Skocz do zawartości

Jest fajnie ale...


deleteduser148

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeśli kogoś interesuje dalszy ciąg to wczoraj zakończyliśmy naszą przygodę. W zasadzie to ona to zrobiła, a ja od wczoraj siedzę jak ten chuj. Zaproponowała, że możemy być znajomymi i żebym czasem się odezwał😂 grzecznie podziękowałem i życzyłem wszystkiego dobrego. Niby człowiek się kształci w relacjach damsko męskich, a zostaje wyrzucony na śmietnik po nawet krótkiej relacji i czuję się jak gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Warmianin napisał:

Niby człowiek się kształci w relacjach damsko męskich, a zostaje wyrzucony na śmietnik po nawet krótkiej relacji i czuję się jak gówno.

Za szybko się angażujesz, chciałbyś wejść po same jaja w relację po pierwszym fiki miki.

Normalna rzecz. Jeszcze kilka kopów i zaczniesz mieć to gdzieś, jedni ogarniają się szybciej, inni wolniej. Zauważyłem że niektórzy typowi bialorycerze po akcji zerwania ze strony panny trzeźwieją i potem robią panny na potęgę. Mój znajomy był zaręczony a panna poszła z innym, teraz to korzysta z jednej panny kilka razy i out. 

To bardzo duża skrajność, to fakt.

 

Obserwuj swoją psychikę, laska to lewaczka bez kultury i wzorca ojca, kupiła Cię Cipką aż na oczy przestałeś widzieć, emocje wzięły u Ciebie górę a powinieneś to kontrolować. Tracąc kontrę przywaliłeś w barierki to tyłek musi boleć. Ja tutaj mówię o poważnym mechanizmie, Tobie będzie trochę smutno i przejdzie, inni tracą zdrowie, majątki a nawet się wieszają idą za kraty.

 

Większość kobiet które spotkasz nie nadają się do niczego więcej niż zabawa i to też nie wiadomo jak długa, po okresie demo człowiek ma ochotę się ewakuować, więc zawsze sobie te wyjście zostawiaj a kobiety niech swoją wartość udowadniają. Tą relację potraktuj jak trening, bo nic się nie stało a fajne wspomnienia pozostaną.

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.