Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1014
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

870 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też nie wiem. Z jednej strony jak się nie wali to rosną szybciej włosy i można skończyć jak małpa, a z drugiej jak się wali to później jakieś drgawki itp...Koszmar. Jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie.
 2. Ciekawe, wygląda więc na to, że zbyt częste marszczenie freda może przyczyniać się na przykład powstania depresji...
 3. A możesz powiedzieć po co Ty w tym gównie wogóle siedzisz? Już widać po tym poście, że dopada Cię frustracja bo żadnej laski nie wyrwałeś i zastanawiasz się co robisz źle. Skasuj swoje konto i wyjdź do realnych ludzi.
 4. Tak jak koledzy radzą, poprosiłbym ją o ponowny test ciążowy przede wszystkim argumentując, że może jeden nie daje stuprocentowej pewności. Istnieje też możliwość, że zaszła z innym facetem, ale to już tylko testy DNA. Zaś zaplanowaną wyprowadzkę przeprowadziłbym do końca.
 5. Nie wiadomo kiedy się rozpadnie i czy się rozpadnie. Myślę, że raczej nieco się zmieni, ale będzie trwać. To w sumie jest dobry projekt więc warto go zmienić i zdecydowanie ulepszyć. Co do wychodzenia z UE, to Wielka Brytanie jeszcze z niej nie wyszła i raczej nie wyjdzie. Problem z Brexitem jest taki, że zaczął się przypadkowo. Cameron przeliczył się myśląc, że w referendum, które Konserwatyści obiecali przeprowadzić większość opowie się za pozostaniem w UE. I teraz wszystko trzeba jakoś odkręcić. Co do Włoch to marzenia o wyjściu są raczej straszakiem skrajnie prawicowych ugrupowań.
 6. Tak wiem, jedynym uczuciem jest strach i pustka. Niestety to normalne jak masz depresję.
 7. Wizyta u psychiatry. To nie boli. Sama terapia nie pomoże, może potrzebne są też tabletki. Poza tym wysiłek fizyczny, życie towarzyskie. Związek z kobietą nie da Ci szczęścia, musisz nauczyć się żyć z samym sobą, każdy tak musi.
 8. Mieszkasz za granicą i szukasz Polki? W UK masz ogromny wybór. No chyba że lubisz mentalne sadomaso, to rozumiem.
 9. A może jest na odwrót. Im lepiej im się żyje tym bardziej jęczą. Poza tym jeśli to Polacy z pochodzenia to jęczenie mają we krwi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.