Jump to content

Baros

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  730.00 PLN 

Community Reputation

216 Świetna

1 Follower

About Baros

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie, że warto. Nawet jak nie będziesz dalej kontynuował podchodzenia do dziewczyń po szkoleniu. To i tak taki kurs da Ci więcej do pewności siebie. Będziesz odważniejszy. Nie będziesz taki obsrany jak będziesz musiał pogadać z jakąś naprawdę dobrą laską. Nie będziesz jej traktował jak jakieś bóstwo. Na takich szkoleniach chłopaki Ci doradzą też odnośnie ubioru. Co zmienić, co poprawić. Można też poznać innych ogarniętych gości z kursu. Potem mogą wyniknąć z tego jakieś przyjaźnie itd.
 2. Gdzie nie spojrzeć, świat jest nakierowany na służenie kobiecie. Służenie materialności i zanurzenie się w Matrixie. (..) Jak mężczyźni pogrążają się w iluzję? Bo stają się poważnymi ludźmi. Zadaniem kobiety jest uczynić wszystko poważnym. Poważne relację, poważne podejście do życia. A mężczyzna tworzy z życia zabawę, grę. Gdy mężczyzna staję się poważnym człowiekiem to życie w stresie, wpada w depresję, staje się nieszczęśliwy. Może mieć dużo pieniędzy, samochody, mieszkania, żona, dzieci, ale jeśli jest poważny- to koniec. Stracił swoją męskość.
 3. @Personal Best Potwierdzam. Byłem wczoraj na bulwarach. Pełno ludzi, od zajebenia. Ciężko coś naprawdę dobrego wychaczyć w przedziale 22-28 lat. Zadaża się, że jakaś przejdzie, naprawdę spoko. W miarę dobrze ubrana, bez tatuaży, ładna z buzi i z dupki. Ale trochę się trzeba na rozglądać za takimi. A coś jest w tym tak jak chłopaki piszą o MILF- ach. Niektóre są zajebiste. Z dupki klasa, tylko z twarzy trochę podniszczone. Ale nie wszystkie. Nie jedna młoda Julka odpada w przedbiegach. Na rowerze prędzej fit MILFa zobaczysz niż Julkę. Może te młode siksy myś
 4. @RENGERS znany ze swojego ciętego języka, wyjaśnił delikwenta😆
 5. No bracie, gratulację. Takich ludzi nam potrzeba. Trzymaj się tam mocno pędzla bo sam wiesz jak wygląda świat relacji. I prośba o więcej takich wpisów jak tam laski ustawiasz do pionu. Trzeba się uczyć jeden od drugiego. Udanej niedzieli.
 6. @NoHope Jak planujesz eurotripa? Z jednego hotelu od razu do innego hotelu w innym kraju? Czy powrót do Polski i stąd wyjazd do innego kraju, czy innego hotelu? Daj znać jakie kraje Cię interesują, które chcesz odwiedzić.
 7. A może ona chce żebyś ją siłą wziął czy coś w ten deseń? Nie mówię tu o gwałcie. Tylko o takim zdecydowanym wzięciu, lekkim przytrzymaniu jak się opiera, pchnięcia ją na łóżko, lekkie ciągnięcie za włosy itd. Może jej czasem potrzeba takich zwierzęcych instynktów... Sam raczej wiesz co Twoja dziewczyna lubi w łóżku.
 8. Lepiej żeby nie sciągał bo jak dziewczyny z rezerwatu zobaczą tą szczenę to zaczną mu nudesy wysyłać.
 9. @DOHC Super kazanie, dzięki. @SilentAssassin Racja, napisałem to dla zgrywy bo w niektórych kręgach jak powiesz nawet komplemencik płci żeńskiej to właśnie jesteś uważany za lizusa, kuka. A jak mi się rzeczywiście coś podoba w tej dziewczynie, koleżance, sąsiadce to nie mogę jej nic powiedzieć bo na Tindrze już jej to mówiło 20 spermiarzy? Też bym rozróżnił atencję przez internet a atencję w realu. Większość chłopaków nie podejdzie do obcej kobiety i nie powie, że ma ładną sukienkę itp.
 10. Ja się cykam trochę odezwać w rezerwacie bo potem ziomki z forum mi powiedzą, że spermiarz jestem, że daje atencję, że się podlizuję, że chcę umoczyć małego itd. @Amperka ale muszę cię pochwalić za post, że lubisz świat męski. Ja uwielbiam jak kobiety prawią mi komplementy. Komplement od kobiety liczy się podwójnie. Nawet jak fałszywy i nieszczery. Trzeba to jakoś odwrócić, żeby to chłopaki dostawali więcej atencji od dziewczyń, ja chcę być atencjuszem, to dziewczyny mają być spermiarzami i kukoldami. Mają się podlizywać mężczyźną żeby coś puknąć☺ A tak na p
 11. Też tam mam. Dopiero po dłuższym pobycie na obczyźnie to poczułem. Też zacząłem wyczuwać tą agresję, jakąś złą energię, nerwowość, w Polsce. To mamy podobnie. Wcześniej, po powrocie do Polski czułem się tu bardzo dobrze, wiedziałem, że żyję. A teraz? W ogóle. To właśnie w Polsce czuję się wyobcowany. Mimo, że mam tu wszystko, rodzinę, znajomych to ciągnie mnie zagranicę. Polska tylko na urlop i wakacje. Na tę chwilę, jakby mi nawet dawali 20 tys. zł do łapy, służbowe auto, mieszkanie, perspektywy rozwoju itd. w kraju? Nie zostaję w Polsce. Ciągn
 12. Będziesz znał język perfekcyjnie i też będziesz się czuł wyobcowany. Może to nie kwestia języka tylko twojego podejścia? Tam u ciebie na pewno znajdziesz jakiś Polaków. Może z nimi coś pogadaj jak czujesz się wyobcowany? A język bez zamyślunku i zająknięcia poznasz po kilku latach dopiero. I to musisz się do tego sporo uczyć. Bo inaczej skończysz jak część Polaków za granicą, że po 8 latach, język obcy zna ledwo na A2. Takie wyjazdy są bardziej dla samotnych wilków. Którym samotność nie przeszkadza. A nawet jej porządają. Jeśli ktoś jest bardzo związany z r
 13. @Brzęczyszczykiewicz a proszę bardzo😊 Widziałem, że kiedyś był ebook książki w języku polskim, ale teraz coś nie mogę znaleźć.
 14. Witam, Postanowiłem, że przytoczę kilka dłuższych fragmentów z książki, z rozdziału 1, pt. "Droga prawdziwego mężczyzny" David Deida. Dla mnie jest to lektura bardzo ciekawa jeśli chodzi o poszukiwanie wzorca męskości i relację z kobietami. Książka zawiera masę ciekawych wniosków, porad na temat męskości. Dla mnie lektura obowiązkowa. Na pewno wielu z Was miało przyjemność czytać tę książkę. Zatem, zapraszam do zapoznania się z treścią cytatów i jak Wy to na swój sposób interpretujecie? Jestem bardzo ciekawy, Pozdrawiam. PS, Chciałem jakąś mniejszą,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.