Jump to content

I1ariusz

Użytkownik
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

884 Świetna

3 Followers

About I1ariusz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,515 profile views
 1. @nowy00 możesz napisać jakie masz parametry - wzrost, waga, budowa ciała, wiek itd.? Zdaje się, że masz trochę sporo tych randek. Pytam, bo moje ostatnio randkowanie online to już kompletnie pozbawione szansy na poznanie kogoś - raz na miesiąc może uda się z kimś pogadać. Pewnie po części wynika to z tego, że już sam mam wywalone i nawet niespecjalnie szukam, klimat, wysyłam. Ja generalnie nie mam jakiś bardzo tragicznych doświadczeń, gdy już uda się spotkać, ale jeszcze w zeszłym roku (czy dwa lata temu) poznałem atrakcyjną laskę, która mnie zflakowała i zghostowała w klasyczny sp
 2. Śmieje się. Za darmo można popisać z nim i odpowiada. W każdym razie chat jest nauczony by nie generalizować. Jak zapytałem go czy Polskie kobiety są najbardziej agresywne na świecie to pomachał mi paluszkiem i powiedział: nie wolno generalizować. Jak zapytałem czy można generalizować, że mężczyźni są: to odpowiedział to samo, więc jest spójność. Zapytałem go też: Czy kobiety powinny zajmować się zmywaniem naczyń? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ to zależy od indywidualnych wartości i preferencji każdej osoby i pary.
 3. Zapytałem o to ChatGPT i wypaliło: network error.
 4. @meghan kobieta rzadko jest tak brzydka fizycznie, żeby nie mogła znaleźć mężczyzny, który chciałby z nią być. Większość jest brzydka też raczej przez swoją wagę, zaniedbanie, sposób ubierania niż faktycznie genetykę. Czym mogą się wykazywać? Mogą być nadal miłe, kobiece, kompromisowe, pokojowo nastawione itd. I to pytanie o rozwój społeczeństwa. Meg, kobiety mają niezbywalną ważność dla społeczeństwa (o czym wiedzą), ale prócz rozrodczości, opiekowania się potomstwem, domem, mogą przecież robić masę innych rzeczy. Nie da się już cofnąć do etapu, gdy kobiety nie musiały pracować.
 5. O ludzie... teraz dopiero zobaczyłem. Koleś spodziewał się zdrady ale chyba licznik mu przegrzało. Nie wiedział (bo kto wie) jak się wtedy zachować. Ta jej tania histeria i płacz. Jeszcze z pretensjami do niego, że pyta.
 6. Ja mam tylko, póki co, trzy przykłady: 1) Dziewczyna z pizzerii obok (Ukrainka) - zawsze uśmiechnięta, bardzo uprzejma, patrzy w oczy, sama zagaduje, pyta się o to i owo, zapamiętuje; gdy porównać do Polek, które obok niej pracują od razu widzisz różnicę. Przy tym sporo makijażu (ale z gustem) i trochę więcej ciałka. 2) Drugi przykład to doświadczenie kolegi, który się przejechał. Laska niby z Ukrainy ale (ponoć) z Polskiej rodziny. Ładna dziewczyna, ruda, ale marudna i wymagająca. Gdy pokazał jej swoje mieszkanie narzekała, że jest za małe. Bardzo wprost w kwestiach material
 7. Zgadzam się z tym, generalnie jeśli twoje pasje/hobby nie przekładają się na pieniądze i status, to mogą być uznawane przez kobiety za marnowanie czasu. Do listy wyjątków można też dodać taniec i sport w ogóle.
 8. To można wywnioskować pośrednio czytając pierwszy akapit i zaczynając drugi.
 9. Zawsze się to zaczyna od wymiaru indywidualnego. Dzięki. Zobaczę sobie.
 10. Do pewnego stopnia prawda, bo konserwatyści i katolicy raz, że często przesypiają zmiany galopujące w świecie, a dwa szantażem moralnym są przez lewactwo zmuszani do przyjęcia ich poglądów na rzeczywistość. Ale jednak widać w Konfederacji ludzi, którzy idą w zaparte z feminizmem. Bosak choćby dawał przykład znajomości Red Pill. Poza tym ja jestem w określonej wspólnocie i tam tradycyjny model nadal jest propagowany, chociaż - wg mnie - za rzadko to akcentują.
 11. @Anna Niezły opis z książki psychologicznej. Pewnie tak właśnie jest, jak mówisz, ale może i moja nadmierna wrażliwość i przeintelektualizowanie do czegoś się przyda. Bądź co bądź nie tylko bazuję na własnych doświadczeniach - czytam tutejsze posty, oglądam bardzo dużo materiału i patrzę na doświadczenia innych. I wreszcie powiedz mi - czy to, co piszę ma sens czy nie? Bo mogę sobie być WW, ale to nie znaczy, że nie mam racji. Piszę nie tylko dla siebie, ale także dla innych. A więc? Pytasz mnie czy ja dałem komuś kompromis czy ktoś mi dał? Były przypadki, gdy ja decydowałem s
 12. Powyżej bardzo ciekawy komentarz do filmu małżeństwa, które wróciło do tradycyjnych ról. Kobieta mówi: musiałam oddać chęć kontrolowania wszystkiego, facet mówi: musiałem przejąć ster i zacząć prowadzić. Jako, że są w relacji tradycyjnego chrześcijańskiego małżeństwa, to ciekawie też nawiązują do Księgi Rodzaju i tego, że Ewa przejmując inicjatywę i sprawiając, żeby mąż poszedł za nią, doprowadza ich oboje do upadku. Dla tych, którzy uważają że Biblia to tylko stek bzdur i bajek polecam zapoznać się z tekstami Księgi Rodzaju głębiej i zobaczyć, jak genialne obserwacje są tam wyłożone, np. to j
 13. Przecież ona kocha wszystkie zwierzątka. Ciekawy czy jak zrobiliby taką kawę z klockiem w bitej śmietanie, to też by ludzie się oblizywali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.