Jump to content

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Imiennik last won the day on November 12

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

2276 Świetna

1 Follower

About Imiennik

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1320 profile views
 1. @fikakowo Pesel dużo nie zmienia dopóki sam nie potwierdzisz lub sąd nie uzna Cię za ojca. Jeśli @Helios nie dostanie wezwania to może spać spokojnie. Najwyżej płacić i się nie kontaktować, z taką kobietą będzie się wiecznie szarpał, dzieciaka zobaczy przy dobrych wiatrach raz na miesiąc, a nerwy w strzępach. Już lepiej za głupotę zapłacić i inaczej sobie życie ułożyć. Wpływ na wychowanie będzie zerowy, dzieciak będzie miał dużo tatusiów czy tam wujków. Wystarczy, że ona ma, a siedzi z innym Sam fakt niepodania pełnych informacji o ojcu daje dużo do myślenia.
 2. Ja tam jestem dzieckiem latającego potwora spaghetti, a moim życiowym celem nie są jakieś owoce z Edenu, tylko dorwanie passaty pomidorowej na promce w biedrze. Te opium dla ludu jednak siada na głowę.
 3. Powolne gotowanie żaby. W tej pandemii co chwilę luzują i zaciskają pasa sprawdzając, na ile mogą sobie pozwolić. Jak bydło łyknie sms to strzyżemy dalej, jak nie to krok do tyłu, podkręcimy statystyki testami i dwa kroki do przodu. Po tym co widzę wśród ludzi, tą bezrefleksyjną wiarę, bierność i posłuszność z przykrością muszę stwierdzić, że zabawa jeszcze trochę potrwa.
 4. Czyli nawet tępa dzida nie podała Cię na ojca. Nie wolno zostawiać tej rubryki pustej, trzeba coś wpisać. Zazwyczaj jest to jakieś męskie imię + nazwisko matki. Ojciec pozostaje w domyśle nieznany. Nic nie podpisywałeś, nie zostałeś nigdzie wezwany to nic nie rób. Laska widocznie nawet nie była z Tobą w ciąży, zakręć kurek z hajsem i zerwij kontakt. Ale on nawet nie potwierdził ojcostwa, a małżeństwem nie byli żeby ojcostwo mu przyklepać z automatu. W konkubinacie potrzebna jest zgoda albo nakaz sądowy robienia testów DNA, nikt pani na ładne oczy nie uwierzy.
 5. Z głupoty i braku gustu. To trochę jak napisać sobie na czole "DEBIL". Może to zrobić naprawdę ogarnięty człowiek, ale nie będzie brany na poważnie przez nikogo. Analogicznie w przypadku tej panny. To nic, że natura urody jej nieposkąpiła i byłaby z niej fajna niewiasta. Jeśli przedstawia się jako zaszpachlowane bezguście, to dlaczego burzyć jej światopogląd? Czy nie prościej się z tym faktem pogodzić?
 6. Idź z taką na basen, raz do wody wskoczy i syf jak w Gangesie. Co innego na biwak, z takimi pazurami to puszkę otworzy i drwa narąbie. A tak szczerze to nie wiem co ona ma w głowie, żeby tak się okaleczać. No już rozumiem styl plastikowej lali, ale można to zrobić chociaż ze smakiem. Ona wygląda jak clown, tylko czerwonego nosa jej brakuje.
 7. @Patton Kurłła gaz po 1,59zł, MÓW GDZIE TO JEST
 8. @RealLife Dokładnie, najlepsze co można zrobić to uciąć szał macicy w zarodku, twardo postawić granicę, a gdy granica dla pani będzie nie wygodna należy wskazać kierunek do drzwi wyjściowych. Chyba nie muszę pisać, iż w obecnych czasach nie warto dzielić lokum z kobietą, to sporo ułatwia. Wszelkie gadki, prośby groźby można sobie darować, cytując klasyka "szkoda szczępić ryja". Najzwyczajniej w świecie szkoda czasu i nerwów. Spacerek do siebie bardzo dobrze działa, ostudzi emocje na tyle, że pani potrafi sama przeprosić zwalając winę na alkohol/zły dzień/koniunkc
