Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3610
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3735 Świetna

3 Followers

About Ksanti

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

7372 profile views
 1. Rentierstwo nie dla każdego bo trzeba doglądać kawalerki na księżycu w kredycie ;D
 2. @BumTrarara Możliwe, że by tak było. Feminizm to szkodliwe gówno. W ogóle zabawa w zmianę obyczajowości. Wszystko w skrajnej formie jest patologią.
 3. No właśnie Ch*dy dostały bonusy od natury, kapitalizm i konsumpcjonizm ich wspiera, więc niech tyrają na bety - taka tam socjalistyczna (psia) karma ;D A tak w sumie życie z dochodem gwarantowanym i oparte na samym ruchaniu bez zmartwień #rentierzrurkąwkokosie hmm no w sumie i tak chyba do tego dążymy. Jakby ludziom się nudziło to sami z siebie zaczęliby tworzyć sztukę a patologia by się wybijała albo by samoistnie malała. Ciekawe jakby to wyglądało, zwłaszcza w Polsce - jeszcze tak zablokować podwyżki cen. Tłumiąc pragnienia posiadania ponad stan może i laski by znormalniały, kto wie. Ciekawią mnie takie eksperymenty, ale obcy kulturowo imigranci znacznie psują studium przypadku. Myślę, że normalne społeczeństwo nawet ze skrajnego socjalizmu by stworzyło dobrobyt. No stary ale jak nie ma się domu na własność i hajs gwarantowany to tego typu problemy magicznie znikają ;D
 4. Jeśli są alergie lub problemy z oddychaniem to instrumenty dmuchane nie będą najlepszym wyborem, wokal tak samo. W przypadku braku takich przeciwwskazań może być to w miarę optymalna droga/ flet, harmonijka albo i... A gra na trójkącie do najłatwiejszych nie należy - tam gdzie jest mało do zrobienia jest tak naprawdę najwięcej. Ograniczeniem jest człowiek a nie instrument. Jak ognisko to gitara akustyczna.
 5. Slawni ludzie często mają coś nie tegez pod kopułą a zwłaszcza wokalistki. Normalny człowiek nie zniesie bycia celebrytą.
 6. Ogólnie stwierdzam, że Ukraińcy mają awanturnictwo we krwi. Być może spuścizna po mongołach jak w Rosji. Prawo siły. Wyjść z karabinami na ulice to jest stan umysłu a nie dresiarstwo. Niewolnikiem jest się zawsze chociażby przez to, że jest przymus iść codziennie do pracy bo inaczej się umrze z głodu. Dziki to ktoś kto chce narzucić coś komuś tym, że jest silniejszy. Ktoś może mieć gorszy dzieñ, zapomnie się i w afekcie użyje broni. Protest przedsiębiorców to było robienie zadymy oraz ustawka polityczna. W dupie mieli noszenie masek oraz bezpieczeństwo, wulgarnie się zachowywali wobec policji. Co ciekawe część tych przedsiębiorców to byli podstawieni ludzie. Gdyby dawać broń każdej zadymiarskiej grupie społecznej to ludzie by się pozabijali z tej nienawiści. Co z tego jak zdąrzyłby odjebać ludzi z tego świata. Nie jestem zwolennikiem korwinizmów i libertarianizmu, wyrosłem z takich bajek.
 7. Do tematu dodałbym poczucie bycia niewystarczająco dobrym. Chyba się bierze z masy odrzuceń w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym oraz pod wpływem stykania się z ogromnymi wymaganiami za każdym razem, w dodatku kiedy nie ma żadnych alternatyw. To też tworzy jakąś presję, stres i przygnębienie. Podoba mi się podejście @mac ale myślę, że na to można sobie pozwolić dopiero wtedy kiedy jest się w pewnym sensie "ustawionym" i z bezpieczną pozycją a nie trzeba się o coś zawsze prosić i zabiegać aby móc przetrwać.
 8. To pomyśl, że mogłoby być dalej tak samo gdybyś "utracił małżeństwo". Będąc w związkach chciałem mieć lepsze (takie o jakich marzyłem) a teraz jestem singlem i jest jeden wielki uj zamiast możliwości wyboru czy nawet poznania. A tu jeszcze jakieś prace, które marnują zdrowie i 8h życia codziennie oddalając od tego jak chciałoby się żyć. Dobra żona jest na wagę złota i nie trafia się w życiu zbyt często, tym bardziej dla przeciętniaka nie-Ch*da.
 9. Drodzy Bracia mam do was dzisiaj takie szybkie pytanko, sprawa dotyczy prawa handlowego. Case study: 1. Jest produkt x, który został zakupiony przed kwarantanną podczas okresowej promocji -50% (za połowę ceny) - chyba trwała miesiąc lub niecały. 2. Ogólnie sklep oferuje gwarancje w postaci 3 miesięcy od daty zakupu na zamianę modelu jeśli nie będzie pasował z tym, że trzeba dopłacić różnicę cenową. Jeszcze nie minęły 3 miesiące, więc można zamienić produkt. [Zakupiony został produkt za połowę ceny ale: a) obecnie jest już niedostępny b) wrócił do swojej starej ceny Podałem 2 możliwe warianty, ponieważ na chwilę obecną jeszcze nie wiem, który z nich jest prawdziwy ale też może się okazać, że to zupełnie nie istotna informacja.] Pytanie brzmi: Czy przy zamianie produktu x na inny model można się powołać na to, że zawarło się umowę w chwili kiedy produkty były za połowę ceny? (chyba nie wszystkie) Chodzi o to, że wszystkie produkty teraz mają dosyć wysoką cenę i aby wybrać produkt taki jaki chciałem musiałbym sporo dopłacić a też wybór bardzo słaby. Chyba nie mogę już się wycofać z tej transakcji, tyle, że albo mam dupny wybór albo muszę wybulić - trochę się nadziałem z tą promocją 😕 Dodatkowe info: 1. Z powodu kwarantanny nie mogłem zamienić wcześniej. 2. W internecie nie ma nigdzie wzmianki o tym rabacie. 3. Jedynie rachunek wskazuje na to, że produkt "średniej półki" kosztuje mniej od najtańszego.
 10. Córki by trzeba było pilnować z shotgunem lub maczetą przed całym osiedlem a syn musiałby przejść od nowa to całe szambo i ciężką drogę zanim się usamodzielni, awięc i tak źle i tak nie dobrze, lepiej mieć chyba kota lub psa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.