Skocz do zawartości

Męskie przeprogramowanie. Tam gdzie czuć męskiego ducha


Baros

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Gdzie nie spojrzeć, świat jest nakierowany na służenie kobiecie. Służenie materialności i zanurzenie się w Matrixie.

 

(..)

 

Jak mężczyźni pogrążają się w iluzję? Bo stają się poważnymi ludźmi. Zadaniem kobiety jest uczynić wszystko poważnym. Poważne relację, poważne podejście do życia. A mężczyzna tworzy z życia zabawę, grę.

 

Gdy mężczyzna staję się poważnym człowiekiem to życie w stresie, wpada w depresję, staje się nieszczęśliwy. Może mieć dużo pieniędzy, samochody, mieszkania, żona, dzieci, ale jeśli jest poważny- to koniec. Stracił swoją męskość.

 

Mężczyźni są pogrążenie w iluzji materialnego szczęścia.

 

(..)

 

Czysta męskość to taka jak mężczyzna się uśmiecha i zachowuje stan zabawy w dowolnych życiowych okolicznościach tego materialnego świata i dla każdego zachowania kobiety. Czy ona płaczę, śmieje się, chwali, przeklina. Jeśli mężczyzna traktuję to jak zabawę/grę to zachowuje męskość.

 

Mase mężczyzna ma urazę do kobiet. I ten stan urazy do kobiet jest popadaniem w iluzję. To jest zaprzedanie swojej męskości. Jest tylko jedno zdrowe, męskie podejście do życia: kochać życię i kochać kobiety. Jeśli mężczyzna kocha życie i kobiety to wtedy podąża drogą męskości. Taki mężczyzna jest ciekawy życia, jest mu wesoło- życie jest super. On idzie przez życie i się nim rozkoszuję, on tworzy, buduję, nie przejmuję się okolicznościami. Czy kobietą, która płaczę, obraziła się. Gdy on przejawia męstwo to w ogóle go to nie rusza-- on ma nastawienie gracza itd.

 

(..)

 

Mężczyzna wzrasta duchowo tylko gdy jest szczęśliwy.

 

Ci mężczyźni, którzy są nieszczęśliwi, przygnębieni-- nie rosną duchowo.

 

Szczęście mężczyzny to: JA CHCĘ

 

Gdy mężczyzna chce i zdobywa to co chcę, wtedy jest szczęśliwy.

 

Szczęście mężczyzny: ja chcę

 

Szczęście kobiety: ON CHCE

 

Tam gdzie kobieta rządzi..np czy to w pracy, domu, tam duchowa degradacja, relację się pogrążają. Duchowo upada w takich relacjach sama kobieta, mężczyzna oraz dzieci. Bo to jest przeciw naturze.

 

Wzrost duchowy jest tylko tam gdzie kieruje mężczyzna.

 

Żaden mężczyzna nie jest w stanie zaspokoić żeńskich zachcianek-- nawet jeśli jesteś miliarderem, sportsmenem wzbudzającym zachwyt.

 

 

(..)

 

Jeśli kobieta służy mężczyźnie to wtedy do krwi kobiety wydzielają hormony żeńskiego szczęścia.

 

Ale jeśli kobieta ma tłum wielbicieli; ten jej daje kwiaty, inny wozi samochodem, jeszcze których jest kochankiem, to taka kobieta jest głęboko nieszczęśliwa. Każda kobieta, która zyskała popularność, która zbudowała sobie sieci wielbicieli, która jest piękna i bogata, jest najnieszczęśliwszą kobietą na Ziemi.

 

Najszczęśliwszą kobietą jest ta, która znalazła ogarniętego mężczyznę, u którego wszystko działa. I ona stara się mu służyć, być mu pomocną.

 

Wszelkie zakazy w rodzinie, pozwolenia dają tylko mężczyźni. A obecnie jest tak, ze to mąż pyta się żony czy może wyjść z kolegami. Katastrofa. W takich relacjach degradują się zarówno kobiety jak i mężczyźni.

 

Mężczyzna powinien bywać okresowo w surowo męskich kolektywach—tam gdzie się walczy, tam gdzie męskie współzawodnictwo, taka męska jarość. To tylko wtedy mężczyzna dochodzi do siebie, tylko gdy współdziała z silniejszymi mężczyznami to wzrasta duchowo.

