Jump to content

Iceman84PL

Moderator
 • Posts

  5,514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  163
 • Donations

  1500.00 PLN 

Iceman84PL last won the day on September 3

Iceman84PL had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraina lodu

Recent Profile Visitors

32,545 profile views

Iceman84PL's Achievements

Major

Major (16/23)

23.3k

Reputation

 1. @Denis Staraj się na drugi raz nie tworzyć ściany tekstu bo ciężko sie czyta. Jest coś takiego na klawiaturze jak spacja, post będzie ładniej wyglądać😉
 2. @Brat Jan Nie bardzo rozumiem twojego wpisu🤨? Kogo mamy ukarać i za co. Zdania wyjęte z kontekstu, które przedstawiłeś poszczególnych użytkowników nie sugerują złamania regulaminu. Chłopaki sobie po prostu po męsku odbijali piłeczkę.
 3. Lewica nie ma niczego do zaproponowania Polakom. Oni działają i bazują na tym by ośmieszyć oponenta, wyciągnąć zdanie z kontekstu i przedstawić w złym świetle. Posłanka ewidentnie nieprzygotowana do debaty, działała raczej emocjonalnie tak jak ta kobieta z PSL. Zobacz co jest głównym ich postulatem aborcja jak zwykle by przyciągnąć i przekonać więcej kobiet do głosowania na nich. Emocje bo to właśnie na nich bazują a do przekazania ich najlepiej nadają się kobiety.
 4. Szczerze to czekam aż rodacy kamraci zostaną dopuszczeni do wyborów bo nieoficjalnie mówi się o ich poparciu na poziomie 8%? Czy to prawda nie wiem jednak wielu rolników, patriotów będzie na nich głosować. Robią im pod górę bo się boją tak jak za czasów konfederacji, że powstaje nowa siła nie związana z systemem. W przypadku nie dopuszczenia ich no cóż na wybory się nie wybieram. Wybór między kiła a rzezaczka mnie nie intetesuje tak jak wybieranie mniejszego zła jak Konfederacja. Widzieliście na debacie jakie głupoty wygaduje Lewica, Koalicja obywatelska czy PSL? Ludzie oderwani od rzeczywistości, zapominający ile zła wyrządził Polsce i Polakom. Jedyni merytoryczni przedstawiciele to Bosak z konfederacji i ten chłopaczek z ciętym językiem z PiS. Jednak PiS to nie moja bajka bo socjalizm i zamordyzm do niczego dobrego nie prowadzi. Konfederacja natomiast skręciła w niewłaściwą stronę i na bank wejdą w koalicję z PiS. Utrzymanie przy korycie czy robienie karier przez młodych chłopaków z konfy ważniejsze od obietnic, które składają, a które to zapewne nie zostaną spełnione. Na dzień dzisiejszy układ okrągłostołowy jak i koło polskie konfy won z Sejmu. W Sejmie nie ma obecnie ludzi pilnujacych interesu Polski i dobra Polaków. Dla mnie żadna z tych partii nie ma najważniejszego postulatu czyli co z mężczyznami, co dla nich? Zauważyliscie, że nikt nie przejmuje się losem mężczyzn, ich brakiem praw, swobod czy wolności. Dlatego skoro nikt z nich nie chce zadbać o mężczyzn czyli tą najważniejszą grupę, która utrzymuje ten kraj, zapewnia byt, bezpieczeństwo a w zamian dostaje tylko kary, obowiązki, nakazy czy zakazy to ode mnie na nic nie mogą liczyć bo mam ich w głębokim poważaniu. Bal bezwstydnych k*****k właśnie się zaczął a ich obietnice są bez pokrycia bo to tylko kiełbasa wyborcza.
 5. @Piter_1982 Tu też dała czadu😆 Ta kobieta odjechała w świat fantazji🤣 Chciałbym zobaczyć jak kobieta kładzie asfalt😏 Albo robi remonty budowlane🤦‍♂️
 6. Grzmiało podczas rundy zadawania pytań między politykami! "Bal bezwstydnych k*****k uważam za otwarty".
 7. @Messer Jeżeli nie podoba Ci się na forum i nie zgadzasz się z treściami, które są tu przedstawiane lub osoby nie pasują to droga wolna my na siłę nikogo nie trzymamy. Publiczne wylewanie żali, docinki do moderacji, prowokowanie awantur, robienie dram, umniejszanie innym użytkownikom z twojej strony jest nie na miejscu. Nie potrzebujemy negatywnych osób, które nie potrafią zrozumieć panujących tutaj zasad, nie potrafiących się dostosować. Jeżeli chciałeś sie pożegnać wystarczyło założyć temat pożegnalny a nie robić kolejnej kompromitacji. Błędnie uważasz, że owe kary na ciebie nakładane są wynikiem nie zgadzania się z treściami redpilla. To twoje negatywne zachowanie względem użytkowników było tego konsekwencją. Wyzywasz ludzi od przegrywów, piwniczaków, nieudaczników, prowadzisz