Jump to content

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Donations

  0.00 PLN 

Imiennik last won the day on November 5 2022

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

9,109 Świetna

4 Followers

About Imiennik

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,839 profile views
 1. @elogejter Do czego zmierzam - mi honor by nie pozwolił palcem kiwnąć dla tego skurwiałego państwa, czy jako strażnikowi, urzędnikowi, politykowi czy policjantowi. Nie twórz samym sobą tej skurwiałej machiny. Straż graniczna ciapatych i ukraińców wpuszcza jak leci, ale tańszych papierosów przewieźć nie możesz.
 2. Wszystko zależy jak szybko zareagujesz. Auto trzeba czuć plecami, tyłkiem i lewą nogą, dlatego pozycja za kierownicą jest tak ważna. Wprowadziłem furę z poślizgu na zakręcie na mokrej nawierzchni przy 110km/h podczas wyprzedzania i zmiany pasa. Nie miałem czasu na myślenie, tylko odruchy mnie uratowały.
 3. Sednem sprawy jest to, że mężczyznom odebrano władze, ale nie zniesiono z nich odpowiedzialności. To tak jak generał odpowiadający za oddział wojska w którym nikt go nie słucha. Tylko debil pójdzie na taki układ. Ale macie się żenić i robić dzieci!
 4. Monk mode raczej nie prowadzę, ale skupiam się na celach i staram się realizować. To co ważne na pierwszym miejscu, przyjemności na drugim. Być może MM pomoże komuś sobie pewne sprawy uporządkować, dla mnie to tylko rezygnacja z życia na które i tak mam mało czasu bo zapierdalam fest i nie boję się nowych rzeczy.
 5. W dolnych Niemcach wielu gości nosi. Dla mnie to wygląda zwyczajnie pedalsko, takie bezguście bo mi to się kojarzy z kiepską modą która minęła. To trochę jak koleś w stringach na plaży.
 6. To może zacznij robić to co przynosi efekty zamiast brnąć w ślepą uliczkę? Może zamiast obniżać sobie samopoczucie wzoruj się na tych znajomych? Rozwiązania masz podane na tacy.
 7. A debile nadal myślą że dupokratyczne narzędzia w postaci wysterowanych protestów (podczas których dostaną pałą, gazem i mandat) są w stanie coś zmienić. Powodzenia
 8. Nie wjebuj się i tyle, co za pytanie. Mało na forum się piszę że kochać to masz siebie, rodziców o ile są rodzicami z prawdziwego zdarzenia i psa? Reszta zawsze może Cię wystawić. Myśl głową nie kutasem. Kobieta to dodatek, eksploatuj ją jak dobra podbitej kolonii i wszystko, gdy coś będzie nie tak spuszczasz pannę w kiblu i arivederci. Tobie ma być dobrze, ucz się od kobiet, one się nie pierdolą i nie mają takich dylematów jak Ty. Ta dziewica dająca w dupę... Może mieć przebieg jak passat od turasa.
 9. Jak zaczyna się granie dupą (brak związku=brak seksu) to radzę się dobrze zastanowić co będzie potem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.