Jump to content

spacemarine

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4,271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Donations

  100.00 PLN 

spacemarine last won the day on September 16

spacemarine had the most liked content!

Community Reputation

7,537 Świetna

About spacemarine

 • Rank
  Kapitan

Contact Methods

 • Website URL
  https://stuba.xyz/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejne groźby atomówkami, a tymczasem:
 2. Dodatkowo dehumanizacja sprawi że jak AI zdecyduje że jesteś nieprzydatny co w amzonie teraz oznacza zwolnienie w przyszłości będzie oznaczało szlachetne pozbawienie życia dla klimatu i kompostowanie tych robaczków do jedzenia. No i nie zapominajmy o systemie oceny kredytu społecznego, który będzie śrubował ludziom wymagania i ograniczał dostęp do usług/zasobów.
 3. No to Twoi idole w Polszy wprowadzają już, bankrutują kolejne branże ,obniżają oczekiwania bo nie wiadomo czy będzie ciepło i woda w kranie. Zaraz zaczną się masowe zwolnienia, domiary w prywatnych firmach, później pewnie domiary osób fizycznych. A jak ktoś będzie protestował to usłyszy że jest ruską onucą. Na koniec zabiorą oszczędności albo zrobią przelicznik że straci się 70% przy konwersji na CBDC i zostanie już tylko delektowanie się robakami. I później piszą tacy szanse podbój kosmosu się tym brandzlują, a po prostu idzie nowy totalny totalitaryzm, który wrzuci do piac
 4. Świetny jest ten program typowe P0lki, jedna para ma po opłatach na życie 2.5 tyś ale chce obie zrobić cyce za 20 koła mimo że chirurg jej mówi że ma duże szanse komplikacji, musi mieć. Druga chce mieć złote fugi w kiblu i kafelki z brokatem + wannę zamiast kabiny prysznicowej, chyba żeby wszyscy zazdrościli. Jakbym nie obejrzał bym nie uwierzył że ludzie nawet nie wiedzą ile wydają miesięcznie, chyba to prawda jednak że duża część ludzi myśli że nie płaci wogóle Vatu czy podatków. Co tu się dziwić jak później robią politycy co chcą.
 5. No nie posprzątał swojego pokoju zwanego rodziną wychowując córkę, która działa odwrotnie od jego złotych myśli.
 6. Te środki rozwalą Ci zdrowie, spacery codziennie, później trucht i bieganie, to zawsze działa nawet jak się sporo je, jako facet też ćwiczenia siłowe, no nie ma innej opcji, skróty nie działają.
 7. Przecież za parę lat będzie automat chodzący po kontach sprawdzający przepływy razem z pitami, składkami zus i będzie to maszynka do robienia automatycznych mandatów czy domiarów.
 8. Ma fajne książki, tępi feministki , a tymczasem pod jego skrzydłami wyrosła mu córeczka, która rozbiła własne małżeństwo, rozwiodła się z gościem i jako samotna mama wali się po miami szukając opiekunki do dziecka: A na swoim yt promuje lewary i inne bzdety: A później ojciec Peterson który byl z jedną kobieta całe życie opowiada młodym facetom że mają się lepiej starać o kobiety, być lepszymi itd...
 9. Kiedyś był domiar dla pracowników zwanych popiwkiem, ciekawe czy do tego to wszystko idzie. Wiem ator, oglądac tylko z adblokiem
 10. Tylko się nie żeń, tylko na kocią łapę, bo zawsze może powiedzieć przy kłótni: bo się z Tobą rozwiodę
 11. Dziurawy podatek od nadmiarowych zysków? Spółki Skarbu Państwa mogą go ominąć "Danina od nadmiarowych zysków może wydrenować kieszenie wszystkich dużych firm. Tyle że akurat spółki Skarbu Państwa mogą znaleźć w niej lukę." https://www.rp.pl/budzet-i-podatki/art37123951-dziurawy-podatek-od-nadmiarowych-zyskow-spolki-skarbu-panstwa-moga-go-ominac Czyli podatek w praktyce dla firm prywatnych, niesamowite.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.