rozmowy w taki sposób by dokuczyć, ośmieszyć oponenta. Kary, które otrzymywałeś i rady względem zmiany swojego zachowania jakie dostałeś oczywiście nie zaakceptowałeś. Tym bardziej, że ja dawałem Ci wiele szans na poprawę. Każdy twój powrót po karze był kolejną próba ataku na forum, moderację, użytkowników, którzy mieli odmienne zdanie. Nie szukasz dialogu tylko dążysz do konfrontacji. Na takie zachowanie nie będzie więcej zgody bo nasze forum to miejsce dla ludzi, którzy szukają pomocy, wsparcia, zrozumienia, rad, rozwiązań, gdzie można miło spędzić czas, pogadać na różne tematy, znaleźć grupę znajomych, dowiedzieć się czegoś, odetchnąć od życia codziennego w przyjaznym towarzystwie. Ludzie składają na ciebie skargi i boją sie cokolwiek napisać bo wszystko torpedujesz, negujesz a każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania.
 8. Gdyby miało tak być to na pewno nie w tych czasach gdzie człowiek jest człowiekowi wilkiem, kobiety nie szanują mężczyzn a przy korycie są ludzie, którzy reszty dobro, szczęście, wolność mają tam gdzie nie dochodzi słońce. Czasem czuje, że nie w tych czasach powinienem być i wylądowałem tu za karę. Przecież to planeta cierpienia fizycznego i psychicznego. Wolałbym w innych czasach się narodzić gdzie wiadomo kto przyjaciel kto wróg, proste, jasne, klarowne zasady, wartości i ideały. Oczywiście już ze świadomością jaką posiadam, zestawem genów nieco lepszych no i nie w tej rodzinie co obecnie.
 9. A dlaczego nie? Bracia samcy jak sama nazwa wskazuje odnosi sie do grupy gdzie są świadomi, prawdziwi mężczyźni. Nazwa jest chwytliwa tak samo jak kobiety mogły by założyć grupę siostry samice. Samiec bezpośrednio odnosi się do płci męskiej. Nie widzę w tym nic złego, odrzucającego tym bardziej, że kobiety nawet negatywnie do nas nastawione z poza forum utożsamiają czy określają nas mianem tych sławnych Alfa oczywiście odnosząc się pogardliwie. Czyli jak widzisz nazwa samiec jest skorelowana z tym mężczyzną na szczycie drabiny społecznej. Można przedstawić to tak w myśleniu kobiet: Samiec - Chad, Alfa, Bad Boy Mężczyzna - Normik Facet - Flep, Sub5
 10. Wyobraź sobie, że w multikinie Pileckiego wyświetlają w najmniejszej sali gdzieś na końcu budynku do tego trzy seanse na dzień a pierwszy dopiero po 14. To samo mówi o traktowaniu przez te placówki filmów pokazujących prawdę, patriotyzm. Nie zdziwię się jak film będzie tylko przez dwa tygodnie wyświetlany. Przy kupowaniu biletu gdy taka Juleczka za ladą usłyszała, że chce kupić bilet na Pileckiego to dostała Errora😁 Chyba myślała, że na Barbie wszyscy przychodzą😆 Te wszystkie negatywne recenzje są po to by Polacy nie dowiedzieli sie przypadkiem czegoś co jest nie na rękę władzy. Dlatego się odstrasza, mówi negatywnie. Ja jak słyszę z ust malkontentów, którzy nawet filmu nie widzieli, że nie warto to tym bardziej mam potwierdzenie, że warto iść. Podczas reklam przed filmem ani razu nie pokazali trainlera o Pileckim za to filmy takie jak Zielona granica czy teściowie 2 kilka razy przez 25 minut🤨 Przekonaj się sam, pamięć i szacunek Rotmistrzowi się należy.
 11. Co do tematu osobiście nie popieram zdrad i niszczenia życia drugiemu człowiekowi. To, że solidarność między mężczyznami nie istnieje to fakt bo cipka zmienia perspektywę natomiast racjonalizacja, że seks z obecną kobietą to już nie to co kiedyś, dymanie na boku dwóch innych kobiet przy tym oszukiwanie obecnej partnerki jest w twoim wykonaniu słabe. Na forum propagujemy by nie odbijać zajętych kobiet innym mężczyznom, nie oszukiwać kobiet, które już są z nami w związku tylko dlatego by zapewnić sobie egoistyczną przyjemność. Naprawianie świata zaczynajmy zawsze od siebie. Później, zdziwienie jakie kobiety są bo mężczyźni tacy jak ty też swoje trzy grosze do tego popsucia relacji damsko-męskich dokładają. To co robisz jest niemoralne w obecnym modelu jakim się znajdujesz. Bo inaczej wyglądała by sytuacja kiedy ty byłbyś sam lub kobieta, z która jesteś była by tylko do FwB. Ty nie potrzebujesz rady tylko porządnej krytyki bo źle robisz. Wstydź się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.