Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

2,267 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja coraz bardziej zaczynam wierzyć, że znaleźliśmy ten mityczny złoty pociąg ukryty w Sudetach. I dziwię się, że nikt z polityków opozycji nie zadaje pytania skąd my na to wszystko mamy kasę. Bo jeśli nie pociąg to co?
 2. Reset możesz zrobić sobie sam. Wystarczy odciąć się od mediów społecznościowych, telewizji itp. Dodatkowo może pomóc wyprowadzka z miasta na głęboką prowincję oraz znalezienie sobie czasochłonnego hobby i kilku znajomych o podobnym podejściu do życia. Resetu o jakim myślisz nie będzie, chyba, że na zasadzie światowego kataklizmu spowodowanego nieprzewidzianym zjawiskiem naturalnym w stylu wybuchu dużego wulkanu itp. Świat zamiast do resetu zmierza w kierunku Idiokracji.
 3. Żaden tam bordeline. Zwykle zachowanie polskiej księżniczki. Za to nie odpowiada genetyka tylko wychowanie przez rodziców (albo jego brak) i internet. A będzie jeszcze gorzej. Widzę to po zachowaniu dzieci znajomych. W aktualnej sytuacji najpewniejsza, najbezpieczniejsza i najlepsza partnerka dla faceta to Zofia Rączkowska.
 4. To teraz czas na podanie średniej wagi ciała w Polsce. Podobno w otyłości przebiliśmy już Hiszpanię i UK. Szczególnie widać to u kobiet. W Warszawie coraz częściej widać pary, gdzie facet jest szczupły a kobieta wygląda jak kaszalot.
 5. To wcale nie jest absurdalne. W tamtym rejonie świata większość małżeństw jest inicjowanych przez rodziny. To jest także układ finansowy oraz rodzinny sprawiający, że rodzina się powiększa a kolejni potomkowie będą zajmowali odpowiednie dla siebie funkcje w społeczeństwie opiekując się jednocześnie rodzicami.
 6. Cześć 🙂
 7. Ambasador zrobił co miał zrobić, czyli dał się oblać farbą. A nasze służby to dupy wołowe, że na to pozwoliły. Było wiadome od początku, że będzie prowokacja i w naszym interesie leżało, żeby złożył te kwiatki i nienaruszony wrócił do ambasady.
 8. Należy pamiętać także o julkiźmie kobiet w średnim wieku. One również ochoczo korzystają z mediów społecznościowych. Julkizm kobiet w średnim wieku objawia się zazwyczaj sprowadzeniem swojej kobiecości do filozoficzno-religijno-społecznej postawy, gdzie wszystkie kobiety są siostrami i przekazują sobie z pokolenia na pokolenie jakieś bliżej nieokreślone mądrości. Zazwyczaj taka postawa prezentowana jest przez bezdzietne singielki, dla których jedynym towarzyszem życia jest kot lub pies. Często są w dobrej sytuacji finansowej, która bynajmniej nie jest efektem ich pracy, ale raczej pracy byłych
 9. To rośnie nowe pokolenie. Dzieci mojego brata są podobnie antypatyczne. Obawiam się, że nic z tym nie zrobisz.
 10. Mój kumpel z Islandii bawi się w działalność polonijną. Nawet mu się dziwię, bo ja raczej trzymałbym się od tego z daleka. Ale kiedyś takiego kwiatka mi podesłał: https://www.gov.pl/web/islandia/personel Maria Krasnodębska, kierownik referatu ds. polityczno-ekonomicznych, I sekretarz Miałem o Krasnodębskim (aktualnie europoseł) na prawdę lepsze mniemanie, ale chyba każdy polityk jest taki sam. W każdym razie ojcem jest dobrym. O swoje dzieci dba.
 11. Noś jak chcesz. Masz się sobie podobać a nie jakimś śmiesznym julkom. Poza tym widziałem facetów noszących w spodniach, poza spodniami, albo częściowo w spodniach a częściowo na wierzchu.
 12. Niech się wkurzają. Byłbym jednak ostrożny w idealizowaniu Ukrainek. To też kobiety. Oprogramowanie takie same, a po aktualizacji w ramach życia w Polsce może im też odbić szajba.
 13. O upadku USA i zgniłego zachodu mówiło się już w ZSRR sto lat temu więc nie przesadzałbym...Rosjanie mają obsesję USA, nie mogą pojąć jak u nich może być taki syf a gdzie indziej nie. Stąd ta nienawiść. O upadku dolara też mówi się od dobrych kilkunastu lat. To coś jak sprawa z przeludnieniem Ziemi. Naukowcy obliczyli, że w bodajże w 2005 roku nie będzie już możliwe wyżywić więcej ludzi. Prędzej więc upadnie Rosja niż USA.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.