Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3373
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ksanti

 1. https://www.celebritiesbuzz.com.gh/uk-police-arrest-an-african-lady-for-using-a-white-man-as-a-pet/?fbclid=IwAR3HfSV_vApE9Jp17zNJ4QwGIibl8-PX8rYRzMnkz4l0X1BSXBAl03eEtIM
 2. Ja wiem, że życie jest brutalne. Wiem to już od czasów szkolnych. Odnośnie związków nieco później dostrzegłem, że jest grubo. Myślę, że po prostu się nie zrozumieliśmy. Mówię, że cywilizacja pozwoliła na jakiekolwiek przetrwanie i rozwój potencjału komuś kto nie jest genetycznie Chadem. Więc w zasadzie pozwoliła chociaż trochę pokonać prymitywne prawa natury. Tylko o to mi chodzi i nic więcej. Blisko mi do wilków w kwestii charakterologicznym a nie naturalno-biologicznym. Idę za tym co udostępnił @SzatanKrieger w materiale video odnośnie typów MBTI. Wilki nie mają kultury. To nie do końca tak jest. Po prostu wiem, że jak się jest w związku to inaczej się funkcjonuje. Myślę, że nie każdy ma taką samą biologie stąd brak zrozumienia. Zauważyłem, że u mnie nie jest problemem rozstanie. Naprawdę bolało mnie tylko pierwsze. Zapewne dlatego bo pierwszy raz i pani zapewniła hardkorową huśtawkę emocjonalną dla niedoświadczonego i naiwnego chłopaka. Bardziej boli mnie długotrwała samotność i problem ze znalezieniem. Myślę, że dostałem szkołę na całe życie. Właśnie to nie tak, że załamałem się akurat tym, że dostałem kosza. Szczerze trochę mi było przykro co najwyżej bo byłem pewien, że coś wyjdzie. Jednak to bardziej wpływa na poczucie, że sobie nigdy nikogo nie znajdę. Może Azja, Wschód czy Ameryka Południowa uj wie. Jednak czuć w tym Syzyfową pracę. Starasz się i czujesz jak twoje wysiłki idą na marne. Zadajesz sobie pytanie czy to wszystko ma dalej sens. Nie chcesz być samotny a jednak nie wiesz co zrobić i jak z tego wybrnąć a jakoś trzeba. Dla mnie podryw na ulicy to samobójstwo HodowcaKrokodyli dużo wyjaśnił. Nigdy nie będę Chadem chociaż, aż tak skrajnego podejścia jak Analconda nie posiadam. To wpływa na spadek motywacji i chęci do działania. Zwłaszcza, że ktoś inny może mieć taką pannę na zawołanie. A tobie da szanse dopiero jak nie będzie miała opcji. Po tym jak się już "wyszalała". Życie skacząc z kwiatka na kwiatek? Nie dla mnie. Wiem, że taka jest natura ale szukam "solutions" bo nie mogę się zatrzymać by przetrwać.
 3. @Ancalagon Stary właśnie w tym rzecz, że odczuwam to jak potrzebę jedzenia czy picia. Mimo, że obracam się wśród masy ludzi wgłębi czuję ogromną pustkę i samotność. To takie coś co zżera od środka. W dzień jeszcze ogarniam jak dostarczam sobie różnych bodźców. Ale w nocy jest jakaś załamka jak nie ma chociaż orbiterek w odpowiednim typie. Nosi mnie taka energia jakby świat się walił i trzeba szybko coś zrobić. Ostatnio dostałem kosza od dosyć fajnej dziewczyny. Myślałem, że jest mniej więcej na moim poziomie SMV, trochę wybrzydzałem ale postanowiłem dać szansę. Ten kosz był dla mnie jak grom z jasnego nieba, byłem zbyt pewny siebie. Z resztą od jakichś dwóch lat o ile byłem pewny siebie tak ogólnie co do lasek nawet znacznie atrakcyjniejszych i wybrzydzałem. Tak teraz zupełnie wszystko się zmieniło, może to już ten wiek i atencja się nie zgadza. Ale pogodziłem się z tym, że z wglądu jestem betą i w życiu dorosłym już nie poderwę ładnych dziewczyn tak jak za młodu. Albo właśnie mnie czekają takie jakich najbardziej się obawiam. Rozumiem, że to myśląc czysto logicznie bardzo irracjonalne obawy ale tutaj wchodzą w grę silne emocje. Uczucie jak w klatce, duszenia