Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

spacemarine

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About spacemarine

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo polecam nofap, nawet aby się sprawdzić. Zwykle pierwsze 2 tygodnie są najtrudniejsze, szczególnie jeśli dużo się oglądało filmów dla dorosłych. Wyzwaniem jest tutaj bardziej okiełznanie żądzy obejrzenia czegoś niż sam nofap. Dlatego polecam jakieś darmowe programy kontroli rodzicielskiej (serio) na komputery i telefon, zabezpieczyć hasłem losowym i trzymać go w pracy. Długoterminowo czuje się więcej energii oraz pewnego spokoju. Druga sprawa że nofap pomaga w trudnych czasach, skoro wiesz że go zrobiłeś i miałeś nad sobą kontrolę to kto Ciebie będzie kontrolował grając seksem. Zresztą można mieć łatwo seks w dzisiejszych czasach jeśli już i nie ma co tym brzydzić.
 2. Lubię Petersona, walczy przeciwko cenzurze i stawia się nowym wynalazkom lewicy. Jego kariera zaczęła się gdy uniwersytet na którym pracował chciał zmusić wszystkich aby podporządkowali się lewackiej nowomowie. Trzeba jednak rozumieć kontekst w którym ten wykład został zrobiony. Peterson ma żonę i dzieci, jest człowiekiem starszej daty jak i jego luba. Nie wie chyba do końca jak dzisiejsze kobiety się zachowują mając tyle okazji by osiągnąć swoje cele, że są wynagradzane za rozwód itd. Nie winiłbym go za to, to tak jakby się obrażać na rodziców dziwiących się że ktoś nie chce ślubu. Skąd mają wiedzieć jaki cyrk mamy w obecnych czasach, gdzie kobieta 5/10 rozpuszczona likami na tinderze chce faceta 1.90 10k+ oraz musi być przystojny! Natomiast ogólny zarys wypowiedzi, wzięcie życia w swoje ręce jest uniwersalny i to mi się podoba w jego wypowiedzi. Zresztą świetnie rozbraja feministki:
 3. ZUS jest dziurą bez dna jak górnictwo. ZUS nic nie inwestuje, nie ma tam jakiegoś długoterminowego planowania, ba przez te wszystkie obietnice Państwo dokłada z budżetu do tej dziury bez dna. Zastanawiam się czy nie lepiej założyć firmę np w Estonii, tam wpłacać na ich odpowiednik ZUS-u, a w Polsce płacić wyłącznie PIT.
 4. Kaczyński w 2017 roku mówił: "Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że istnieje państwo, że istnieją inni, to wszystko trzeba brać pod uwagę. Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje" Zresztą już dziś widać większą automatyzację. Np w wielu sklepach sieci sklepowych instalują powszechnie automatyczne kasy. Obok mnie jeden francuski sklep w środku miasta miał 5 kas, gdzie zwykle pracowały 3 osoby w szczycie np w weekend. A teraz są dwie kasy i trzy automatyczne. Na takie inwestycje stać duże sieci, ale polski sklepikarz zwolni część załogi, podwyższy ceny, ale i tak nie wygra konkurencyjnie z dużymi sieciami. Duże firmy się łatwo do tego dostosują, ale mniejsze już nie i w praktyce z czasem skończą działalność.
 5. Co ciekawe podejrzewam że konsekwencją tego będzie zwiększenie zatrudnienia w Polsce osób z Pakistanu, Indii etc, ponieważ są roliczane często przez zagraniczne firmy pośredniczące, które płacą małe podati jeśli wogóle. Takie osoby nie mają polskich zusów itd. Zatem niektórzy Polscy pracownicy będą wymieniani na tańszych.
 6. Panowie, ja polecam wam pomysleć o monetach jedno uncjowych z pewnego błyszczącego, żółtawego metalu. W czasach inflacji dobrze przechowuje wartość. Kupować za gotówkę i koniecznie brać paragon, który później należy skserować bo płowieje po roku. Tak łatwo przewieźć i przechować dobytek, nawet w skrytce bankowej. Polecam kanadyjskie monety bo są najlepiej zabezpieczone. Skoro idziemy drogą Wenezueli oraz Zimbabwe to warto chronić swój dobytek.
