Jump to content

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,511
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

5,153 Świetna

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

12,164 profile views
 1. @Libertyn no z tym największym fanem to przesada. Jednak w temacie, rok temu często puszczali ten kawałek na mojej siłowni, aż mi wpadło w ucho (ogólnie nie słucham k-pop).
 2. Ale jeśli ona sika na faceta czy na odwrót? No i musi być do buzi czy na twarz wystarczy? Swoją drogą kolejny argument by nie brać używek xD
 3. Niestety nadmiar kobiet w miastach w żaden sposób nie wpływa na łatwość wchodzenia w związek. Nielicząc tych starczych kobietom kompletnie nie zależy na wychodzeniu z inicjatywą, bo mają 10 bolców na Twoje miejsce. Za to mężczyźni dzisiaj zapierdalają na siłowni, dbają o wygląd, charakter, pieniądze, wykstałcenie i wręcz się zabijają nawet za przeciętną. Żyjemy w chorym matriarchacie gdzie wszystko jest ustawione pod próżność kobiet i top genetyczny. Nawet ta garstka fundamentalnie wartościowych jest psuta przez ten pierdolnik.
 4. Nie uświadomią, a wręcz jeszcze bardziej pójdą w racjonalizację "złym" patriarchatem, stereotypami płciowymi oraz, że kobiety czują się stłamszone, bo mają za mało praw i są napastowane przez "smalców alfa".
 5. Na pierwszą myśl przychodzą mi psycholoszka (wręcz red alert) i pani z HR. Obcykane wszystkie metody manipulacji i racjonalizacja własnych przewinień na niekorzyść drugiej strony - level master.
 6. Również dodam od siebie cegiełkę w temacie jako niezależny ekspert, oto zalety Polek: - Są też i takie: - Aczkolwiek nie można zapominać o tych: - W sumie @deomi mniej więcej wyczerpała temat a Polka bez bolca prowokuje na forum :d
 7. @Barry "mądry" się znalazł. Konto bankowe tak czy siak się otwiera. A taka lokata to opcja bez przechuśtania pieniędzy w hazardzie (inwestowaniu).
 8. @Barry Perspektywa @Januszek852 jest mi bardzo bliska a kaski zawsze więcej by się przydało. Aczkolwiek zwiększenie liczby godzin zdrowotnie byłaby samobójstwem. Póki co jedynie do głowy mi przychodzą lokaty bankowe co pozwolą lekko zarobić na utrzymanie konta oraz pokryć jakąś część inflacji.
 9. Ksanti

  MTGOW a seks

  @mac Załóż sektę na Podlasiu i zbierz zbrojne bojówki religijne jak w Far Cry 5 :d
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.