Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3194
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3017 Świetna

2 Followers

About Ksanti

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

5593 profile views
 1. Na to, że Cię wyrucha na kasę... tzn. za kasę. No jeszcze kilka lat temu to się po prostu kupowało prezerwatywę. Nie patrzyło się na jakieś rozmiary. O ile w ogóle był taki wybór w sklepie. Co to za dziewczyna na avatarze?
 2. Lol, really? Nawet na luźną znajomość sie nie nadaje. Masz szczęście, że wyświadczyła Ci ogromną przysługe opowiadając wszystko co trzeba na swój temat.
 3. Z każdym kolejnym rokiem życia też to tego wniosku dochodzę. Film Joker ładnie się wpasował w kanon i jest jak widać na czasie. Why? Poza blondynkami nie znam innych argumentów.
 4. Masakra... Co wy macie z tymi biustami. Nie liczą się duże tylko proporcjonalne. W tym tkwi cały sekret... Ale tak w zasadzie to mężczyźni patrzą zapewne przede wszystkim na twarz a potem na figurę. A to nie biust czy tyłek a proporcje ciała. Jal się spodoba wizualnie to bierze się pod uwagę charakter. Poza tym kobieta też powinna wychodzić z inicjatywą zwłaszcza jeśli nie chce poznać bawidamka.
 5. Za to po Twoich wpisach widać, że dla Ciebie idealna by była taka przy której mógłbyś asystować na kolanach i smyczy podczas bolcowania przez 100 Murzynów.
 6. @Jerzy W zasadzie przyznam się, że nie czytałem wszystkiego. A może to i dobrze? Nie uprzedzam się na podstawie jakichś wirtualnych wpisów na chłodno gdzie nie widać emocji. Nie wiem czy jest fajna to bardziej przeczucie i może też kwestia doświadczenia. Ja bym dał szansę na poznanie się. Skromna dziewczyna zawsze jest lepsza od tej nie skromnej. Gorzej jak ma w głowie napakowane feminizmy i jest rozczeniowa. Lecz na podstawie wpisów nie zawsze obiektywnie można ocenić jaka jest naprawdę.
 7. Panowie nie tak ostro. Fajna skromna dziewczyna a coraz mniej takich. Wyróżnia się, to taki vintage, chociaż ubiór na zdjęciu ssie totalnie. Niemniej jednak liczy się to co we wnętrzu, znaczy pod ubraniem. Werdykt, ja bym brał. To miła odmiana jak widzi się na co dzień wylaszczone dziewczyny, modnie ubrane na jedno kopyto, z nosem zadartym wysoko do góry i twarzą zimnej suki.
 8. Nie czytałem książki ale po cytatach wygląda jak podręcznik manipulacji. Jeśli kobieta dobiera się z odpowiednim mężczyzną to on sam o nią dba. Ale jeśli szuka kogoś ponad swoją ligę czy bad boya niech się potem nie dziwi, że jest traktowana jak na jeden raz czy z góry. Wtedy żadne manipulacje nie pomogą a jedynie nabawi się złych zachowań, które zniszczą jej każdy związek.
 9. Zważywszy na opis gdybym był 40+ to brałbym jak rolnik dotacje :d
 10. Widzisz i nie grzmisz? Dosyć dobrze to opisała, z tym, że ta skreślona część jest niepotrzebna. Aaa i do tego dodam, że taka, która nie chce dzieci. To można się nawet i żynić jak trza. Oczywiście z intercyzą.
 11. Sorry, ale wiem jak wygląda sytuacja na studiach... Na forum co niektórzy orbitują gdzieś w kosmos przy swoich wyobrażeniach.
 12. Ten sam kierunek studiów to kiepski grunt do podrywu. Koleżanki na co dzień widzą Cię w niefortunnych sytuacjach typu jak np. musisz coś zaprezentować przed grupą albo się stresujesz lub powiesz coś głupiego kiedy profesor zadał Ci niewygodne pytanie. O ile nie jesteś Chadem z wysokim social proofem to rzadko są wybaczane tego typu potknięcia. To całkowicie zabija atrakcyjność. Chyba, że mowa o jakichś studiach zaocznych gdzie laski są starsze, nie dostają już tyle atencji i często są zdesperowane na dziecko. Wtedy nie musisz robić nic, desperatka Cię sama upoluje.
 13. @Rnext Nie włączałem jego wszystkich filmików bo nie wszystko mnie interesuje ani nie mam na tyle czasu. Niemniej jednak co do nietolerancji pieczywa czy mleka pojawiła się u mnie dopiero kilka lat temu, czyli nie była od urodzenia i genetycznie uwarunkowana. To o czym mówi odnośnie przecieków w jelitach można przeczytać chyba wszędzie na stronach czy w książkach z alternatywnymi metodami leczeniami. A przynajmniej ja często się z tym spotykałem. Tak samo @ewelina wspomina o rzeczach, które czasem można u niego usłyszeć jak np. kwestia z insuliną. Ogólnie ciężko zweryfikować jaka informacja jest prawdziwa a jaka nie. Jednak w moim przypadku autorytet lekarza po prostu już nie istnieje. Nie wspominając o tym, że ich zdolności leczenia chorób przewlekłych są tragicznie. Zawsze kończy się na wielokrotnym sprawdzeniu krwi i odesłani do innego specjalisty tego samego typu lub olaniu problemu. No właśnie a tak wygląda typowa dieta w Europie. Sznycel czy kotlet do ziemniaków czy ryżu do tego jakieś surówki. Ludzie są tak nauczeni i uparcie się tego trzymają. Nawet w barach nie jest inaczej. I tylko przy jedzeniu na wagę można samemu sobie dobierać składniki ale to droższy interes. Jest bardzo dużo wiedzy do ogarnięcia i łatwo się w tym wszystkim pogubić. W zasadzie nie mam pojęcia co mogłoby być w zamian takiego typowego obiadu Tak samo ciężko wyobrazić sobie na śniadanie coś innego jak chleb skoro prawie wszyscy tak jedzą i tak jadło się całe życie. Pomyślałem o tych różnych sałatkach warzywnych czy szejkach owocowych. Ale pewnie to nie wystarczy w ciągu dnia. Zwłaszcza jak się trenuje siłowo. Przydałaby się gdzieś jakaś konkretna i ścisła rozpiska. Kiedy jeść te owoce, jak często, ile, jak długi powinien być odstęp między posiłkami? Mój wujek niestety ma cukrzycę i traci wzrok mimo, że zawsze miał dobry. U mnie też coś się dzieje ze wzrokiem a jestem przecież jeszcze względnie młody. Na śniadanie same owoce? Co można zjeść aby wystarczyło i nie paść? Generalnie też nie chciałbym schudnąć w mięśniach ale tłuszcz jak najbardziej. No to raczej bym wolał stopniowo. Z tym oczyszczaniem to ciężko. Dziękuję, w wolnym czasie i po zapoznaniu się bardziej z tematem opiszę swój problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.