Jump to content

Recommended Posts

Cześć, potrzebuje porady jaki mikrofon wybrać. Chciałbym kupić coś za 150zł do pracy przy komputerze i komunikowaniu się z ludźmi przez programy typu skype. Dobrze by było gdybym nie musiał cały czas trzymać mikrofonu przy ustach, bo przed sobą będę miał jeszcze tablet graficzny i klawiaturę. Będę tak pracował po 2 -3 godziny pod rząd, więc fajnie by było jakbym nie musiał cały czas nachylać się do mikrofonu w jakichś dziwnych pozycjach. Najlepiej jakbym mógł przystawić go sobie do mordy jakąś łapą, albo jakby dobrze łapał dźwięk nawet jeśli nie mam go bezpośrednio przy ustach. 

 

Zastanawiam się nad wzięciem tego mikrofonu 

 

Jakoś dźwięku jest zadowalająca mimo, że jest trzymany z boku. Zastanawia mnie, czy sprawdziłby się jeśli oprę się plecami o fotel i oddale od niego o 10-15 cm. 

 

Czekam na wasze opinie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@SławomirP

Wczoraj mnie natknęło by również kupić jakiś tani mikrofon pojemnościowy. Zgaduję, że zrobiłeś dobry research przed zakupem. Interesują mnie mikrofony pojemnościowe do 200zł. Na razie amatorsko chciałbym spróbować nagrywać coś na youtube, a jak nie wyjdzie, albo się rozmyślę to i tak zostanie do nagrywania gitary. Gdyby się okazało, że warto iść w tą stronę to ewentualnie w przyszłości bym kupił jakiś lepszy. Mikrofon będzie trzymany raczej bardzo blisko. Jakie mikrofony według Ciebie są godne uwagi, dobry stosunek ceny do jakości?

Link to post
Share on other sites

@Ksanti Robiłem mały przegląd. Kupiłem ten co jest na nagraniu, bo parę youtuberów polecało i negatywne oceny od kupujących były jakieś marginalne na 99% zadowolonych.

 

Nie mogę nic polecić od siebie.

Link to post
Share on other sites

@SławomirP

Aaa, rozumiem, znalazłem taki model, też ponoć mocno polecany.

https://allegro.pl/oferta/mikrofon-pojemnosciowy-usb-mozos-mkit-900pro-gamer-9195540357?utm_feed=9881627e-48f8-4f99-b3d3-ff041298f44b&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

 

Dosyć elegancko wygląda ta stójka, ale też zastanawiam się nad wersją z wysiężnikiem.

 

 

Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.