Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  632
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Imiennik last won the day on March 14 2019

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

1032 Świetna

About Imiennik

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Brak ograniczeń w dostępie do broni, dwie pieczenie na jednym ogniu ku normalność.
 2. Nie obchodzi mnie co inni będą sobie myśleć, ważne żebym ja był zadowolony ze swojego życia. To co będzie potem nie będzie już mnie dotyczyć.
 3. To wyobraź sobie, że ruchasz na prawo i lewo, ale dwie/trzy z Twoich licznych karyn przebijają Ci gumki, lub odstawiają tabletki, ewentualnie wyciągają spiralę po kryjomu. Zalewasz je i każda chce alimenty, a jedna nawet urodziła bliźniaki! Ale poruchaleś co swoje, c'nie?
 4. Panowie, szanujmy się, najebaliście pięć stron w temacie o wkładaniu banana w cipę.
 5. Pics or didn't happen Temat o wkładaniu banana w cipsko. Żenada dla atencji.
 6. Po co ludzi niewygodnych jakkolwiek traktować? Szkoda życia na użeranie się czy udawanie miłego, gdy nie ma się na to ochoty. Wystarczy powiedzieć, że rady nie potrzebujesz i zaproszenia nie dostał, więc niech wyp**** do siebie i tyle.
 7. Rozkminy na paleniu dają tylko iluzję stabilności, na dłuższą metę jakość życia spada, przynajmniej w moim przypadku. Palenie odbiera więcej energii niż jakiekolwiek fapanie. Fajnie się zrelaksować od czasu do czasu, nawet codzienne palenie wieczorem daje się mocno we znaki, spada refleks, motywacja, pomysłowość, do tego dziwnie wpływa na libido, jakość seksu też się psuje. Używki są fajne raz na jakiś czas. Jak palisz regularnie to odstaw z dnia na dzień, energia aż rozpiera. Ja się w żadne w nofapy nie bawię, masturbacja raz na jakiś czas przy braku partnerki jest zalecana, wybieram panie bardziej krytycznie, a jak już mam panią, to fapanie mi nie w głowie, szkoda amunicji
 8. Nie zrobiłem nic specjalnego by nie być przegrywem, bo nim nie jestem. Seks, kawa, znowu seks, odwiozłem panią do siebie i miło wspominam wczorajszą kolację
 9. Jak tak zaczyna się znajomość, to strach pomyśleć co będzie potem. Nic tak nie odpycha jak nachalna laska, ile to razy trzeba kazać wypierdalać, blokować etc. Ja jednej nawet wysyłałem zdjęcia jak siedzę z inną, to ubzdurała sobie, że jest w ciąży hahaha
 10. Tylko ona jedyna tylko taka jak ta... Z iloma to laskami mi się świetnie nie pisało, dobry sposób na zabicie nudy, chyba że masz dużo czasu i cierpliwości. Słuchaj, jakby była Tobą serio zainteresowana, to sama by pisała. Laska ma Cię w dupie, trzyma Cię na orbicie, zabija Tobą nudę. Nie wywołałeś emocji, nic nie pisz, czekaj ten tydzień. Jak się nie odezwie to olej, jak się odezwie po czasie to życz jej szerokości i nara. Ogarnij się typie, 30 lat masz.
 11. Zastanowić to sie można co jutro zjemy na obiad. Takie ścierwo należy biczować, sypać rany solą, wrzucić do celi z murzynami, a po wyjściu wyciągnąć spod ochrony prawa i rozpowiedzieć dookoła. Ewentualnie rzucić wygłodniałym psom na pożarcie. Nawet najgorszy pies nie zasługuje na taką śmierć, to tylko zwierze, często bardziej oddane człowiekowi niż inni ludzie.
 12. @dyletant Gardzę typem, jak tak można zrobić? Co za śmieć! Zwykły pedał bez zasad i szacunku! Ja od razu bym jej wyjebał prostego. Miałem na myśli szacunek do siebie.
 13. Ja żadnych koszmarów nie miałem, sny były zwyczajnie pokręcone. Na jakimś forum użytkownicy próbowali wykorzystać efekty uboczne do indukcji świadomych snów. Zależy co komu w głowie siedzi. Koszmar to będzie na onkologii.
 14. @dyletant Zgadzam się z Tobą w pełni, jeśli sprawa dzieję się na gorąco też bym reagował, ale tak jak powiedziałeś w tej sytuacji przyniesie to więcej szkód niż pożytku. Lepiej w tym przypadku dojebać machiną prawną. Z wrogiem nie ma się co patyczkować, ale nie można robić z siebie kamikadze, to ślepa uliczka. Pozdrawiam.
 15. @dyletant Byłbyś ciągany razem z Markiem, co zniszczyłoby PR. Teraz wszędzie monitoring i smartfony. Życie życiem, prawo prawem. Niestety w takim kraju żyjemy, dotkij gówna, a zacznie śmierdzieć. Nie porównujmy kanistrowa do dzieci neo, oni nikomu nie szkodzili, a rozbawili tłumy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.