Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  446
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Imiennik last won the day on March 14

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

693 Świetna

About Imiennik

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Wzór błędny, nie uwzględnia zawartości portfela, zdrowia i innych NAJWAŻNIEJSZYCH parametrów samca. Wiek to tylko liczba
 2. Chyba Ty. Byłem ze starszymi, zegar tak tyka, że meble po chacie chodzą @yezdziec_apokalipsy wygoń ją/spierdalaj o poranku. O bzykaniu zapomnij bo na nieszczęście coś się stanie i zajdzie. Chłopie, to będzie taka modliszka, że normalnie czytała Krystyna Czubówna. SPIERDALAJ!!!
 3. @Ezrael Ja pogoniłem dziewoję za to, że spotkała się z byłym w niejasnych okolicznościach, podobno wspominali dawne czasy przy wódce. Ja wiem jak wspominali, nie mogę przez to na nią patrzeć. Radzę zamontować wyższe futryny, bo porożem będziesz haczył. Ciało puszczone raz puszcza się stale, Ty ją jeszcze usprawiedliwiasz. Najprawdopodobniej stałeś się zwykłym frajerem w jej oczach, obce dzieci też byś wychował?
 4. No tak, bo każde wyjście z płcią przeciwną= SEGZ, RUCHANIE, BENIZ INTO BAGINA. Życie byłoby prostsze, gdyby uroda szła w parze inteligencją/moralnością/ogarnięciem.
 5. A w pornosach laski mają sztuczne cycki i wybielone odbyty...
 6. Ale podobny mechanizm może zadziałać na płeć piękna, nie będzie chciała wyjść na łatwą xD
 7. Według mnie stwierdzenie męski mejkap to oksymoron. Może jeszcze szpilki mam założyć?
 8. Nie tykamy zajętych! Zawsze lepiej wymienić kilka zdań na początku, warto byłoby znać swoje imiona chociaż, możesz też zapytać kiedy ma wolne i zaproponować wyjście na kawę, poproś o numer/fejsa/cololwiek. Więcej nie trzeba jeśli jest Tobą zainteresowana.
 9. Powodzenia, też rzucam fajki. W sumie to bardzo łatwe, rzucam już 4 raz
 10. 0zl i 0 spotkań. Oficjalnie jestem bezdzietny, w sumie nie mam pewności czy to moje, a nawet mnie to nie interesuje.
 11. Kolego nic do tematu nie wnosisz oprócz głupich przytyków. Napisz coś sensownego, albo odejdź od klawiatury, temat jest poważny. Jakieś podstawy sztuk walki mam, ale z doświadczenia powiem, że nie warto naprawiać świata jak już to wspomniano. Wracałem kiedyś z miasta ze znajomymi, spokojna ekipa, pare dziewczyn - nikt z moich nie nadawał się za bardzo do bójki, ja już trochę wypity byłem. Minęliśmy bandę dresów z chyba 5 ich było, mówią coś do nas że będziemy jebani i inne pijackie bełkoty - ruszyło mnie to niemiłosiernie, aż zareagowałem werbalnie na co jeden z nich wyszedł i chciał mi przyjebać. Sprowadziłem jego cios tak, że sam dostał w ryj i się cofnął, ale czterech na mnie ruszyło. Na szczęście skończyło się na kilku otarciach, skupiłem się tylko na osłabianiu twarzy i wybieganiu towarzystwa aż się zmęczą i odpuszczą. Nie polecam. Inna sytuacja? Proszę bardzo. Koleś perfidnie zajechał mi drogę zmieniając pas gdy go wyprzedzałem, po zwróceniu uwagi stwierdził, że zjedziemy na pobocze. Był większy ode mnie, zwłaszcza pod względem masy, typowy byczek. Zjechałem, wysiadam, a ten do mnie z łapami. Z miejsca wyłapał gazem i coś tam bełkotał, więc ucieszyłem go obietnicą rozjebania łba pałką i odjechał grzecznie, jeszcze chujowi chusteczki dałem żeby się wytarł. Wniosek? I Herkules dupa, gdzie ludzi kupa. Życie to nie film z Van Damem czy S. Seagalem. Warto mieć przy sobie środki obrony koniecznej, ale trzeba umieć z nich korzystać. Co jak przeciwnik Ci je zabierze? Nie wolno być także niewolnikiem swojej broni, a czasami nie opłaca się chwalić jej posiadaniem, zwłaszcza gdy wrogów jest więcej.
 12. Warto mieć przy sobie legalne środki obrony. U mnie to podstawa, nie raz przeciwnik po samym rozłożeniu teleskopa mięknie. Ja w takiej sytuacji robiłbym swoje, dopóki mnie by się nikt nie czepiał. W razie czego łapki w gips i koleś uspokojony.
 13. Od teraz zaczynam nagrywać takie zdarzenia i dzwonić po policję, ale będzie trzask pośladów 😄 @Kespert Nie wiem co jara ten typ i skąd ma towar, ale to co przedstawiłeś to majstersztyk w trollowaniu.
 14. Zlikwidujmy ubóstwo ustawą! Jak to wszystko pierdolnie to zabraszam do mnie, mam zapas popcornu.
 15. Bierze mnie na wymioty jak to czytam. Jak to mawia stare chińskie przysłowie: "zrobisz loda będzie zgoda".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.