Jump to content

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Donations

  0.00 PLN 

Imiennik last won the day on November 9 2023

Imiennik had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,530 profile views

Imiennik's Achievements

Kapitan

Kapitan (15/23)

10.7k

Reputation

 1. Ale to temat u sukach Zresztą kobieta kończy się na 60 kg xD
 2. To niech ten głodny się sam w końcu naje a nie wypomina najedzonym a takie akcje to opisywałem to były i wobec mnie i innych ludzi, i to nawet przez starszych długo będących tutaj już użytkowników. Przecież ile tutaj jest ukrofili, covidowych zamordystów i Bóg wie kto jeszcze. To że są świadomi w jednej kwestii to nie znaczy że są ogarnięci bo w reszcie tematów to po prostu śmiech na sali. Niestety taki jest przekrój społeczeństwa. Lepiej podpierdolić sąsiada do skarbówki że ma nowy samochód zamiast wziąć się za robotę.
 3. Ja bardzo chętnie ale sam nie dam rady, kiedy się zbieramy żeby zrobić dzień sznura? Większość facetów to cuckoldy i zwykle przygłupy. To widać nawet tutaj na forum, często się zdarzało że ktoś pisał że ma powodzenie a większość facetów gadała że ktoś jest farmazoniarzem, czym sam mi się przyznają do swoich niepowodzeń. Ale zamiast uczyć się od ludzi ogarniętych to wolą im dokopać I dalej siedzą we własnym gównie, więc nie ma się co dziwić że kobiety i wykorzystują bo mają intuicję co do wyczuwania prawdziwości postawy faceta. Ale jak się trafi ogarnięty gość to żadna kobieta mu nie zaszkodzi. Więc jeśli ktoś woli tkwić we własnym syfie to jego problem, nawet zauważcie są przypadki że ktoś się użala na forum dostaje kupę rad ale nic nie zmienia. Kraj męczenników. Zmiany rodzą się w bólu, ale wszystko jest do zrobienia tylko trzeba chcieć. Zamiast gadać o szczękach i czadach lepiej po prostu stać się odrobinę lepszym człowiekiem i to dla samego siebie, podczas tego procesu jest dużo walenia w mur ale efekty w końcu przyjdą. Ja sam z natury jestem introwertykiem, cichy i spokojnym gościem ale dostałem trochę przez to po dupie i bardzo mi się to nie spodobało. Nawet takie cechy można odwrócić 180 stopni. Nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy, ale trzeba wyciągnąć wnioski i iść do przodu zamiast płakać mimo chwilowych niedogodności.
 4. Dlatego właśnie mówię ile to realnie kosztuje, jakie są warunki inwestycji. Ja jestem w stanie oddać kobiecie wszystko co mam pod warunkiem że dostanę sporo więcej Nie raz mówiłem że od kobiet trzeba się uczyć, a wcale nie są takie cwane. Kobiety są zaprogramowane żeby patrzeć na zysk ale da się ich program zhakować. Nigdy nie utrzymywałem żadnej kobiety a u jednej mieszkają ponad pół roku za frajer, zakupy na pół no i może troszeczkę do opłat typu woda gaz prąd się dorzucałem. Mówiłem jej sorry ale odkładam na bardzo ważną dla mnie rzecz może potem się dorzucę, a potem to sobie te mieszkanie przejąłem i powiedziałem że nie będę jej utrzymywał bo się mityczna miłość wypaliła. Ruchasz albo jesteś ruchany, o seksie od tyłu chodzi o to żeby być z tyłu.
 5. Czytałem kiedyś takie badania czy inne statystyki na temat że dzieci ludzi biednych bardzo rzadko z biedy się wyrywają. Nie jest tajemnicą też że ludzie którzy nagle dostali potężny zastrzyk gotówki nigdy nie posiadając takich pieniędzy, na przykład wygrywając na loterii przypierdzielają ten kasę w dwa trzy lata i nawet zostają z długami. Widzisz kiepskie wzorce potrafią nawet sabotować jeśli coś Ci się uda. Tylko nielicznym udaje się to przeskoczyć. Nawet pseudo religia zwana chrześcijanizmem wpaja podświadomie biedactwo, a żydzi od małego są uczeni miłości do pieniędzy, i kto ma tutaj więcej hajsu i wpływów?