 

(..)

 

Ja nieustannie szukam mężczyzn, którzy zadają mi ból fizyczny i duchowy. Dostałem wycisk fizyczny, bili mnie, dostałem z pięści-- to bolało fizycznie i duchowo. Ale po tym bólu zadanym prze innych mężczyzn jestem wzmocniony. Po takim laniu ja wychodziłem jeszcze silniejszy.

 

Byłem w wojsku, tam dostawałem łomot, wycisk, ale jak wyszedłem z armii to byłem pełen sił i radości. Miałem poczucie, że w życiu nie ma nic niemożliwego. Po tym co doświadczyłem w armii maiłem największą wiarę w siebie. Wyszedłem pełen sił. Mogę uczynić wszystko w tym świecie. Oto do czego doprowadził kontakt z surowymi mężczyznami.

 

W tym męskim życiu powinieneś czynić tylko to co chcesz.

 

Przyjaciółmi mogą być tylko ci mężczyźni, którzy podporządkowali sobie kobietę. Mężczyzna- pantoflarz, który słucha swojej żony nie może być przyjacielem. Bo pantoflarz cię na 100% zdradzi. Gdy nastanie trudna sytuacja to ten ‘’przyjaciel’’, który pyta się żony czy może spotkać się z przyjaciółmi to on ciebie zdradzi.

 

Dziś konkursy piękności Miss World dla kobiet to na wskroś wynaturzenie. Nienormalna impreza. Wbrew przyrodzie. Każda kobieta, która tam bywała ma mocną uszkodzoną psychikę. Kobieta, która przywykła chwalić się, wypinać piersi, pokazywać ciało, wyróżniać się. U niej wszystko pomieszane, w głowie, w światopoglądzie, staje się nieszczęśliwa.

 

 

Konkursy piękności prowadzi się wyłącznie między mężczyznami. To normalne gdy mężczyźni wychodzą i konkurują. Kto silniejszy, kto zwycięży w jednej zabawie, kto w drugiej.

 

Mężczyzna co tydzień powinien rywalizować z innymi mężczyznami. Tylko wtedy wzrasta męstwo. Chodzić na polowanie, chodzić na ryby, wyparzyć się w bani. Rywalizować, być w surowych męskich warunkach aby CZUĆ MĘSKIEGO DUCHA.

 

Jeśli mężczyzna ma wokół siebie tylko żonę, dzieci, mamy, dzieci to on w tym babińcu zawsze gaśnie-- nawet jak ma wielkie bicepsy.

 

I dla zachowania męskości bardzo ważne jest, aby spać z kobietą w różnych łóżkach. Tam gdzie mąż śpi z żoną w jednym łóżku, gaśnie psuje się. W tradycyjnej słowiańskiej kulturze była połowa domu męska i żeńska. Po jednej stronie dziadek, ojciec, i wszystkie chłopaki. A po drugiej babcia, żona, dziewczynki. W takim podziale, kumuluje się męskość i żeńskość. Okresowo się spotykają i ich relację są pełne energii.

 

Męską rolą jest się wyróżniać. Mężczyzna powinien być jak kogut. Pokazać, że jest pierwszym chłopakiem we wsi.

 

Mężczyzna musi się chwalić, puszyć, to zdrowe męskie zachowanie.

 

Negatywną stroną mężczyzny jest złość, agresywność, utrata kontroli nad sobą,

 

Jeśli kobieta sprawia, że tracisz głowę, złościsz się na nią, że ci głowę suszy to przegrałeś. Poddałeś się całkiem żeńskości, materialności, poddałeś się iluzji.

 

Kobieta to struktura niestabilna, tam sztormy nieustannie. Ona mówi: jesteś podły i niegodziwy. A za 5 minut: jesteś najlepszym mężczyzną na świecie, tak cię kocham.

 

Jeśli mężczyzna będzie reagować na żeńskie emocję i słowa to ten mężczyzna się rozpadnie.

 

Czysta męskość to wszystko w żartach-- ty grasz, bawisz się ze światem materialnym.