 7. Jest jeszcze lepszy news. Wg Rzeczpospolitej jeśli PIS wprowadziłby wg zapowiedzi podwyżkę ZUS zależny dochodu to np osoba na działalności mająca 10 tyś na miesiąc zamiast mieć na "rękę" około 7200 zł, będzie miała 5200. Z 15k zamiast 11k to 7.8k. Z 5k zamiast 3.2k to 2.6k na "rękę". Poczytajcie sami: https://www.rp.pl/Budzet-i-Podatki/190909299-Skladki-na-ZUS-liczone-od-dochodu-Sprawdz-jak-drastycznie-wplyna-na-Twoje-zarobki.html Sorry, ale jak coś takiego wejdzie to ja spadam z tego kraju. Nazywa się to siła nabywcza. Przy całym szacunku do Marka, te podwyżki jako inflacja zjedzą oszczędności ludzi na lokatach i ceny pójdą do góry. Przez krótki czas będzie się wydawało, że te podwyżki będą dobre, ale inflacja działa z opóźnieniem. Nie mówiąc już, że fałszuje się inflację. W USA np shadowstats pokazuje że u nich inflacja jest wielokrotnie wyższa niż oficjalna.
 8. @Porucznik Powiem więcej, życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
 9. Nawet przeciętne kobiety dostają dziś sporo atencji, więc nie muszą się starać. Na każdym kroku wtłaczane im jest jak są wyjątkowe w świecie, gdzie wszystko zbudowali mężczyźni. Podkreślam, że kobiety mają równie ważną rolę, bo na świecie nikt by się nie urodził bez nich. Kolejna sprawa czysto praktyczna. Nowoczesna kobieta singielka z kredytem, psiapsiółkami i kotem nie ma często czasu poćwiczyć jak musi utrzymać swój status często wiążąc ledwo koniec z końcem. Inna sprawa to sama żywność pełna E, syropu glukozowego itp.
 10. Wzrost płacy minimalnej to szlachetny pomysł, ale to tak jakby budować dom zaczynając od dachu. Myślałem że PIS poprawi fundamenty gospodarki, wsadzi przekrętaczy do więzień, zmniejszy biurokrację oraz kontrole skarbowe. Ktoś pamięta jeszcze pakiet Kluski? Na papierze fajnie wygląda od górny wzrost płacy minimalnej, ale to spowoduje zwolnienia. Dyskonty już dziś instalują automatyczne kasy samoobsługowe, naprawdę duże firmy sobie z tym poradzą. Zresztą zwolnienia oraz podniesienie cen to będzie naturalny efekt takich zmian. Gdyby oczyścili gospodarkę, wprowadzili ułatwienia dla prowadzenia biznes dla małych firm, które zatrudniają większość Polaków, obniżyli składki, które zabierają 50% pensji to może częściowa podwyżka miałaby sens. Nie da się dekretem wprowadzić dobrobyt, firmy zaczną zwalniać i podwyższą ceny. Chcą coś zrobić? Niech wezmę się za firmy transferujące zyski za granicę na bzdurne umowy użyczenia marki itp. Miał być podatek od wielkich firm internetowych to się wycofali jak Ameryka pogroziła. Zostało im zarżnięcie tej suchej krowy. Zwiększy się inflacja, która już teraz szaleje. No ludzie koszt życia ciągle szybko wzrasta, droższa żywność, prąd, a nawet wywóz śmieci. Jasne, że PO nie byłoby wiele lepsze bo byłoby więcej przekrętów, ale w tym kraju gdzie dwa plemiona Hutu i Tutsi skaczą sobie do gardeł to do niczego nie dojdziemy. Ja radzę wszystkim uczyć się języków, oszczędności wrzucić w kruszce, które w inflacji dobrze sobie radzą. Większość Polaków zatrudniona jest w firmach do bodajże 10 osób. Jak ktoś ma mały sklep i w nim wszyscy zarabiają po 2 tyś zł to co taki właściciel zrobi? Weźmie kredyt na dodatkowe płace? Nie, część zwolni, a reszta będzie pewnie więcej pracować albo będzie wypchnięta na umowę o dzieło czy założenie własnej jednoosobowej firemki. Komendant zamiast wziąć się za czyszczenie tej patologii zdecydował się zostać drugim Gierkiem, który będzie zapamiętany przez masy jaki był za niego dobrobyt. Fajnie, to nawet szlachetne, ale doprowadzi do bezrobocia, inflacji oraz odpływ wyspecjalizowanych kadr za granicę.
