Skocz do zawartości

Zapomniany schemat przy dziewicy


selfmademan

Rekomendowane odpowiedzi

Po moim rozstaniu z dziewczyną, z którą miałem 4-letni ltr, zauważyłem, że wypadłem z formy jeśli chodzi o 'rozdziewiczanie kobiet'.

 

i teraz ktoś może sie zaśmiać albo pomyśleć "XD" czy "o co mu kurwa chodzi?"

 

Już tłumacze... Pierwsza moja dziewczyna była dziewicą i to po niej w sumie miałem doświadczenie, gdzie wiedziałem jak podchodzić do dziewic. Nie żebym był świrem, że tylko takie dziewczyny nadają się dla mnie do ltr, po prostu ze względu na mój wiek takie mi pasują (model wiek/2x7). Po pierwszej dziewczynie miałem dość dużo seksów z Paniami, które miały już jakieś tam doświadczenie. Później znowu wkopałem sie w ltr, gdzie Panna też była dziewicą... Zajęło mi to 3 tygodnie, aby doszło do seksów od tzw "chodzenia". Po rozstaniu znowu miałem pół roku przerwy w związkach i w tym czasie wpadały też jakieś seksy.

 

No i teraz do sedna...

 

Z miasta obok podobała mi sie zawsze taka dziewczyna, która naprawde od zawsze była dla mnie 9.5/10. Dowiedziałem się od innych, że Panna chorobliwie na mnie leci już od 3 lat. Wtedy jeszcze była dla mnie za młoda więc nawet na nią poważnie nie patrzyłem. Od listopada spotykamy sie regularnie no i w styczniu usłyszałem "kocham cie". Od dwóch tygodniu jesteśmy w ltr. No i tu sie zaczyna komedia XD. Nie mam pojęcia jak pociągnąć za sznurki aby doszło do seksów. Oral sex jest, ale obawiam się, że pojade z tematem za szybko. Wyczuć moment i wtedy atakować? Czy nie pierdolić sie z niczym i po prostu wjeżdżać? XD

 

Normalnie przychodzi mi to z łatwością, ale przy dziewicy jest tak jakoś kurwa inaczej. Czuje sie jakbym zapomniał jak sie z nimi obchodzić.

Dodam, że Panna ma 18 lat, ja 23.

 

Czy, któryś z Braci ma doświadczenie jeśli chodzi o to 'rozdziewiczanie" Panien? Bo ja naprawdę zapomniałem i wypadłem z takowej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu miałem okazję, nawet nie byłem tego świadom, dopiero gdy zobaczyłem krew zapytałem "dlaczego nic nie mówiłaś, że masz ciote?", na co panna odpowiedziała, że to nie jest okres. Było jakoś ciasno i nie mogłem wejść, ale myślałem że to dlatego, bo ona taka spięta, a tu zonk 😀

 

Jak jest oral to już jest łatwizna, więc w czym problem? Bierz jak swoje i nie pytaj, chcesz ją pytać o pozwolenie i zgodę? Przecież to żenujące i spowoduje natychmiastową suszę w jej cipie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.