Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  719
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

625 Świetna

About Kleofas

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To Tobie się wydaje, że budujesz jakąś relację. Ona z Ciebie kpi i dobrze się bawi. Jest to dosyć wkurzające, ale takie są właśnie kobiety.
 2. Nie zgadzają się z faktami, no cóż, tym gorzej dla faktów.
 3. Pokrzyczy trochę w europarlamencie, bo tego oczekują od niej wyborcy, a wszystko w zamian za dobrą kasę i gwarantowaną emeryturę. Interes życia.
 4. To prawda. Też o takim scenariuszu myślałem. Podobno ze służb nigdy się nie wychodzi więc może został rzucony na kierunek kanalizowania niezadowolenia wyborców PiS, którzy chcieliby oddać głos tym razem na narodowców. Z drugiej strony porusza także pewne niewygodne tematy tj. katastrofa smoleńska, seryjni samobójcy itp. Momentami mam też wrażenie, że może nawet lekko ześwirował i jest na jakichś prochach, bo te kłótnie z komentującymi jego stream są zupełnie bez sensu, a ostatnia jego wypowiedź o tym, że Iran może zaatakować Polskę bronią nuklearną jest nieco dziwaczna...
 5. Trafiła Ci się niestabilna psychicznie partnerka. Możliwe, że to też jakaś trauma po porodzie. Już teraz na Twoim miejscu zaczął bym konsultować sytuację w jakiejś poradni dla rodzin. Koniecznie oczywiście każda wizyta umawiana tak, żeby później gdzieś został ślad. Zdecydowanie wizyta w jakimś ośrodku opieki społecznej. Dzisiaj bije Ciebie, jutro zacznie napieprzać dziecko, a pojutrze zrobi z Ciebie pedofila.
 6. @Morfeusz Widzę, że trafiła Ci się jakaś niezła sztuka, że postanowiłeś się do Rezerwatu udać po poradę. Stąd o krok od zakochania i stwierdzenia, że ona na pewno jest inna i wyjątkowa. Doradzam zimny prysznic i w ramach pokuty przeczytanie ze dwudziestu wątków o kobietach na forum. A dla młodszych braci to dowód, że z Matrixa nie tak łatwo wyjść i trzeba ciągle nad sobą pracować.
 7. Od jakiegoś czasu obserwuje działalność Piotra Wrońskiego. Jest to emerytowany oficer polskiego kontrwywiadu. Poza tym napisał kilka książek. To wszystko w skrócie oczywiście. Jako, że zaczynał w SB odebrano mu znaczną część emerytury. Co ciekawe jednak, jego największe sukcesy to rozbicie działalności jednego ze wschodnich wywiadów w Polsce już po 1989 r. Na swoim kanale na you tube komentuje aktualne wydarzenia polityczne. Niestety nie spodobało się to chyba pewnemu kręgowi osób i został kilka dni temu zmuszony do ucieczki gdzieś na Zachód. Jestem ciekawy Waszej opinii na temat jego poglądów i samej osoby. Mam nieco mieszane uczucia słuchając jego audycji, ale z pewnymi jego wnioskami i komentarzami na temat aktualnej sytuacji w Polsce trudno mi się nie zgodzić. https://www.youtube.com/channel/UCxUXUyyTgLTKBG1HwNx9KDQ
 8. Wręcz przeciwnie. To jedyna droga do naprawy państwa i ułatwienia ludziom życia.
 9. Może jak oficer prowadzący pozwoli to doczekamy się filmu o pedofilach z dworca centralnego. Rozmarzyłem się....
 10. Cieszę się, że nasze jury głosowało na Australię. Kilka krajów zdecydowało się zerwać z tym wzajemnym kolesiostwem w stylu Grecja 12 punktów na Cypr a Cypr 12 punktów na Grecję, zresztą wybuczano ich za to. Poza tym dziwię się, że Estonia dostała tak mało punktów. Wielka Brytania też miała fajną piosenkę.
 11. Akurat ona bardziej interesuje się kabałą niż judaizmem jako religią. Nie wiem czy przeszła na judaizm. Wcześniej kręciła się wokół Opus Dei.
 12. Uprościć prawo. W Polsce powstaje co roku najwięcej nowych przepisów w całej UE. Jeśli prawo będzie proste i nie pozostawiające pola do różnych interpretacji wtedy łatwiej będzie prowadzić biznes. Podobno Kukiz przed wyborami zapowiadał upraszczanie prawa i likwidowanie co głupszych przepisów. Czy ktoś ich z tego rozliczył? Taki przykład. W Polsce ginie więcej osób na przejściach dla pieszych niż poza nimi. Logiczną konsekwencją tego powinno być zlikwidowanie karalności za przechodzenie przez ulicę gdziekolwiek. Szczerze mówiąc nie znam kraju w którym karze się za przechodzenie na czerwonym świetle czy nie na zebrze.
 13. Zaśpiewała dwie piosenki. Poziom nie odbiegał od występów amatorów z Eurowizji. Poza tym czekam na artykuły o jej występie na stronach zwolenników różnych konspiracyjnych teorii 🤣
 14. Bo one są po to, aby leżeć i pachnieć oraz aby być adorowanymi. Jedyna akceptowalna forma zarobkowania to dla nich bycie influencerką na Instagramie.
 15. Brzmi jak piramida. Może niech się wypowie ktoś kto się na tym zna, bo naiwni zainwestują uciułane pieniądze i jeszcze stracą. Sam po takiej reklamie bym zainwestował, ale wygląda nieco za pięknie dla mnie, aby było to prawdziwe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.