 

Bo powtórzę jeszcze: u większości mężczyzn jest widoczna uraza do kobieta, was zraniła, skrzywdziła, okłamała. I ten ból cię mocno trzyma w iluzji, A prawdziwym męskim wyrażeniem siebie jest fakt, że kochasz życie i kobiety. Kobiety są w ogóle przepięknym boskim tworzeniem. Kobiety przynoszą tak wiele rozkoszy, elementów niespodziewanej gry. Kobiety wnoszą tak wiele ciekawego do świata. Kobiety obdarowują nas dziećmi. Kobiety to w ogóle boska twórczość.

 

Mężczyzna zaczyna się od silnego ciała. A jeśli nie masz ciała silnego to łap się za drążki, hantle, na halę sportową.

 

Jeśli chcecie mieć dobre relację z kobietą to podglądajcie przyrodę. Relację patriarchalne, gdzie prowadzi mężczyzna tam zawsze samiec jest większy. Dlatego wybierajcie sobie żonę, kochankę, która jest mniejsza od was.

 

(..) Dlatego powinieneś rozumieć, że dajesz kobiecie zawsze to co ty uważasz za potrzebne. Ty ograniczasz kobietę. Mężczyzna to brzeg a kobieta to rzeka. Jeśli rzeka wychodzi za brzeg i się rozlała na boki to się robi bagno. I to bagno widzę u większości rodzin w swoim środowisku.

 

Nie znam ani jednej rodziny gdzie kierują mężczyźni. Wszędzie rządzą kobiety, a gdy kobiety rządzą, widzę jak one się złoszczą. Bo to jest nienaturalne dla kobiety kierować dużym kolektywem. Każda taka kobieta się psuję, staje się surowa, okrutna, niesprawiedliwa.

 

Mężczyzna osiąga wiele w życiu gdy tego mężczyznę kocha dużo kobiet. Im więcej kobiet ciebie kocha tym więcej siły życia wlewa się w mężczyznę. Tym więcej u niego udanych przedsięwzięć. Czy to w biznesie czy polityce.

 

Trzeba mieć radosny stosunek do życia i kobiet.

 

(..)..................

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zapraszam do obejrzenia całego filmu. Gościu dobrze prawi. Oglądam sobie go czasem, to mnie tak trochę męstwem napawa i nadzieją na lepsze czasy relacji damsko- męskich. 

 

Jak tam Wasze wrażenie? 

 

Pozdrawiam. 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#TRIGGER_WARNING: bez urazy .. ale gość w tym filmiku p... jak potłuczony.

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Gdzie nie spojrzeć, świat jest nakierowany na służenie kobiecie. Służenie materialności i zanurzenie się w Matrixie.

I to w zasadzie chyba jedyne zdanie z którym mogę się zgodzić.

Mam wrażenie, że treść załączonego filmu to postawienie wszystkiego odwrotnie niż jest w rzeczywistości i pokazanie świata w krzywym zwierciadle, odwrócenie wszystkiego do góry nogami i twierdzenie, że czarne to białe.

Ogólnie piękny przykład szarlatanerii, mambo dżambo oraz sałatki słownej.

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Jak mężczyźni pogrążają się w iluzję? Bo stają się poważnymi ludźmi. Zadaniem kobiety jest uczynić wszystko poważnym. Poważne relację, poważne podejście do życia. A mężczyzna tworzy z życia zabawę, grę.

Jest dokładnie odwrotnie niż piszesz.

 

Mężczyźni pogrążają się w iluzję poprzez oderwanie od rzeczywistości, zachowywanie się jak małe dzieci bez ugruntowania w świecie rzeczywistym, poprzez bezpodstawną wiarę bez wystarczających dowodów, poprzez bezmyślne podążanie i działanie wg programów społecznych - czyli dlatego, że zachowują się jak kobiety, z których większość jest niestety dziećmi w ciałach dorosłych i które nie ogarniają w większości przypadków niczego poważnego (w tym swoich emocji).

 

Bycie mężczyzną, to nie zabawa, to nie gra, to nie zachowywanie się jak dziecko - to domena kobiet, tak więc autor filmiku stara się na siłę z mężczyzn zrobić kobiety a kobietom przypisuje męskie cechy.

