Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kleofas's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

3.1k

Reputation

 1. Plusem jest to, że są bardziej wesołe i się uśmiechają. I na tym właściwie plusy się kończą. Tak jak kolega @la tormentazauważył, sporo z nich to lewaczki, które ubzdurały sobie, że faceci je gnębią. Do tego słabo wykształcone, ogłupione instagramem. Z minusów dodałbym jeszcze, że sporo palą papierosów i trawy. Dużo też jest otyłych, bo żrą i piją na potęgę. Schemat życiowy: gównopraca w korpo, a piątek i weekend chlanie. Wakacje czy urlop na ciepłym wybrzeżu. I na tym to wszystko się kończy.
 2. Tak jak kolega @Albert Neri pisze. Trzeba po prostu wykorzystywać dobre strony smartfonów. Poza tym w niektórych można wykasowywać aplikacje i zostawiać tylko te najbardziej potrzebne oraz użyteczne.
 3. Sąd uznaje wtedy, że zdradzany współmałżonek lubi klimaty „cuckold” i umarza sprawę o rozwód.
 4. A tam, podobno się okazało, że to część starego nie do końca zdemontowanego systemu mikrofonów i nagłośnienia w tej sali w której miało być spotkanie.
 5. Podobno kobietom zmienia się postrzeganie facetów w zależności od ich cyklu menstruacyjnego. Dzisiaj jesteś przystojny a jutro obleśny. Coś jak u nas pod wpływem alkoholu. Po kilku piwach nawet wieloryb jest przepiękny.
 6. Wiesz, ale to tylko Tobie może wydawać się, że jesteś przystojny. Poza tym gusta są różne. Dla jednych panien jesteś przystojny dla innych raczej nie i tyle. Nie ma co tutaj doszukiwać się wielkiej filozofii.
 7. Jest taka teoria, że wszystkie objawienia itp. to robota tych samych bytów. Dostosowują się do naszego poziomu i każdemu objawiają się tak jak według nich jest najlepiej dla percepcji człowieka. Kiedyś były demony, wampiry, topielice, teraz jest UFO. Zresztą nawet UFO zmienia kształty. Na początku pojawiały się dyski, teraz są bodajże trójkąty. Najlepsze jest jednak to, że mimo milionów telefonów z kamerami zdjęć UFO jest znacznie mniej niż w latach 60 czy 70.
 8. Klątwa ruchacza to kiła, rzeżączka, pryszcze i ropne krosty na fujarze. Znane są przypadki wypadnięcie gałek ocznych podczas nadmiernego podniecenia, a co za tym idzie gwałtownego wzrostu ciśnienia wewnątrzczaszkowego.
 9. Mam podobne doświadczenia jak poprzednicy: - Kobiety z którymi się spotkałem wyglądały zdecydowanie gorzej niż na zdjęciach. - Aktualnie panuje fetysz wzrostu. Podobno już nawet 180 cm u faceta to za mało. Gdyby facet napisał, że szuka kobiet z normalnym BMI pewnie został by od razu zbanowany i zhejtowany. -Polubienia dostawałem głównie od otyłych i wyglądających na 60 letnie babek. - Kobiety, które miały opisy sugerujące ponadprzeciętną inteligencję i światowe obycie nie potrafiły sklecić poprawnie nawet jednego zdania. - Ego większości wystrzelone w kosmos, zdjęcia ze ścianek wspinaczkowych, śmigłowców, z palmami, z lwami i chuj wie jeszcze z czym. Że niby światowe…później okazuje się, że lew to w zoo, śmigłowiec na pokazach lotniczych w Radomiu a palmy z all inclusive w Egipcie. Jak pytasz takiej czy poleci z Tobą na Antarktydę, to nie, bo tam za zimno, a ona woli na plaży leżeć… No i to panowie cale randkowanie. Nie liczy się realna wartość człowieka tylko obraz stworzony przez Julki, zupełnie nierzeczywisty, w który one jednak wierzą, zaś stulejarze piszący do nich setkami utwierdzają je w tej fałszywej wierze.
 10. Moja znajoma, prawie 40 tka powiedziała mi kiedyś, że masturbuje się analnie wibratorem i to sprawia jej największą przyjemność. Już dawno temu zaoferowałem jej swoje usługi, ale wciąż woli wibrator. I jak tu żyć…
 11. Według mnie brak jest dyskusji o aktualnej sytuacji ekonomicznej Polski. Już kiedyś pisałem, że te wszystkie 500 plusy itp a teraz wsparcie dla Ukrainy kosztują miliardy, które finansujemy chyba ze znalezionego złotego pociągu. 4% PKB na zbrojenia, trzeba więc komuś zabrać. Mam wrażenie, że jak wojna się skończy za parę lat to zostaniemy jak golas w samych gaciach. Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu jeśli się mylę.
 12. Jesteś szczeblem w drabinie społecznej po której będzie się wspinać. Akurat najfajniejszy z punktu widzenia takich lasek jest facet z doświadczeniem, bo doradzi i w razie problemów pomoże. Dobre jest to, że przynajmniej poruchasz.
 13. Według mnie za wszelkie przestępstwa powinna być natychmiastowa deportacja i zakaz wjazdu do Polski przez kolejne 10 lat.
 14. Będzie poruchane, ale dopiero w 2025 roku. Nie czytałeś z uwagą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.