 11. Masz zakłócony cykl dobowy tzw "cyrcadian rythm", poszukaj o tym w internecie, jacyś naukowcy dostali Nobla za badanie tego cyklu. Co możesz zrobić aby poprawić sen? Rano jak wstanie słońce warto przebywać z pół godziny na powietrzu aby naturalne słońce było sygnałem że rozpoczął się dzień, to taka kotwica dla organizmu od kiedy zaczyna się doba. Wieczorem zrezygnować z ekranów TV,LCD czy z telefonu ponieważ mają dużą porcję niebieskiego światła, które zaburza proces produkcji melatoniny oraz snu. Jeśli już musisz to kup sobie okulary blue blockers jak spectra479 czy podobne blokujące w pełni niebieskie światło. Powoli Twój cykl dobowy powinien wrócić do naturalnego rytmu.
 12. Przypomina to historię z trzecim życiem kurczaka itd. Nawet same warzywa oraz owoce nie są bezpieczne bo powszechnie używa się ogromne ilości pestycydów itd.
 13. Szanowni Państwo oraz Panie Marku @Marek Kotoński, piszę w tym wątku w nawiązaniu do audycji na Radio Samiec 2 pod tytułem "Czy smartfony i wi-fi zabijają człowieka? - samiecweb.pl" Od ponad roku zajmuje się tematyką pól elektromagnetycznych ponieważ mam chorobę neurodegeneracyjną. Przez wiele lat wydałem sporo pieniędzy na lekarzy w Polsce i za granicą i to z różnym skutkiem. Natomiast tematyka pól z eng. EMF (Electro Mgnetic Fields) podejrzewam jest niezwykle niedoszacowana jako czynnik, który obecnie w ogromnej mierze wpływa na nasze zdrowie, niestety negatywnie. Zdecydowałem się założyć ten temat w tym dziale, gdyż przy okazji mojej choroby natrafiłem, że również EMF wpływają na powstanie zespołu jelita drażliwego co pokaże w kolejnych odwołaniach do badań oraz książek napisanych przez lekarzy. Wiem że jest to temat kontrowersyjny, śmieszny i często kojarzy się z foliarstwem. Oczywiście można było do niego tak podchodzić z 20 lat temu, ale obecny stan wiedzy udowadnia, że jest absolutnie odwrotnie i wielu lekarzy oraz profesorów ostrzega przed tym zagrożeniem. Jest to oczywiście w przeciwieństwie do rozwijających się szybko technologii łączności oraz przesyłu danych, które są rynkiem wartym biliony dolarów na całym świecie. Prosiłbym o przeczytanie tego co napiszę oraz obejrzenie paru filmów, gdyż może to znacząco poprawić Wasz stan zdrowia. Proszę również o sprawdzenie samemu źródeł np poprzez google translate aby się przekonać że jest coś na rzeczy. Zaznaczam że w odnośnikach nie będzie bzdurnych stron, które opisują wiele bzdur w tej tematyce bazując na powszechnej nie wiedzy, gdyż jest to dość trudny temat. Zacznijmy od początku. Czym są pola elektromagnetyczne? Jest to zjawisko powszechnie występujące w naturze i polega na występowaniu zjawisku fal o różnej częstotliwości/długości fali. Co ciekawe ten zakres fal elektromagnetycznych jest bardzo szeroki i jedną z jego części jest światło widzialne, promieniowanie kosmiczne, podczerwone itd. Na powyższym obrazku widać spektrum elektromagnetyczne. Po lewej stronie mamy niskie częstotliwości i przesuwając się w prawo mamy coraz wyższe częstotliwości pól elektromagnetycznych. Proszę zauważyć że im bardziej przesuwamy się w prawo tym długość fali się zmniejsza (szlaczek z opisem wavelength). Czyli po lewej stronie mamy niskie częstotliwości np z lini przesyłowych, monitorów w iluś herzach, ale przesuwając się w prawo np do