Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  503
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

437 Świetna

O Kleofas

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kleofas

  Przywitanie

  Cześć Summit.
 2. Kleofas

  Cześć

  Cześć Erwing.
 3. Kleofas

  Dzień dobry

  Cześć Aurelis.
 4. Pewnie za parę dni napisze, że może przyjechać, ale nie ma kasy na bilet i poprosi o przesłanie 200 złotych.
 5. Jeszcze trzeba doliczyć te, które wychodzą za mąż i nie rejestrują związku w Polsce. Moja znajoma dostała obywatelstwo UK i wyszła za mąż w Londku za Brytyjczyka. Ślub był zarejestrowany tylko w UK.
 6. Więc rób co uważasz za stosowne i się nie tłumacz. Nie chodzi o to, żeby się stawiać, ale żeby spokojnie wytłumaczyć swój punkt widzenia. Jeśli Twoi rodzice to nie fanatycy religijni to zrozumieją Twoje podejście do tematu.
 7. Bracie, przeczytaj raz jeszcze dowcip wstawiony przez Bacę1980 a szczególnie napisane grubą czcionką finałowe zdanie: Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba spierdalać.
 8. Kleofas

  10 lat w związkach

  To nie jest wniosek pozytywny. To coś takiego jak być alkoholikiem, przejść odwyk i zacząć wciągać kokę. A to wniosek właściwy i prawidłowy. Skoro ugryzł Cię pies to należy założyć, że kolejny też Cię może ugryźć. Nie oznacza to konieczności unikania psów, ale konieczność zachowania ostrożności nawet jak się do Ciebie łasi.
 9. Kleofas

  Dzisiaj się porzygam.

  Ech, za stary juz na to jestem. Zresztą nigdy jakoś się nie upijałem. Teraz do wprawienia mnie w dobry nastrój wystarczą mi dwa piwa, dwie lampki wina czy podwójna whiskey. Osiągam wtedy optymalny euforyczny i optymistyczny nastrój.
 10. Kleofas

  Witam!

  Cześć.
 11. Są i to nawet wiele. Sam mam takie znajome w wieku 30 i 40 lat, które dzieci nie mają. No właśnie sam piszesz jak na tym wyszedłeś. Zachowujesz się jak ktoś ubezwłasnowolniony.
 12. Na początek pewnie będzie niezły sex i zero problemów. Taka promocja dla nowych klientów. Później zostaniesz dostarczycielem kasy i lokajem. Do tego z Twoim stanem psychicznym możesz się jeszcze w coś gorszego wjebać, jak zamiast upragnionej stabilizacji będziesz mial codzienne jazdy. Z tego co zrozumiałem masz około 40 lat. Szukałbym na Twoim miejscu raczej bezdzietnej 30 tki jeśli już tak bardzo pragniesz z kimś być.
 13. Kleofas

  Witam

  Cześć.
 14. Człowieku, spieprzaj z tego związku jak najszybciej. Teraz glanuje Cię Twoja partnerka, a za kilka lat, jak jej córka stanie się nastolatką to wdepczą Cię obie w glebę. Jakie Ty masz z tego związku w ogóle korzyści? Przecież Ty tam robisz za lokaja i worek treningowy.
 15. Kleofas

  Dzisiaj się porzygam.

  Tymczasem Owsiak właśnie ogłosił, że wraca na stołek prezesa WOŚP. Mógł poczekać jeszcze te 20 minut na koniec żałoby. Paranoja.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.