Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Użytkownik
 • Zawartość

  248
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

189 Świetna

O Kleofas

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Podpowiadam skąd można wziąć dodatkowe pieniądze: z emerytur mundurowych. Wystarczy zmienić kryteria przechodzenia na emeryturę, podobnie należałoby się wziąć za reformę KRUS. Podobnych dziur do załatania jest pewnie więcej. Jak na razie mamy jednak festiwal obietnic realnych zmian i rozdawnictwo publicznych pieniędzy.
 2. Damy 40+

  Kobiety po 40 tce dzielą się na takie które mają dzieci i są rozwódkami oraz na takie które nie były nigdy w formalnym związku i dzieci nie mają. Z racji tego, że sam mam prawie 40 lat mogę zauważyć, że ta druga kategoria jest utrzymana o wiele lepiej niż niejedna trzydziestka mająca dzieci. Wszystkie moje znajome, które nie mają dzieci wyglądają bardzo dobrze, bardzo dobrze się ubierają i zarabiają grubo powyżej średniej. Z mojego punktu widzenia to jednakże egoistki, więc one już nie są w stanie stworzyć związku, bo po prostu dla nich najważniejsze są ich potrzeby i nie ma tu miejsca na kompromis i dostosowanie się do potrzeb partnera. Kategoria dzieciatych 40tek to zazwyczaj mało zadbane kobiety, które jednakże szukają wciąż partnera, który będzie po prostu utrzymywał ją i jej dzieci. Miałem również okazję do obserwacji takich kobiet. Żeby złapać faceta potrafią lepiej się ubrać i uprawiać sex w każdej pozycji. Oczywiście to taka przynęta, bo po schwytaniu ofiary i zaobrączkowaniu następuje powrót do flejowatego ubioru i seksualnej oziębłości.
 3. Jak się nie zapuścisz to z wiekiem będzie lepiej. Zapewniam. Ważne jest też, żeby mieć przyjazny i wyluzowany wyraz twarzy. Kobiety i na to zwracają uwagę bo może to oznaczać, że facet jest zdrowy i zadowolony ze swojego życia.Poza tym staraj się nie patrzyć na nie wprost, ale wyrób w sobie nawyk patrzenia jakby obok, a wtedy zobaczysz, że kobiety zaczną Cię na szybko obczajać. Swoją drogą, kilka razy zauważyłem że kobiety przechodząc kierują na ułamek sekundy wzrok gdzieś w okolice mojego krocza. Nie wiem na co one zwracają uwagę, ale zawsze wtedy później sprawdzam dykskretnie czy nie mam rozpiętego rozporka albo jakiejś plamy 😂
 4. Jeśli czujesz się z tym dobrze, to czemu nie. Ja skończyłem z umartwianiem się i odmawianiem sobie przyjemności, bo do niczego to nie prowadziło. Owszem o zdrowie trzeba dbać, ale wszelka przesada w jakąkolwiek stronę jest już według mnie szkodliwa.
 5. Czy obnosić się ze swoją pasją?

  Najszczęśliwsi są ci, którzy jakieś pasje mają, mając jednocześnie w głębokim poważaniu co inni o nich sądzą.
 6. Nie masz się czym przejmować. Na mnie spojrzy jedna na 20 mijanych kobiet a uśmiechnie się jedna na sto. Na Zachodzie te liczby są nieco bardziej optymistyczne, bo i ludzie generalnie raczej bardziej sympatyczniejsi. Polki to urodzone księżniczki do tego z wiecznym wkurwem na twarzy bo królewiczów odpowiednich dla nich za wielu nie ma więc są skazane na wąsatych Januszów.
 7. Liczyłem na jakąś historię z dreszczykiem a tutaj kicha. Przecież, to o czym piszesz to norma. Dziewczę zobaczyło napalonego faceta opowiadającego o swoich sukcesach i postanowiło przeskoczyć o gałąź wyżej. Wysondowała Cię i okazało się, że jednak samcem alfa nie jesteś, bo jak wiadomo samiec alfa rżnie wszystko, co pod łapę się nawinie a Ty jak ciotka zacząłeś coś o dziewczynie którą masz. Wylądowałeś więc w kategorii orbitera, który może kiedyś dojrzeje na tyle, aby zakosztować kiedyś słodkiej dziurki królowej.
 8. Reparacje wojenne od Niemiec

