Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  620
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

533 Świetna

O Kleofas

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kleofas

  Dylemat z panną.

  Dałbym sobie spokój. Lepiej znaleźć sobie kobietę z którą nie łączą Cię relacje zawodowe czy biznesowe.
 2. I jeszcze w kwestii zagranicznych sieci handlowych. W Szwecji nie ma wogóle Tesco i innych tym podobnych. Mają swoje lokalne. Rynek jest bardzo zamknięty. Jedyna sieciówka zagraniczna to Lidl. W Norwegii chyba jest jeszcze bardziej regulowany rynek.
 3. Wyższy VAT wprowadził bym na słodzone napoje, syfne pseudosoki, chipsy, i inne produkty udające jedzenie. Obniżony VAT na orzechy, warzywa i owoce. Wystarczy mi, że przyjadę do Polski w odwiedziny i widzę tłumy grubasów w Lidlu czy w Biedronce. A będzie jeszcze gorzej.
 4. Kleofas

  Najmłodsza kobieta w waszych łóżkach.

  Ech, to moja najmłodsza miała 20 lat. Choć kiedyś pchała mi się do łóżka nastolatka. Nie skorzystałem. Przerażała mnie myśl, że coś może pójść nie tak, albo pęknięta guma, albo jakiś psychiczny odpał czy atak szału jak ją rozdziewiczę.
 5. Polecam Holandię, Szwajcarię, Austrię czy Wielką Brytanię albo Irlandię. Może koszty życia są wyższe niż w PL, ale wcale nie jest nudniej. Poza tym liczy się stabilność zatrudnienia, łatwość znalezienia innej pracy czy późniejsze możliwości emerytalne. Owszem, w Wielkiej Brytanii czy Irlandii lokalsi chleją i ćpają, ale nie trzeba mieszkać w takich dzielnicach razem z nimi. Poza tym w Holandii czy Wielkiej Brytanii łatwiej się zaadaptować, bo tam imigranci to chleb powszedni, gorzej w Austrii czy Szwajcarii, bo tam zawsze będziesz kimś obcym nawet ze znajomością języka.
 6. Szczerze mówiąc wolałbym, żeby zamiast dyskusji marki własne vs marki zagraniczne PiS zajął się normowaniem żywności, żeby była pewność, że nie jemy szkodliwego gówna. Mniejsze podatki powinny być za żywność ekologiczną z certyfikatami, to się zwróci, bo może ludzie będą mniej chorować.
 7. Głównie od kolegów. Internetu wtedy nie było. Wchodziły na rynek gazetki takie jak Brawo czy Brawo Girl i inne, których nazw nie pamiętam. Zaś pierwsze zetknięcie ze współżyciem było na ekranie telewizora. Kolega zaprosił nas na oglądanie porno. Jego ojciec pracował za granicą. Jedliśmy frytki i zaczęliśmy oglądać. Po kilku minutach występująca w filmie blondi zaczęła obciągać murzynowi. Zrobiło mi się niedobrze i prawie rzygnąłem.
 8. Kleofas

  Przedstawiam się :)

  Cześć.
 9. Jeśli Polacy są maminsynkami to nie wiem co sądzić o Włochach czy Hiszpanach pomieszkujących z rodzicami do 40 tki. Nie żebym to krytykował, bo każdy żyje jak chce, ale tutaj dorabianie ideologii do zwykłego pociągu do latino kochanka czy jego kasy jest żenujące. Zaś opowieści o Polkach słucham od momentu, kiedy zacząłem mieszkać za granicą. Takie brednie można wciskać tylko ludziom, którzy nigdy nie mieszkali za granicą i nie wiedzą co się wokół nich dzieje.
 10. Feministki i inne komusze pomioty są niestety w Hiszpanii niezwykle aktywne. Oni się tam wybitnie nudzą żyjąc na garnuszku Niemiec.
 11. Ale jak ona sprawdzi, że kandydat mówi prawdę?
 12. Kleofas

  5 G

  A odpowiedzi będzie miał w stylu: jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Siedzę sobie w domu i w moim zasięgu jest jakieś 20 sieci WiFi. Teoretycznie powinienem wyprowadzić się gdzieś do jakiegoś domu na odludziu, żeby nie być wystawionym na działanie różnych promieniowań. A czy one są szkodliwe, to zdania uczonych są podzielone...
 13. Już dawno zauważyłem, że jak jestem w knajpie z kobietą, to inne kobiety zwracają na mnie uwagę o wiele częściej niż kiedy jestem tylko z facetami lub sam.
 14. Nie dziwią mnie te zabawy. Nigdzie nie widziałem takiej patologii jak w Wielkiej Brytanii.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.