Jump to content

Iceman84PL

Moderator
 • Posts

  5,795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  166
 • Donations

  1600.00 PLN 

Iceman84PL last won the day on February 29

Iceman84PL had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraina lodu

Recent Profile Visitors

37,916 profile views

Iceman84PL's Achievements

Major

Major (16/23)

24.6k

Reputation

 1. Ukrainkom nie mieści się w głowie, nie dowierzają jak w Polsce mężczyźni a raczej tatusiowie spędzają czas, zajmują się własnymi pociechami. Czegoś takiego Ukrainki nie doświadczyły w swoim kraju i jest to dla nich pozytywne zaskoczenie. Co jeszcze istotne mówią wprost, że u nich mężczyźni raczej nie są tacy skłonni do udziału we wspólnym wychowywaniu dzieci. Jest i druga strona medalu, nie oszukujmy się w Polsce wielu mężczyzn to przysłowiowe kukoldy, które przez brak wymagań w stosunku do kobiet stali sie spolegliwymi pantoflami, którzy wypełniają role kobiece a w tym czasie kobiety spełniają się zawodowo lub po prostu nic nie robią bo mąż, partner zrobi za nie. Ukrainki żalą się, że na Ukrainie mężczyźni nie są tacy jak Polacy bo mają wymagania😏 Natomiast w Polsce to kobiety więcej wymagają od mężczyzn i radzą (prawdopodobnie innym Ukrainkom) by się od nich uczyć. W Lublinie panie zauważają więcej mężczyzn z wózkami niż kobiet😆 Co jeszcze Ukrainki zaskoczyło pozytywnie to szacunek mężczyzn do kobiet a zwłaszcza własnych matek. Rozwody, które praktycznie są rzadkością na Ukrainie (ciekawe dlaczego)😁? Kobiety zachwycone, że w Polsce mężczyźni nawet po rozwodzie płacą alimenty i zajmują sie dziećmi co w Ukrainie nie występuje.
 2. Pamiętamy. Cześć i chwała bohaterom. Wieczna hańba i potępienie dla wrogów, oprawców.
 3. Panowie pamiętajcie by nowemu użytkownikowi, który nie zna zasad gry, co to jest kobieta, jak działa i czego chce nie dokuczać, nie sprawiać by dalej się dołował bo każdy z was był w takim samym punkcie i znikąd nie miał pomocy. Chłopak teraz potrzebuje porad, wsparcia, pomocy, zrozumienia a przede wszystkim życzliwości. Na przykładzie autora tematu Marek nagrał audycje, którą warto przesłuchać🙂 Mam w pracy takiego jegomościa, który co chwila od tej samej kobiety dostaje zlewki, stara się a ona go nie chce. Mówi mu o tym wprost a on dalej skamle o jej zainteresowanie. Przykry jest to widok a chłop zbliża sie do 40 i dalej nie rozumie jak działają relacje damsko-męskie. A co dopiero młodzi mężczyźni mają wiedzieć😏? Zdrowy rozsądek kończy się gdy kobieta jako istota sprytna potrafi tak omotać mężczyznę by sprawić by odczuwał przyjemność i wykorzystać go do granic niemożliwości bez jakiejkolwiek moralności czy wstydu bo sobie zawsze zracjonalizuje. Kobieta zawsze stawia własne dobro nad innymi i chce kosztem mężczyzn ugrać swój interes. Przy tym nie będzie jej obchodziło, ze komuś robi krzywdę. Ona przecież nie wie co czuje, nie wie dlaczego się tak dzieje. Przecież to te chemitrels, reptilianie sprawiają😂 I tak sobie to tłumaczą kobiety. Te świadome wiedzą o co chodzi reszta głupolek racjonalizuje serwując totalne dyrdymały.
 4. Jak tak bardzo politycy chcą tego konfliktu to niech sami się poświęcają. Banda idiotów tak bardzo podobnych do tych sprzed drugiej wojny może zgotować okropny los reszcie tylko dlatego iż mają wybujałe ego, kompleksy, by ktoś poklepał po plecach lub docenił na arenie międzynarodowej.
