Skocz do zawartości

zmiany,zmiany,zmiany


Arwidox

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, po ponad 3,5 miesiąca od zakończenia związku, naszło mnie żeby się podzielić z wami tym co się zmieniło. Sporo tego, jeszcze więcej jest w planach, zastanawiałem się czy nie wrzucić tego posta w dział o celach życiowych ale ostatecznie wylądował tutaj.

Zacznę może od rzeczy które dla niektórych mogą być mniej ważne, mianowicie o sprawność fizyczną, wszelkie formy aktywności fizycznej. Od Listopada chodzę na siłownię i cóż, pokochałem to, widzieć siebie w lustrze i widzieć jak dzięki wysiłkowi, dyscyplinie i samokontroli zmienia się własne ciało. Wspominając czas zanim zacząłem regularnie ćwiczyć nie rozumiem jak można było tak funkcjonować. Teraz świat zwyczajnie nabrał kolorów, coś wspaniałego.

Nie ma co się wdawać w szczegóły dotyczące ćwiczeń i zdrowego odżywiania się ktoś kto spróbuje, wytrwa, nie udpuści kiedy kusi pofolgowanie sobie, zrozumie o co mi chodzi.

 

Drugim aspektem jest rozwój psychiczny i realizacja wszelakich pasji

 

Mając sporo czasu dla siebie wróciłem ponownie do częstego czytania książek, ponownie się w to wciągnąłem i teraz dzień codziennie czytam choćby marne kilkadziesiąt stron. Ostatnimi czasy często piszę, wyrzucam to co mi w głowie siedzi na kartkę starając się połączyć to rymami :D Sam nie wiem czy są to wiersze czy bardziej tekst kwalifikujący się pod rap, ja stawiam bardziej na to drugie ( w końcu mój ulubiony gatunek muzyczny ). Może nawet kiedyś coś z tego powstanie, sam nie wiem :P

 

No i plany na ten rok, dość ambitne ale myślę , że damy radę

 

Po sesji ( zdanej mam nadzieję :D ) Boks Tajski, zajarałem się tym strasznie, kondycja powinna pozwolić na rozpoczęcie treningów.

Maj/Czerwiec - skok ze spadochronem ( kasa odłożona, jedno z marzeń stanie się faktem )

 

 

Gdzieś tam przed wakacjami przewinie się jeszcze kurs tańca ( tańczyć nigdy zbytnio nie umiałem a zbliża się ślub siostry więc chcę spróbować ogarnąć podstawy, może akurat mi się spodoba ) 

 

Dodatkowo, sporo gram ostatnio w tenisa stołowego który jest moją ulubioną indywidualną dyscypliną sportową, reszta czasu to jakieś studenckie imprezki, nauka i tym podobne.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endeg pewnie i tak ale aktualnie niezbyt mam ochotę zostać czyjąś drugą połówką, zdecydowanie lepiej być być sobą w całości a nie szukać dopełnienia siebie w drugiej osobie. A może trafi się jakaś samotna kobitka która mi wpadnie w oko i będzie okazja sprawdzić swój charakter w praktyce, czemu nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.