Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

XYZ

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  885
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

XYZ last won the day on July 31 2018

XYZ had the most liked content!

Community Reputation

1580 Świetna

4 Followers

About XYZ

 • Rank
  Młodszy chorąży
 • Birthday 09/05/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  rewir Samca Alfa

Recent Profile Visitors

10661 profile views
 1. Uśmiech matki ważny, tak... A Ty? Zacznij dbać o swój uśmiech to otoczenie też będzie szczęśliwe. Gratuluję szybkiego cięcia i wyjaśnienia sytuacji.
 2. No to działaj, a nie w szpiega emailowego się bawisz. Jakie daj telefon? Po co dawać swój? To są słabości... w jej oczach 🥴 Gdybym, był twoja samicą to bym śmiechem jebnął... brak małżeństwa, zero planów na dzieci, brak wspólnego kąta, na którym łapę może położyć, spotkania raz na tydzień... Gdybym był samicą szukałabym nowej gałęzi, no ale ta Grażyna jest zapewne wyjątkowa 🧐
 3. Weź nie pierdol i prześlij jej tą wiadomość, bo abulomania to straszny stan... Co Ci zrobi? Napluje na Ciebie? Gadanie z chłopem nic nie da jeśli jest oszustem. Reakcja samicy jest jedyną metodą weryfikacji. Pisz: patrz myszko co dostałem. Ktoś chce do nas dołączyć. Co Ty na to? Albo sternik jesteś albo ster. Wybieraj.
 4. To jest prawda. Snujesz się i czaisz jak niezdecydowana baba... Weź tą wiadomość i wyślij im obojgu z komentarzem, żeby się dogadali, bo masz ochotę na trójkąt i chcesz być z tyłu 😎 i chuj i czekaj.
 5. O tak.. piszą piszą, a że 08.04 pełnia + święta w samotności to pisać będą jeszcze więcej 😏 Podszedłem do tego praktycznie. 1. Mówię, że mam gorączkę tym którym dziękuję za kolejne wspaniałe dramy. 2. Wykorzystuję te, które ugotować coś potrafią, miłą kąpiel zrobić, wymasować dupę i plecy etc. Tym sposobem mam dużo przyjemności i zapasy żarcia na kilka dni do przodu 3. Nowym każe trzymać dystans 🤣 i że bez całowania i obowiązkowo mierzę temperaturę przy pierwszym spotkaniu 😅🧐👑 Ubaw po pachy... Obstawiam globalny wzrost liczby narodzin oraz globalny spadek średniej wieku...
 6. 1. Kto ma być szczęśliwy? 2. Jak z każdą. 3. Oszalałeś. Tak. Nie.
 7. Jeśli wszystko Ci wisi poza jej ocena ciebie to rzuć przy swiadkach: "jolka, ale ty masz zgrabną dupę. Najlepszą w robocie."
 8. Taaak... myślę, że w takiej sytuacji matka chce poprostu swego potomka a nie żadnego. Pytałem prześmiewczo, gdyż ciężko tuż po urodzeniu dziecka zaprzeczyć matce, że kogokolwiek urodziła. Sumując: wprowadzane zmiany prawa dotyczą praw dzieci i to należy podkreślić, gdyż temat wątku jest nieprecyzyjny na pierwszy rzut oka. Pozdro.
 9. Zamian przepisów NIE dotyczy praw domniemanych rodziców do zaprzeczenia ojcostwa tylko dzieci tychże rodziców. Ciekawe jak matka może zaprzeczyć macierzyństwa... 😜
 10. westerny. zacznij od tego... znajdziesz tu wszelkie słuszne postawy męskie wobec zarówno kobiet jak i innych mężczyzn.
 11. Facet to nie wiem... Ale mężczyzna tak, byleby swoje.
 12. Odpowiedź Pani na sms, że "źle, że napisała ale skoro już to zrobiła to chcesz jej pomóc wygonic lęk z głowy. Niech przyjdzie wieczorem w szpilkach, krótkiej czarnej z rozpuszczonymi włosami i delikatnym makijażem koniecznie po lewatywie, odprawić gusła. Punkt 19:00. Za spóźnienie lanie na gołą pupę, klaps za każdą minutę." 1. Nie mów jej o tym. 2. Znajdź drugą dla równowagi. 3. Z żadną nigdy się nie dogadasz. Albo masz kobietę albo jej nie masz.
 13. Zginiemy, gdy przestaniemy ślinić się do pewnych siebie, ambitnych, odważnych i uważanych za atrakcyjnych osobników płci przeciwnej. Autor wątku nie szanuje swojej żony za bycie wzgardzoną, mało ambitną, skrytą i wystraszoną samicą. Wziął ja, gdy była najlepszą możliwą opcją. Teraz on jest brany jako najlepsza możliwa opcja. Słaba samica vs silna samica... Chłop odleciał. Nie ma co się dziwić... Tak podtrzymywany jest nasz gatunek od wieków; z tym mierzymy się na tym forum uświadamiając sobie wzajemnie siłę natury oaz trudności świadomych, logicznych wyborów. Wierszyk na dobry sen: Karta z dziejów ludzkości - Julian Tuwim Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem. Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy - Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy? Miejscowa kretynka odrzekła - Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto. Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko I poszedł do kina z tutejsza idiotką. Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka. Aż wreszcie szepnęła: - kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy. Więc poszli na sznycel, na melbe, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką. Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym. W ten sposób dorobią się córki lub syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
 14. XYZ

  Seks - najlepsze momenty

  Jej język w mojej dupie. Brak słów, aby to opisać...
 15. @Beno Przychylam się. Administrator śmiało może zrobić ze mnie Rumcajsa 😈 @ariok Nowe wieści są ale tyczą się już tylko kulturalnego chama jakim się stałem. Zacytowalem sam siebie, gdyz jestem próżny... i chce zwrócić uwagę na ostatnie zdanie. Od czasu rozwodu zrobiłem kawał roboty dla samego siebie. 1. Zburzylem całkowicie komfort w jakim funkcjonowałem w postaci złotego etatu na rzecz własnej firmy, którą szykowałem około 5lat. Z efektów już jestem zadowolony choć plan jest 10letni. Finansowo jestem ustawiony choć sporo jeszcze pracy przede mną. 2. Dzieci. Rosnął. Kocham. Dbam. 3. Była żona - nie wiem.?! 4. Kobiety - są, nie ma, jedna, pięć, bo... Jak ocalić takie jagnię, które samo wilka pragnie... Wygrywa ten kto nie ma nic do stracenia. Uznałem, że straciłem wszystko. Ludzie patrzą i mowia: on ma wszystko. Pojebany ten świat. Urządzam się w nim najlepiej jak mogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.