Skocz do zawartości

Ruch Odrodzenia Żydowskiego - szansa dla Pol(in)ski?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia co sądzicie o tej inicjatywie:

https://culture.pl/pl/wydarzenie/sila-wyobrazni-berlinski-kongres-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce,

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,95190,9396720,Co_robi_Ruch_Odrodzenia_Zydowskiego_na_ulicach_stolicy_.html

 

W skrócie:

- apel o przybycie ponad 3 mln Żydów do Polski (te 3 miliony są w stanie zmienić pozostałe 40), bo:

Z jedną religią, nie umiemy słuchać.
Z jednym kolorem, nie potrafimy widzieć.
Z jedną kulturą, nie potrafimy czuć.

Problemy podejmowane przez ruch:

- Jak powinna zmienić się Unia Europejska, by móc powitać Innych?
- Jak powinna zmienić się Polska, by stać się częścią odrodzonej Unii?
- Jak powinien zmienić się Izrael, by stać się częścią Środkowego-Wschodu (Europy)?

Umiera nas coraz więcej, rodzi się coraz mniej. Emigracja Żydów szansą dla naszego społeczeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rosyjskich źródłach powiązanych z wywiadem już jakiś czas temu wyciekły "plany globalistów" odnośnie świata.

 

1. Mają być 2 centra kontroli nad światem reprezentujące 2 różne podejścia: Chiny oraz Iran. O ile wzrost Chin jest oczywsty, o tyle Iranu już nie. W perspektywie długoterminowej należy się spodziewać jeszcze większych wpływów Chin, i dynamicznego wzrostu Iranu kosztem Arabii Saudyjskiej.

 

2. USA przejdą proces dezintegracji na mniejsze części z wojną domową na większości terytorii z oazami spokoju. Następnie zostaną zlepione z powrotem, ale to już będzie inny kraj i inni ludzie.

 

3. Rosja ma być pokrojona na ok 100 mniejszych państw, które będą wyludnione i jedynie będą służyć jako huby logistyczne dla Nowego Jedwabnego Szlaku. Będą one zasiedlane innymi narodami.

 

4. Europa Zachodnia stanie się europejskim islamskim kalifatem z nowymi narodami i językami pod kuratelą Iranu. Islam sunnicki czeka masowa dyskredytacja, a islam szyicki będzie promowany jako ten prawdziwy, bez zamachów i tego całego średniowiecza. Będzie to islam historyczny, a nie koraniczny. Izrael zniknie z mapy świata.

 

5. Polska wejdzie w skład Intermaris (nie Intermarium, ale Intermaris - między 3 morzami). Natomiast głównym ośrodkiem będą Wiedeń oraz Praga. Będzie to nawiązanie do imperium Habsburgów z siedzibą w Wiedniu, ale będzie to kraj dla żydów, gdzie będą przesiedlani. Praga jest natomiast jednym z głównych światowych okultystycznych centrów żydowskich. Polska będzie pełniła rolę logistyczno-surowcową. W Polsce jest za dużo autochtonów, stąd proces depopulacji i tworzenia z Polski tygla wielokulturowego ale bez islamu, którym łatwiej będzie zarządzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien Szewach już kilka lat temu wyraził nadzieję, że za X lat, jak opuści ten łez padół, będzie tu ich o wiele więcej niż jest teraz. Dlatego jestem przekonany, że właśnie dlatego pis nie wpuścił tutaj uchodźców - bo islam by się z nimi nie pi*****. A Polaków oplujesz i połowa dołączy do plujących, bijąc się w pierś "jestem winny i skażony, bo urodziłem się w kraju rasistów i homofobów, pokażcie mi obcy ludzie, jak mam zmyć moją winę".

Osiedlenie tu dowolnej ilości ludzi jest trywialnie proste: wchodzi podatek katastralny, ceny nieruchomości spadają, przetasowanie wśród właścicieli, za rok/dwa podatek się ściąga (albo daje ulgę, tak jak w Palestynie za wodę pitną Palestyńczycy płacą więcej) i nagle okazuje się, że Polacy nie mają nic poza polami uprawnymi, albo je dzierżawią.

Na portalu w......p mają bardzo dużą reprezentację płatnych trolli, ilekroć ktoś wstawia źródło takie jak haaretz albo times of israel, otwarcie piszące mdz.in. o pedofilach albo czarnym rynku przeszczepów, podnosi się wrzawa, że to lewackie hejterskie źródła, a Polacy przecież nienawidzą lewactwa i tylko idiota powołuje się na te portale. Wymieniają z pamięci masę polskich zbrodni, faktycznych i domniemanych, na każdą wzmiankę o bezkarności okupantów w Palestynie.

Ale będę miał bekę, jak już tu przyjadą i nagle połowa władz państwowych i kościelnych, mediów i celebrytów zrobią zbiorowy coming out i wyjdzie szydło z wora, co tu się dzieje od czasów komunizmu. Polaka trzeba wbić w gnój, żeby przejrzał na oczy, dlatego mnie to już nawet nie bulwersuje

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.