Skocz do zawartości

Sprawa jest


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jako że jestem już singlem i chciałem lepiej poznać kobiety, a też nie chce z siebie robić przygłupa przy nich to chcę zasięgnąć waszej rady nawet jak moje pytanie będzie głupie. 

Jak to jest z tymi spojrzeniami kobiet. Zdarza mi się że kobieta potrafi się na mnie gapić, czasem się peszę z tego powodu, np znajoma z uczelni albo jakaś kobieta z baru(która rozmawia z koleżanką kilka metrów obok ale wzrok ma ciągle skupiony na mnie aż się robi trochę dziwnie). 

One chcą sprawdzić w ten sposób swoją atrakcyjność czy spodobałem się im z wyglądu ale mam wykonać pierwszy krok? 

Mam niewielkie doświadczenie z kobietami mimo wieku, toteż pytam. 

Nie chce też mieć jakiegoś wyimaginowanego założenia że sobie testują czy też rzeczywiście im się spodobałem. 

Jedyna kobieta którą miałem to sama przyjechala do mnie i z jaskini wyciągnęła, także No ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest z Tobą źle, skoro kobiety same do Ciebie przyjeżdżają na seks.

Patrzy się i się uśmiecha, czy patrzy się jakbyś miał gumowe dildo przyczepione do czoła?

Bo jeśli się uśmiecha (ma pozytywny wyraz twarzy), to po prostu jej się podobasz. Teraz tylko podejść i zacząć rozmowę.

 

 

Jest fajna książka w temacie USS (ukrytych sygnałów seksualnych):

Leil Lowndes, Undercover Sex Signals.

Po angielsku, ale znajdziesz w sieci w PDF, z obrazkami, napisana prostym językiem.

Fajnie wytłumaczone co i jak jeśli chodzi o spojrzenia kobiet i sygnały ich zainteresowania.

Pani Lowndes napisała też inną, interesującą książkę: Pożegnanie z nieśmiałością. 85 skutecznych metod, aby zdobyć pewność siebie.

 

Pytanie nie jest głupie. Od tego właśnie jest forum.

Edytowane przez Janek Horsie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W google takie coś wpisać - 

Kobiece znaki ciała- rozwinięcie IOI,

Zapoznanie się na szybko IOI da Ci pewien pogląd. Jeśli laska się do nas uśmiecha znaczy jest zainteresowana. Przeciwieństwem tego iż przysłowiowo laska na nas nie leci, kiedy po prostu ucieka od nas i ma minę jakby chciała nas zgnieść :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.