Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

XYZ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  867
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

XYZ last won the day on July 31 2018

XYZ had the most liked content!

Community Reputation

1462 Świetna

4 Followers

About XYZ

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 09/05/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  rewir Samca Alfa

Recent Profile Visitors

7885 profile views
 1. Tak jak seks, resztę życia dokończ bez niej kształcąc właściwe naszemu gatunkowi postawy i zachowania.
 2. Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że rezultaty z żoną zazwyczaj będą mniejsze niż z nowymi kobietami, a różnica jest wypadkową wielu czynników. Moje małżeństwo nie istnieje już długi czas. Nowego nie będzie. Kobiety nie stanowią już jakiejkolwiek tajemnicy. Dwa razy w tym roku dostałem propozycje, które nazwałbym "odwróconymi oswiadczynami bez pierścionka". Wyzywają mnie od najgorszych ale dalej chcą żebym traktował je przedmiotowo. Wszystkim mówię wprost, że nie są jedyne. Wszystkie chcą więcej; te mądrzejsze odchodzą szybciej, te mniej ogarnięte slinią się dłużej. Niektóre wracają. Gdybym przed małżeństwem miał obecną wiedzę i doświadczenie to bym się nie ożenił, względnie mogłoby ono trwać nadal i miałbym podobnie jak Ty. Kasa, wiedza, doświadczenie, pozycja, pewność siebie, bezczelność, opanowanie, czas dla siebie - to atrybuty mężczyzny, który może próbować syzyfowych prac z kobietą ale i tak nie gwarantuje to sukcesu.
 3. Zrób wszystko odwrotnie, a Twoje życie też się odwróci.
 4. Zadzwoń, podziękuję za kawę i samodzielne opłacenie rachunku i powiedz, że przy następnym przypadkowym spotkaniu na grillu u znajomych zlejesz ją w gołe dupsko jak rozpieszczonego bahora i wytargasz za ten cudowny, długi warkocz.... I się rozłącz. Izapomnij póki sama sobie nie przypomni.
 5. Szybkim cięciem! Empirysta ze mnie, więc zwyczajowo doradzę: idź i zrób to czego boisz się najbardziej. Wybierz dziewczynę i podejdź powiedzieć jej, że ma zgrabną dupę. Tylko wybierz taką co ją ma... Reszta się zadzieje sama. Nie pierdol że coś tam tylko idź to zrób. Raportuj.
 6. Człowiek przeżywa życie dwukrotnie. Raz w myślach, raz w rzeczywistości. Idź. Jak ją spotkasz to podejdź i powiedz, że świetnie wygląda i życz dobrej zabawy. Bierz życie na rogi albo ciebie wezmą.
 7. Za 15 lat będziesz błagał, żeby skończyć jak najszybciej...
 8. Ja nadal nie wierzę w to co przeżyłem i w dzisiejsze tego konsekwencje 😉 Witaj bracie. Fraszka na dzień dobry. GENESIS Gdy Pan Bóg świat stworzył, ogród wielki, tak zwany Raj, założył. Rosły tam palmy, kaktusy i dynie, pasały się pumy, żyrafy i świnie. "Niedobrze, by świnia była sama!"–powiedział Pan Bóg i stworzył Adama. Artur Maria Swinarski
 9. Za wizę np. kolacja albo głębokie gardło... Sam wybierz co wolisz. W życiu nie ma nic za darmo.
 10. Nie wiem co gadała, bo mnie to nie obchodzi. Jako kobieta z nadwagą popełnia kardynalny błąd! Poziome paski na bluzce wcale jej nie wyszczuplają. Wlosy rozgarniete na boki odsłaniające czoło uzurpują wrażenie inteligentki i sami zdecydujecie czy to manipulacja czy może prawda? Nadwaga pochodzi zapewne z nadmiaru łakoci, które podsuwala nieszczęśliwa matka wojujaca z gatunkiem męskim - czy to w pracy, czy w życiu prywatnym... nieistotne. Córka kopiuje te zachowania i uzewnetrznia w formie ideologii. Czymś się trzeba zająć, gdy nikt nie zajmuje się Tobą... 😉
 11. ha! Moja popularność rośnie!!! Nieważne co mówią, byleby mówili Życzę mu powodzenia w tworzeniu "spełnionej na poziomie emocjonalnym relacji".
 12. Po co sie spinać? Wyjmij kuśkę i sie uśmiechnij do dziewczyny, a reszta sama się zadzieje...
 13. Stanął mi. Drugie foto lepsze, bo garniutur mu nie służy. Najważniejsze to co w głowie. Reszta sie nie liczy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.