telefonów komórkowych wkraczamy z zakres megaherzów oraz gigaherzów itd itd. Opisuję ten obrazek gdyż bardzo dobrze pokazuje również prawdziwe oraz sztuczne źródła pól elektromagnetycznych. Otóż większość źródeł na obrazku funkcjonuje w środowisku człowieka około stu lat albo i nawet mniej. W szczególności rozwój telefonii bezprzewodowej znacząco zmienił nasze środowisko w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Dodatkowo ze względu na zakres używanych częstotliwości pewne zakresy fal możemy różnie nazwać jak: niskie częstotliwości, spektrum fal radiowych, mikrofale, światło podczerwone/widzialne.ultra fiolet, promienie X oraz kosmiczne. Podsumowując tą część, ostatnie kilkadziesiąt lat to ogromny wzrost sztucznych pól EMF, które nigdy wcześniej nie występowały w środowisku człowieka, przez nie tyle tysiące a nawet miliony lat. Człowiek rozwijał się przy naturalnych źródłach fali się do nich przystosował jak słońce, naturalny rezonans Schumana z błyskawic burz itd Powstaje pytanie: jak zatem wpływają te sztuczne źródła pól elektromagnetycznych na nasze zdrowie? Jaki jest mechanizm? Jest to najważniejsze w tym wszystkim. Sztuczne pola mają efekt akumulacyjny w organizmach żywych. To nie jest tak, że ktoś przyłoży telefon do głowy i umrze. Te fale wpływają negatywnie na nasze komórki i ma to efekt akumulacyjny co udowodnił Amerykański Profesor Biochemii ora Nauk Medycznych Martin Pall i opublikował opis wpływu pól elektromagnetycznych na mechanizm VGCC komórek na Pubmedzie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3780531/ pod tytułem: "Electromagnetic fields act via activation of voltage-gated calcium channels to produce beneficial or adverse effects". W skrócie sztuczne pola elektromagnetyczne wpływają na kanały wapniowe bramkowane potencjałem tzw VGCC (z eng Voltage Gateway Calcium Channels), które są w każdych komórkach i odpowiedzialne są za przepuszczanie do wewnątrz komórki jonów wapnia, gdy są potrzebne. Problem jest jednak w tym że sztuczne pola np z telefonów komórkowych działają z ogromną siłą na te kanały powodując, że się otwierają i komórka jest zalewana jonami wapnia co powoduje stres oksydacyjny w komórce! To z kolei skutkuje gorszym jej działaniem, powstawaniem wolnych rodników, które powodują kolejne zniszczenia np DNA komórek. Bardzo ważne jest zrozumieć , że jest to proces powolny, gdyż organizm cały czas stara się zregenerować oraz naprawić, ale ciągła ekspozycja np latami powoduje powolne wyniszczanie organizmu. Nie jest to również proces jednorodny, tzn u jednej osoby może skutkować kompletnie innymi symptomami oraz chorobami niż u innej. Zwykle jednak wiąże się powszechnymi problemami występującymi w społeczeństwie jak problemy ze snem, gdyż EMF zaburzają proces produkcji melatoniny, problemy z koncentracją, regeneracją, płodnością, układem nerwowym itd. Bardzo polecam obejrzenie wielu filmów na youtube, właściwie wykładów Martin Pall'a, który dokładnie tłumaczy ten mechanizm oraz skutki np: Wykład ten jest dość długi, ale posiada napisy angielskie, które automatycznie można ustawić do tłumaczenia polskiego w playerze youtube. Przejdźmy teraz do tematyki IBS, gdyż słuchając w wielu filmach Pana Marka widać, że jest to duży problem. Co ciekawe da się również znaleźć materiały, że