Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baros

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Donations

  380.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

1 Follower

About Baros

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @avceutyhh14 spoko, próbuj dalej. Za pierwszym razem ciężko coś zrobić dobrze. Ale teraz chociaż wiesz co było najgorsze w tym wszystkim, kiedy były kryzysy w walce ze sobą. Na pewno teraz będziesz silniejszy.
 2. Cześć. Opisz swoją historię w odpowiednim dziale.
 3. @BrightStar Zdarzyło się fletem wojować, ale jak na razie bez żadnych uszczerbków na zdrowiu😊. Jak będzie po lekcjach muzykowania to zdaj jakąś relacje. Chętnie się czegoś nowego dowiem o muzyce.
 4. Zależy jaka różnica wieku. Jeśli Ty masz 25 lat a ona 15 lat jak bym odpuścił temat. Zakładam, że jesteście starsi i pełnoletni. Odpowiedź na Twoje pytanie to: po postu wymienić się książkami i obserwować co się będzie działo.
 5. Miałem sesje plenerową. 200zł i do wyboru 8 zdjęć do retuszu, obróbki, które Ty wybierzesz. Wolałbym plener niż białe tło. Na białym tle to bardziej do paszportu bym się zdecydował a plener to taki spontan.
 6. @Avanti! Fajny pomysł podrzuciłeś z tą podróżą na jeden dzień do jakiegoś miasta. Jesteś wyspany po takiej nocy w busie żeby w dzień normalnie funkcjonować i zwiedzać?
 7. @Still Podzielam Twoje zdanie, ale też próbuję zrozumieć brata Pattona. Zakładam, że Ty z racji doświadczenia nie potrzebujesz podniecać się tym, że sparowało się z jakieś dziewczyną na Badoo. Tylko byś poszedł na randkę i podzielił się z chłopakami relacją z niej, na czym skorzystalibyśmy wszyscy, których interesuje ten temat. Brat Patton zakładam, że jest mniej doświadczony od Ciebie i każdy kontakt z dziewczyną jest dla niego czymś "nowym" z racji tego, że jeszcze sobie nie poużywał. Ma fajne miejsce gdzie może sobie o tym popisać to korzysta z tego. @Patton umów się w końcu z tą dziewczyną i zdawaj relację na bieżąco wtedy bardziej doświadczeni bracia mogą Ci coś doradzić bo teraz to takie pisanie o dupie marynie.
 8. Chce w przyszłym roku zrobić sobie takie tournee po miastach nad morzem w Polsce. Dwa dni w jednym mieście pozwiedzać trochę i do następnego, kolejne dwa dwa dni i tak całe wybrzeże, aż do Szczecina.
 9. @Vstorm Wydaje mi się, że nie chęć do kobiet usprawiedliwiasz obojętnością. Trochę masz żal do nich, że się Tobą nie interesują pomimo tego, że w swoim mniemaniu jesteś atrakcyjnym facetem. Nie unikniesz pożądania do kobiet. To, że nie chcesz z nimi mieć nic do czynienia nie zmniejszy Twojej chęci bycia z dziewczyną. Nie blokuj tego w sobie. Jeśli Ci się podoba jakaś dziewczyna na ulicy to się "lamp" na nią. Uśmiech dziewczyny, krótka rozmowa z nią przy kasie w sklepie może poprawić Ci humor na cały dzień. Wykorzystuj to. Nie musisz od razu do niej startować z jakimiś tekstami na podryw. Zwykła rozmowa, uśmiech i to wszystko. Bierz energię od dziewczyn i dawaj im tę energię.
 10. @Quo Vadis? Czyli teraz w tłuszcze idziesz?☺ Jak wrażenia po odstawieniu cukru? Jak to wpłyneło na Twoje samopoczucie?
 11. @Quo Vadis? A próbowałeś zagryźć jakimś owocem zamiast colą? Zauważyłeś, że nawet jak zjesz banana to nadal organizm chce cukru takiego z batonów, coli itp. Tak jakby ten banan z tym cukrem nie miał w sobie w ogóle cukru. Może tylko ja tak mam.
 12. Ja w tym miesiącu jak narazie postanowiłem zaprzestać na cały miesiąc jedzenia batonów, 7daysów itp. syfu. Herbaty, kawy w ogóle nie pije wiec, nie mam czego dosładzać. A do colki ciągnie bardziej niź wcześniej a to dopiero 5 dzień bez batonow, których i tak nie jadłem codziennie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.