Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  797
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

684 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wróć jak będziesz miał przynajmniej 100 000 obserwujących i przynajmniej kilka fotek z celebrytami, dobrymi samochodami i na wypasionych wakacjach.
 2. To może ja. Poznałem laskę. Po jakimś czasie wyjechaliśmy razem do Londynu. Po miesiącu miała już nowego faceta. Dodam, że razem byliśmy jakieś półtora roku i w tym czasie zero sexu, bo miała jakieś zdrowotne problemy. Czy mam się czuć wydymany? Tak, czułem się tak może przez tydzień. Później poczułem się zdecydowanie uwolniony i o wiele szczęśliwszy.
 3. A mnie zastanawia czy faktycznie na tych postach na Instagramie można zarobić. Powiedzmy, że mam 10 000 obserwujących. Przecież co druga laska wypinającą dupę tyle ma. Więc one się nawzajem obserwują chyba, ale to marny interes dla reklamodawców.
 4. Beta dostał to, co chcieli jego rodzice, żeby dostał. I niekoniecznie był to pasztet.
 5. Ale my już zrozumieliśmy i nauczyliśmy się kontrolować. Na tym właśnie polegał patriarchat od którego się odchodzi.
 6. Jakoś nie przemawia do mnie to porównanie. Problem z kobietami polega na tym, że one chcą najlepszego samca w stadzie, co oznacza, że celują może w 5% męskiej populacji, dla facetów podejrzewam jakieś 60% populacji kobiet w wieku 18 do 40 lat jest akceptowalne.
 7. Jeśli uważasz, że dożyjesz tego wieku to warto.
 8. Zazwyczaj kobiety, które dominujące są w stosunku do innych ludzi w pracy czy w życiu lubią mieć dominującego partnera i być ostro ruchane.
 9. Podobno wakacje w Egipcie w tym roku wyjątkowo tanie...
 10. Historię piszą zwycięzcy, czasami jest też tak, że historia pisana jest przez ludzi, którzy pewne fakty interpretują i zmieniają. Powiedzmy, że za 200 lat będzie się pisało, że Polacy byli współwinni holocaustu i de facto współpracowali z Niemcami. Kto będzie to kwestionował zostanie uznany za oszołoma. Tak więc tym bardziej ostrożny byłbym wierzeniu w historie, które wydarzyły się 2000 lat temu.
 11. No bez przesady. Miasta by były, dzięki mniejszej ilości ludzi można by skupić się na rozwiązywaniu realnych problemów i polepszeniu jakości życia. Do tego dzięki rozwojowi techniki ludzie pracowaliby mniej, a energię można by spożytkować na eksplorację kosmosu.
 12. Panowie, ustalcie wersję teorii spiskowej. Albo iluminaci chcą zmniejszyć liczbę ludności, albo wręcz przeciwnie bo potrzebują więcej niewolników i konsumentów. I jeśli miałbym coś do powiedzenia, to nasza planeta z powiedzmy 500 mln mieszkańców jawi się jako całkiem przyjemna perspektywa. Oczywiście mogłoby to nastąpić powoli i naturalnie a nie w ramach jakiegoś gwałtownego przesilenia. Ale wyobraźcie sobie tak po 100 mln mieszkańców na każdym kontynencie, poezja...
 13. Z Ukraińcami nie wypaliło, w końcu zostaną już tylko Koreańczycy z Północy. Jakoś nikt nie chce w Polsce pracować. Mam dziwne przeczucie, że jak tak dalej pójdzie to wprowadzą podatek dla bezdzietnych a w dodatku emerytur też nie będzie.
 14. Jak czytam powyższe to od razu staje mi przed oczami najprostszy z możliwych przykładów czyli usiłowanie włożenia polskiej wtyczki do brytyjskiego kontaktu. Po prostu obie do siebie nie pasują. Ty właśnie próbujesz to zrobić czyli na siłę tą wtyczkę wetknąć, czyli zaadaptować wzorzec kulturowy z jednego miejsca w zupełnie innym miejscu. W Hiszpanii regularnie bywam od 20 lat. To zupełnie inna kultura. Tam jak nie gadasz to jesteś freakiem i dziwnie się na Ciebie patrzą. Pasztetów z Ameryki Południowej jest tam multum, większa część szuka męża. Zagadywanie do obcego w barze itp nie jest dziwne, ale to też się zmienia, bo tak łatwo nie poszło by Ci w dobrym klubie w lepszych dzielnicach dużych miast. Ale co do kodu kulturowego to właśnie jest taki, że ludzie są wyluzowani. A teraz porównaj to do polskiego kodu, gdzie laski mają powykrzywiane paszcze tak, że nawet spojrzeć się na nie nie chce a wzrokiem zabijają jak bazyliszek. Trzeba być najebanym albo być wariatem, żeby na luzie do takich bab podchodzić.
 15. To akurat kwestia polityki bardziej niż nauki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.