Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1381
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1177 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak lubisz ryzyko to dla Ciebie dobry czas na poczucie adrenaliny i przy okazji pomoc innym. Możesz zostać wolontariuszem i pomagać w szpitalu, dreszczyk emocji zapewniony😀
 2. Czy ewentualnie możliwe jest porównanie DNA osób zmarłych z kilkunastu krajów na okoliczność podobieństwa pewnych cech genetycznych?
 3. Podobnie jest w Indiach i było na Ukrainie. Niektórzy ludzie to jednak dzikusy.
 4. Kryzys z 2008 r., wprawdzie nie wiem o jaki chodzi, bo ja nie zauważyłem to pikuś przy tym co nas czeka jak ta zaraza potrwa do jesieni.
 5. Miejmy nadzieję, że się doczekamy, a nie zostaniemy z nadziejami jak Hitler na wunderwaffe.
 6. Akurat Hitler był sponsorowany. Chyba, że wierzysz w to, że jakiś kapral mógł tak po prostu porwać za sobą masy siłą swojego przekonywania. Każda partia poza tym potrzebuje pieniędzy na działalność. I tutaj akurat pokazałeś pewną metodę działania. Umieścić prawdę wśród teorii spiskowych tak, aby ludzie myśleli, że to bredzenie jakichś wariatów.
 7. Za komuny sporo fabryk musiało być przygotowanym, żeby w 48 godzin przestawić się na produkcję wojenną. Oznaczało to, że np. fabryka produkująca autobusy musiała zacząć robić części do czołgów, a fabryka ubrań mundury itp. Ktoś się tez dopytywał jeszcze o sytuację w Rosji, ten gość nieźle opisuje aktualne wydarzenia: https://www.salon24.pl/u/wiescizrosji/1031090,osamotniona-i-opuszczona-rosja
 8. Kryzys może potrwać dłużej. To nie jest dobry moment na szukanie pracy, chyba, że w firmie pogrzebowej. Ja bym wrócił i schował do kieszeni swoją dumę.
 9. No cóż wybór zależy od Ciebie, albo rozdęte ego i grzebanie w śmietniku albo powrót do pracy. Swoją drogą, skoro uważasz, że zasługujesz na więcej już dawno powinieneś sobie znaleźć nową pracę. Od grudnia minęły 4 miesiące.
 10. To już kolejne pokolenie, które wyrosło w pokoju i mimo wszystko w jako takim dostatku. Ja jeszcze pamiętam komunę i stanie w kolejkach, ale nie głodowałem. Nieco młodsi ode mnie już tego nie pamiętają. Jeszcze młodsi myślą o komunie i pustych pólkach jak o czasach w którym żyły dinozaury - coś tam słyszeli na lekcjach, może od rodziców, ale to nudy są...
 11. Rząd świrów i lewaków. Uznali, że to ich nie dotyczy. Na lewactwo głosują w Hiszpanii głównie młodzi. Do tego tam jeszcze sporo starszych ludzi uważanych jest za zwolenników frankistowskiej Hiszpanii więc niech zdychają. Jedyne osiągnięcie tego rządu to przeniesienie trumny Franco z mauzoleum na zwykły cmentarz.
 12. Nie będzie dłuższego czasu pracy bo i dlaczego miałby być. Niektórzy prognozują, że kryzys zacznie się jesienią i potrwa nawet kilka lat. Niektóre branże będą się musiały odbudować i raczej może być problem z brakiem pracy a nie z jej nadmiarem. Zresztą o tym będzie można gdybać jak się skończy wirus. Teraz i tak jedziemy na trybie awaryjnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.