Skocz do zawartości

Międzynarodowe strony randkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem - randkowanie przez neta jest passe, ale może ktoś kojarzy jakieś dobre strony do randkowania międzynarodowego? Wiele z nich jest niestety bardzo droga. Przykładowo zalogowałem się na catholicmatch.com i nie jest tam aż tak różowo. Można poznać jakieś dziewczyny, ale często niespecjalnie ładne. Any ideas?

 

Osobiście zastanawiałem się nad laskami z Irlandii. Może ktoś miał doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. To są maszynki do robienia kasy. Myślisz, że ktoś Ci da coś za darmo? Poleciłbym Ci aplikację randkową na FB (to chyba jedyna za darmo, bo jest po prostu dodatkiem do konta na FB), ale ona ma najlepsze wyniki przy szukaniu kogoś ze swojego miasta czy regionu. Wprawdzie zasięg można rozszerzyć chyba do 400+ kilometrów, ale wtedy to już totalnie dziwne laski się pojawiają. Ewentualnie możesz się brać wtedy na sposób i kierować poszukiwania poprzez wpisywanie preferowanych języków, którymi mówią poszukiwane kobiety. Tyle tylko, że nie wiem czy jest tam Gaelic jako osobny język, bo inaczej Irlandki nie wyhaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kleofas napisał:

Daj sobie spokój. To są maszynki do robienia kasy. Myślisz, że ktoś Ci da coś za darmo? Poleciłbym Ci aplikację randkową na FB (to chyba jedyna za darmo, bo jest po prostu dodatkiem do konta na FB), ale ona ma najlepsze wyniki przy szukaniu kogoś ze swojego miasta czy regionu. Wprawdzie zasięg można rozszerzyć chyba do 400+ kilometrów, ale wtedy to już totalnie dziwne laski się pojawiają. Ewentualnie możesz się brać wtedy na sposób i kierować poszukiwania poprzez wpisywanie preferowanych języków, którymi mówią poszukiwane kobiety. Tyle tylko, że nie wiem czy jest tam Gaelic jako osobny język, bo inaczej Irlandki nie wyhaczysz.

Jak się nazywa ta apka na Fejsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.