Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

XYZ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  875
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

XYZ last won the day on July 31 2018

XYZ had the most liked content!

Community Reputation

1526 Świetna

4 Followers

About XYZ

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 09/05/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  rewir Samca Alfa

Recent Profile Visitors

8456 profile views
 1. westerny. zacznij od tego... znajdziesz tu wszelkie słuszne postawy męskie wobec zarówno kobiet jak i innych mężczyzn.
 2. Facet to nie wiem... Ale mężczyzna tak, byleby swoje.
 3. Odpowiedź Pani na sms, że "źle, że napisała ale skoro już to zrobiła to chcesz jej pomóc wygonic lęk z głowy. Niech przyjdzie wieczorem w szpilkach, krótkiej czarnej z rozpuszczonymi włosami i delikatnym makijażem koniecznie po lewatywie, odprawić gusła. Punkt 19:00. Za spóźnienie lanie na gołą pupę, klaps za każdą minutę." 1. Nie mów jej o tym. 2. Znajdź drugą dla równowagi. 3. Z żadną nigdy się nie dogadasz. Albo masz kobietę albo jej nie masz.
 4. Zginiemy, gdy przestaniemy ślinić się do pewnych siebie, ambitnych, odważnych i uważanych za atrakcyjnych osobników płci przeciwnej. Autor wątku nie szanuje swojej żony za bycie wzgardzoną, mało ambitną, skrytą i wystraszoną samicą. Wziął ja, gdy była najlepszą możliwą opcją. Teraz on jest brany jako najlepsza możliwa opcja. Słaba samica vs silna samica... Chłop odleciał. Nie ma co się dziwić... Tak podtrzymywany jest nasz gatunek od wieków; z tym mierzymy się na tym forum uświadamiając sobie wzajemnie siłę natury oaz trudności świadomych, logicznych wyborów. Wierszyk na dobry sen: Karta z dziejów ludzkości - Julian Tuwim Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem. Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy - Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy? Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto. Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko I poszedł do kina z tutejsza idiotką. Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka. Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy. Więc poszli na sznycel, na melbe, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką. Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym. W ten sposób dorobią się córki lub syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
 5. XYZ

  Seks - najlepsze momenty

  Jej język w mojej dupie. Brak słów, aby to opisać...
 6. @Beno Przychylam się. Administrator śmiało może zrobić ze mnie Rumcajsa 😈 @ariok Nowe wieści są ale tyczą się już tylko kulturalnego chama jakim się stałem. Zacytowalem sam siebie, gdyz jestem próżny... i chce zwrócić uwagę na ostatnie zdanie. Od czasu rozwodu zrobiłem kawał roboty dla samego siebie. 1. Zburzylem całkowicie komfort w jakim funkcjonowałem w postaci złotego etatu na rzecz własnej firmy, którą szykowałem około 5lat. Z efektów już jestem zadowolony choć plan jest 10letni. Finansowo jestem ustawiony choć sporo jeszcze pracy przede mną. 2. Dzieci. Rosnął. Kocham. Dbam. 3. Była żona - nie wiem.?! 4. Kobiety - są, nie ma, jedna, pięć, bo... Jak ocalić takie jagnię, które samo wilka pragnie... Wygrywa ten kto nie ma nic do stracenia. Uznałem, że straciłem wszystko. Ludzie patrzą i mowia: on ma wszystko. Pojebany ten świat. Urządzam się w nim najlepiej jak mogę.
 7. Tak jak seks, resztę życia dokończ bez niej kształcąc właściwe naszemu gatunkowi postawy i zachowania.
 8. Zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że rezultaty z żoną zazwyczaj będą mniejsze niż z nowymi kobietami, a różnica jest wypadkową wielu czynników. Moje małżeństwo nie istnieje już długi czas. Nowego nie będzie. Kobiety nie stanowią już jakiejkolwiek tajemnicy. Dwa razy w tym roku dostałem propozycje, które nazwałbym "odwróconymi oswiadczynami bez pierścionka". Wyzywają mnie od najgorszych ale dalej chcą żebym traktował je przedmiotowo. Wszystkim mówię wprost, że nie są jedyne. Wszystkie chcą więcej; te mądrzejsze odchodzą szybciej, te mniej ogarnięte slinią się dłużej. Niektóre wracają. Gdybym przed małżeństwem miał obecną wiedzę i doświadczenie to bym się nie ożenił, względnie mogłoby ono trwać nadal i miałbym podobnie jak Ty. Kasa, wiedza, doświadczenie, pozycja, pewność siebie, bezczelność, opanowanie, czas dla siebie - to atrybuty mężczyzny, który może próbować syzyfowych prac z kobietą ale i tak nie gwarantuje to sukcesu.
 9. Zrób wszystko odwrotnie, a Twoje życie też się odwróci.
 10. Zadzwoń, podziękuję za kawę i samodzielne opłacenie rachunku i powiedz, że przy następnym przypadkowym spotkaniu na grillu u znajomych zlejesz ją w gołe dupsko jak rozpieszczonego bahora i wytargasz za ten cudowny, długi warkocz.... I się rozłącz. Izapomnij póki sama sobie nie przypomni.
 11. Szybkim cięciem! Empirysta ze mnie, więc zwyczajowo doradzę: idź i zrób to czego boisz się najbardziej. Wybierz dziewczynę i podejdź powiedzieć jej, że ma zgrabną dupę. Tylko wybierz taką co ją ma... Reszta się zadzieje sama. Nie pierdol że coś tam tylko idź to zrób. Raportuj.
 12. Człowiek przeżywa życie dwukrotnie. Raz w myślach, raz w rzeczywistości. Idź. Jak ją spotkasz to podejdź i powiedz, że świetnie wygląda i życz dobrej zabawy. Bierz życie na rogi albo ciebie wezmą.
 13. Za 15 lat będziesz błagał, żeby skończyć jak najszybciej...
 14. Ja nadal nie wierzę w to co przeżyłem i w dzisiejsze tego konsekwencje 😉 Witaj bracie. Fraszka na dzień dobry. GENESIS Gdy Pan Bóg świat stworzył, ogród wielki, tak zwany Raj, założył. Rosły tam palmy, kaktusy i dynie, pasały się pumy, żyrafy i świnie. "Niedobrze, by świnia była sama!"–powiedział Pan Bóg i stworzył Adama. Artur Maria Swinarski
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.