  Ale to akurat nie ma związku z reparacjami. Zaraz po wojnie rządziły nami ruskie matrioszki ( zresztą Jaruzel też nią podobno był). Oni i pozostała reszta komunistycznych kretynów nie tylko nie przyjęli planu Marshalla, ale jeszcze zamiast metra w Warszawie zafundowali nam okropne straszydło w centrum stolicy. O tym zaś jak gospodarowano tzw. ziemiami odzyskanymi wystarczy się przekonać podczas wycieczki do Wrocławia, gdzie poza wyremontowanym rynkiem straszą jakies okropne rudery.
 9. To nie jest kwestia jak odzyskać jaja, tylko jak pozbyć się tej zmory, żebyś mógł zacząć od nowa z w miarę czystą kartą. Na Twoim miejscu jeszcze w poniedziałek umówiłbym się z prawnikiem, przedstawił sprawę i dowiedział się o kwestie związane z podjętymi zobowiązaniami. Musisz to zrobić jak najszybciej bo od tego zależy jak długo zajmie Ci załatwianie wszelkich formalności i po ich załatwieniu będziesz mógł powiedzieć jej, żeby spadała na drzewo. Nie wiem w jakim kraju za granicą mieszkasz, ale dobrze też by zrobiło zgłoszenie na policji pobicia, przez partnerkę oraz informacji o jej próbie samobójczej.
 10. Reparacje wojenne od Niemiec

  To przesada. Stanowisko rządu w jakiejś sprawie jest tak długo ważne jak długo istnieje dany rząd. Aby stanowisko w tej sprawie miało moc prawną albo jakąkolwiek moc musi zaklepać to parlament, ewentualnie musi być to forma jakiejś umowy dwustronnej pomiędzy Polską a Niemcami.
 11. Program "Mama+"

  Niestety tak. Poniżej link. Zauważam także, że w Polsce wszystko podporządkowane jest kampanii wyborczej. W dniu wygranej w wyborach zwycięzcy już przygotowują się do kolejnych wyborów. Do tego obawiam się, że w Polsce zdroworozsądkowe myślenie jest towarem deficytowym. Wystarczy jeden przykład, liczba uchwalanych nowych przepisów i regulacji w którym to działaniu jesteśmy niekwestionowanymi liderami Europy. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23270745,gowin-proponuje-wywrocenie-systemu-wyborczego-dodatkowe-glosy.html
 12. Program "Mama+"

  Gowin na ostatnim partyjnym zjeździe zaproponował, aby rodzice mogli głosować także za swoje dzieci. Myślałem, że to spóźniony primaaprilisowy żart, ale niestety to prawda. Nie ukrywam, że liczyłem na PiS i na realne zmiany, uproszczenia przepisów i kilka innych rzeczy, które sprawią, że w Polsce będzie można normalnie żyć. Doczekałem się 500+, zakazu handlu w niedzielę i kolejnej odsłony smoleńskiego spektaklu.
 13. Gdzie poznawać kobiety?

  Self - aware, największym Twoim problemem jest to że jesteś niewolnikiem swoich żądz. Prawdziwie wolny człowiek potrafi nad nimi panować. Dopóki więc przed oczami będziesz miał tylko cipę jak pies kiełbasę to swojego życia na lepsze nie zmienisz, a jedynie się sfrustrujesz, bo cipa to nie Święty Graal i szczęścia Ci nie przyniesie.
 14. Gdzie poznawać kobiety?

  Owszem lipa. Jak nie jesteś mulatem z dużym pytongiem i grubym portfelem to szanse na dupczenie masz nikłe. Dlatego wszyscy w ojczyźnie chodzą po ulicach wkurwieni.
 15. Gdzie poznawać kobiety?

  Ale w jakim celu chcesz poznawać kobiety? Zakładam, skoro wspominasz o diwach, że w celu seksu. Jeśli tak, to zapomnij o kursach tańca, bo tam chodzą laski, żeby nauczyć się tańczyć lub znaleźć męża. Jeśli już to polecam kluby gdzie chodzą 30tki, im większe miasto tym lepiej. Poza tym chyba najlepszy teraz tinder, choć sam nie korzystałem.
×