Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baros

Użytkownik
 • Content Count

  73
 • Donations

  230.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetna

About Baros

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Mosze Red dzięki za tak obszerne wyjaśnienie tematu.
 2. @Mosze Red dobre, dobre😃. Jak zareagowała maleńka na taką dobroć z Twojej strony?
 3. @EMKEJ chciał to wydał. Co innego w necie obejrzeć 50 filmów z PUA a co innego spotkać się z gośćmi, którzy z tego żyją i robią to na co dzień. A o takiego świadomego znajomego we własnym gronie raczej ciężko znaleźć. Na swoim przykładzie mówię. Chyba, że na jakichś forach z PUA.
 4. @House miałem podobnie, ale nie aż tak jak Ty. Pojawiło się takie lekkie przymulenie po około tygodniu, Na początku czujesz się fajnie, podniecony, że robisz coś nowego. Ale potem przychodzi czas próby. Mogą się pojawić takie objawy jak piszesz. U mnie też pojawiło się takie dziwne uczucie w cewce moczowej, nawet przyjemne, ale to nie było ból. Oczywiście przeszło po kilku dniach. Po pewnym czasie Ci przejdzie za pewne. Musisz przetrzymać jak najdłużej. Organizm Cię testuję co jeszcze może zrobić, żebyś w końcu zwalił konia. Zabierasz organizmowi coś co miał przez lata na zwołanie to się buntuję i robi wszystko, żeby wrócić do tego.
 5. Grzecznie powiedź im, że po alkoholu, źle się czujesz i nie chcesz pić. Przestała ci smakować wódka czy coś innego wymyśl. Od razu powiedz, że nie jedziesz na żadną wycieczkę bo oni tam będą pić a ty się będziesz nudził tam z nimi jak nie będziesz pił. Nie zmuszaj się do kontaktu z nimi nawet ze względu na długi czas znajomości.
 6. Ja akurat na kat. C nie robiłem. Tylko na kat. A, ale zapewne jest podobny proces. Najpierw dzwonisz do szkoły gdzie zdajesz i pytasz czy mają znajomego lekarza. Na pewno mają kilku. Jeśli nie możesz się dodzwonić to wchodzisz na stronę internetową ośrodka szkoleniowego i tam szukasz. Jak masz zrobione badania wszystkie to idziesz do Urzędu Miasta, Starostwa, Ratusza gdzie jest Wydział Komunikacji. W Wydziale Komunikacji wypełniasz wniosek o wydanie numeru PKK. Koniecznie weź ze sobą zdjęcie takie jak dowód osobisty wyrabiasz. Pani w okienku od ręki Ci wyrobi nr PKK. Za wszystko w Wydziale nic nie płacisz. Dostajesz kartkę A4 z nr PKK i idziesz do swojej autoszkoły żeby wklepali do systemu numer.
 7. Dziś wstałem o 5.00 rano i poszedłem pobiegać. Przebiegłem 5km i co najważniejsze w lasku miejskim.
 8. Baros

  Czym jest seksapil?

  @rycerz76 zapach robi robotę. Czasami zdarza się tak, że dziewczyna jest nieatrakcyjna dla ciebie, ale jak podejdziesz bliżej i poczujesz jej zapach to bywa tak: eeee nie jest taka tragiczna.
 9. @MaxMen koniecznie zdaj relację z eksperymentu.
 10. Gratuluję zainteresowania Twoją osobą. Zapewne dla nich masz egzotyczną urodę stąd takie branie masz. No jak to? Nie odpowiadają Ci nasze rodzime panie? Jeszcze zatęsknisz, zobaczysz😅.
 11. Schemat przerabiany wielokrotnie. A tylko zacznij coś doradzać koledze odnośnie relacji. Np. jak zauważysz, że kolega jest wykorzystywany przez dziewczynę i chcesz to mu powiedzieć. To możesz sobie zrobić wroga na całe życie. Oczywiście nie w każdym przypadku tak bywa.
 12. Dla mnie duży plus jak nie pije. Ja sam pije bardzo rzadko więc nie wyobrażam sobie, że idę z dziewczyną do znajomych gdzie będzie alkohol a ona pije więcej ode mnie.
 13. Kiedyś myślałem, że wraz z rozwojem cywilizacji, technologii, internetu będą większe możliwości poznawania adekwatnych ludzi co do swoje osoby. A tu co zauważyłem to idzie w drugą stronę. Świadomość ludzi aż w takim wielkim stopniu się nie zwiększa. Mimo, że dostęp do internetu, bibliotek itp. ma obecnie prawie każdy. Ludzie nadal wolą sobie obejrzeć patostreama z Tajfunami, i innymi postaciami z patologii albo piwko w parku na ławce a potem WarsawShore koniecznie obejrzeć. W swoim towarzystwie mam ludzi po studiach, wykształconych przed 30-stką z którymi można tylko porozmawiać o Fame Mma albo Ex na plaży. Brak jakichś książek przeczytanych, żadnego punktu zaczepienia o wyższe wartości.
 14. @Libertyn albo do Tajlandii. Tam też jak jesteś blondynem z niebieskimi oczami to będą w Ciebie wpatrzenie jak nasze myszki w przyciemnianych😁.
 15. U mnie jak jest ciepło, słońce świeci to chce mi się więcej. Mam więcej energii, szczególnie rano. Kiedy dzień zaczyna się wcześniej. @wroński To wszystko tak na trzeźwo?😰
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.