Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1222
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1070 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę się spóźniła....Akcja „me too” już chyba dogorywa, a ludzie mają tego coraz bardziej dość. Sądzę, że się raczej chce wkupić w łaski środowiska, a wtedy wiadomo, granty, granciki itp itd. i na poważnie pracować nie trzeba a kasa leci.
 2. Można też bezpośrednio na stronie tanich linii. Zależy co od Ciebie lata (możesz zobaczyć na stronie internetowej najbliższego lotniska). One tam mają w konkretne dni promocje, szczególnie jak jest poza sezonem.
 3. No ale w przypadku zwykłej grypy nie zamyka się jednego wielkiego miasta, co akurat jest niezaprzeczalnym faktem. Co do reszty obrazków z różnych filmów to może być manipulacja, bo akurat przy tej okazji można wywołać chaos w Chinach, co może być przydatne gdyby Chiny chciały się do czegoś mieszać w polityce międzynarodowej.
 4. Na takie posty zarezerwowany mam ten obrazek. I dodam jeszcze, ja dałbym sobie spokój. Ale rób co chcesz.
 5. Smutne to wszystko, ale z drugiej strony tak się niszczy w Polsce ludzi. Nie pierwszy Stonoga i nie ostatni. Tylko nie rozumiem czemu faktycznie on nie może z Polski wyjechać, bo tego podczas wywiadu nie wyjaśniono.
 6. Byłem w relacji na odległość. To było jakieś 500 km. Niestety byłem wtedy biednym studentem i nic z tego nie wyszło, bo nie stać mnie było na regularne dojazdy. Według mnie jak to nie jest jakaś wielka miłość i jedno z Was nie zamierza się przeprowadzić do drugiego, albo mieszkać w innym wspólnym miejscu to nie ma co tego kontynuować.
 7. Kleofas

  Sen o zmarłym.

  Sytuacja z chorą babcią jest tak stresująca, że po prostu Ci się to też śni w ramach łatwiejszego przepracowania tego problemu przez mózg. Jak zdawałem na prawko to miałem sny, że nie panuję nad samochodem. Przy innych stresujących sytuacjach podobnie.
 8. Ale, że to rosół z nietoperza niby...? To chyba fotomontaż jest 😱🤣
 9. Skandynawowie mają dziwne podejście do historii, a poza tym są pierwsi jeśli chodzi o polityczną poprawność. W Szwecji na przykład historia jest nauczana w godzinowym minimum. Nic więc dziwnego, że młodzi ludzie nie mają o niej pojęcia i są podatni na przekaz w internecie.
 10. I słusznie. Jak zobaczy nieodebrane i nie oddzwoni to nie ma co się dalej tematem i nią zajmować. Może być też tak, że zostawi Cię sobie na później jak rezerwowego i odezwie się po kilku miesiącach, wtedy doradzałbym również ją olać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.