 6. Powiem ci ja nie mam problemu z jeżdżeniem po pannę, ale dupcia ma być wystawiona aż mi jaj do środka nie zassie, jak masz furę w gazie i pewne ruchanie to chyba taniej się nie da. Miałem kiedyś taką do FWB, przywoziłem ją sobie do domu przed jej pracą tłukłem ile wlezie a potem odwoziłem, to bardzo dobra inwestycja bo taka jednorazowa przejażdżka kosztowała mnie może 10-15 zł, za tyle to czteropaka piwa nawet nie kupisz a 19stka fajnie się bzykała. Taniej niż bilet do kina. Oczywiście nie ma podwózek za frajer, no chyba że pan ma naprawdę wcześniej mi się przysłuży, ja hołduje zasadzie 50/50 bądź z przewagą korzyści na moją stronę.
 7. Tutaj nie chodzi o dzieci czy dorosłych, tylko gadzi mózg kobiet który naturalnie preferuje siłę i gardzi słabością. Spokojny cichy dzieciak jest po prostu mdły, nikt nie będzie o nim pamiętał, a szkolny łobuz budzi emocje co już działa na kobiety. Do tego mimo że był niedobry to jednak każdy będzie o niej dłużej pamiętał, wspominał. Zresztą chodziłem do technikum to mój dobry koleżka ale wysoki przystojny normalnie bujał się po mieście z nauczycielką historii, jeździli sobie jej furą po sklepach a potem zapewne uczyli się wspólnie anatom ekhm historii. Było widać jakie ona ma kurwiki w oczach A z tego co wiem to jest nawet nielegalne żeby nauczyciel nawiązywał takie relacje z uczniem. Zresztą kobiety są w stanie zaryzykować nawet ukamienowanie więc co tam jakieś konsekwencje prawne. Nauczycielka to bardzo fajna blondyna, ale coś ziomeczek pochodził na korepetycje do niej to jego Moja wyniosę do tego kilka myszek klawiatur i innych sprzętów, także polecam technikum xD Co z tego że mam dyplom i zawód jak przez dwa lata nie mogłem żadnej pracy znaleźć a nie kończyłem Wyższej szkole gotowania na gazie tylko najlepsze technikum w mojej okolicy. Na studiach to bym się chyba pochlastał, nic mnie nie wkurwia tak jak uczenie się na pamięć typowo bez mózgu rzeczy które wiesz że ci się nie przydadzą. Nauczyciele mają się w dupie w większości, oczywiście zdarzają się naprawdę fajni ale co z tego jak trafi się jeden flep i skutecznie będzie ci obrzydzał naukę. Dlatego tak jak mówisz a postawiłem na minimum babrania się w edukację bo aż dostawałem bezsenności czasami ze stresu, stwierdziłem że ukończę to co zacząłem i po prostu wezmę się za robotę. Szczerze to się więcej nauczyłem w różnych pracach niż w szkole, a zawody które przerabiają w szkole to w sumie i tak mnie nie interesują bo można zarobić więcej gdzie indziej bez tego wykształcenia.
 8. Zgadzam się z tym postem o którym jest powiedziane o dobrym wyborze rodziców, to nie znaczy że jeśli ktoś pochodzi z biednej rodziny to już nigdy nie będzie bogaty i sobie nie poradzi, ale będzie miał sporo trudniej. Będzie musiał wykonać dużo więcej pracy ponieważ nabierze Kiepskich wzorców podczas dorastania, później to ciężko zmienić. Fajnie żeby rodzice cokolwiek ogarniali w życiu, żeby można było chociaż coś dostać w spadku bo wiadomo jak wygląda rynek pracy. Generalnie to nie polecam pracować w Polsce o ile się nie ma zbyt dużych wtyk, a za granicą bez znajomości i doświadczenia też nie jest lekko złapać dobrą pracę. Generalnie polecam mierzyć siły na zamiary, nie ma się co rwać z motyką na słońce bo nie każda praca jest dla każdego. Warto iść tam gdzie jest kasa i gdzie nam zajęcie odpowiada, inwestować w jakieś realnie wartościowe rzeczy, na przykład nieruchomości bądź po prostu odkładać sobie kasę czy wykupić dobrą polisę - tak są takie które jednocześnie was ubezpieczą ale jeśli nic wam się nie stanie w sensie dożyjecie końca polisy to dostaniecie zwrot pieniędzy. Wystarczy sobie poszukać w ofertach ubezpieczycieli. Warto też szukać alternatywnych źródeł zarobku i w miarę nie narażać się prawu, może coś hobbystycznego i lekkiego żebyście nawet mieli możliwość robienia kasy kiedy już będziecie starsi i zmęczeni bo każdego to czeka. Do tego trzeba zachować balans między zajeżdżaniem się robotą jeśli wykonujecie pracę fizyczne bądź macie imprezowy styl życia, a utrzymaniem zdrowia. Wszystko jest dla ludzi ale nie ma co przesadzać czy gonić dla dziada za damski chuj.
