Jump to content

gnukij1

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  505
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

344 Świetna

About gnukij1

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  samorozwój, sport, filozofia, kobiety

Recent Profile Visitors

2,091 profile views
 1. A nie lepiej w bitomacie wypłacić? Tam mają mniejsze fee, niż w naszym kochanym kraju 😜
 2. Zobaczymy czy faktycznie tak będzie. Mnie zastanawia jedna rzecz. Czy Cardano dużo może jeszcze urosnąć. W poprzedniej hossie, aktualny pułap był szczytem, nie tak dawno 1 token był w granicach 0.05$ więc... Ciągle w głowie mam lęk, aby spieprzać z zarobionymi pieniędzmi, a nie liczyć na więcej.
 3. @smerf ja akurat wczoraj kupiłem na górce 10000 VET za 0.05, mogłem poczekać 😆
 4. @UncleSam nie w jakim kontekście?
 5. Czy posiadając kartę Binance mogę uciec od podatku od krypto? W sensie wydać je na zakupy dowolne, a nikt potem nie posądzi mnie o podatki?
 6. A może po prostu ożywić kontakty z koleżanką przyjaciółka? 😏
 7. Ja wyprzedalem 25% ADA przy 1.23$ a kupiłem za 0.9$. Idzie pięknie w górę, gdy reszta spada. Zastanawiam się czy się przyda jeszcze ten coin, swoją drogą też jest mocno hypowany i był ostatnio dobry wrzut, o czym mówił @smerf. Zaraz może się okazać że ostry spadek zaliczy.
 8. Dziś premiera RTX 3060, od godziny 18 była dostępna na x-kom przez jakieś 3 minuty? Gdy otwierałem karty, serwer się wieszał, były problemy z otwarciem strony. Udało mi się kupić jedną kartę za 3100 zł.😆😆😆
 9. Komisja weryfikacyjna na Binance, lata 90.
 10. Moim zdaniem BTC i ETH jest dobrym środkiem do inwestycji, a długoterminowo same w sobie są obarczone ryzykiem. @Samiec:) osobiście obejrzalbym się za innym projektem.
 11. XRP osobiście sprzedałem. Mają jakąś sprawę sądową, nie pamietam w jakiej sprawie. Jakieś ryzyko jest. Jak robiłem sprzedaż XRP na revolut, takie info mi wyskoczyło, ze związanym ryzykiem. Wymieniłem na XLM.
 12. @eknm2005 można pyknac. Właśnie wczoraj zainstalowałem po przerwie.
 13. Co do ADA, jestem bardzo zaskoczony, że tak nagle stał się popularny i "pewny". Ostatnie lata brylował w śmiesznych kwotach a teraz nagle Alt z tak wielkim potencjałem hehe
 14. @bassfreak To, że ty masz taki fetysz, nie oznacza, że jest on smaczny dla innych 😄
 15. @Massamba_ widzisz. Za ten deal może nie pobawisz się z panienkami na Bahamach, ale na jedną noc w Ciechocinku starczy 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.