Jump to content

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4187
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4510 Świetna

5 Followers

About Ksanti

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

9956 profile views
 1. Na lepszy humor - poradnik jak zostać Julką
 2. Dzisiaj mi się śniła piękna alternatywka, która ma konkretny zawód (programuje), sponsoruje mi bilety na samolot, jest dziewicą, opiekuńcza, troskliwa i na zabój we mnie zakochana - taki tam oksymoron, sny bywają lepsze od rzeczywistości, ale reżyser tego filmu coś ćpał ewidentnie ;D Akurat ona jest dosyć ładna, ale mózg przeżarty kutangami Chadów i życiem glamour, egzemplarz stracony. To smutne, aczkolwiek nie uważam każdej kobiety za wroga a te co ewidentnie są pierdolnięte jak egzemplarz na filmie z pierwszego posta.
 3. Trzeba znać język wroga i rozumieć nowoczesne memy
 4. (w slangu nowoczesnym cis to heteroseksualny mężczyzna)
 5. @Xin, @vand Zaproszenia poszły. @17nataku W Twoim przypadku mnie uprzedził @nowy00.
 6. Jeśli dziewica, która mi się podoba to zakładam, że to związek na całe życie. W przeciwnym wypadku nie chce mi się angażować lub utrzymywać znajomości.
 7. No cóż, jedna modelka mnie sama wyrwała kiedy miałem wysoki social proof. Jednak związek to była huśtawka emocji i mocnych wrażeń dla mnie. Tak to głównie mnie podrywały laski, z wyraźnie niższym SMV ode mnie. Oczywiście nigdy w to nie wchodziłem. Albo dobra był pewien jednodniowy związek, ale potem wymięknąłem. Oczywiście wspomniane panny mnie lekko stalkowany. Skłaniam się ku hipotezie, iż jeśli laska się zabija o chłopa to po prostu jest od niego gorsza i może nie ma lepszych opcji w danym momencie.
 8. @manygguh Kolejne zaproszenie poszło, ale szalejecie. @nowy00 geniusz marketingu xD
 9. @RabarbaR Zależy, jeśli się przyznasz, że kodujesz w PHP, wydajesz co tydzień 300zł na uciechy i masz kawalerkę na zbyciu to sprawy mogą potoczyć się "innym" torem postepowania xD
 10. @RabarbaR Jest to grupa zamknięta, aby mieć dostęp do tego typu miejsc najpierw trzeba nabić nieco reputacji i wnieść wkład na forum ogólnym. @yrl Poszło.
 11. @nowy00 Chyba właściciel klubu może być tylko jeden. Zobaczyłem, że dostałem w spadku funkcję lidera. Przyznałem Tobie takie same uprawnienia. @niemlodyjoda Zaproszenie wysłane.
 12. A to onlyfans ;D Taka Belle Delphine ma 21 lat i zarabia milion funtów miesięcznie. https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/belle-delphine-21-latka-ktora-zarobila-fortune-na-sprzedazy-wody-ze-swojej-kapieli/xp71t16 Złote czasy blogów były z 10 lat temu. Teraz ludzie wolą oglądać Oskarków pędzlaków na yt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.