Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,881
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1,956 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie które muszę zadać: czy miałeś jego kutanga w ustach? Bo jak nie, to trójkąt zmuszony będę uznać za niezaliczony 🤣
 2. A jakby Tobie ktoś pod nos podstawił pod nos czekoladę, chipsy, sałatkę z łososiem czy co tam lubisz a następnie to zabrał i sam zeżarł to nie wkurzyłbyś się?
 3. Czy ktoś może mi przystępnie wyjaśnić skąd nagle wzięło się w naszym budżecie tak dużo pieniędzy? 500 plus, kasa na szczepionki oddawane za darmo innym krajom, mur na wschodniej granicy, kolejne dodatkowe emerytury, polski samochód elektryczny, elektrownia atomowa, przekop mierzei, agencja kosmiczna i lotnisko CPK, nowe czołgi i system obrony przeciwlotniczej...Bo, że to kasa wzięta z z załatanej dziury vatowskiej to jakoś nie chce mi się wierzyć.
 4. Poszedłem na spacer pooglądać julki na mieście. Przeszedłem 12 km tylko po to, żeby stwierdzić, że nawet w niedzielę prawie wszystkie z wyrazem twarzy jakby miały okres. Jedna wyglądała tak paskudnie, że miałem ochotę zrobić fotę, ale to chyba jakiś efekt uboczny źle przeprowadzonej operacji powiększania warg sromowych mylnie wziętych za usta. Acha, kawę też wypiłem.
 5. Po tym jak ten koleś w pierwszej minucie zobaczył gwiazdę dawida za Rolą przestałem oglądać. To jakaś nawalanka niespełnionych gwiazd internetowych, którzy się przekrzykują kto jest większym patriotą.
 6. Ale faktycznie jest fajny czy to jakaś krwawa jatka bez ładu i składu dla nastolatków?
 7. Wczoraj w porannym programie jednej z telewizji rozwaliło mnie pytanie prowadzącego redaktora do ordynatora z jakiegoś szpitala: jak się umiera pod respiratorem?
 8. Ale jak nie wypychają kieszeni? To jest jakaś czarna dziura, że wrzucasz miliony rzeczy a objętość pozostaje niezmienna? Przecież do czegoś takiego to wejdzie może jedna karta, jeden klucz i nowa 500 złotówka od Glapińskiego. Chopie, w góry to się termos nosi, chyba, że idziesz na górkę szczęśliwicką. No ale plus za założenie tematu. Moją ulubioną rzeczą jest breloczek do kluczy, który z daleka przywiozła mi moja przyjaciółka. Jest zrobiony z dobrego metalu, mam go już 15 lat, służy za otwieracz do butelek a i można się nim w ostateczności obronić jak założysz o
 9. Żaden, mam inny styl. Poza tym te szmaty wyglądają w miarę dobrze na kimś bardzo wysokim. Ja jestem raczej niski. Bardzo dobre spostrzeżenie. Tam jest nawet jakiś taki wkurw na twarzy u jednego gostka. Zresztą zauważ modelki na wybiegach. One mają właśnie taki okropny wyraz twarzy który z powodzeniem nasze polskie dziewczęta kopiują już od kilkunastu lat.
 10. Z łóżka bym jej nie wyrzucił. Owszem, to już się dzieje. Takiej młodzieży pełno na mieście.
 11. Tak sobie myślę, a przede mną myśleli i inni, że Bóg stworzył wszechświat, różne żywe istoty a następnie dał im wolną wolę. Od tego czasu nie ingeruje w to co się w tym wszechświecie dzieje. Oddawanie więc Polski pod opiekę temu lub innemu świętemu czy bóstwu jest raczej bezskuteczne. W końcu chyba Polska miała być pod opieką przeróżnych świętych a i tak kilka milionów naszych rodaków zginęło podczas II wś. Każdy normalny człowiek zauważył by już, że to zwykła hucpa nakręcająca kabzę Kościołowi.
 12. Jesień w Polsce i tak jest całkiem fajna. Poza tym oczekuje się wtedy na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Chujoza zaczyna się się pod koniec stycznia, kiedy długo nie ma słońca, zima oznacza deszcz ze śniegiem, i okazuje się, że nowy rok nie będzie lepszy od poprzedniego. Według mnie najgorsza pora roku w Polsce to wiosna z syfem na ulicach i objawiającymi się ze stopniałego śniegu psimi gównami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.