Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1697
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1480 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie przesadzajmy. Niedługo już żadnego znaku nie będzie można używać, bo ktoś kiedyś go użył w niecnych celach. Np. nasza przedwojenna Brygada Strzelców Podhalańskich jako jedno z oznaczeń miała swastykę, co przecież nie oznacza, że to byli naziści.
 2. Przekombinowana. Może fajna na cygańskie albo latynoskie wesele, ale mnie się nie podoba.
 3. Będzie Cię tak ruchała dopóki nie strzelisz jej bąbelka. Znajdź sobie gracza rezerwowego i ładujcie każdy naprzemiennie. W ten sposób Twój fred będzie miał jeden dzień na regenerację. Oczywiście możesz także z nią pogadać, że nie wyrabiasz, bo to chyba najprostsze rozwiązanie.
 4. Ja lubię małe cycki. Fajne są. A co do operacji to jak ktoś nie ma co zrobić z kasą to wolna droga. Ciekawe co będzie następne...może usta w stylu glonojada. I należy też pamiętać, że każda ingerencja chirurgiczna w ciało może mieć swoje negatywne konsekwencje.
 5. Wchodzisz na wyższy poziom, to dobrze. Każdy marzy o normalnym związku, tylko weź pod uwagę, że taki może być w dzisiejszych czasach bardzo trudny do zrealizowania. Czyli podsumowując nic z Tobą nie jest nie tak. Rozwijaj się, pracuj, miej oczy szeroko otwarte i może perełka Ci się trafi.
 6. Podoba mi się. Dziewczyna ma talent, założyła własną firmę więc tylko pogratulować. Wprawdzie w 10 minucie bałem się, że jebnie sobie w palec tym młotkiem...ale zakładam, że ma duże doświadczenie i sprawne ręce.
 7. @Ancalagon A najśmieszniejsze jest to, że najbardziej wszelkie choróbska roznoszą dzieci chodzące do podstawówek. Ale ich nie zamkną z przyczyn polityczno ekonomicznych.
 8. Nie trzeba przeprowadzać skomplikowanej analizy polskiego życia polityczno-społeczno-gospodarczego, bo wystarczy obejrzeć film „Układ zamknięty”. Zmieniają się tylko aktorzy, a skurwysyństwo pozostaje. Nie żal mi Giertycha. Mogę sobie i Polsce życzyć, żeby te mendy się nawzajem powybijały, bo na Eliota Nessa liczyć w naszym kraju nie można.
 9. Ulica ma taką nazwę zapewne. Chociaż śmiesznie to brzmi trzeba przyznać. Dziwię się tylko, że nie mają tam żadnych zmarłych lokalsów, których można by uhonorować nazwą ulicy.
 10. Tylko oprócz policji są jeszcze ludzie, którzy gotowi Cię pobić za brak maseczki. Nie wiem czy u Was też, ale u mnie na FB gotuje się od temperatury sporu pomiędzy maseczkowiczami a tymi, którzy nie chcą jej nosić.
 11. To po ..uj zakładasz wątek i się pytasz.
 12. W Szwajcarii jest sporo fajnych kobiet, tylko, że z uwagi na wrodzone bogactwo na Polaka mogą patrzeć krzywo. Są jeszcze Szwajcarki z drugiego pokolenia i pewnie takie łatwiej podrywać. No i oczywiście sporo jest tam przedstawicielek innych narodów, szczególnie w Zurychu i Genewie.
 13. Tak, po kilku wizytach u psychiatry i zapisanych tabletkach.
 14. No ja wiem, że Skoda nie jest może sexi, ale mimo wszystko jest tańsza w utrzymaniu i już dawno przestała być obciachowa. W Skandynawii zarówno Dacia jak i Skoda to bardzo popularne samochody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.