 5. Dzisiaj prezydent Grecji sprzedaje takie info a wczoraj prezydent Słowacji sugerował wprost. Przypadek? nie sądzę. Tym bardziej, że nasz prezydent nie chciał jasno wypowiedzieć się na pytanie zadane przez dziennikarzy czy Polska będzie zaangażowana w konflikt. Wymijająco odparł, że to poufne info i nie może zdradzać szczegółów. Zarówno Duda jak i Tusk zapewniają, że nie przewidują takiego scenariusza jednak jak na polityków przystało nie raz już kłamali w żywe oczy. Zapewne przestraszyli się reakcji społecznej na wieść o wrzuceniu Polski w wojnę. Pamiętasz co niedawno wygadywał Tusk i Hołownia, że Polskę czeka trudny czas i zmierzenie się z czymś czego nie było od dawna. Oni coś wiedzą i boją się reakcji społecznej, które się nie zgodzi na poświecenie w imię obcych interesów. Skurwysyństwem jest również dogadywanie się polityków za plecami społeczeństwa, które jednogłośnie mówi nie dla wojny.
 6. Świeży, 9 godzin temu dodany. Całkiem merytoryczny z omówieniem potencjalnych scenariuszy.
 7. Tutaj masz przykład sławnego gangusa Meeksa, który nawet w pomarańczowym, więziennym kombinezonie wygląda dobrze. Dlaczego? Bo dla kobiet nie o ubiór w pierwszej kolejności chodzi a o twarz mężczyzny. Wiesz ile ten człowiek miał propozycji matrymonialnych i kobiet nawet nie obchodziło, że jest przestępcą.
 8. Oczywiście, że takie sytuacje się zdarzają i to dość często. Ja na swoim przykładzie miałem kilka takich akcji. Po co w ogóle byłe się odzywają? Chcą dalej sprawdzić czy są atrakcyjne w oczach mężczyzny, atencji i podbudowania ego, czy dalej mężczyzna jest słaby czy jednak sie ogarnął, dowartościować się po czym kolejny raz zostawić. I wiesz co milcz wtedy, nie odpisuj, nie odzywaj się, olej sprawę. Kobieta miała szanse i spartoliła więc next. Nie płaszczyć się, nie prosić, nie skamleć, pokazać jej, że już jej nie potrzebujesz. Zobaczysz wtedy jak zacznie inaczej na ciebie patrzeć tak z szacunkiem, podziwem bo zobaczy siłę. Nie zastanawiaj się nad rozkminianiem takich pierdół. Kobiet na tej planecie jest +/- 3,5 mld dlatego śmiesznym jest ograniczanie sie do jednej. Desperacja z kobietami nie idzie w parze zapamiętaj to sobie.
 9. Smutna wiadomość tym bardziej, że za niewinność zmarnowano mu 18 lat życia a ostanie 6 na wolności też do szczęśliwych nie należało. Tak jak pisałem w innym temacie zaraz po wyjściu powinien poddać się leczeniu psychiatrycznemu bo ten człowiek był kłębkiem nerwów. Druga sprawa wyjazd jak najdalej od tego koszmaru lub w miejsce odosobnienia w ciszy i spokoju dało by mu częściowe ukojenie. Nie wiemy do końca jak ma sie sprawa rodziny, która z jednej strony gdy był w pudle to mu pomagała, odwiedzała i przynosiła fanty by wykupywać sie u współwięźniów z drugiej strony po wyjściu pilnowali go a raczej jego pieniędzy, które po jakimś czasie dostał. 13 mln zł piechotą nie chodzi, raptem do podziału znalazła się również kobieta, z którą rzekomo ma dziecko (pytaniem jest czy jego na pewno?) a Tomasz nie mając pojęcia o życiu, kobietach i tej całej grze w relacje dał sie podejść. Gdy zachorował i postanowił odejść od rodziny matka niepochlebnie się o nim wypowiadała, wygarnęła mu publicznie, że jest wyrodnym synem. Kto wie jaki wpływ mieli na to bracia, którzy może poczuli zazdrość gdy dostał takie pieniądze. Luba również po rozstaniu opowiadała niestworzone rzeczy i jeszcze załatwiła mu alimenty 4,5 tyś miesięcznie. Skala cierpienia jaką przeszedł ten człowiek przechodzi ludzkie pojęcie. Mam nadzieje, że tam gdzie trafił w końcu odpocznie i będzie miał lepiej.
 10. Kolejne produkty, które należy omijać z daleka. Nie daj się otruć‼️‼️‼️ – Gloria.tv
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.