Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baros

Użytkownik
 • Content Count

  142
 • Donations

  380.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Świetna

1 Follower

About Baros

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lata wmawiania, że do niczego się nie nadajemy jako Polacy robią swoją. Co najlepsze poniżają się i skupiają się na negatywach sami rodacy. Ta propaganda nawet z zewnątrz nie przychodzi aż w takiej wielkiej skali jak z samych Polaków.
 2. Baros

  Deja vu

  Niedobrze. Jak byś wyczuł od początku co się święci to byś wbijał z pustymi rękoma. Dokładnie. @skuti dobrze zrobili, że Cię pogonili. Tylko czas stracili.
 3. Tak jak chłopaki pisali co do wyglądu. Masz tam wszystko. Blondynki, brunetki, rude, szatynki itd. Brunetki są tak takie z prawdziwego zdarzenia a nie farbowane. Czarne włosy, czarne oczy, cera też ciemniejsza, ale nie mulatki. Większość kobiet bardzo atrakcyjna, szczupła, dobrze ubrana. Taka druga Polska jesli chodzi o wygląd dziewczyn.
 4. Baros

  Deja vu

  Normalka. Przecież nikt Ci nie będzie stawiał grilla i jadełka za darmo cały czas. Prędzej czy później masz się do czegoś przydać. Najważniejsze, że nie dałeś się wplątać w nowe biznesy.
 5. Z takim podejściem to zaraz dasz się omamić jakieś pierwszej lepszej. Za towarzystwo i dupę jestes w stanie zrobić prawie wszystko. Dziewczyny cwane zaraz to wyczują i wezmą Cię na jelenia. Uważaj żeby Cię z kasy nie wyssały. A jak nie z kasy to z czasu. Będziesz przynieś, podaj, remoncik w kuchni zrób, samochód napraw itd. Porządnego bzykania Ci brakuje. Przytulaski, buziaczki to są po seksie najlepsze.
 6. Do tego radiowego towarzystwa kuków koniecznie trzeba dodać zespół "Bracia" Cugowskich. Te ich pokrzywiane twarze z rozpaczy za drugą połówką są bezcenne. Tu akurat Piotek daje popis. Próbka tekstu do wglądu: "Kto nie kochał nie wie nicKto nie kochał tylko drwiKto nie słyszał tych dwóch słówNie rozumie co to ból" "Kto nie stracił głowy samMówi ci dobrą rade damLecz na to nie ma dobrych rad"
 7. Ciężko będzie coś zmienić w mentalności nawet młodych Polaków jak widać. Jak tacy wyjechali na emigrację popracowali trochę u Herr Fritza czy Mr Smitha i mówią, że Polska to bagno. Może i bagno, ale nie oznacza, że mamy teraz psioczyć na kraj w którym się urodziliśmy. Nawet jak nam nie zapewnił lepszych perspektyw. Ogromnym patriotą nie jestem, ale mnie trochę dziwi te dobitne umniejszanie samym sobie, że my, Polacy nadjemy się tylko do pracy na zachodzie w szklarni czy na magazynie. Bo języka nie znają, bo leniwi, bo w białych skarpetkach. @Analconda skoro tak Ci to przeszkadza, czy Cię śmieszy to pokaż jak powinni się ubierać ludzie na poziomie. Żebyś się nie musiał wstydzić na drugi raz, że jesteś z Polski. Przecież chodzi o to żebyśmy razem, wspólnie, godnie i z klasą reprezentowali nasz kraj na świecie. Pokaż, przedstaw jak się Ty odnalazłeś za granicą, jakie były Twoje początki. Bądź inspiracją, wzorem dla innych. Polaka, który z podniesionym czołem chodzi po Berlinie i nie ma się czego wstydzić. Tutaj też nie chodzi o to kto jest bogatszy, który kraj ma ładniejsze zabytki itd. Tylko bardziej o wmawianie Polakom uniżonego sługi dla innych krajów. Dlaczego nie podacie przykładów, że jakiś Polak za granicą jakąś firmę założył i dobrze mu się widzie. Zaczynał na szparagach a teraz prowadzi np. 2 fabryki. Dlaczego nie podajemy przykładów ludzi z których możemy być dumni tutaj w kraju? Bo sobie świetnie poradzili bez języka, pieniędzy czy znajomości itd. Tylko prawie zawsze jest ten za duży t-shirt i skarpetki. Człowiek czytają takie wpisy uświadamia sobie, że jak pojedzie za granicę to jest nikim. Zwykłym robolem przez perspektyw na zachodzie. Nie mam nic do pracy za granicą. Sam pojadę jak będzie taka potrzeba. Ale na pewno nie będę się czuł gorszy od Pana Fritza i mówił, że Polska to chujowa a tutaj spoko bo płacą w Euro i w ogóle ten kraj jest tak świetnie rozwinięty.