 9. Lubię go za jego gadki o narcyzmie, ale tutaj moim zdaniem mija się z prawdą, wytrzymają do momentu w którym zaczął gadać że kobiety są inteligentne na równi z mężczyznami w tych czasach. Kobiety nawet nie wiedzą co to jest samorozwój. Dokonują wielu głupich wyborów i bardzo łatwo poddają się propagandzie. Co on gada że to zaczęło się w XVIII wieku, feministyczna rewolucje zostały przeforsowane w latach 60 wieku, kobiety wyciągnięto z domu do roboty, siła nabywcza mężczyzn sporo spadła, dostały sporo praw kosztem mężczyzn, nagle wtedy jakoś związki zaczęły się lawinowo rozpadać. Wystarczy spojrzeć na związki ludzi urodzonych powiedzmy w okresie (przed)wojennym i porównać z ludźmi urodzonymi trochę po 2ww. Spadła także dzietność. A inteligencja kobiet to śmiech na sali. Kobiety bardziej czują niż myślą tak naprawdę, tak już są stworzone to nie i wina i nie zamierzam ich obrażać z tego powodu. Przecież dla wielu kobiet nawet lewa z prawą stroną się pierdoli. Wyznałem wykształcone na kierunkach technicznych, pytam taką jedną czego się uczy czy budowy silników czy co, odpalała że tak, zapytałem ją o cykle pracy silnika czterosuwowego i czym się różni od dwusuwowego no i na tym nasza gadka się skończyła. No ale oczywiście wielka kariera i edukacja wpojona przez feminizm. Jakimś cudem to nadal mężczyźni podtrzymują całą infrastrukturę, żeby karince było w dupę ciepło na łeb nie padało miała autobus do swojej korpo i z czego naładować iPhona bo atencje na tinderze musi się zgadzać. Nadal są zawody w których dominują mężczyźni ponieważ tambo trzeba prać jej siły więc ta gadka o jakiejś utracie mięśni to śmiech na sali. Nie mogą wszyscy być szczurkowatymi programistami. Ostatnio się droczyłem z dwiema koleżankami, mówię im za karę każda z was robi 30 pompek a one mi mówią że nawet pięciu nie zrobią mimo że to zdrowe i młode dziewczyny. Prawda jest taka że większość kobiet nawet nie potrafi dobrze pitoka ujechać bo zaraz są zmęczone Jeśli dobrze pamiętam to ten profesorek to Żyd więc nie ma za bardzo się przejmować tym co on mówi, polecam obserwacje w praktyce i wyciągania wniosków a nie słuchanie wielkich atrycytów i wierzenie im bezgranicznie.
 10. @zuckerfrei Powiem Ci trochę szerzej. Miałem do czynienia z wieloma Ukraińcami i naprawdę nigdy mi nie zaszkodzili, gorzej już Polak mi zaszkodził i to nie jeden, zawsze mi się z nimi spoko rozmawiało. Tak samo wolę ciapatych czy murzynów od Niemców bo Niemcy to są zwykłe busy i do tego mają typowe mordy beciaków. Więc tutaj trzeba rozróżnić, ogólnie cała idea Ukrainy i ten ich burdel polityczny, tam wszystko możesz kupić nawet dyplom czy maturę bo taka jest korupcja i fałszerstwo, do tego banderyzm - to z tym się nie zgadzam i potępiam. Przecież nawet była afera że Ukraińcy zajmowali miejsca na polskich studiach bo mieli kupione matury na 100%, Przecież nawet była afera że Ukraińcy zajmowali miejsca na polskich studiach bo mieli kupione matury na 100%, stypendia te sprawy. To potępiam i dla mnie taka Ukraina to już wspomniałem, burdel i zwykły syf i tacy ludzie nie zasługują żeby mieć swoje państwo bo to zwykła dzicz. Ale nie mam nic do kogoś kto ma ukraińskie pochodzenie i jest w porządku, także ciężko tutaj mi jednoznacznie odpowiedzieć życie nie jest czarno-białe. Prawda jest też taka że ich jedyny bohater narodowy to zbrodniarz, propaganda robi swoje, no też im trochę współczuję bo kobiety to wypuścili a mężczyzn pchają na front, więc w tej obecnej formie chcę państwo powinno zostać wobec mnie zreformowane, w sumie tak jak każde inne bo jeśli tylko znasz miejsce na świecie gdzie jest normalnie moralnie i honorowo to bardzo proszę o informację chętnie się tam przeprowadzę.