 9. Jak najbardziej, ale nie przymusem i kosztem innych. Po co tworzyć podziały? Najniższe podatki na ile to tylko możliwe, ludziom pieniądze zostaną w kieszeni i sobie bardzo dobrze poradzą. Warto zaznaczyć, że obecnie zostaje nam jakieś 17% wyrobionych dóbr. Ja się dziwię, że przeciętni ludzie zarabiający między minimalną a średnia w ogóle decydują się na potomstwo.
 10. Każdy kij ma dwa końce. Dla mnie to wygląda jakby ktoś podszedł i powiedział: "masz za dużo kasy, a nie masz na co wydawać więc oddawaj". Państwo nie jest od decydowania o priorytetach wydatków, każdy może mieć inne. Nie róbmy kalek z rodziców. Podatki powinny być możliwie najniższe i równe.
 11. @Mosze RedRed Niby wszystko fajnie, tylko dlaczego karać bezdzietnych wyższym podatkiem? To trąci podatkiem bykowym, państwo nie powinno ingerować w dzietność, tylko tworzyć sprzyjające warunki dla każdych. To, że ktoś nie ma dzieci nie oznacza od razu, że ma ochotę wyrzucać 15% zarobków w błoto. Chcąc odwrócić obecny trend należy sprawdzić, co go spowodowało. Według mnie nawet treści emitowane w TV musiałyby się drastycznie zmienić. Puścili jakiś serial, romansidło w kraju muzułmańskim, nie pamiętam czy była to Turcja, czy też inna Arabia. Oczywiście serial ten przec
 12. @mac W farmakologii jest coś takiego jak drabina analgetyczna, czyli nie daje się fentanylu na lekki ból głowy. Trzeba dostosować rodzaj terapii do potrzeb, a Ty wyskakujesz z najgrubszym działem nie znając dokładnie przypadku. Takie działania nie pozostają neutralne, dlatego podjęte kroki trzeba ważyć, w miarę możliwości podejmować jak najlżejsze. Nie ma się co obrażać, primum non nocere
 13. Religia? Bogowie? Ciężko mi się na coś konkretnego zdecydować, ludzie sobie tyle ich wymyślili. Oczywiście każdy jest prawdziwy, moja racja jest racja NAJMOJSZA, BO MAM KSIĄŻKĘ, ZOBACZ, PRZECZYTAJ. Tak się fajnie składa, że ani Jezus, ani Budda, ani Mahomet czy też Mitra nie są nikim oryginalnym. Wiele biblijnych przypowieści ma swoje korzenie w starszych księgach. Kopia kopii kopii. Na końcu dojdziemy do kultu słońca. Wspólny mianownik wielu religii. Ja nie jestem ani wierzący, ani niewierzący. Nie mam dowodów popierających jakiekolwiek stanowisko. Nie widzę jakiegoś m
 14. @Adrianoob Nie obiecuję cudów, ale włącz do diety kiszonki jeśli to możliwe. Kiszona kapusta, ogórki i wiele innych, paprykę czy dynię też można kisić. Dobrze uzupełniają florę bakteryjną. @mac Swoje emocje schowaj do kieszeni. Ty widocznie byłeś skrajnym przypadkiem. Stany zagrożenia życia raczej nie są normalne. Zazwyczaj ludzie jak zaczną brać to kupują do końca leki na cholesterol, na serce (ahh ten kwas acetylosalicylowy "na rozrzedzenie krwii"), antydepresanty, przeciwbólowe, inhibitory pompy protonowej (!) i dużo innego ścierwa. To nie jest lekarstwo na całe zło
 15. @Orybazy Chodzi o to samo, ale względem dwóch różnych filozofii. Teraz dobro dziecka to dawanie kasy, kto by się przejmował kindersztubą i jakimkolwiek wpajaniem zasad.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.