Jump to content

spacemarine

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,724
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  100.00 PLN 

spacemarine last won the day on December 3 2020

spacemarine had the most liked content!

Community Reputation

2,464 Świetna

About spacemarine

 • Rank
  Starszy chorąży

Contact Methods

 • Website URL
  https://stuba.xyz/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zapraszamy do tematu Wirus z Wuhan Tam się skończy dzień dziecka.
 2. A taka świńska grypa z 2009 r jedna fala i się skończyło, można?, można
 3. Się okaże że analconda powstał jak feniks z popiołów i troluje...
 4. Dajcie znać jak go wydoi albo sąd zasądzi alimenty na bombelka na niego skoro chce się podjąć jego wychowania.
 5. Drugim etapem weryfikacji na forum jest potwierdzenie płci jeśli chodzi o Panie, zatem proszę mi wysłać zdjęcia, i bez gadania.
 6. Lekarze sobie poradzą, wpis do bazy zawsze da się zrobić niezależnie gdzie eliksir wyląduje.
 7. Jak przymuszają wojsko do szczepień:
 8. Pamiętacie jak pewien producent drukarek miał fundusz na łapówki w Polsce: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gigantyczne;lapowki;hewlett-packard;potraktowal;polske;jak;kraj;trzeciego;swiata,238,0,1512686.html "Z komunikatu amerykańskiego resortu sprawiedliwości, który pojawił się chwilę po _ spowiedzi FIRMA_X wynika, że polski oddział od 2006 do 2010 roku fałszował księgi spółki w celu obejścia kontroli wewnętrznych. Dzięki temu możliwe było utrzymywanie kontraktów z Kom.... Tamtejszy resort podał też, że oddział firmy X w Polsce dał w sumie ponad 600 tysięcy
 9. Pamiętajcie że wiele z tych elit dziennikarzy, publicystów, urzędników to w prostej linii potomkowie czapy PRL-u która trzymała za mordę Polaków przez 50 lat, takie podejście do Polaków ma się już w genach.
 10. Jak najdalej od tego g... , nie podoba ci się linia partii to wyłączymy tobie portfel. Masakra ci ludzie przyśpieszyli z zamordyzmem, poczuli krew i cisną. Nie zaszczepisz się i nic nie kupisz...
 11. Panowie taki offtop jak to było w tej przepowiedni, kto nie ma znamienia nie będzie mógł kupić i sprzedać czy jakoś tak? Piszę to jako ciekawostkę, ale ponieśmy wodze fantazji czysto teoretycznie jako ćwiczenie umysłowe, skoro chcą bez szczypaki ograniczać prawa no to może to jest to znamię. Zaznaczam że traktuje to jako ciekawostkę i tyle. Natomiast są takie emocje rozchwiane w społeczeństwach i narodach, że ktoś sprytny mógłby to zagospodarować, a rządy tylko dolewaj oliy do ognia.
 12. Radzę nie wdawać się w pyskówki na takich ogólnych stronach, niepewne czasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.