Skocz do zawartości

Tajemnica przekazywana z pokolenia na pokolenie


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie 
 

Tajemnica przekazywana z pokolenia na pokolenie ... ale pokolenia byłych kobiet ..... kolejnym nowym twoim kobietom 

 

Piszę ten temat aby przypomnieć starą prawdę i zasadę której należy pilnować jak oka w głowie,
mianowicie 

"Nigdy nie ujawniaj tajemnic które mogą wpłynąć na twoją reputację nowym kobietom" 

Miałem kiedyś słabość do pewnej kobiety będąc jeszcze w (kończącym się właśnie) małżeństwie.
O tej sprawie wiedziała jedna kobieta której kiedyś to wyjawiłem ... wyłącznie w celu uspokojenia jej wątpliwości w pewnej sprawie (sam potem gryzłem się w język)

Owa tajemnica wydawała mi się już zapomniana .... jednakże wczoraj dowiedziałem się że moja ostatnia kobieta zdzwoniła się z moją byłą od tajemnicy. I wymieniły sobie z pewnością coś jeszcze.

Sakramencko się zaśmiałem (przecież znałem tą zasadę)  .... podjechałem do znajomego aby ogarnąć myśli i uraczył mnie jakże miłą historią 

Jego ex żonka również.... podczas rozwodu sięgnęła dwa pokolenia kobiet wstecz ----  wyciągnęła co mogła aby to wykorzystać ... i  uwalić na rozwodzie. 

Także Panowie one more time "Nigdy nie ujawniaj tajemnic które mogą wpłynąć na twoją reputację nowym kobietom" 

 

Wytatuować sobie to w umyśle 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nawet jak nie wyjawisz żadnych tajemnic, to potem usłyszysz o sobie jakieś bzdury co nawet nie wiedziałeś że takie słowa istnieją w  słowniku, w "następnym pokoleniu" kobiet te bzdety będą przekazane (znajomym).

Kobiety to plotkary i manipulantki społeczne żyjące w iluzjach przeróżnych i usprawiedliwiające swoje wady wszelakimi racjonalizacjami, jak jedna powie że "on to chyba spółkuje z kurami", to reszta posiadaczek wagin w to uwierzy bez krzty refleksji  i część stulejarzy też to kupi, także ten...

Toteż nie zaleca się brać dupy ze swojej grupy i dlatego też żadna kobieca kobieta nie zostanie naukowcem ;) 

Dlatego też 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy to również reszty społeczeństwa bo gdy wyjawisz tajemnice, sekret, niewygodne rzeczy ze swojego życia to ludzie mogą wykorzystać to przeciwko tobie lub mieć haki byś służył im wiernie. Dlatego pasożyty ludzkie tak nienawidzą ludzi tajemniczych, skrytych bo się nie otwierają a sami obserwują i dowiadują się ciekawych informacji o swoich oponentach. Tak samo jest z kobietami mówi Ci, że masz się przed nią otworzyć by wiedziała wszystko i mogła cie kontrolowac i wtedy zdziwienie mężczyzn, że kobieta nie wie co czuje i musi odpocząć. Dlatego mądrzy ludzie to zawsze wiedzieli i przekazywali tą wiedzę kolejnym pokoleniom jednak dzisiaj coś poszło nie tak skoro tak mało ludzi jest tego świadomych i popełnia błędy, które skrzętnie wykorzystują kobiety. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.