Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,751
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1,574 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj jest też Dzień Obrony Cywilnej. I mam taką gorzką myśl przy tej okazji, że Polska dba bardziej o zmarłych nich o żywych.
 2. Reklama jest okropna, a ta dziewczyna strasznie antypatyczna. Zresztą reklama z Kondratem też jest okropna. A co do otyłości to w czasach mojej młodości dziewczyn otyłych praktycznie nie było. Jeśli w klasie była jedna to już było wydarzenie i zazwyczaj wiązało się to z jakąś chorobą a nie wpieprzaniem batonów bo ich w sklepach nie było. A teraz co druga nastolatka ma dupę wiekszą od mojej.
 3. Korzystałem od grudnia. Obsługa jest prosta. Konto jest powiązane z Twoim kontem na FB i możesz wybrać sobie zdjęcia, które tam będą wprost z profilu na FB. Twoi znajomi nie będą wiedzieć, że masz randkowe konto, ale już znajomi znajomych tak. Oprócz tego możesz wpisać wzrost, informację czy masz dzieci i kogo oraz do jakiej relacji szukasz (przyjaźń, rozmowa, poważniejsza relacja albo luźna znajomość). Poza tym możesz odpowiedzieć na kilkanaście pytań odnośnie zainteresowań itp. które później pojawiają się na profilu. Przydatna jest też opcja wpisania odległości w jakiej może być poszukiwana
 4. Chodzę sobie po mieście w niedzielne południe, akurat ciepło było więc ludzie wylegli. I idzie para: dumna Polka z karakanem z Ameryki Południowej (rysy nieco indiańskie). Karakan od Polki o pół głowy niższy. Jakoś nigdy nie widziałem pary polsko - polskiej gdzie facet byłby niższy od kobiety. Także ten tego u Polek jest jak w grze Cywilizacja: obywatelstwo - narodowość likwiduje negatywny efekt niskiego wzrostu.
 5. Znam takie. Wykształcenie na jakiejś uczelni rozdającej magistra za kasę, od dzieciństwa rozpieszczane przez tatusiów. Gównopraca w korporacji a w prezencie od tatusia samochód i mieszkanie. Nic dziwnego, że nie mogą znaleźć partnera bo szukają tak na prawdę gościa o cechach swojego tatusia, który będzie je rozpieszczał.
 6. Ostatnio jechałem dość zapchanym jak na obecne warunki tramwajem. Starszym osobom ustępowali miejsca tylko faceci. Laski siedziały z nosami w telefonach.
 7. Sianie paniki i wpływ na zachowanie ludzi to też pewien rodzaj wojny. Resztę sobie dopowiedz. Pytanie czy to cwaniak, który po prostu znalazł frajerów do golenia czy gostek zdalnie sterowany z Łubianki.
 8. Dzisiaj obchodzony jest Dzień Walki z Depresją. Niestety pomoc dla osób cierpiących na tą chorobę w Polsce jest niewystarczająca. Co więcej, wiele osób, w tym także polityków zwyczajnie ją bagatelizuje. Niestety coraz więcej osób przegrywa walkę i odbiera sobie życie. Rocznie w Polsce umiera w ten sposób około 4500 osób, z czego większość to mężczyźni. Gdyby ktoś potrzebował wsparcia to tutaj link do strony internetowej współfinansowanej przez nasze Ministerstwo Zdrowia: https://wyleczdepresje.pl
 9. Młynarską bym posunął, cała reszta unfuckable. A tam napitki Trzaskowski podaje?
 10. Znalazłem Ci idealną partnerkę. Ma puszyste i miękkie futerko. Nie wiem czy piersi nie za małe, ale owłosienie jest poważne i na pewno będziesz zadowolony😂
 11. Na randkach FB jest tak samo. Mamy z bąbelkami atakują, nawet nie wiedziałem, że aż tyle ich jest. Niektóre nawet atrakcyjne.
 12. Widać, że koledzy w akademiku nigdy nie mieszkali. Ale tak na poważnie, to raczej na krótkoterminowy wynajem. Poza tym ważna jest jeszcze lokalizacja. Jest Mokotów i jest Mokotów. Jeśli to gdzieś blisko tzw Mordoru to będą tacy co się skuszą.
 13. Każdy facet powinien oglądać ten filmik codziennie przed snem i zaraz po obudzeniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.