałem odmiennego stanowiska. Za dużo widziałem, by uznać że schematy są oczywistością. A Ty bronisz schematu, czegoś pozornie oczywistego. I znów, z uporem godnym lepszej sprawy Posiadanie ogarniętego ojca to dla dziecka ogromny plus na start. Niezależnie od wieku ojca. Towar deficytowy, niestety. Dużo tu emocji i braku czytania ze zrozumieniem, za dużo by chciało się z Tobą poważnie rozmawiać. A na głupoty nie mam czasu.
 11. Ja tego nie wiem, nie znam Cię. Więc co oprócz młodego ciała decyduje, że oceniasz swój szczyt na teraz? Mnie to obrzydza, kiedy widzę rzeczywiście taką postawę. M.in. u Ciebie. Ale u facetów też. Bo to dokładnie to samo, co wybór determinowany portfelem, jaki potrafią podejmować niektóre kobiety. Najniższa półka świadomości. Brałem się za starsze. Wiek nie miał wpływu, był wartością dodaną. Zdecydowały wartości o wiele bardziej dla mnie cenne, które ta kobieta posiadała. Gdyby chodziło tylko o wiek, mam możliwość spotykania się z młodszymi. Chybiony strzał. Mogę tak i mam to w dupie.
 12. Jesteś wyszczekana, bo z uporem godnym lepszej sprawy próbujesz narzucić swój punkt widzenia. O tym, czy układ 20latki z 40latkiem jest korzystny czy nie, niech zdecydują zainteresowani. Umiesz im to pozostawić? Napisałaś wyraźnie, że właśnie teraz jest Twój szczyt, teraz rozdajesz karty. Co masz teraz, a będziesz mieć mniej z upływem czasu, jeśli nie atrakcyjność widziana tylko przez pryzmat młodego ciała? Sorry, jak dla mnie patrzysz sama na siebie jak na kawałek mięsa. Jeszcze świeżego, więc dającego się drogo sprzedać.
 13. Ciekawe zobaczyć, jak wyszczekana panna patrzy na swoją wartość przez pryzmat tyłka bez zmarszczek. Karty moja droga to Ty rozdajesz tylko tym, którzy myślą penisem. Różnie bywało. Spotykałem się ze starszymi, spotykałem z młodszymi. Ostatnia partnerka 15 lat młodsza i o jej wyborze nie zdecydował wiek. A z jeszcze młodszymi też się zdarzało. Gdybym szukał, ważnym dla mnie kryterium jest witalność, energia. Szczery uśmiech, swobodny, co wiąże się z powyższymi. U kobiet w moim wieku lub niewiele młodszych, cieżko już o to. Zmęczone życiem. Sam oferuję to samo. Wg wspomnianej, ostatniej partnerki, pod tym względem wypadałem lepiej niż niejeden jej rówieśnik. I tak na to trzeba patrzeć. Można spotkać sflaczałego kolesia bez energii tuż po dwudziestce, można pełnego werwy czterdziestolatka. Bywa różnie. Nie wiek jest istotny, a spotkanie kogoś, kto odpowiada naszym oczekiwaniom, a komu sami mamy do zaoferowania ważną dla niego wartość.
 14. Miałem tak, panna o pół głowy wyższa. Początkowo dziwne uczucie, przeszło. Pogoniłem, charakter miała wyjątkowo niskich lotów. Inna sytuacja, wzrost podobny ale raczej z lekką jej przewagą. Na wysokim obcasie, wiadomo. Było ok.
 15. Nie ma takiej odpowiedzi, dostosowanej do naszych możliwości poznawczych. To jakby dzikus próbował ogarnąć schemat zderzacza hadronów. A skala jest o niebo większa. Choć istnieje jedno słowo, które wiele wyjaśnia; Miłość. W jakim celu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.