również pola EMF mogą powodować IBS. Przykładowo publikacja DR Vikas Nehru pod tytułem "Global Wireless Spiderweb: The Invisible Threat Posed by Wireless Radiation" wspomina, że stres oksydacyjny z sztucznych EMF może powodować IBS: https://books.google.pl/books?id=QT12DQAAQBAJ&pg=PT102&dq=emf+irritable+bowel+syndrome&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwiKut2by8DkAhWrxaYKHW3ZAxsQ6AEIMTAB#v=onepage&q&f=false Link ten wskazuje na stronę książki, która oczywiście jest objęta prawem autorskim dlatego zachęcam do spojrzenia oraz wyszukania frazy "irritable bowel disease" w akapicie zaczynającym się od słów "Oxidative stress". Sama książka traktuje o falach radiowych i jak wpływają na zdrowie, natomiast jest tropem który warto podjąć. Poniżej tłumaczenie tego akapitu, nie będę wklejał screenschoota z eng ze względu na prawa autorskie. Proszę pamiętać, że pisze to Dr medycyny: "Stres oksydacyjny jest łączony z patogenezą wielopoziomową karcynogenezy, chorobami autoimmunologicznymi, chorobami układu krążenia, chorobami neurodegeneracyjnymi(Parkinson, Alzheimer, Lou Gehring, Huntington, zmiany naczyniowe), choroby mitochondrialne oraz oddechowe, bezpłodność, Syndrom Downa, autyzm, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, reumatoidalne zapalenie stawów, zespól jelita drażliwego, miażdżyca oraz starzenie się. Pola niskich częstotliwości wiąże się z dziecięcą białaczką." Proszę pamiętać, że ta tematyka nie jest powszechnie znana, nawet lekarze nie zdają sobie sprawy z takiego działania sztucznych pól elektromagnetycznych, ale powoli ta świadomość rośnie. W Polsce głośno mówią o tym np Profesor Alicja Bortkiewicz z Instytutu Medycyny i Pracy w Lodzi. Polecam jeden z wielu jej wykładów na youtube: Profesor Henryk Banach: Można tak wymieniać bez końca, ale oczywiście Ci specjaliści nie mają za sobą wielkiego kapitału, który ośmiesza tą tematyką i potencjalne zagrożenie. Powyższe materiały tyczą się wprowadzanej technologii 5G, ale są też dobrym wstępem do tej tematyki. Jeśli będzie zainteresowanie mogę podać więcej. Podsumowanie wpływu sztucznych pól elektromagnetycznych na zdrowie: - mają efekt akumulacyjny i często potrzeba lat aby były negatywne efekty, zwykle pierwsze są nieswoiste objawy jak problemy ze snem, koncentracją, brain fog itd - mechanizm jest znany jak EMF wpływają na zdrowie poprzez mechanizm VGCC opisanym przez Martina Pall'a - mogą powodować wiele różnych chorób ze względu na wpływ stresu oksydacyjnego na organizm. Nie tylko glejak w obrębie głowy, ale wiele innych jak choroby neurodegeneracyjne, autoimmunologiczne itd - jest ogromna dysproporcja kapitału firm telekomunikacyjnych a środowiska naukowego, które alarmuje o negatywnym wpływie EMF. Dlatego mamy propagandę i ośmieszanie tej tematyki. Niestety strona która chce nagłośnić ten problem ma również jednostki, które potrafią uwierzyć we wszystko i opowiadające dziwne rzeczy co umniejsza siłę przekazu np że smaży mózgi i podobne rzeczy... - pola elektromagnetyczne oprócz światła nie mają praktycznie żadnych cech pozwalających na ich identyfikację przez człowieka bez specjalistycznych mierników. EMF nie mają zapachu, smaku, nie są widoczne prócz światła i co ważniejsze nie mamy zmysłu, który pozwalałby na ich identyfikacją, gdyż