 11. Bardzo dobrze że syn chodzi na treningi sztuk walki, ale z takimi ścierwami nie ma się co pierdolić jak matka z łobuzem. Ja na przykład mieszkam na takiej bardzo specyficznej dzielnicy, czasami się jakiś pedał napatoczy to nie mam skrupułów jeśli jeszcze odpuścić, gaz teleskop i siema, szkoda moich dłoni na przećpaną patologię, chociaż jest tutaj też dużo w porządku ludzi także coś za coś. Kop na jaja, paluchy w oczy z ręki uformowanej w tak zwany szpon, krav maga i egzekucja a nie pojedynek, jeśli ktoś atakuje to niech nie liczy na honorowe traktowanie. Poza tym nie strasz tylko nie cackaj się i to zgłoś, możesz wziąć prawnika uruchomić całą procedurę prawną bo u tych debili którzy uczą dzieci i zarządzają szkołami to mało ugrasz. To jest gówniany pruski system edukacji promujący patologię i deptający ludzi ambitnych, teksty podajcie sobie ręce na zgodę nie obchodzi mnie kto zaczął. Od siebie dodam że to jest kolejny powód dlaczego nie chce mieć dzieci, widzę jaki ten świat jest zwalony i tutaj polecam przeczytać ten artykuł: https://spotted.pl/ojciec-dokonal-samosadu-na-15-latku-ktory-pobil-mu-syna/ Jeśli bym chciał mieć dziecko to bym o nie dbał i nie pozwolił narażać na takie upokorzanie, tak samo jak mojej rodziny czy ludzi z którymi się trzymam, nie lubię frajerstwa i wolę charakternych gdzie każdy pójdzie za każdego. Przekopałbym tego gówniarza tak jak tamten ojciec, i jeszcze dyrektorka z wychowawczynią by dostała po lepie na pysk. Nie toleruję czegoś takiego, mógłbym być nawet ukarany mam to gdzieś ale nie dam sobie i moim bliskim w kaszę dmuchać, ewentualnie poprosiłbym kilku kolegów po wyrokach o pomoc Nie wiem czy to prawda ale widziałem jak taki chłopak gadał na spotkaniu z Tuskiem że był wykorzystany seksualnie przez jakiegoś rówieśnika, w szkole nikt nie zareagował i jeszcze grozi jej rodzicom że odbiorą im prawa rodzicielskie. Oficjalnie to Tusk zajął się sprawą, chociaż moim zdaniem to jest fikcja bo jak można wierzyć temu skurwysynowi który jest szabesgojem i volksdeutschem, ale tak jak wcześniej mówiłem kadra nauczycielska to w większości nadaje się do piachu. Chyba nawet Marek Kotoński mówił w swoich audycjach coś w stylu że kobiety wiadomo gadzi mózg tak dalej wolą bad bojów wśród uczniów i przymykają na nich oko, jak wiadomo słabość czyli ofiary różnych rozbojów budzą u nich obrzydzenie. Taki przykład z mojego życia - wracałem z kumplami i koleżankami z małego spotkania na mieście trochę wypiliśmy i tak dalej, no i stało parę jełopów szukających zaczepki i moich dwóch kolegów dostało od nich A ja sobie z nimi wiarę poradziłem chociaż sobie odpuściliśmy bo ja już nie miałem siły bo byłem tylko jeden, kumple odpadli i tamci też chyba zrozumieli że będą mieć przypał bo to był środek miasta na środku ulicy a sami się przyczepili. Koleżanka do której później poszliśmy i zostałem u niej sam na sam to dosłownie sama na mnie wskoczyła, bo się nie dałem, podiosłem trochę straty trochę zdarłem sobie łokcie i kolana bo raz się przewróciłem A ta leci do mnie z maścią i mnie smaruje przy wszystkich, ale było potem gzmocone że ho ho. Także a polecam albo wyjście siłowe albo konkretne działania prawne, ewentualnie jeśli masz jakichś ludzi to po pewnym czasie można tamtego frajerka cwaniaczka przekopać bo ja bym nie darował w takiej sytuacji.
