Jump to content

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Donations

  0.00 PLN 

Imiennik last won the day on November 5

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

8,394 Świetna

4 Followers

About Imiennik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,485 profile views
 1. @Chcni Zgadza się, mi zdystansowanie najbardziej rzuciło się w oczy, taki brak zaangażowania. Obejrzałem wyrywkowo, poświęciłem poniżej minuty. Widać że ten koleś odwraca tu mocno kota ogonem przed widzami. Widziałem poprzednie nagrania gdzie ją poznawał, była tam zupełnie inną osobą. Coś się zmieniło, dokładniej jej podejście.
 2. Teraz laska tylko wspomni o zerwaniu to piesek już będzie grzecznie stał na dwóch łapkach. Wytresowany przez slumsiarę.
 3. To co tam jeszcze robisz? A jak nie będzie chciała to będziesz z nią do końca życia? Twoje życie twój wybór jak je zmarnujesz.
 4. A wnioski jakieś wyciągnął, podjął środki zaradcze na przyszłość, czy rąsia się zagoi i następnym razem pańcia trafi w zakuty białorycerski łeb? U mnie po jednej takiej akcji myszka miałaby takie wybicie z progu że schodów by jej zabrakło na wyhamowanie. Wyciąganie łap=definitywny koniec z marszu.
 5. Pytanie jakimi istotami byli ci mężowie, na pewno nie inteligentnymi. Jak facet jest głupszy od kobiety bądź zaślepiony to jego problem. Albo znasz grę albo przegrywasz.
 6. Gościu ma chyba jakiś fetysz, jak on sam jej się podkłada praktycznie, kobieta stojąca obok mówi "kopnij ją" a ten "nie" xD Dostała by listwę i ustawienia fabryczne by szybko wróciły.
 7. @Król Jarosław I Po alkoholu więcej znoszą, tylko na drugi dzień śmiesznie chodzą, jak pingwiny
 8. A ja mam to w dupie i na kurwiszony lewackie nie patrzę. Jedna taka młoda ostatnio chciała wymienić się snapami w razie czego gdybym coś potrzebował, powiedziałem jej że mam wszystko czego mi potrzeba. Gówno się omija, a nie wdeptuje.
 9. Szalom. Tak, z mamusią mieszkam i co mi zrobisz Miałem komedię dziś obejrzeć ale już kończy mi się popcorn. O matko teresko z kalkuty nie zgadzajo się ze mno olaboga. Gościu, chyba fora pomyliłeś. Nam tutaj kaznodzieja na haloperidolu nie potrzebny. A religia to zbawienie jak po Tobie widać.
 10. @Strusprawa1 Materiał jak najbardziej ciekawy, dzięki bo nie wiedziałem że jest druga część. To co chcę podkreślić to różnica w postrzeganiu. Żyj sobie po swojemu jak już musisz i daj żyć innym, ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.