Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1636
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kleofas last won the day on April 16

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1433 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak ja tutaj niektórych czytam to mi się od razu kojarzy z jednym: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pożyteczny_idiota Nic się nie da, nic nie warto, USA nas zeżre, CPK jest tylko po to, żeby super tajne transportowce amerykańskie tam stacjonowały a pod lotniskiem będzie super tajna masońska baza wojskowa, żydy amerykańskie nas przejmą, żydy amerykańskie przejmą nasz surowce mineralne, przekop mierzei jest niepotrzebny i jest tylko po to, żeby żydy amerykańskie nam bursztyn ukradli, Putin jest zajebisty, w Rosji żyje się długo i dostatnio, Rosja to kraj czysty i zadbany a żywność tam ekologiczna i jest jej pod dostatkiem. Ten Pan Wam wszystko lepiej objaśni, patrzcie długo w jego oczy. Dla młodszych wyjaśniam: to popularny swego czasu w Rosji i w Polsce hipnotyzer - Kaszpirowski.
 2. Przyłóż język do górnych zębów i zamknij delikatnie paszczę tak, żeby język znalazł się pomiędzy dolnymi zębami i górnymi, wtedy wydaj z siebie ten dźwięk. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć. Poza tym z doświadczenia wiem, że tylko my mamy obsesję w pozbyciu się akcentu i perfekcyjnego posługiwania się angielskim. Posłuchaj jak mówią Francuzi i Hiszpanie. Oni mają daleko w d.. czy perfekcyjnie coś wymówią. Jak pogadasz i zrozumiesz co mówi do Ciebie Szkot, Nigeryjczyk i Australijczyk tzn. że znasz dobrze język.
 3. Dekiel pozdrawia 🤣 Niewyedukowana masa także pozdrawia. Pochwal się co tam kończyłeś. MIT czy Harvard? Od biedy może być nawet AGH.
 4. Boże, ile można to samo tarmosić...Przecież wiadomo jaki będzie efekt.
 5. Oj znam takich. W wieku 40 lat dzięki rodzicom i ich pomocy nie muszą pracować. I teraz produkują się na instagramach promując tzw. slow life przedstawiając się jako wypaleni zawodowo i powracający do korzeni. A frajerzy tą narrację łykają.
 6. To przedstaw swoją definicję patriotyzmu. Bo jak narazie to siejesz tutaj defetyzm: nic się nie da, nic nie ma sensu, połóżmy się i umrzyjmy.
 7. Z Historii pała. Nawet jak umiesz gniazdko naprawić to nie wchodź w tematy o których nie masz zielonego pojęcia.
 8. To znaczy co konkretnie? A Hiszpanię czy Francję to chyba znasz z opowiadań.
 9. Nie myślałem, że takie czasy nadejdą tak szybko. Nawet szczerze mówiąc nie myślałem, że w ogóle nadejdą. Orwell i ini podobni pisarze to byli wizjonerzy...Firma kosmetyczna L’Oreal przestaje używać słowa „biały”. https://fakty.interia.pl/swiat/news-francja-w-ramach-walki-z-rasizmem-loreal-usuwa-z-opakowan-sl,nId,4578857
 10. Pozytywem za granicą jest to, że w zasadzie możesz pogadać sobie z kimkolwiek jak siedzisz w pubie, w kawiarni na stacji benzynowej czy na dworcu. Miałem wiele takich sytuacji. Chyba tylko w Polsce każdy rozkminia, czy rozmówca to pedał albo wampir energetyczny. Kurwa ludzie wyluzujcie.
 11. No dobra, może inaczej. Jak będzie konflikt jądrowy NATO vs Rosja to atomówki na pewno spadną na Polskę niezależnie od tego czy będziemy mieli broń jądrową czy nie.
 12. Tylko, że to nie sprint ale maraton. Za tą odmowę będziesz miał u niej kręcenie wora.
 13. Jeśli za molestowanie seksualne uznać komplementy wobec kobiety to pewnie jest to prawda. Natomiast te 20% zgwałconych to już konkretna bzdura, chyba że mówimy o jakiejś strefie działań wojennych w Afryce.
 14. Broń jądrowa jest już od kilku dobrych lat w Obwodzie Kaliningradzkim. Co do Białorusi to Łukaszenka nie zgodzi się na to w aktualnej sytuacji. Polska jest potencjalnym celem ataku nuklearnego bez względu czy jest u nas broń jądrowa czy jej nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.