Skocz do zawartości

Służby - SOP, SG, ŻW


gnukij1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Braci

Jestem w takim punkcie, że myśle co począć ze swoim życiem.
Jestem po studiach z kryminologii i związku z tym, chce zapytać się braci, jak się wam pracuje w wyżej wymienionych miejscach.
 

Siedzę sobie w ciepłej pracy fizycznej, zarabiam koło 3k co nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Mam 24 lata,. choć mieszkam sobie w domu rodzinnym, a to jest dla mnie minusem, z racji braku własnego azylu, którym mogę zarządzać jak chcę. Plusem jest to, że dokładam się do rachunków, nie zostawiam swojego kapitału obcym, ale wraz czuje się jak na uwięzi. Jakbym wyfrunął do innego miasta pod wynajem, napewno poprawiła by mi się kondycja psychofizyczna.

Myśle o zmianie pracy, moja obecna sytuacja nie odpowiada mi w wogóle, w dłuższej perspektywie, pod wzgledem finansowym zwlaszcza.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

czuje się jak na uwięzi. Jakbym wyfrunął do innego miasta pod wynajem, napewno poprawiła by mi się kondycja psychofizyczna.

 

No i sam sobie odpowiedziałeś. Pora na kolejny krok. Brawo za posta i działaj.

 

Obadaj sytuację na rynku pracy w okolicy, bliższej i dalszej. Nie wahaj się z dalszymi wyjazdami, nawet zagranicznymi. Zwłaszcza zagranicznymi bo to super mega doświadczenie, szczególnie w takim wieku. No i świetna szkoła językowa.

 

Mieszkając z rodzicami właśnie na wyjazd bym się zdecydował. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cortazar co do tego, że wyjazdy w mlodym wieku sa na plus, nie mam nawet najmniejszych watpliwości. 

Jednak chce zasięgnąć opinii, jak pracuje się w wyzej wymienionych jednostkach pracy :D 

                                                                                                                                                                                         

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.