Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,783
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

1,666 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie ostatnio przepędziła z przed Mac Donaldsa jakaś nadaktywna paniusia managerka tej jadłodajni, bo ośmieliłem się usiąść na ławeczce na zewnątrz w celu spożycia zakupu.
 2. Musiała dobry przykład z domu wynieść. Zapewne jej mamuśka tak samo wpychała się z nią do kolejek za komuny.
 3. Właśnie zrobiłem sobie popołudniową herbatę i miałem zjeść kawałek ciasta....Kurwa, chyba skończę na gorzkiej czarnej herbacie bo nic po tej lekturze nie przełknę🤢 Ale skoro już się mleko wylało, to dodam do tego, że takiego syfu jak u żony mojego brata to nie widziałem nigdy. A niby rodzice wykształceni, ona też...
 4. Ale czy to ma być dla każdego nawet jeśli się pracuje czy coś jak zasiłek dla bezrobotnych? Nie rozumiem tej koncepcji.
 5. Znam takich. Twardzielami są na zewnątrz. Wewnątrz potrzebują ciepła i wsparcia kobiety. Tak na prawdę są romantykami, a kobieta to bezbłędnie wyczuwa i bezwględnie wykorzystuje. Poza tym może Staś nie jest dla kobiet zbyt urodziwy. To, że ktoś skacze na spadochronie nie oznacza, że ma 190 cm i przysłowiową kwadratową szczękę. Jak na razie to koleś jest w szpitalu... Nie będzie sobie pluła w brodę. Ona ma to wyjebane tak jak większość kobiet. Przypisujemy kobietom dzięki naszemu wychowaniu jakieś wyższe uczucia, delikatność i inne pierdoły, a one są po prostu wyrachowan
 6. Nie przesadzajmy. Po prostu Polki mają opinię golddiggerek i o ile taki Brytyjczyk czy Hiszpan musi się nachodzić za swoją rodaczką to nasze niunie pakują się mu od razu do łóżka. Przeciętnej Polce wydaje się, że hiszpański karakan ma bogatą rodzinę i na pewno kilka domów w tym jeden nad ciepłym morzem. A w ogóle to w tej Hiszpanii tylko słońce, dobre jedzenie i sjesta i pracować nie trzeba, bo wszystko samo przychodzi.
 7. Tak, kiedyś meble z Ikei przyjechały wcześniej niż miały a mi jeszcze stał. Tak bywa po przebudzeniu, sami wiecie😂
 8. Pewnie stres, a może początki nerwicy. Lekarz powinien wysłać Cię na konsultację psychiatryczną. Też ewentualnie może pomóc pilnowanie regularnego spożywania posiłku nigdy po godzinie 20 i nic ciężkiego, bo wątroba pracuje już wtedy (w nocy) na zwolnionych obrotach. Ja, jak się czasami objem późną nocą to też miewam koszmary.
 9. Nawet hiszpański 160 centymetrowy karakan wygra z Polakiem. Nie masz szans, bo tutaj działa magia "prawie orientu” i posmaku latynoskiej dzikości 😂
 10. To bardzo dobra wiadomość, mam nadzieję, że telewizja zarówno prywatna jak i państwowa padnie na ryj. Mogą zostać jakieś kanały kulturalne, sportowe i muzyczne. Wiadomości jak ktoś chce znajdzie w necie.
 11. Nie odpisała Ci bo wysłałeś tekst w stylu miękiszona chodzącego na czarne marsze z transparentem: ja też jestem kobietą. Laskom tak na prawdę wali ochrona środowiska, rybki, ptaszki itp itd One się po prostu dostosowują do aktualnie panujących mód, a w rzeczywistości chciałaby mieć prymitywnego brodacza chodzącego na polowania. To było jeśli chodzi o Twój tekst. A tak poza tym to się do niej kleisz więc ona nie musi się starać, bo jak gwizdnie to przylecisz jak nagrzany pudel - kobiety takimi gardzą i ewentualnie ich wykorzystują albo się nimi bawią.
 12. Stoję sobie dzisiaj, żeby wydrukować zdjęcia. Pierwszy raz chciałem użyć samoobsługowej maszyny. Za mną jakaś laska, na oko 20 kilka lat. Mówię jej, żeby sobie wydrukowała, bo ja nie wiem jak się tej maszyny używa więc nie chcę, żeby musiała długo czekać. Niby odburknęła coś co brzmiało jak dziękuję. Myślałem, że po skończeniu swojego drukowania zaproponuje mi pomoc, albo powie cokolwiek w stylu „do widzenia”...Dupa tam, po prostu sobie poszła. W podobnych sytuacjach na zachodzie (a miałem podobne), nie dość że milion razy ludzie dziękowali i się żegnali, to jeszcze oferowali pomoc.
 13. Stosujący się do przepisów ruchu drogowego jak kierowca Kaczyńskiego: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26956134,se-kierowca-wiozacy-jaroslawa-kaczynskiego-przecina-skrzyzowanie.html#s=BoxOpImg6
 14. A ja myślę, że one pierwsze zapieprzają do rodzinki na wszelkie święta. Przy okazji można rodziców poprosić o więcej pieniążków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.