w większości są kompletnie sztuczne i pojawiły się w środowisku człowieka w ostatnich kilkudziesięciu latach. Jakie są źródła sztucznych pól elektromagnetycznych: - telefony komórkowe - telefony bezprzewodowe DECT, które promieniują często nawet jak stoją w swojej stacji i są nie używane - stacje bazowe telefonii komórkowej, których ilość jest coraz gęstsza - modemy wifi - słuchawki, klawiatury, myszki oraz inne akcesoria bluetooth - radary - i wiele innych... Jak można ograniczyć swoją ekspozycję: - używać telefony w trybie samolotowym - korzystać z telefonu podłączonego przewodowo do internetu. Iphony poprzez specjalny kabel np lightning do usb i modemu usb. Android podobnie lub przez komputer i poprzez tzw "Reverse tathering" opisanym na filmie np tu. W taim trybie nada można korzystać z skype, massangera, internetu itd. - tworzyć dystans od telefony gdy go używamy np dzwoniąc. Siła fal radiowych maleje z kwadratem odległości. Używając np zestawy słuchawkowego, kablowego! oraz trzymając telefon przed sobą znacząco zmniejszamy swoją ekspozycję. - wyłączać telefon na noc jeśli trzymamy go przy łóżku albo ustawiać tryb samolotowy - wyłączyć wifi w domu, preferować połączenia kablowe. Uwaga czasem dostawcy mają w modemach drugą ogólnodostępną sieć wifi dla innych użytkowników, którą da się jedynie wyłączyć w panelu administratora na witrynie operatora! - nie używać telefonu w autobusie czy samochodzie, które są częściowo metalowymi puszkami i działają jak klatka Faradaya. Telefon musi w nich działać z silniejszą mocą aby mieć dobry sygnał - tryb samolotowy dla telefonu noszonego z spodniach czy kieszeni koszuli. Jeśli ktoś latami nosi telefon w okolicach brzucha, nawet jak nie rozmawia to musi pamiętać że telefon co chwila łączy się z stacją bazową aby mieć pewność że ma połączenie, czy odebrać rozmowę, sms czy dane z internetu. Piszę ten temat w sekcji IBS aby Pan Panie Marku się zastanowił nad tą tematyką. Od miesięcy sam się edukuje w tym zagadnieniu aby sobie pomóc, ale bez znajomości w pełni tematu można sobie wręcz zaszkodzić. Przykładowo w nagraniu wspominał Pan że używa słuchawki bluetooth. Zdziwiłby się Pan jak wysokie wartości fal radiowych generują takie urządzenia. Zresztą ma Pan wtedy dwa źródła, które na Pana wpływają telefon komunikujący się z stacją bazową, który musi pracować z sporą mocą, gdyż mieszka Pan w małej miejscowości, a drugie źródło sama słuchawka. Kolejne źródła to wifi oraz bezprzewodowe peryferia w komputerze. Ja rozumiem że u Pana stres spowodowany sprawami sądowymi oraz hejterami ma również duży wpływ, ale te sztuczne źródła emf jeszcze tylko sprawę pogarszają. Ekspozycja sprawia, że gorzej Panu wytwarza się melatonina, ma Pan gorszy sen regenerację, telefon w kieszeni to bezpośrednia ekspozycja na Pana organy w brzuchu itd. Kolejna sprawa to zaburzony cykl dobowy przez nadmierne źródła niebieskiego światła. Pracuje Pan od lat przy komputerze i to w późnych porach nocnych. Budowa monitorów sprawia, że generują ogromną ilość sztucznego niebieskiego światła, które w normalnym środowisku pojawia się wyłącznie wcześnie rano jako sygnał dla organizmu aby go pobudzić do pracy. Wszelkie ekrany z telefonów, monitorów itd wytwarzają takie silne niebieskie światło jako komponent całego spektrum, co