Skocz do zawartości

Rzeczpospolita: władze Korei Płd przyznają że 97 osób zmarło w związku z szczepieniem na grypę, oficjalne info


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Źródłem nie jest serwis foliarze24 czy płaskaziemia365, jest to oficjalna informacja z Rządu Korei Południowej podana przez Polski serwis rzeczpospolita.pl. Podkreślam to bo ludzie mają argumenty o antyszczepionkowcach, płaskiej ziemi i ślepo powtarzają te głupoty ludziom, którzy chcą znać ryzyko szczepień.

 

"Co najmniej 101 osób zmarło po zaszczepieniu się przeciwko grypie w Korei Południowej - odnotowuje agencja informacyjna Yonhap.

Władze Korei Południowej zapewniają, że w przypadku 97 z tych 101 osób śmierć jest "w ograniczony sposób związana ze szczepieniem na grypę".

Cztery przypadki są wciąż badane.

Władze nadal apelują do mieszkańców kraju, by szczepili się przeciw grypie - szczepionki są w pełni refundowane. Władze kraju chcą w ten sposób uchronić kraj przed podwójną presję na system ochrony zdrowia ze strony grypy i koronawirusa."
Źródło: https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/201119979-Korea-Poludniowa-Ponad-100-zgonow-po-szczepieniu-na-grype-Czy-jest-zwiazek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

płaskaziemia

A co ty masz do ziemi na której żyjesz co? :D

Do tematu, jest bardzo prosta sprawa jeśli chodzi o szczepienia ,na grype to już całkiem. Napiszę to dużymi literami aby można było łatwo zrozumieć.
Przeczytajcie ulotkę szczepionki. Przeczytajcie ją CAŁĄ! Tak, to takie proste .

 

Nie musicie dziękować, wielu tym uratowałem zdrowie albo i życie.

 

Edytowane przez TruthInPlainSight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kwiatek z fabryki szczepionek w Chinach, tak może to dziwić, ale większość szczepionek jest tam produkowana na wszystkie rynki.

 

"Chińskie media ujawniły informację o wycieku z zakładów farmaceutycznych w Lanzhou. W jego wyniku już 6,6 tys. osób zachorowało na brucelozę.

W fabryce w stolicy prowincji Gansu produkuje się szczepionki. W zeszłym roku na przełomie lipca i sierpnia doszło do wypadku, spowodowanego użyciem przeterminowanych środków chemicznych. W wyniku niewłaściwej dezynfekcji podczas produkcji szczepionek na brucelozę doszło do wycieku groźnych substancji. Zarazki wydostały się w gazowym obłoku poprodukcyjnym i skaziły okolicę. "

Źródło: https://swiatoze.pl/kolejne-masowe-zarazenia-choroba-w-chinach-bedzie-nowa-epidemia/

 

@ruthInPlainSight

Ja nawet nie mam nic do takich przygłupów jak Ty.

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.