Jump to content

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,554
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

5,227 Świetna

5 Followers

About Ksanti

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

12,925 profile views
 1. Oczywiście, ale bez wyglądu, a raczej wyższego SMV zawsze się będzie beciakiem nawet mając mindset alfa => patrz Bezos. Na tym świecie się kocha głównie za wygląd, bo to dobre geny do przekazania/ inteligencja, bogactwo, charakter, ogarnięcie to cechy drugoplanowe. @Wielki Mistrz Zakonu idziesz dobrym tropem im laska ma mniejsze porównanie tym relacja będzie stabilniejsza, a więc Internet i dzisiejsza kultura hedonizmu zaorały prawie wszystko. Sam zacząłem myśleć głównie o MGTOW i hajsie.
 2. Ksanti

  Roboty

  Chodzi o pirackiego Windowsa XP czy pasjansa? xD
 3. No cóż, jak pokazuje praktyka by zarabiać miliony nie trzeba być inteligentnym ;d
 4. Jak migrant będzie zarabiał dwa razy więcej to przestaną być zatrudniani i tyle, niby głupie, a jednak mądre, zależy po co jest to robione.
 5. Zapytam głównie o Kolumbię, bo myślałem nad tym krajem kiedyś. Może niekoniecznie do życia, ale bardziej po pannę importowaną. Oczywiście jest jeszcze rozterka czy nie lepiej w kierunek Azja, ale to inna kwestia. Nawiązałem kiedyś kontakt z jedną ładną informatyczką na portalu językowym, ale po jakimś czasie nie odpisywałem, bo i tak miałem przekonanie, że nie wybiorę się do Kolumbii w najbliższym czasie a ona skasowała potem konto. Czy, aby wyrywać wystarczy tam angielski i jakieś podstawowe zwroty po hiszpańsku? Tinder się nada do łowienia czy trzeba bardziej wyszukanych metod? W jakim regio
 6. Z tego co pamiętam lew chyba też. Najbardziej oczywiste przykłady to orangutany/ ogólnie małpy, które robią to ostentacyjnie. W najbliższym otoczeniu natomiast takie psy lubią się ocierać o przedmioty i ludzi.
 7. Masturbacja jest czymś naturalnym wykreowanym przez naturę, nawet zwierzęta to robią. Oczywiście wywala się minerały i w niektórych przypadkach mogą przykładowo boleć kości po tej czynnosci. Jednak im jest się bardziej samotnym i podświadomość myśli, że jest spora szansa na spotkanie nowej samicy do zalania tym potrzeba masturbacji jest większa. To taki wyścig zbrojeń by nasienie było młodsze i bardziej agresywne, oraz wtgrało walkę z innymi potencjalnymi kochankami.
 8. @self-aware Pisałeś, że jesteś przeciętny czy poniżej, do tego nie szło Ci z kobietami przez lata. Przespanie się z Tobą przez laskę z odzysku, w długoletnim związku nie świadczy o tym, że jej się podobasz. Lepiej nie budować pewności siebie na tak miałkim gruncie. Sam wiem jakie to potem jest bolesne jak zderzy się z rzeczywistością na wolnym rynku a dysonans jest spory. Facet nie wyrywa, a jedynie reklamuje. To laski podejmują decyzje czy się na coś zgadzają czy nie. Uznała że bezproblemowo upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu skok w bok + przystojny facet, ale w znudzonej
 9. @self-aware Dała Ci złudne poczucie, że różnica SMV się nie liczy, ale w sumie ślepa wiara jest chyba czasem potrzebna. Wyruchane laski w długoletnich związkach, czy stale przeskakujące między kwiatkami po jakimś czasie wolą beciaka. Tak, to zupełnie normalne zjawisko i sam w młodości byłem tego uczestnikiem. Osobiście mam wyjechane na takie relacje z odzysku a nazywanie tego czymś poważnym jest niepoważne. To nasza wada, że pod wpływem zakochania dajemy się nabrać, że dana relacja z second handu jest czymś wyjątkowym i szytym na miarę. Co do tematu wpakowałeś się w patologiczną więź z ku
 10. @Barry no cóż nauka swoje, twoja bańka informacyjna swoje. Polecam książkę, o której wspomniałem, opisuje strategie reprodukcyjne ludzi.
 11. @Barry Już ci koledzy wyżej wyłożyli, że nawet jeśli znasz jakieś przykłady to nie będziesz prawdopodobnie o nich świadomie wiedział jeśli nie zagłębisz się w ten temat - tak, stety lub nie, znam kilka przykładów z otoczenia. Nawet w książce "Wojny plemników" - Robin Baker, było wspomniane o tym, że "alfa szmaci (zapładnia), beta płaci (wychowuje)" to jedna z naturalnych strategii reprodukcyjnych kobiet, jeśli mają tylko ku temu okazje.
 12. @Barry Pierdzielisz głupoty, chłopska logika opiera się na tym co ci się wydaje, a nie tym co jest faktyczne i prawdziwe. Ludzie zawsze myślą, że wiedzą wszystko i są pewni swojego zdania, dopiero badania są w stanie złamać przekonania.
 13. @bassfreak No właśnie już nie płacz, bo laski coraz rzadziej godzą sie na relacje z nieatrakcyjnymi. Oczywiście dla kobiet ci nieatrakcyjni to większość mężczyzn. O ile kiedyś jeszcze kasa pozwalała na związek tak dzisiaj masa chłopów jest skazanych na długoletnią samotność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.