 8. Zacznij regularnie medytować i uprawiać sport wysiłkowy. Nie spacer, nie szachy. Tylko tak żebyś się porządnie zmachał.
 9. Oczywiście, to nie podlega dyskusji. Widać to po mieście, samochodach, nawet po komunikacji miejskiej. Bardziej chodzi o to żeby nie wmawiać chłopakom z Polski i tak po uszy zakompleksionych żeby czuli się gorsi względem innych krajów. Dzięki za informację na temat Berlina. Dobrze, że piszesz. W przyszłości zapewne odwiedzę i powyższe landy to i przy okazji te laseczki mi pokażesz, ale na żywo.
 10. @Analconda zakładam, że mieszkasz w Berlinie to następnym razem jak będę na dłużej w Berlinie to poproszę Cię abyś pokazał mi miasto tak abym dostał kompleksów na wyższym poziomie. To są dopiero duże problemy🙂 Ooo dobrze wiedzieć, dziękuję, będę pamiętał.
 11. Witajcie koledzy z forum. Byłem ostanimi czasy u naszych zachodnich sąsiądów. Co prawda bardzo krótko, ale z tego co mogę wywnioskować to polscy mężczyźni nie mają się czego wstydzić. Przeszedłem się trochę po mieście i nie zauważyłem żadnej dobrze ubranej osoby. Ani dziewczyny ani chłopaka. Byłem w centrum jaki poza centrum miasta. Ubierając koszulę z krótkim rękawem, jensy do kolan i do tego jakieś buty na lato jesteś tam jedną z lepiej ubranych osób. Nie wiem skąd ten jęk, że polscy mężczyźni nie umieją się ubrać i wyglądają jak "Janusze" z brzuchami. W Berlinie tak samo wydziałem Hansów z brzuchami i w sandałach ze skarpetami. Chodzą tak ubrani jak ja na piłkę albo na bieganie, czyli jakiś stary t-shirt i spodnie byle jakie. Młodzi Niemcy to samo. Ani wysocy, ani przystojni, ani ubrani jakoś specjalnie. Nie widać po nich żadnego luzu czy fanu z życia. Ani dobrobytu. Ładną dziewczynę zobaczyć to naprawdę ciężko. Chyba, że tak do 15 roku życia. Bo jeszcze głowy do końca mają nie sprane przez media. Większość z nich jest zamknięta, smutna albo w ogóle nie zwraca na nikogo uwagi. To już w Polsce jest lepiej. To u nas chociaż złapiesz kontakt wzrokowy z dziewczynom. A jak ty się uśmiechniesz, tak po prostu, bo masz dobry humor to i 1 na 10 odwajemnij uśmiech w Polsce. W Berlinie to niemożliwe. Chyba, że Polka, bo akurat miałem taką sytucję. Z naprzeciwka widzę, biegną dwie dziewczyny. Nawet spoko. Są bliżej mnie i słyszę polski język. Wywaliłem do nich z bananem. One tak samo się uśmiechneły. Przebiegają mi za plecami i jedna mówi do drugiej coś w stylu "z czego on się śmiał?". Jest więcej ładnych ciapatek niż w Polsce. Ale to siłą rzeczy jest ich tam więcej to i większe prawdopodobieństwo spotkania takowej. Jest więcej tzw. alternatywek z rożowymi włosami, w skórach. Mnie już nikt nie w mówi, że w Berlinie to jacyś ci faceci dobrze ubrani, wysocy, elegancy, szarmancy itd. Takie same chłopaczki jak w Polsce. A nawet w Polsce szybciej spotkasz mężczyźne zadbanego, dobrze ubranego, wyperfumowanego niż w Berlinie. Uważam, że Polacy nie powinni mieć żadnych kompleksów w porównaniu do Niemiec. Zapraszam do dyskusji. Jak wasze wrażenia? Jakie Wy macie spostrzeżenia na dany temat?
 12. Baros

  Morsowanie

  Eee tam. Właśnie to jest najlepsze. A jak jeszcze głos drży z zimna po wyjściu to jeszcze lepiej. Dlatego lepiej wchodzić do bani z zimną wodą po saunie. Od nóg po szyję. Powoli, na spokojnie się zanurzasz. Głowy raczej po saunie nie chciałbym moczyć w zimnej wodzie.
 13. Jakie ryzyko? Ja tu nie widzę żadnego ryzyka. Nawet jak powie twojej ex, że do niej piszesz to co się stanie? Już nie jesteś ze swoją ex. Jeszcze nie napisałeś, a już się obawiasz, że za 2 miesiące będziesz musiał wyjechać i ją zostawić? Napisz sobie, przećwicz. Pracuj nas samooceną przy okazji. Chyba, że masz zasade, że "nie bierze się dupy ze swoje grupy" to wtedy olej temat randkowania z nią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.