Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1662
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kleofas last won the day on April 16

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1457 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prosimy najpierw o przywitanie się i wstawienie jakiegoś awatara do sygnaturki.
 2. A co może być złego w prostytucji? Jeśli kobieta zajmuje się tym dobrowolnie to jej wybór. Praca jak każda inna. Poza tym prostytutki są uczciwe, facet idzie do kobiety, płaci za sex i to dostaje. To dyskusja w stylu: ile diabłów zmieści się na czubku szpilki. Można ją było w prowadzić 500 lat temu.
 3. Kleofas

  Ludzie

  Dupoobrabialnia istnieje nawet w wielkich miastach. U mnie wygląda to tak, że przestałem generalnie lubić ludzi w wieku 35 lat plus. Wcześniej byłem naiwny i pozytywnie nastawiony do każdego. Od momentu kiedy zacząłem się stykać z bezinteresownym skurwysyństwem straciłem tą naiwność.
 4. Skup się na ukończeniu studiów i nauczeniu się dobrze przynajmniej jednego języka obcego. Później szukaj pracy, która przyniesie Ci satysfakcję i pieniądze. Pielęgnuj przyjaźń i dbaj o rodzinę. Tym co ktoś o Tobie myśli się nie przejmuj, a już na pewno przestań rozkminiać czy jesteś atrakcyjny czy nie.
 5. Do Inposta zgłoś. Także w ich interesie jest, żeby nikt się pod nich nie podszywał. Poza tym duży może więcej, więc jak wiele osób zgłosi takie oszustwo, to zmotywuje to firmę do działania. A firma ma większą możliwość działania niż pojedyncza osoba.
 6. Kleofas

  Ponurość

  Nie musi być od razu psychiatra i psychotropy. Wystarczy na początek wizyta u psychologa.
 7. Znam historię z pierwszej ręki i wiarygodną. W wielkim skrócie: Polka wyszła za Hiszpana, mają dziecko. Facet nie chciał zapieprzać na zachcianki żony, ona ciągle niezadowolona ze statusu finansowego. Mieszkanie kupili im jego rodzice w prezencie ślubnym. Stan aktualny: facet wypieprzony z mieszkania pod zarzutem znęcania się nad nią i dzieckiem. Ma zakaz zbliżania się do nich. Oczywiście z tą przemocą to bzdura i wymysł golddigerki z Polski, ale na tyle skuteczny, że dostała prawnika za darmo i jeszcze inne benefity.
 8. To nie jest kwestia wiary tylko uważnego obserwowania rzeczywistości wokół siebie. Wystarczy pójść do byle klubu, nie ważne czy do takiego gdzie drink kosztuje 200 złotych czy 20 złotych. Można sobie usiąść i obserwować jak to laski do jednych facetów się kleją a do innych nie.
 9. Zadziwiające, mam wrażenie, że większość młodych facetów marzy o takim układzie a kolega @Axel wybrzydza i rozkminia. Dziewczyna nie daje dupy to źle, dziewczyna daje dupy też jest źle, nie ma wogóle dziewczyny to jeszcze gorzej.
 10. Ekshibicjonizm internetowy zaczyna być modny i do tego się opłaca. Jak wszyscy zaczynają to robić to nie jest to obciachem.Dlatego lepiej się tego gówna nie dotykać.
 11. Miałem podobnie. Przyczyny były dwie. Brak codziennego ruchu (praca biurowa) i o wiele ważniejsza czyli depresja i nerwica. Objawy miałem takie jak Ty. Wizyta u psychiatry i wreszcie dobrze dobrany lek pomogły. Dzięki temu też więcej się ruszam. Poprawa komfortu życia to jakieś 80%.
 12. Mieszkam za granicą. Ze wszystkimi moimi znajomymi mam kontakt tylko przez neta. Jeszcze przed wirusem bywałem przynajmniej raz w miesiącu w Polsce. Teraz kiszę się tutaj już od 9 miesięcy. I zauważyłem coś dziwnego. Kontakt przez internet jakoś przestał być z ich strony tak intensywny jako było to przed wirusem. Wydawałoby się, że powinno być odwrotnie. Dziwne. Nie rozumiem tego. Niby dzięki technologii nawet mimo przeciwności losu można być blisko z każdym a tak na prawdę to trochę g... prawda. Tak przynajmniej mi się wydaje.
 13. Znajomość mógłbym kontynuować. Gdyby chciała tylko seksu to czemu nie.
 14. No przecież nie uciekałbym przed nią. Wyruchałbym i porzucił 🤣
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.