Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3835
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4054 Świetna

4 Followers

About Ksanti

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

7956 profile views
 1. Śmieszne mają te filmiki. Znalazłem kolejną perełkę. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
 2. @t0rek, @SzatanKrieger https://www.idrlabs.com/pl/enneagramu/test.php Twoje wyniki Enneagramu to: Wpisujesz się między typ 4 i 5. To wygląda na 4w5, zdaje się, że kiedyś też mi tak wyszło a enneagram znałem jeszcze przed MBTI. Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman. Z drugiej strony mam wrażenie, że więcej na moje życie wpłynęło nie bycie Ch*dem niż psychika lol.
 3. @SzatanKrieger To nie są zwykłe laski (te Twoje Becky) a nieco ponad przeciętne. Dla Ch*da to a przynajmniej na portalach randkowych xD Co do stylów przedstawionych wcześniej to chyba są konserwatywki jakieś bo już nie widuje aby dziewczyny się w ten sposób ubierały. Generalnie mi tam modern style nie przeszkadza byle by nie był przerysowany i wszystko powinno być ze smakiem. Chociaż Szatan Serduszko ma racje, ładna dziewczyna nawet w worku na kartofle będzie zachwycała a ta nie ładna to żadna sukienka jej nie pomoże.
 4. @SzatanKrieger W ostatnim czasie jestem sceptyczny wobec mbti. Chwilę przed pojawieniem się na forum wychodziło mi ISTP. Kilka miesięcy później INFP. A od roku mi wychodzi INFJ. Sprawdziłem swoje stare notatki stąd moja korekta. Ogólnie związkach czy grupach znajomych mam inną osobowość.
 5. Po prostu mówisz, żeby zapłaciła za siebie ale w humorystyczny lub taki sposób aby nie było negatywnych emocji. Jeśli ma z tym problem to prawdopodobnie i tak nie jest zainteresowana uczciwą znajomością.
 6. Takie uroki wchodzenia w związki gdzie laska ma przeszłość... Tak naprawdę wtedy nie ma się żadnego prawa domagać bycia ważniejszym od byłego. Jeśli się to próbuje wymóc to laska tym bardziej Cię spuści w kiblu bo przychodzisz jako jakiś obcy random vs. ich relacja, wspomnienia oraz intymność. Idealizujesz w głowie tą relacje a tak naprawdę nie ma żadnej relacji a dopiero walczysz o to aby Cię "zauważyła" i zaczęła postrzegać na poważnie.
 7. O kurde!!! pinkpill ale czaderskie określenie. Chociaż jak tak sięgnę pamięcią ostatnio spotkałem na fb wypowiedzi tego typu u jakiejś laski na pewnej grupce. Dokładnie tak jak mówisz @DuchAnalityk blackpillowe tezy przedstawione w taki sposób, aby ukazać siebie samą jako GigaStacy - pinkpill haha spodobała mi się ta nazwa. Nie wiem czy @ViolentDesires jest trollem czy nie ale fajnie się to czyta Pisarka z niej niezła. @prod1gybmx Chętnie zobaczę to starcie na arenie, @SzatanKrieger wspomniał o Morfeuszu a ten nasz forumowy miał pewną teorię na temat @Libertyn Ja bym rozszczerzył do "kobieta w ciele mężczyzny" (ale bardzo wyzwolona).
 8. Niekoniecznie to może o to chodzić (tak nawiasem mówiąc przecież masę ludzi ma kiepski seks). Miałem znacznie lepszy jakościowo związek z "ułożoną kłodą" niż przeruchaną modelką. Nadmiar chęci seksu często bierze się z zaburzeń psychicznych tj. stresu, dołków, niemożności zaspokojenia potrzeb, depresji itp. przykładowo taka nimfomania. W udanej relacji i z ogarniętą psychiką ma się spokój emocjonalny, lepszy stan ducha i nie ciągnie tak mocno do pierwotnych instynktów. Sam po sobie wiem, że po pierwszym rozstaniu miałem mega silny popęd i skrajne potrzeby seksualne oraz pomysły aby to zrealizować. Posiadałem wówczas mega rozwaloną psyche po karuzeli emocjonalnej a potrzeba ostrego i upokarzającego seksu to niestety najniższe stany emocjonalne. Na szczęście skończyło się na tym, że nawet grube pasztety nimfomanki mi nie odpisywały xd uff, uchroniłem się a mógłbym potem tego żałować. Jeśli nie mam psychiki w stanie krytycznym to nigdy nie wziąłbym się za puszczalską nie ważne jak ładna by nie była. W takich sytuacjach od razu mi się załącza spadek emocjonalny i zniechęcenie. Chociaż mnie zastanawia jakie to uczucie być dominowanym w łóżku przez "królową" jak ładnie się kiedyś nazwałaś. Jednak, tylko dzi*wicy bym na to pozwolił, w innym prypadku to kukoldztwo. Ogólnie też normalne dziewczyny raczej nie bawią się w takie rzeczy O to w takim razie pomyliłem pojęcia, ale sama przyznałaś "psychopatię".
 9. W ciekawą stronę poszedł ten wątal, wincyj! + Wszystko fajnie dopóki ma czystą kartę, inaczej strach się z taką wiązać. No nie dziwię się, że chłopak odczuwa dyskomfort kiedy dowiaduje się, że jego potencjalna żona to worek na spermę i ścierka podłogowa dla innych. To sytuacja jakby kupić auto za cały swój majątek, które ma duży przebieg i się rozwala - zostanie frajerem wydymanym frajerem. Chociaż, jeśli chodzi o same akcje lesbijskie i brak z chłopami nie wiem do końca co o tym myśleć. Być może gdybym w tym uczestniczył jako jej chłopak to dałbym na to większe przyzwolenie ale to gdybanie. Po tym wątku widać ładnie, że część kobiet wykorzystuje swoją przewagę prawno-społeczną aby pasożytować na mężczyznach. Jakieś kukoldy i walenie się na bokach kiedy ma się chłopa. Jak nie samotność to pijawki i jak tu żyć. @ViolentDesires pisze ciekawe opowiastki erotyczne. Niemniej jednak sama przyznała, że ma borderline i coś tam jeszcze. Takie akcje i sytuacje z seksem są typowe dla zaburzonych ludzi. Oczywiście, żeby nie było czuję coś w rodzaju sympatii do niej i szanuję za szczerość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.