się nie wiem jak to inaczej ująć. Być może zostanę nie zrozumiany ale taki los. Myślę, że gdybym znalazł odpowiednią partnerkę to wszystko inne by się naprawiło w moim życiu. Wiem jak to brzmi ale problemy ze zdrowiem czy pewnością siebie właśnie stąd pochodzą. Kiedy byłem w związku z modelką moja pewność siebie była na nieadekwatnie wysokim poziomie względem mojego wyglądu. Oczywiście żeby nie było nie szukam teraz modelki a zwykła dziewczynę w moim typie. Trochę już opisywałem jak wyglądała tamta relacja. Stąd się wzięły moje wszystkie obawy odnośnie bycia w związku betą. Wiem jak to wygląda w praktyce a forum pozwoliło zrozumieć kwestie i sytuacje, które wtedy nie rozumiałem. Coś w tym jest INTP i INFJ to fajne dziewczyny chociaż mało poznałem. Szkoda, że nie wiem i już nigdy się nie dowiem jakie typy miały moje ex. Niech się im powodzi. Ogólnie artystyczne, na granie już teraz nie mam czasu niestety, ale może po 30-stce wrócę. Wiesz co, odnośnie tych wilków to dużo się co do mnie zgadza. Jestem aspołecznikiem ale też potrzebuję ludzi, takiej watahy wokół siebie. Myślałem nawet o tym w kontekście zespołu muzycznego ale teraz jakbym miał szukać ludzi do projektu to niech krew zaleje ile problemów i dziwaków trzeba spotkać. Z mało kim jestem w stanie się dogadać aby był flow. No fajne zwierzęta, najbardziej mi się kojarzą z filmem Król Lew a koty też lubię ale nie mam zwierząt.
 4. @SzatanKrieger Widzę gruby research robisz. W zasadzie już od dawna utożsamiam się z wilkiem (INFJ). Nawet przed tym jak znałem enneagramy czy MBTI. Jest to osobowość, która posiada silną potrzebę bycia z kimś odpowiednim. Bez tego samotność jest codziennym cierpieniem i męczarnią. A co do partnerki to mam coraz większe lęki, że zostanę w życiu sam. Albo jakaś "wyszumiana" panna zrobi ze mnie beciaka-frajera. Młodość może i była ujowa ale grało się na całkowicie innych zasadach. Jest to coś z czym nie umiem dealować i chyba nigdy się nie nauczę. Im jest się starszym tym mniejsze możliwości, chęci i zdrowie. Nie wiem czy każdy INFJ tak ma ale w zasadzie to chyba najrzadszy typ. Edit patrz co znalazłem!!! http://www.polskiwilk.pl/zwyczaje-wilkow/ "Wilki łączą się w pary, które trwają całe życie i zadziwiający jest fakt jak bardzo troszczą się one o siebie nawzajem. Te groźne drapieżniki są wyjątkowo rodzinnymi zwierzętami."
 5. Brawo panowie za brak wyłapania ironii. A pochwą się nie sika. Dzisiaj coś wysyp tematów gdzie anal jest zły, stopy fee, minetka gej, lizanie samicy ohyda itd. A tak w ogóle to seks w kombinezonie astronauty jest najbardziej higieniczny (tak just in case).
 6. Kurcze no, pochwa jest od sikania a nie wkładania tam penisa zboczeńcy!!!
 7. I dziwić się potem, że mężczyźni szukają partnerek życiowych za granicą gdzie wymagania kobiet są apriori mniejsze. Niestety ale samotność i szukanie fajnej odpowiedniej laski to mordęga. Bo chyba nie każdy będzie chciał być z kobietą 2-3 SMV niżej do tego po przejściach i przysłowiowej 30-stce.
 8. Kobiety są dzisiaj strasznie rozczeniowe. Za równo starsze jak i młodsze. Do tego bardzo agresywne. Zero pokory, zwrócisz na coś uwagę lub skrytykujesz to wydrze jape i zabije wzrokiem. To jest to o czym nieraz pisałem, że kobiety są bezstresowo wychowane i w młodości nie doświadczają trudu życia. Te laski z filmiku na wschodzie sądząc po samochodach raczej nie dorobiły się ciężką pracą. W zasadzie sam widziałem te. kilka przemian jak laski ze skromnej i pokornej nastolatki po zmianie wyglądu i od atencji im się w dupach zaczęło przewracać.
