Jump to content

Kleofas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Kleofas last won the day on April 16 2020

Kleofas had the most liked content!

Community Reputation

2,869 Świetna

About Kleofas

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daj se spokój. Poza tym lepiej mieć dziewczynę z poza swojej pracy.
 2. Będzie trochę jak w Wielkiej Brytanii. Całe pokolenia żyjące z zasiłków i dzielnice w którym mieszka tzw. white trash. Dzieci i młodzież wychowana bezstresowo przez naćpanych lub pijanych rodziców. W UK codziennie ginie ktoś pobity albo pchnięty nożem przez nastolatków.
 3. To chyba nie ma sensu. Tak na prawdę nie do wytrzymania jest może przez 2-3 tygodnie w lecie. Później według mnie wystarczą porządne żaluzje całkowicie zaciemniające, a od biedy przenośny klimatyzator, który w zimie może pełnić funkcję dodatkowego źródła ciepła. Sam o takim myślę i kosztują około 2 500 zetów. W zupełności wystarcza na mieszkanie circa 40 m2 a niektóre, te droższe posiadają dodatkową funkcję oczyszczania powietrza.
 4. @Rnext Wszystko krótko i zwięźle wyjaśnił. Dodam, że sam zrezygnowałem z szukania partnerki, po swoich i swoich znajomych doświadczeniach z kobietami. Po prostu to się zwyczajnie facetowi nie opłaca. Owszem, tylko akurat następuje depopulacja krajów, które mimo wszystko rozwijały cywilizację. Nie wiem jaka w tym wartość dodana. Tymczasem taka Nigeria, Indie czy Pakistan rozmnażają się na potęgę.
 5. Biorąc psychotropy i chorując na depresję w stopniu umiarkowanym można normalnie żyć. Jak masz dobre prochy to nikt nie zauważy, że na cokolwiek chorujesz. Jedynym problemem jest to, że aktualna sytuacja na rynku matrymonialnym może nawet zdrowego przyprawić o depresję więc radziłbym z tego zrezygnować, bo Twój stan może się pogorszyć.
 6. We wszystkich związkach jakie znam faceci zarabiają lepiej od partnerek. Praktycznie wszystkie singielki które znam są bardzo dobrze sytuowane finansowo. Oczywiście wszystkie szukają księcia z bajki. Najlepiej aby był w kolorze kawy z mlekiem i bardzo dobrze zarabiał. Mogą ewentualnie przełknąć biednego poetę z Maroka.
 7. Miałem podobnie. Kiedyś latała za mną dziewczyna wyższa ode mnie. Ale nic z tego nie wyszło, bo byłem zabujany w innej.
 8. Kleofas

  Brak analu

  @Lynch A nie przyszło Ci do głowy, że masz po prostu większego kutanga niż poprzednicy i anal zwyczajnie będzie ją bardzo bolał?
 9. Zadziwia mnie brak nawet śladowych ilości kobiet z krajów zachodnich na randkach Facebook. Mieszkając w Wawie, można by spodziewać się międzynarodowego towarzystwa. Tymczasem jedyne kobiety z zagranicy to Ukrainki, Białorusinki i czasem ktoś z Azji. Niby w stolicy jest sporo uczelni, zagranicznych korporacji,ale jakoś tak przaśnie.
 10. To fakt, sporo jest Tajek. Ale wydaje mi się, że to raczej ze względu na fakt, że Skandynawki nie chcą wchodzić w sformalizowane związki. Tam raczej są luźne znajomości i karuzela kutangów. Jak to zaakceptujesz to możesz dobrze żyć, ale jak chcesz dziewczyny dla siebie, do grobowej deski to może być ciężko.
 11. Ale u nas jeszcze dochodzi pedagogika wstydu, ciągłe jebanie, że ktoś jest nie taki jak trzeba, nie ma kultury wychodzenia i spotykania się z ludźmi. W Skandynawii są fajne miejsca, małe restauracyjki czy kawiarenki nawet w małych wioskach. Ludzie ze sobą gadają nawet jak się nie znają. Do tego jeszcze Skandynaw dla Skandynawa jest uprzejmy, kobiety nie gardzą facetami ze Skandynawii, tak jak u nas, gdzie Polka ściąga majty przez głowę już na sam widok obcokrajowca.
 12. Pogoda ma duże znaczenie. Gdyby dni słonecznych i bezdeszczowych było więcej, to ludzie byliby bardziej optymistycznie nastawieni do życia i siebie samych. Niestety nie stworzyliśmy żadnego bezpiecznika dla tej paskudnej aury, tak jak zrobili to Brytyjczycy czy Irlandczycy - puby. Więc jak jest paskudnie to albo kisimy w domu, albo idziemy do centrum handlowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.