Jump to content

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14
 • Donations

  0.00 PLN 

Imiennik last won the day on March 26

Imiennik had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,229 profile views

Imiennik's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

10.1k

Reputation

 1. Upaińcy to gorsze ścierwo od ZSRR i trzeciej rzeszy. Wystarczy posłuchać co mówią ludzie którzy to przeżyli i jeszcze żyją. A ten śmieszny żydek to już dawno powinien robić za breloka na najbliższej gałęzi.
 2. Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Inna sprawa czy wolisz mieć dmuchaną lalę czy wolisz dmuchać lalę. Teraz możesz sobie nawet sam zainstalować implanty bicepsów, mięśni klatki itd. Natury jednak nie oszukasz. Geny pozostaną takie jakie były, a medycyna natury jeszcze nie dogania. Osobiście wolę naturalną pannę 7/10 niż 9/10 zrobioną z 3/10. Jakoś tak nie wiem, naturalniej... Z resztą temat z dupy, więcej myślenia o cipach niż zaliczania. PS A te małe karakany to ja chętnie zgarnę, są bardzo praktyczne.
 3. Na biologii było trzeba uważać.
 4. @Throgg w takim razie gratuluję. Tylko mi chodzi o pewne zmiany i normalność, pułapki zostawione pod Twoim domem nie są normalne tak samo jak pod pułapki prawnicze. Dlaczego normalność trzeba walczyć? Z pewnością kosztowało Cię to trochę czasu energii i emocji które mógłbyś poświęcić na bardziej pożyteczne cele. To już przypomina okradanie z życia, A w cywilizowanych krajach do szkodników się strzela
 5. Dokładnie a jeszcze niektórzy temu przyklaskują. O to właśnie mi chodzi w tym temacie że jeden drugiego woli podpierdolić zamiast wstawić się i pomóc. Jeden drugiemu woli źle życzyć, a potem płacz że czynsz podnieśli czy w sklepie drogo, czy 500+ nie wystarcza bo są zbyt podzieleni żeby cokolwiek razem zdziałać na plus. Pełna zgoda bo ja też o tym wiem. Jak wcześniej napisano że ci ludzie nie reagowali na informacje z urzędu czy inne postępowania, to w jaki sposób może ich to zobowiązywać do nakazu sprzedaży swojej działki czy też oddania jej za darmo? Jak ja komuś wyrwę iPhona na ulicy i dam mu za to 5 zł nie patrząc na jego opinię to będę karany jako złodziej. Dla mnie to jest oczywiste i w życiu bym tak nie zrobił i nigdy czegoś takiego nie poprę. No i tutaj chyba nie rozumiesz co mam Ci do powiedzenia, mi nie chodzi o polski głupi system tylko o prawo własności które należy się każdemu człowiekowi który cokolwiek kupił za swoje pieniądze czy odziedziczył, bo w tym kraju na własność to chyba tylko własne gacie na tyłku można posiadać. Jak coś jest Twoje to jest Twoje i koniec, jesteś za jakimś komunizmem czy co? Dokładnie zamiast pomagać społeczeństwu bardzo ładnie popisali się podczas cyrku z covidem. A jak naprawdę coś się dzieje to są zupełnie nieprzydatni. Nawet taki przykład na szybko z mojego życia: kiedyś jeden gościu nie wiem dlaczego ale wystartował do mnie z łapami na ulicy, później wyciągnął pałkę teleskopową. Na szczęście też byłem wyposażony i skończyło się na niczym ale po zadzwonieniu na policję nawet nie przyjęli mojego zgłoszenia. Gdybym tylko na nich liczył nie był przygotowany to raczej kiepsko bym skończył. Nie wiem jakim prawem oni żyją za moje podatki, tym bardziej że za palenie jointa w parku mogą mnie wsadzić za kratki xD
 6. Jak wam jednym z drugim potargają spodenki to zobaczymy jak wtedy Wy się zachowacie. Polecam poczytać czym jest prawo własności. Ja osobiście nie mam obowiązku niczego sprzedawać i nie obchodzi mnie jak on ktokolwiek ofertę mi wysunie czy jakie pisma będzie mi wysyłał. Bez mojej zgody wara i tyle. Naprawdę z tego kraju trzeba uciekać bo nie dość że ludzie o sami swoje zawalczyć nie potrafią to zapomnij że Ci pomogą. Nie zdziwcie się jak będziecie mieli swój spadek z dziada na pradziada i ktoś wam go zabierze.
 7. https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2023-08-08/bronili-dzialki-przed-pkp-zdecydowana-reakcja-policji/ Usłyszałem o takiej ciekawej sytuacji medialnej, szczerze w głowie mi się ona nie mieści. Ludzie w posiadaniu ziemi od kilkudziesięciu lat jak nie lepiej są z niej wywłaszczani. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem. Już nie chcę mówić o mojej osobistej nienawiści i nieprzydatności polskiej policji, ale tutaj ciężko jest nie stwierdzić że zachowali się jak zwykli bandyci. I tutaj pojawia się moja prośba do Was wszystkich jeśli macie na to czas. Proszę udostępnijcie to jeśli jesteście na jakichkolwiek grupach na Facebooku czy gdziekolwiek, może na jakiś innych forach. Myślę że tą sprawę trzeba głośno skomentować i niech każdy powie co myśli, żyjemy w jednym kraju i każdego z nas może to czekać. Dajmy głos i nie bądźmy jak barany w zagrodzie, a może uda się zwykłym ludziom pomóc.
 8. Na razie jestem za młody by o tym myśleć, chociaż jakbym miał teraz umrzeć to wolałbym to przepisać na jakieś zwierzęta niż ludzi, schronisko czy coś, tylko musiałbym mieć pewność że ktoś nie położy na tym swojej brudnej łapy. W takim wypadku wolę żeby wszystko po mnie się zmarnowało, na mój majątek jest głównie do mojego użytku i jak ja przepadnę to będzie mi zbędny. Nie interesuje mnie też zbytnio co było przede mną i co będzie po mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.