 9. @pillsxp To po frytkach dostałem "A". Od tego czasu zdrowie już nie te.
 10. Ale bycie Chadem definiuje przede wszystkim układ kostny i rozłożenie tłuszczu/ mięśni a nie to czy ktoś jest gruby czy chudy. Widocznie ten ktoś urodził się w minimalnym stopniu Chadem i po prostu miał kiepskie rozmieszczenie tłuszczu. A jak to zrzucił to wyeksponowało dobry układ kostny. Znowusz łysienie czy szerokie biodra to jest tragedia dla atrakcyjności mężczyzny. No tak ale chciałem podkreślić, że mężczyzna a zwłaszcza młody ma jeszcze bardziej przewalone pod tym względem. Moim zdaniem od kobiet znacznie niższy pułap atrakcyjności jest wymagany. Może to już znak takich czasów. Wrzechświat jest nieskończony a z Ziemi ludzkość prędzej czy później i tak będzie musiała się wynieść bo nic nie trwa wiecznie. Chyba, że nawet na to znajdzie się technologia aby odratować planety.
 11. @Androgeniczna Bycie Chadem zazwyczaj wiąże się z tym, że już od najmłodszych lat taki ktoś jest lubiany, szanowany, ma powodzenie u dziewczyn, wysoką samoocenę i niezachwianą psychikę. Dla mnie naprawdę jest dziwne jeśli ktoś taki potem nie osiąga sukcesów zawodowych. A biznes to głównie relacje z innymi ludźmi. Ktoś z dobrą aparycją, bez obciążeń psychicznych, z wysoką samooceną automatycznie dalej będzie szanowany i lubiany przez innych ludzi. Do tego inni będą chcieli współpracować sami z siebie a wręcz ułatwią i nie będą tak bardzo robili problemów. Bycie przystojnym to spora droga na skróty do sukcesów w życiu. Nawet jeśli biznes nie idzie to można zostać artystą czy modelem a i tak wyjdzie dobrze. Czasem mam wrażenie, że wygląd faceta defininiuje niemal wszystko w życiu społeczym. U kobiety wystarczy, że ma przeciętną urodę aby być zawsze i wszędzie uprzywilejowana. Ogólnie większość młodych kobiet żyje beztrosko i dla nich problemy mężczyzn to czysta abstrakcja. Widzę jak to wygląda, tylko zabawa w głowie, podróże, instagramy, Chady itd. Są nieskalane traumami, samotnością, trudem i problemami w życiu.
 12. Jak takie coś zorganizować/ na jakiej podstawie?
 13. Kurła problemy pierwszego świata xD O piżamke jprdl... "Bo byli partnerzy robili to, ubierali się tak i siak, zachowywali się inaczej, byli przystojniejsi, mieli większego itd.".
 14. A tak przy okazji ktoś sprawdzał może czy jest różnica w zachowaniu i percepcji na korzyść lub nie przez dziewczynę na pierwszym spotkaniu jeśli ona pije piwo lub nie?
 15. @Tomko Jest masa lasek takich jak on a mimo to się rozmnażają. Do tego te wszystkie tępe Karyny i patusiary. Nie jestem ani socjalistą ani w drugą stronę.
 16. Hipergamia pełną parą, myślę, że jego szanse na znalezienie partnerki są bliskie zera. Jest poniżej progu minimalnych oczekiwań kobiet. Również tych dzieciatych i po przejściach. Co najgorsze jego zachowanie i skrajna białorycerskość degradują szanse maksymalnie. Nawet jak się znajdzie równie "atrakcyjna" czy z podobnym zachowaniem to będzie mierzyła znacznie wyżej ponad swoje możliwości. Bo dzisiaj nawet laski pasztety mają fałszywe mniemanie o sobie i zakłamują rzeczywistość. Jedyny odwrotny przypadek jaki kojarzę, że młoda dziewczyna jest z mniej atrakcyjnym chłopakiem to laska z nie dalekiego wschodu. Ale nawet młode Ukrainki umawiają się z Chadami #kwadratowaszczenaiwzrokzabójcy.
