Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,075
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

2,477 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś w reklamach ciuchów i innych wyświetlanych w PL murzyni występują. Poza tym reklamy są robione w większości nie w Polsce tylko za granicą ( jeśli chodzi o produkty korporacji), podkładany jest jedynie odpowiedni język.
 2. Wybrałbym język i prawo jazdy.
 3. Jakoś nie mam problemów ze starszymi ludźmi. Wystarczy mieć w sobie nieco empatii i zrozumienia. Owszem od czasu do czasu jakaś babcia się przepchnie czy coś tam pod nosem burknie, ale to taki margines, że praktycznie niezauważalny. Bardziej wkurwiający jest kompletny brak tzw. social skills wśród młodych ludzi, a szczególnie kobiet. Dzisiejsi 20 latkowie nie potrafią kompletnie rozmawiać nawet na poziomie rozmowy o pogodzie z kimś obcym.
 4. Ja już się przyzwyczaiłem. Zerknie na mnie może co dwudziesta. Jakoś mi to nie przeszkadza.
 5. Kleofas

  Sex lalki - opinie

  Ale bez nóg i rąk? Trochę creepy jak dla mnie. Ta już zdecydowanie lepsza.
 6. Przede wszystkim należy zacząć od uproszczenia wszelkich przepisów. Ma być tak, żeby nie było możliwe zinterpretowanie przepisu w dwojaki sposób. To jest pierwszy krok do naprawy, bo od razu zaczną usychać mafie urzędniczo- biznesowe. Jak ktoś zaproponuje napisanie polskiego prawa od nowa to będzie miał mój głos. A teraz to wszyscy mogą wypierdalać. Dla mnie bez różnicy czy u żłoba jest PiS czy PO.
 7. Mam 170 cm w kapeluszu. Nikt nie wyzywa mnie od kurdupla, ale oczywiście dla większości kobiet jestem niewidzialny. Co więcej, kiedy pojawia się opalony książę z Peru czy Indii to polskie laski zapominają nagle o różnicy wzrostu. Co do kobiet o rubensowskich kształtach to mogę powiedzieć tylko tyle, że jest ich więcej niż otyłych facetów, i co najlepsze, zazwyczaj mają całkiem dobrze wyglądających partnerów.
 8. Żadnych braków żywności nie będzie. Obecnie wypieprza się na śmietnik tysiące ton jedzenia, bo jest nadprodukcja. To kolejny temat, żeby straszyć ludzi. Coś jak dni ciemności zapowiadanie od kilku lat mające już za chwilę nastąpić i ciągle z niewiadomych przyczyn przekładane przez jasnowidzów i innych youtuberów żerujących na aktualnej sytuacji geopolitycznej.
 9. To nie gość ma problem tylko jego laska. On jak widać ma na nią wyjebane, ma swoje życie i dobrze mu z tym. Nie zdziwiłbym się jakby po cichu marzył o tym, żeby ją diabli wzięli.
 10. Jest chyba spiskowa teoria mówiąca o tym, że rodziny królewskie i inni bardzo bogaci oraz wpływowi porywają dzieci właśnie po to, aby zabrać ich krew. Może dzieje się tak od dawien dawna i stąd legendy o wampirach.
 11. Przecież baby się tego nie muszą uczyć. One to mają genetycznie zapisane w swoim systemie operacyjnym.
 12. To prosta droga do paranoi. Mogę powiedzieć, że podobne testy lojalności przeprowadzają różni dziwni ludzie poczynając od socjopatów i psychopatów.
 13. A ja przegapiłem swój 5 letni jubileusz. Początek przygody z Forum w marcu 2016.
 14. Jak była 10 lat młodsza miała wyjebane na facetów, bo żaden nie był jej godzien. W końcu zbiór czadów spełniających wygórowane wymagania wizualno-finansowe jest zbiorem małym i zamkniętym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.