Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2799
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2373 Świetna

2 Followers

About Ksanti

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  psychologia, gitara, pływanie, rolki, snowboard, Azja, IT

Recent Profile Visitors

4332 profile views
 1. Wszyszy szeroka szczęka, łapa i bujny fryz - klony. Przypadeq? Nie somdze
 2. Ekspert fizjoterapeuta wypowiada się na temat siedzenia. W chwili założenia tego tematu nie było jeszcze filmiku odnośnie tej kwestii. Jako, że zapewne każdy z nas dużo spędza czasu przy komputerze materiał jest w sam raz. Bardzo u mnie zaplusował filmikami o tym jak poprawić zgarbienie szyjne czy odstające łopatki. Swoją drogą od kilku lat zauważyłem, że jako jeden z niewielu się wiercę kiedy siedzę np. na zajęciach podczas gdy inni potrafią niemal cały czas siedzieć prosto. Zapewne może to świadczyć o przeciążonym kręgosłupie czy coś w tym stylu. Niemniej jednak dowiedziałem się, że te "wiercenie się" jest czymś zupełnie naturalnym a nawet korzystnym. @MG-42, @Marek Kotoński, @self-aware, @radeq, @Sonic, @michau, @and, @Amnesia Haze, @AdamPogadam, @emehcsfotuoog, @Pozytywny, @Niepowtarzalny, @Bonzo, @maVen Z ciekawszych tipów to bezprzewodowa klawiatura, mysz, do tego monitor na wzniesieniu, oraz... "stojące" biurko. Jednak polecam obejrzeć całość bo naprawdę warto!!!
 3. U mnie każdy związek się rozpadał z dwóch powodów: albo nie chciałem być posłuszny albo zakładać rodziny.
 4. Nie interesują mnie podziały lewica/prawica. Dla mnie każda skrajność to patologia. Kapitalizm czy komunizm pod względem szkodliwości jeden pies. Stwierdziłem jedynie jak to wypadło wizerunkowo. Uderzanie w ten sam sposób co on lub mocniej nie jest skuteczne. A już samo ruchanie kuzynek czy mężatek ciężko wybronić (nawiązał do tego na początku filmiku). Co z tego, że to pojedyncze wpisy skoro fama idzie na całą społeczność. Według mnie na tym konflikcie dużo można stracić. Idea forum sama w sobie jest ciężka do wybronienia. On nagrywa z pozycji śmieszka (sprawiając wrażenie bycia pozytywnym) w dodatku posiada dobrą aparycję. Ciężko aby został źle odebrany - wystarczy spojrzeć na stosunek like do dislike. Trzeba zauważyć, że nawet w pierwszej treści nagrywał w konwencji "humorystycznej". Problem zaczął się od chwili kiedy argumenty poszły w stronę ad personam. Dyskusja się znacznie rozmyła i to teraz takie wzajemne dowalanie sobie. Idąc w tą stronę nie da się mieć pozytywnego wizerunku. Zwłaszcza, że Radio Samiec startuje z pozycji "minusowej". Oczywiście chodzi o wizerunek wśród nowych odbiorców. Nawiązał do tego, mówiąc, że taka jest konwencja jego kanału i stara się możliwie uatrakcyjnić treść (coś w stylu, żeby nie było długo i nudno). Wiele yotuberów współcześnie tak robi co nie znaczy, że nie potrafią normalnie mówić. Jest na to ogólne przyzwolenie i tak naprawdę większości odbiorców zależy głównie na dobrym efekcie końcowym. Dlatego niestety zarzuty tego typu w jego stronę są niepoważne i jedynie narażą na ośmieszenie się. Jak robić jakąś kontrę to bez czepiania się szczegółów bo to naprawdę z zewnątrz wygląda kiepsko. Zwłaszcza, że on sam potem może zrobić to samo gdzie uderzy w o wiele bardziej wrażliwe punkty (których jest masę) mając pretekst/ zresztą częściowo to zrobił.
 5. Widzę, że jest grubo. Cześć zarzutów wobec Dominika może faktycznie być niefortunną nadinterpretacją. Wyszedł z twarzą i obrócił kontrę na swoją korzyść. Była zbyt mocna i przedstawił ją jako atak. Co tylko wzmocni hejt i niechęć do BS. Tak swoją drogą nawet w komentarzach dziewczyny pisały, że ładnie wygląda i rzeczywiście zadbał o wizerunek. Nawiązał nim do anime "Death Note" i postaci Yagamiego Lighta. Bardzo symboliczny gest i symetryczna szczęka xd Gdzieś w internecie przeczytałem, że wiekszość najpopularniejszych kanałów na yt lub z szybko rosnącaymi subami to tam gdzie jest ładna dziewczyna albo przystojny chłopak. W filmiku nie zaprzeczył tego co mówi pan Marek. Możliwe, że jest świadomy tych wszystkich rzeczy ale się nie chwali. Jedynie stwierdził, że pan Marek mówi to wszystko w śmieszny lub atakujący sposób. Też zarzucił, że większość kontry jest nie na temat. Tutaj nie ma pola i sensu się spierać. Albo odpuścić, aż ten "konflikt" wygaśnie albo zmienić zupełnie narracje i wyjaśnić w sposób kulturalny (bez zagrań jakimi on na początku grał bo to jak widać nie przechodzi) nieporozumienie. Nawiasem mówiąc jestem pod wrażeniem jego dykcji i ogólnie prezentacji. To było bardzo profesjonalne i PR'owo dobrze zrobione. Dlatego może faktycznie lepiej nie walczyć z kimś co nie ważne co powie a i tak dobrze wypadnie.