sprawia że organizm jest pobudzony, ale po latach pojawia się ciągłe zmęczenie, zaburzenie procesu tworzenia się melatoniny/dobrego snu i rozregulowanie cyklu dobowego. Więcej na ten ten temat może Pan przeczytać tutaj: http://www.elektroonline.pl/news/7754,Wplyw-jakosci-swiatla-na-cykl-dobowy-i-zdrowy-sen https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/bezsennosc/71289,zaburzenia-rytmu-okolodobowego Tutaj mogą pomóc specjalne okulary tzw blue light blockers, które powinno się stosować przy pracy z monitorami, szczególnie po południu, gdzie naturalnie nie ma tak silnego niebieskiego komponentu światła w przyrodzie. Polecam np okulary spectra479, które sam stosuje, mają barwę bursztynową gdyż blokują całe spektrum niebieskie: https://www.amazon.com/stores/Spectra479/Homepage/page/27B90A7D-B72F-4291-B7F4-B76AA3CF4A6E Jaśniejsze okulary np gamingowe to strata czasu bo blokują małą porcję, a Pan już jest sporo rozregulowany. Kolejna sprawa, orgonit to jest kompletna bzdura i żerowanie na ludziach, którzy nie mają miernika, którzy nie są w stanie sprawdzić czy cokolwiek takie kamienie zmieniają. Ja testowałem i to jest placebo oraz strata czasu. Jak już coś chce się zrobić na poważnie to można ekranować np sypialnie farbą gigahertz solutions albo sotoswać specjalne materiały które odbijają fale radiowe np tzw silver fabric. Te wszystkie kamyki, odpromienniki to strata pieniędzy oraz czasu i zdrowia. Na koniec chciałbym podać kilka dodatkowych źródeł które mogą Was zainteresować, część z nich będzie po angielsku, ale warto je sprawdzić, gdyż te sztuczne pola wpływają na nas wszystkich. - Wykład po polsku: Szkodliwe skutki pól elektromagnetycznych - prof. Dominique Belpomme - Wykład Dr Devry Davis w wpływie sztucznych pól na zdrowie człowieka a w szczególności dzieci, eng. - Opracowanie Europaem 2016, które jest podsumowaniem ostatnich dekad o negatywnym wpływie emf na zdrowie, kliknąć download full text pdf, eng. - Wykład Prof. Dr. Hab. Włodzimierza Klonowskiego i Nietermicznych wpływach pól elektromagnetycznych na organizm żywe, pl. - Wykład szwedzkiego onkologa Prof. Hardell na spotkaniu w parlamencie w Estonii o negatywnym wpływie EMF na zdrowie, eng Na koniec chciałbym podkreślić że to co tutaj przedstawiłem to dość cenna wiedza za którą zapłaciłem czasem i pieniędzmi. Tak dokładnie, ale zw względu że mi to forum oraz książki/nagrania sporo pomogły to postanowiłem zamieścić dla szerszego grona. Co jest ważne, że wszyscy odczujemy kiedyś skutki sztucznych pól, szczególnie w związku wprowadzeniem technologi 5G, gdzie tych źródeł będzie dziesiątki czy nawet setki razy więcej od samych stacji bazowych oraz urządzeń IOT itd. Napisałem ten wątek aby mieć spokojne sumienie, bo wiem że część osób go kompletnie oleje, ale wtedy będą mięli pretensje wyłącznie do siebie. Dla wielu osób z tego co widzę jest to ostatni dzwonek, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany i ma pytania chętnie na nie odpowiem i pomogę. Co ciekawe większość osób nawet nie wie, że ich problemy z płodnością w dużej mierze związane są w wyniku noszenia telefonu w spodniach, a to wiąże się z kolejnymi rzeczami jak poziom testosteronu itd. Pozdrawiam Serdecznie i życzę zdrowia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.