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Gdy mężczyzna staję się poważnym człowiekiem to życie w stresie, wpada w depresję, staje się nieszczęśliwy. Może mieć dużo pieniędzy, samochody, mieszkania, żona, dzieci, ale jeśli jest poważny- to koniec. Stracił swoją męskość.

Mężczyźni są pogrążenie w iluzji materialnego szczęścia.

Całkowicie się z tym nie zgodzę.  Gdy mężczyzna jest ugruntowany w rzeczywistości, wie i rozumie co z czego i dlaczego wynika - nie ma szans na wpadnięcie w depresje czy bycie nieszczęśliwym. Depresja jest poczuciem bezsilności, brakiem energii, brakiem sensu, brakiem sprawczości - a prowadzi do niej nieadekwatne postrzeganie siebie oraz świata co skutkuje wcześniej czy później zderzeniem z twardą rzeczywistością. Depresja jest związana moim zdaniem z nieadekwatną mapą rzeczywistości a nie z ugruntowanym, chłodnym, przyczynowo-skutkowym spojrzeniem na świat. To, że masz dużo pieniędzy, samochody czy żonę nie znaczy, że jesteś człowiekiem "poważnym" (cokolwiek miałoby to znaczyć).

 

Mężczyźni, którzy stracili swoją "męskość" to goście, którzy zachowują się jak rozwydrzone bachory bądź jak kobiety, które chcą wiecznie się bawić. To goście nie panujący nad swoimi emocjami, odklejeni od rzeczywistości.

12 godzin temu, Baros napisał:

Czysta męskość to taka jak mężczyzna się uśmiecha i zachowuje stan zabawy w dowolnych życiowych okolicznościach tego materialnego świata i dla każdego zachowania kobiety. Czy ona płaczę, śmieje się, chwali, przeklina. Jeśli mężczyzna traktuję to jak zabawę/grę to zachowuje męskość.

Nie, męskość to nie bycie "pierdolniętym wiecznie uśmiechniętym" żyjącym w stanie zabawy pajacem - znowu autor miesza płcie i odwraca wszystko do góry nogami.

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Mase mężczyzna ma urazę do kobiet. I ten stan urazy do kobiet jest popadaniem w iluzję. To jest zaprzedanie swojej męskości. Jest tylko jedno zdrowe, męskie podejście do życia: kochać życię i kochać kobiety. Jeśli mężczyzna kocha życie i kobiety to wtedy podąża drogą męskości.

OMFG... ale sałatka słowna. W jaki sposób "stan urazy" może być popadaniem w iluzję i być "zaprzedaniem swojej męskości"? Przecież to zdanie nie ma żadnego sensu.

 

Nie, nieprawdą jest to, że "tylko jedne jedyne zdrowe męskie podejście" - podejść jest wiele i zależą one od wielu czynników biologicznych jak i społecznych danej osoby. Kolejny głosiciel "tylko jedynych zdrowych podejść" i jedynej prawdy mojszej niż twojszej.

 

"Jeśli mężczyzna kocha życie i kobiety to wtedy podąża drogą męskości" - acha, czyli cała ta paplanina ma tylko jeden cel - zagonienie z powrotem na plantację niewolników, którym z tej plantacji udało się jakimś cudem uciec. Dziękuję, postoję.

 

Resztę sobie daruję, bo czuję że od czytania tych mundrości, szare komórki popełniają zbiorowe samobójstwo.

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Zapraszam do obejrzenia całego filmu. Gościu dobrze prawi. Oglądam sobie go czasem, to mnie tak trochę męstwem napawa i nadzieją na lepsze czasy relacji damsko- męskich. 

Nie zdzierżyłem całego filmu, bo gość p... jak potłuczony. Wpycha na siłę blue-pilla na każdym możliwym kroku, podlewając swoje "wynurzenia" ogromną ilością bredni. Całość to sałatka słowna zdań, które nic nie znaczą (cyt. "I ten stan urazy do kobiet jest popadaniem w iluzję").

 

12 godzin temu, Baros napisał:

Jak tam Wasze wrażenie? 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.