Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1,752 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli Jarek jest faktycznie gejem to mi go żal. Gdyby urodził się kilkadziesiąt lat później mógłby żyć normalnie. Zresztą żal mi wszystkich osób o odmiennej orientacji seksualnej żyjących za komuny, bo musieli się ukrywać, albo byli szantażowani. Pewnie u niego funkcjonuje jakiś syndrom wyparcia i nienawiści do gejów, z powodu tłumionej seksualności. I faktycznie powinien powiedzieć, że jest homo i odejść z polityki. A tak ogóle to temu Pińskiemu za dobrze z oczu nie patrzy. Mam wrażenie jakby z drugiej strony kamery stał gość z kałachem i kazał mu to powiedzieć. Po prostu dzień jak codzień w
 2. Polska to wrzód na dupie kilku światowych potęg. Po prostu w naszej części Europy nie ma miejsca na tyle dużych krajów. Próbowano nas załatwić rozbiorami, ludobójstwem, ale się nie udało. Teraz czas na bardziej cywilizowana metodę czyli rozpłynięcie się w UE. Możemy to zaakceptować, albo się rzucać. Według mnie trzeba po prostu jak najwięcej skorzystać z członkostwa w UE i w ramach jego kultywować język, kulturę i historię. Żadnego międzymorza, trójmorza, pięciomorza nie będzie. Za tak głupimi politykami jesteśmy za słabi. Paradoksalnie teraz trzeba modlić się o jak najszybsze odejście PiSu od
 3. Pracuj nad swoim wyglądem, a będziesz jak ten koleś z teledysku Katy Perry. Zdobędziesz księżniczkę, pokonasz smoka, wybudujesz zamek i będziecie żyli długo i szczęśliwie, gdyż jak mówimy tutaj na forum tylko kobieta może zapewnić Ci szczęście w życiu. To oczywiście ironia, gdybyś przypadkiem nie załapał.
 4. Tak się jeszcze zastanawiam, czy może taka Korea to nie jest miejsce, gdzie korporacje testują różne dziwne rzeczy na ludziach. W Chinach mają swoje labolatoria wszystkie firmy farmaceutyczne, a już tam życie ludzkie jest mało warte.
 5. Uchodźcy mieszkają głównie w dużych miastach. Tam, gdzie były największe zniszczenia ich zwyczajnie nie ma, bo to małe wioski albo miasteczka.
 6. Ja wciąż nie mogę zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Bo mam wrażenie, że pandemia, inflacja, walka ze zmianami klimatu itp jest jakoś powiązane.
 7. To dziwne, ale jak byłem młodszy to wszystkie kilka dziewczyn, które na mnie leciało było, albo mojego wzrostu(170 cm w kapeluszu), albo wyższe. Pamiętam też, że dziewczyny bardzo niskie, czyli 150 cm zawsze szukały facetów dużo wyższych. Jedna znajoma o wzroście około 155 cm chodziła z gościem, który miał 180 cm. I taka rada dla niskich młodych facetów. Nie szukajcie dziewczyn na randkach w necie. My się sprawdzamy o wiele lepiej w kontaktach na żywo 🙂
 8. Nie chce mi się pisać za dużo więc powiem tylko tyle: chodzi o to, żeby mieć wystarczająco dużo kasy na spokojne i ciekawe życie oraz realizowanie własnych marzeń. Kariera dla kariery jest bez sensu, a 50 lat po Twojej śmierci nikt nie będzie o Tobie pamiętał.
 9. Jak kilka dni temu powiedział jakiś gensek z Komisji Europejskiej, Europa musi odejść od aut spalinowych na rzecz elektryków. A, że są drogie to nie ważne, bo nie każdy musi mieć samochód. Zresztą nie wiem czy zauważyliście, że wraz z pandemią zaczął się jakiś pęd reklamowy na auta elektryczne. Poza tym drożeją także bilety lotnicze itp. nie mówiąc już o całościowych kosztach wyjazdów urlopowych.
 10. Ja biznes wyznaczy nową modę to baby będą latać za metrowymi karłami ubierając się w worki na kartofle.
 11. Jak na razie jest chyba potrzebny Chinom i Rosji do szachowania aliantów USA w tamtym regionie. Gdyby nie to, już dawno by Kima wszyscy wspólnie załatwili. Ale tak czy inaczej USA płaci za błędy zaniechania z przeszłości. Jeśli ten szaleniec dorwie się do atomu to jedyne co może pomóc to jakaś super tajna broń która załatwi jego i kumpli zanim zdążą odpalić atomówki albo wywalić parę salw z dział na Seul.
 12. Laski jedynie odżywają jak przechodzą koło tafli szkła i mogą się wtedy w niej przejrzeć. Poza tym mam podobne odczucia jak i Ty @radeq
 13. Zrobi sobie jeszcze większe cyce i usta jak bułgarska primadonna.
 14. Prędzej czy później dostaną. W takiej formie, że nawet nikt przypadkowy nie zauważy. A jak ktoś nada temat to zrobi się z niego szura i nazistę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.