 6. O widzę jako jedyny załapałeś haczyk. Jednak @leto ma rację HTML5 + CSS3 można już nazwać programowaniem. W zupełności wystarczy aby nawet proste minigry tworzyć. Wybitny informatyk i mędrzec, znawca życia, mistrz ciętej klawiatury oraz emeryt PHP developer w jednym. To miejsce ewidentnie nie jest godne aby jego geniusz tutaj figurował na dłużej. Dlatego niedługo znów wyruszy w samotną wędrówkę zasiewając w nas filozoficzne rozważania natury egzystencjonalnej "kiedy znów się odrodzi w nowym wcieleniu powróci nasz prorok"
 7. Co do ulubionego języka programowania zgaduje, że to kwestia przyzwyczajenia i pewnie tego jak często trzeba z niego korzystać. Intellij akurat jest dosyć pedantyczny, ale przynajmniej krzyczy o co mu chodzi Myślę, że SQL jest przyjemny póki nie ma jakichś skomplikowanych join'ów. No i zabrakło w ankiecie możliwości zaznaczenia HTML'a oraz Excel'a, ewentualnie CNC :d
 8. Język polski ewentualnie zwilżony (chodzi o whisky zboczuchy)
 9. Jak się jest znanym bad boyem z Dragon Ball'a to co się dziwić :d
 10. @Miraculo Źle mnie rozumiałeś. Bitcoin w chwili obecnej powszechnie nie obowiązuje. Jest co najwyżej jakąś dodatkową formą płatności o której wie i korzysta garstka ludzi. Co za tym idzie większość rzeczy się za bitcoina nie kupi bezpośrednio. Interes aby uznawać wartość bitcoina mają jedynie ludzie należący do jego systemu. Co do tej garstki "wybrańców" zdąrzyli już zmonopolizować rynek tej waluty i aby się dołączyć do systemu trzeba będzie coraz więcej oddawać dóbr za ułamki bitcoina. Krótko mówiąc im więcej ludzi namówią tym ich już posiadane wirtualne pieniądze są warte coraz więcej. Trochę brzmi jak piramida finansowa. Niemniej jedbak jaki interes będą mieli ludzie (np. cała ludność kraju) chcąc się przenieść na system bitcoina wyprzedając cały swój majątek za spekulacje nie zagwarantowane przez system państwowy? Nie widzę aby była taka opcja nawet po resecie np. na skutek wojny. Myślę, że to pójdzie w taką stronę, że nawet jeśli waluta tradycyjna upadnie to bitcoin jej nie wyprze a na miejsce pojawi się po prostu nowa waluta tradycyjna. Dlatego bitcoin może pozostać co najwyżej jakimś systemem dopełniającym dla garstki wzajemnie uznających tą walutę. Ewentualnie powstanie państwowa wersja kryptowalut, które będą uznawane przez wszystkich. Jest tez kwestia, że jeśli na całym świecie nastąpiłby blackout to po systemie i znowu powrót do tradycyjnych form. Generalnie jest tu pewien paradoks, że za bitcoin jednak jego posiadacze mogą chcieć tradycyjnej waluty. A jest to samo w sobie podejrzane i sprzeczne z założeniem powstania systemu. Czyli może niektórzy jednak nie do końca uznają ten system i chcą po prostu się dorobić (znaleźli sposób na biznes typu gorączka złota) na szumie spekulacyjno medialnym?
 11. @Miraculo Czyli można się spodziewać, że jeśli bitcoin zacznie obowiązywać to nagle gastka ludzi, którzy są w ich posiadaniu stanie się jedynymi słusznymi milionerami? Bedą dyktowali ceny za bitcoina? No ale za co się bedzie kupowało te bitcoiny? Bo chyba nie dostanie się ich za darmo na start? Jakoś średnio to wszystko widzę.
 12. Musicie mieć chyba zdrowie z marmuru, że nie boicie się bezrobocia czy braku zarobków :d
 13. @Heresy W zasadzie zastanawia mnie jak to jest być z bi panną ale to już raczej rozważania na inny raz. [Chyba z rok temu zakładałem podobny temat tyle, że o lesbijkach ] Druga dziewczyna ze świata ASMR, którą odkryłem stosunkowo niedawno. Ciężko mi ocenić jak dużo ma make-up'a na twarzy ale wygląda bardzo naturalnie i dziewczęco. Kolejna blondynka, ma dosyć ciekawą urodę Tak swoją drogę czy testowaliście tą apkę dając swoją twarz bez makijażu? Ciekaw jestem rezultatów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.