 17. Abstrachując od tego jakie przejawia cechy psychograficznie autorka tematu ja tam gratuluje @Androgeniczna sukcesów zawodowych. I nie wątpię w to co pisze tym bardziej właśnie patrząc na jej cechy charakteru. Ogólnie rzekłbym nawet, że kobiety ekstrawertyczne z nutką psychopatii lub narcyzmu nadają się do prowadzenia biznesu lepiej niż większość mężczyzn. Wygląd, chłód emocjonany i umiejętność manipu... znaczy się negocjacji to kolejne czynniki, które stawiają kobiety w lepszej sytuacji. Na stanowiska reprezentacyjne przecież przede wszystkim zatrudnia się kobiety co samo z siebie o czymś świadczy. Coraz więcej jest tzw. silnych kobiet ale czy to dobre dla nas mężczyzn to rozważania już na inny temat. Ogólnie każdy kto z natury jest uspołeczniony, posiada aparycje, jest lubiany i się łatwo dogaduje to dziwne jeśli komuś takiemu nie wychodzi z biznesem. To taka naturalna implikacja moim zdaniem. Tym bardziej, że działalność poprzez dostęp do niszy to chyba najbezpieczniejsza z form zakładania biznesu. Przykładowo w opozycji do zakładania modnych dzisiaj startupów z powietrza od zera.
 18. Byłem kiedyś na spotkaniu transhumanistycznym gdzie podobne pytania były poruszane. Osobiście gdyby była taka możliwość i wiedziałbym, że to sprawdzona metoda to modyfikowałbym zarówno siebie a tym bardziej dzieci zanim jeszcze by się urodziły. Swoją drogą takie coś zamyka argumenty dla antynatalizmu. Każda cecha in plus może przechylić szalę komfortu życia i polepszyć status czy dotarcie do sukcesu materialnego. Sam gdybym urodził się Chadem uniknąłbym w życiu masę cierpienia i zapewne byłbym teraz jakimś modelem albo milionerem bez większego wysiłku. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że to będzie zarezerwowane tylko dla elity. Idealnie ładni, wysocy i symetryczni ludzie, z dużą masą mięśniową, polepszonymi funkcjami kognitywnymi oraz mocną odpornością organizmu. Ci co nie będą mogli się modyfikować staną się upośledzonymi podludźmi w porównaniu z ulepszoną kastą ludzi. Rozwarstwienie społeczne się jeszcze mocniej pogłębi. Kiedyś na pewno uda się pokonać chorobę zwaną starzeniem. Bo to ile żyjemy jest zaprogramowane i gdyby złamać ten kod organizm nie regenerowałby się tylko do 20 roku życia a przez cały okres egzystencji. Takie medusy są nieśmiertelne jeśli chodzi o zjawisko śmierci naturalnej bo posiadają wieczną regeneracje. Był taki jeden film (nie pamiętam nazwy) gdzie ludzie byli nieśmiertelni ale mieli licznik z czasem życia na ręce. Milionerzy posiadali prawie nielimitowane życie obijali się i grali w kasynach a zwykli ludzie musieli pracować aby nie umrzeć. Ogólnie modyfikacje genetyczne to może za 100 lat będą dopiero powszechne. Nie ma się co rozwodzić tak samo, ze sztuczną inteligencją dzisiaj, która jest jeszcze debilem.
 19. Również co chwila widzę reklamy tego gościa, głównie na yt. Jednak nie mam już złudzeń, że w internecie to co piszesz ma raczej marginalne znaczenie. Liczy się przede wszystkim zdjęcie (wygląd) i kontekst. To drugie znaczy tyle, że jak laska nie chce się poznawać to i tak nie odpisze. Zwłaszcza jakieś fb czy insta. W realu jeśli ktoś nie jest Chadem ma większe szanse niż w internecie. Jednak tutaj nie polecam miejsc takich jak praca, uczelnia i generalnie wszędzie tam gdzie jest się szarakiem i wystepuje spora silna konkurencja. Na takiej uczelnii 90% studentów to będą laski a i tak jest spore prawdopodobieństwo, że nic nie się nie zahaczy. Już znacznie lepiej poznać taką pannę poza kontekstem uczelnianym. Jedynie szukanie niszy w dzisiejszych czasach lub stanie się popularnym coś może dać przeciętniakowi. Ewentualnie czekanie, aż te "słabsze rynkowo" laski trochę się "zużyją i przebolcują" po ok. 26 roku życia i same zaczną desperacko szukać beciaka do układu z rozsądku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.