Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baros

Użytkownik
 • Content Count

  123
 • Donations

  380.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetna

1 Follower

About Baros

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Opisz swoją historię w odpowiednim dziale.
 2. @BrightStar Zdarzyło się fletem wojować, ale jak na razie bez żadnych uszczerbków na zdrowiu😊. Jak będzie po lekcjach muzykowania to zdaj jakąś relacje. Chętnie się czegoś nowego dowiem o muzyce.
 3. Zależy jaka różnica wieku. Jeśli Ty masz 25 lat a ona 15 lat jak bym odpuścił temat. Zakładam, że jesteście starsi i pełnoletni. Odpowiedź na Twoje pytanie to: po postu wymienić się książkami i obserwować co się będzie działo.
 4. Miałem sesje plenerową. 200zł i do wyboru 8 zdjęć do retuszu, obróbki, które Ty wybierzesz. Wolałbym plener niż białe tło. Na białym tle to bardziej do paszportu bym się zdecydował a plener to taki spontan.
 5. @Avanti! Fajny pomysł podrzuciłeś z tą podróżą na jeden dzień do jakiegoś miasta. Jesteś wyspany po takiej nocy w busie żeby w dzień normalnie funkcjonować i zwiedzać?
 6. @Still Podzielam Twoje zdanie, ale też próbuję zrozumieć brata Pattona. Zakładam, że Ty z racji doświadczenia nie potrzebujesz podniecać się tym, że sparowało się z jakieś dziewczyną na Badoo. Tylko byś poszedł na randkę i podzielił się z chłopakami relacją z niej, na czym skorzystalibyśmy wszyscy, których interesuje ten temat. Brat Patton zakładam, że jest mniej doświadczony od Ciebie i każdy kontakt z dziewczyną jest dla niego czymś "nowym" z racji tego, że jeszcze sobie nie poużywał. Ma fajne miejsce gdzie może sobie o tym popisać to korzysta z tego. @Patton umów się w końcu z tą dziewczyną i zdawaj relację na bieżąco wtedy bardziej doświadczeni bracia mogą Ci coś doradzić bo teraz to takie pisanie o dupie marynie.
 7. Chce w przyszłym roku zrobić sobie takie tournee po miastach nad morzem w Polsce. Dwa dni w jednym mieście pozwiedzać trochę i do następnego, kolejne dwa dwa dni i tak całe wybrzeże, aż do Szczecina.
 8. @Vstorm Wydaje mi się, że nie chęć do kobiet usprawiedliwiasz obojętnością. Trochę masz żal do nich, że się Tobą nie interesują pomimo tego, że w swoim mniemaniu jesteś atrakcyjnym facetem. Nie unikniesz pożądania do kobiet. To, że nie chcesz z nimi mieć nic do czynienia nie zmniejszy Twojej chęci bycia z dziewczyną. Nie blokuj tego w sobie. Jeśli Ci się podoba jakaś dziewczyna na ulicy to się "lamp" na nią. Uśmiech dziewczyny, krótka rozmowa z nią przy kasie w sklepie może poprawić Ci humor na cały dzień. Wykorzystuj to. Nie musisz od razu do niej startować z jakimiś tekstami na podryw. Zwykła rozmowa, uśmiech i to wszystko. Bierz energię od dziewczyn i dawaj im tę energię.
 9. @Quo Vadis? Czyli teraz w tłuszcze idziesz?☺ Jak wrażenia po odstawieniu cukru? Jak to wpłyneło na Twoje samopoczucie?
 10. @Quo Vadis? A próbowałeś zagryźć jakimś owocem zamiast colą? Zauważyłeś, że nawet jak zjesz banana to nadal organizm chce cukru takiego z batonów, coli itp. Tak jakby ten banan z tym cukrem nie miał w sobie w ogóle cukru. Może tylko ja tak mam.
 11. Ja w tym miesiącu jak narazie postanowiłem zaprzestać na cały miesiąc jedzenia batonów, 7daysów itp. syfu. Herbaty, kawy w ogóle nie pije wiec, nie mam czego dosładzać. A do colki ciągnie bardziej niź wcześniej a to dopiero 5 dzień bez batonow, których i tak nie jadłem codziennie.
 12. A może to całe jego życie siedzieć do śmierci na konferencjach, naradach, ciągłego ryzyka itp. Jak by przeszedł na emeryturę pod palmę mógłby np. wpaść w depresje i się załamać nerwowo. Może jemu juź nie chodzi o same piedziądze tylko o spuścizne? A będąc biedny będziesz wciąż będzie najważniejsza harmonia dla Ciebie? Dlaczego zakładasz od razu, że nie będziesz bogaty finansowo? Na starcie pozbywasz się tak wspaniałej rzeczy jak pieniądze. Może jak nie jesteś gotowy w głowie na pieniądze to wydaje się, że droga do bogactwa to droga przez męke. To już ta definicja do mnie przemawia. Ja wolę naczytać się tych bajek o american dream. Może to naiwność z mojej strony, ale wole tą naiwność niż od razu zamykać się na starcie na pieniądze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.