Jump to content

spacemarine

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,942
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  100.00 PLN 

spacemarine last won the day on December 3 2020

spacemarine had the most liked content!

Community Reputation

2,981 Świetna

About spacemarine

 • Rank
  Starszy chorąży

Contact Methods

 • Website URL
  https://stuba.xyz/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie starzejąc się i kręcąc na karuzeli w pewnym momencie wypadają za bandę i boli to je bardziej niż nas, gdy jestesmy odrzucani dzień po dniu. Pamiętajcie Panie to wrota do seksu , a faceci to wrota do związków, a związków pragną panie.
 2. Tresowanie z pewnością ludzi, pomijając ryzyko zdrowotne. Myślę że to przyzwyczajanie ludzi do bycia nie suwerenem a poddanym. Weźmiesz szczepionkę to masz tzw. "wolności". Co z tego że miałeś to wcześniej za darmo i rozliczałeś polityków, nawet jeśli tylko mgliście w wyborach ale jednak. Teraz role się odwracają to politycy rozliczają obywateli, stąd tresura, punkty za dawki przypominające itd. Zaraz paszport covidowy zmieni się w system oceny obywatela, później brz paszportu nie da się niczego załatwić np zakupów, zatrudnienia itd. Co więcej może na pawnym etapie brak paszportu będzie przest
 3. To jest niesamowite że ludzie którzy mają się za mądrzejszych i pouczają innych - chodzi mi o dziennikarzy z takich serwisów zachowują się jak naziści czy komuniści w swojej retoryce. Jaki jest następny krok, po pobzbawieniu pensji zostaje już tylko kula w łeb.
 4. Grypa żółądkowa? Nie to nowy wariant omega-sigma btw kanadyjska policja w akcji, nie można sobie stać na chodniku Jak myślicie będą strajki za tego białego człowieka który został poturbowany?
 5. A to nie ten od reklamy maseczek w telewizji: Taka etyka zawodu.
 6. Pewnie łatwiej jest dowalić karę za parę milionów firmie niż obywatelom, tym bardziej jeżeli to jest elektorat władzy. firma pójdzie do sądu? nie ma problemu zrobią jej ciągłą kontrolę skarbową wraz z sanepidem, pa paru miesiącach nie będzie firmy i reszta się podporządkuje. Natomiast wszelkie corpo i janusze chętnie będą egzekwować szczepki bo to kolejne zgodne z prawem narzędzie mobingowe.
 7. W USA zwalnianych jest czasem setki pracowników którzy nie chcą szczepionek w szpitalach, urzędach, w tym policjanci, strażacy. Niektórzy strajkują np w jednym z działów GE 75% pracowników nie przyszło do pracy bo nie chce szczepki. Powstaje nowy ruchu, gdzie ludzie wolą się nie podporządkować i żyć po swojemy niż dostać szczepkę:
 8. Trzeba uciekać do jakies urugwaju czy gdziekolwiek zdala od tego reżimu co2, wzasadzie to będzie taka nowa religia i to pod przymusem. Polska rodzina w Australii odpiera atak kilkunastu osób z bronią i pałkami, gdyż popełnili zbrodnię chodzenia po parku, warto posłuchać:
 9. Premier stanu Wiktoria w Australii, Daniel Andrews zasugerował, że życie ludzi "będzie polegało na utrzymaniu statusu zaszczepienia". Mieszkańcy stanu Wiktoria mogą zostać zobowiązani do wzięcia zastrzyku przypominającego, albo utracą swoje wolności. https://www.news.com.au/lifestyle/health/health-problems/your-six-months-is-up-daniel-andrews-hints-boosters-will-be-needed-to-keep-fully-vaccinated-freedoms/news-story/9fe6ec45f4d9530ab438f339598b1cb9 @KolegiKolega A jak w Polsce powiedzą po wielu zastrzykach przypominających oddaj nam swoje pieniądze bo inaczej utracisz wol
 10. Oby ale pamiętajmy że mówimy o ludziach których działania przyczyniły się do 200 tyś nadmiarowych zgonów, może się okazać że aby uniknąć odpowiedzialności będą chcieli przycisnąć na całej ku..ie nasz naród. Jak raz przesunęli granicę to łatwiej będzie to powtórzyć znowu.
 11. Ponoć mają w planach wprowadzić dla niezaszczepionych: - godziny w których mają robić zakupy, jak wcześniej dla seniorów - obowiązek noszenia maseczek na powietrzu, niezaszczepieni będą z tego zwolnieni - wstęp do wielu miejsc publicznych tylko z paszportem covidowym - obowiązek szczepienia i sprawdzania tego w prywatnych firmach Tyle z przecieków z widełoprezentacje. Jeśli to wprowadzą to idziemy w kierunku faszyzmu, nawet komuna się na to nie odważyła ale władze z patriotycznymi solganami na ustach zobią nam nazizm 2.0 żeby zantagonizować na siebie ludzi
 12. Powoli wychodzą kolejne rewelacje potwierdzające wczesniejsze przypuszczenia, że wirus był stworzony przez człowieka: NIH usa potwierdził badania nad chimerami wirusa sars w Wuhan oraz uzyskania "nieoczekiwanych rezultatów" organizacji EcoHealth Alliance Daszaka, która współpracuje z laboratoriami, wzmocniła koronawirusa nietoperzy, aby stał się potencjalnie bardziej zakaźny dla ludzi. NIH opisał to jako „nieoczekiwany wynik” finansowanych przez nią badań. "The leaked grant proposal struck a number of scientists and researchers as significant for one reason. One distin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.