 12. Chłopie to jest jeden wielki biznes, już Niemcy się dogadali z ruskimi o odbudowę mariupola, wątpię w jakichkolwiek altruizm w polityce tutaj chodzi tylko zyski. Ukraina to jeden wielki syf i korupcja, to jest tylko sztuczny twór po rozpadku ZSRR, jedynym bohaterem narodowym jest zbrodniarz wojenny xD Do tego sankcje sankcjami ale tak naprawdę każdy ma je w dupie, jak dobrze pamiętam to import aut z Niemiec do Kirgistanu czy jakoś tak innego Kazachstanu zwiększył się po sankcjach o 3000 procent, a paliwo i tak lejesz ruskie do baku tylko jeszcze płacisz pośrednikom żeby nie było że od Ruskich kupujesz. Mniej emocji więcej informacji, a to nic tajnego. *Ziemie okupowane przez żydów Wątpię w jakieś konflikty bo już mało komu to się teraz opłaca, wojna to tylko narzędzie do roszad politycznych, wcale bym się nie dziwił jakby Żydzi trzymali w kieszeni w władców Iranu. Oczywiście prawdy dowiemy się dopiero po fakcie o ile te informacje wypłynął, a że ludzie giną to kogo to obchodzi, debile przez propagandę sami się pchają podobnymi także dziękuję dobranoc chociaż Izraela nienawidzę i odrobinkę mnie ten fakt cieszy że dostają po dupie. Kochać analnie Żymian <3
 13. Pchała się jak cholera na mnie, no w sensie że lepiła się do mnie, ja sobie stoję ona przychodzi opiera się przy mnie bardzo mocno skracając dystans, milutka jak cholera zrobiła mnie zaczepiać Ja nawet sam ją troszeczkę pomacałem pogilgotałem etc. Mówię daj Facebooka A ta od razu z telefonem leci, mówię może się przejdziemy na plażę i inny spacej po moim powrocie z Niemiec bo musiałem parę spraw tam załatwić, nie ma problemu. Ale w sumie trochę nie mój typ urody, intelektualnie to mnie za bardzo nie pociąga bo zaczęły wychodzić pewne schematy z niej i wiem jakby się to wszystko skończyło więc sobie potrafię darować bo i tak jestem najedzony w tej kwestii i swoje przeruchałem w życiu. Zresztą nie mam problemu z poznawaniem ludzi. Nie mam też problemu z ruchanie zajętych dup ale dla mnie to była tylko zwykła szmata i czułbym się jakbym poszedł na jakąś roksę. Wolę coś więcej nawet od krótkotrwałych relacji. Zwyczajnie powiedziałem jej co o niej myślę i zastanawiam się czy nie ostrzec jej chłopa przed dalszymi krokami w kwestii prawnej formalizacji związku, chociaż jak nie widzi że ma kurwiszcza to jego problem. Najlepsze że on w wojsku w innym mieście a ona tutaj przyjechała studiować i sobie troszeczkę dorabia Nie ma to jak ufać kobiecie w tych czasach i jej nie pilnować. Poznałem ostatnio parę w Niemczech, kobieta z Persji a jej mężczyzna z Syrii, pogadałem sobie najpierw z nią A ona mówi że trochę nie bardzo może ze mną rozmawiać, bo jej mąż zaraz przyjdzie i w ogóle ma męża. Postanowiłem sprawdzić pytając czy mogę sobie zrobić wspólne zdjęcie pamiątkowe razem z nimi, on powiedział że mogę sobie z nim zrobić ale ma mnie fotografować jego żony. A Polaczki cuckoldy rozpuszczają swoje niewiasty jak kurewski bicz, nie ma się co dziwić że jest jak jest. Ja jestem książę, mnie trzeba zdobyć, byle lafiryndom jedyne co mogę dać to bana na Facebooku A zresztą ostatnio złapałem kontakt z koleżanką z Belgii, nawet taka ruchable z mordy i w ogóle ale borderka i samotna matka, coś gadała że chce przyjechać do Polski i się spotkać ale to zwykła dziwka za dostępna za kreskę koksu. No i wiem z kim ona ma to dziecko z takim lokalnym raperkiem bad boyem, znam go. Daj mi do zrozumienia żeby nie przyjeżdżała z tej Belgii bo tutaj to ją towarzystwo zmiecie z planszy, a ja nie prowadzę domu samotnej matki, odpalił jej się ten border i coś zaczęła pierdolić że jestem tacy jak wszyscy no i też nara. Ehh lafiryndy, nie ma się co przejmować trzeba gonić to w pizdu. Chyba kiedyś wspominałem że jestem zwolennikiem wprowadzenia islamu co?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.