Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imiennik

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Imiennik last won the day on March 14

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

320 Świetna

About Imiennik

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. To tylko głupia elektronika, w pracy mam domofon z kamerą który też potrafi sam z siebie zadzwonić. Jeśli Ci to przeszkadza to wymień na nowszy model
 2. No właśnie, lepiej zacznij i zajmij się czymś pożytecznym. Skoro baba się ogarnęła, to Ty nie dasz rady?
 3. @Trevor Może te plemię nie powinno za kogoś wybierać? Jak masz potrzebę to dokonaj aktu apostazji, sam o tym myślałem, ale mam KK tak głęboko gdzieś, że dla mnie nic nie znaczy wpisanie mnie w ich księgi, a wszyscy wiedzą jaki mam stosunek do pogaństwa i faryzeuszy. Rób jak uważasz, mi się po prostu nie chce. Zastanów się tylko, czy chcesz by matką Twoich dzieci była zagorzała katoliczka.
 4. Mistrz, alimenciary je*** maczetami. I do tego komentarze z wyśmienitym bólem dupy
 5. Jedynym sensem posiadania dzieci jest chęć ich posiadania. Ciekawe czy stopień rozwoju kory nowej różni się między tymi dwiema grupami ludzi, tych pro- i antynatalistów. Jak wiadomo, kobietami rządzą czysto zwierzęce popędy, oksytocyna na widok bombelka etc. U mężczyzn jest to trochę mniej uwarunkowane biologicznie, tak mi się przynajmniej wydaje, przez co różnice są bardziej wyraźne.
 6. Libido to Ci skoczy w moment, jak trzepiesz co chwilę to organizm i psychika będzie się domagać. KATEGORYCZNIE PRZESTAŃ CHŁOSTAĆ FARYZEUSZA!!! Jak się przez sen spuścisz to nie bierz tego pod uwagę - normalna reakcja gdy brak upustu. Ale jak naprawić psychikę? Myślę, że z koleżanką nie będzie łatwo - może uznać Cię za dziwaka, kobiety raczej nie są od wyciągania facetów z kłopotów. Polecam Ci GFE z jakąś divą, płatne randki. Znajdź sobie jakąś jedną, powiedz o problemie, nie musisz jej nawet bzykać. Najważniejsze, żeby Cię odblokowała. Oczywiście dąż do seksu, ale nic na siłę, to tylko pogłębi stres. Lepiej doradzić w tej kwestii nie umiem, rady Braci co do aktywności odciągających od masturbacji są jak najbardziej słuszne, pomóż sam sobie, korzyści z np. MMA będzie sporo więcej. Ogarnij też swoją dietę.
 7. Lepszy od piracetamu jest rosyjski noopept, dostępny bez recepty, o wiele bardziej aktywny, mniejsze efekty uboczne. Przy lekach nootropowych nie wolno stosować używek - zwyczajnie nie działają, bierzesz na darmo. Poza tym dobra suplementacja, lecytyna, kofeina ale tylko w ramach potrzeby, zero używek. Pamiętaj też, że mózg trzeba trenować ;)
 8. Moja jak chciała hajs i tatusia dla dzidziusia to mokra była na dzień dobry. Wyrazy współczucia, życzę powodzenia jeśli mam być szczery. Magiczne chwile z płaczem co 3h i osranymi pieluchami. Przetrwanie genów HAHAHA Te geny zapominają o "twórcy" w 2, 3 pokoleniach... Jeszcze raz powodzenia.
 9. Miałem ten sam problem. Nie wiedziałem co wybrać: maszynkę na żyletki czy brzytwę. Wybrałem brodę, z rana tylko czeszę kartaczem, co jakiś czas skoryguję trymerem, a odstające włoski traktuję nożyczkami po dobrym wyczesaniu.
 10. Jeśli sensem Twojego życia były/są kobiety, to musiało się to prędzej czy później stać. Kobiety to dodatek, nie cel sam w sobie. Mi też się nie udaje, a jak już coś to później się tak spierdoli, że żałuję, że w to wchodziłem. Taka już nasza spierdolona natura, weź zainwestuj w siebie a na kobiety miej wyjebane, jak się coś trafi to fajnie, jak nie to nie. Takie jest życie. Wyciągnij wnioski.
 11. Czy to był zamach, czy też nie ja żałuję tylko jednego - że nie polecieli wszyscy, cały sejm.
 12. Imiennik

  Szybkie strzały

  A może potrenuj wstrzymywanie wytrysku/orgazmu? Wyczuj moment jak zaczynasz dochodzić, ucieknij myślami jak najdalej od orgazmu i zacisnij mięśnie kegla jak najmocniej, ale odpuść jak mimo wszystko zaczynasz tryskać - podobno łatwo wtedy o zapalenie pęcherza, bo nasienie może się do niego cofnąć, tak czytałem. Najpierw potrenuj sam, partnerka widocznie jest bardzo podniecająca i tylko utrudni. Dzięki temu ćwiczeniu można orgazm rozłożyć w czasie, ale jeden fałszywy ruch i wszystko w piz**. Trenuj i się nie przejmuj, a swoją bejbe obracaj jak najczęściej, musi Ci się trochę znudzić to będzie łatwiej. To coś jest tylko w Twojej głowie, nie bierz żadnych tabletek, bo to rozwiązanie tymczasowe.
 13. Ale masz możliwość wyboru, jak mają Cię gdzieś, to zmień firmę. Ja mam aktualnie problem z jedną firmą, ale po zakończeniu umowy odchodzę do innej. Inni usługodawcy rozwiązują moje problemy w trymiga, są nawet czaty, nie trzeba dzwonić. Coś jak poczta polska i inpost. Wyobrażasz sobie całkowitą monopolizację rynku "przesyłek" przez PP? Tak samo jest ze szkołami, kiepski nauczyciel zostanie zwolniony, jeśli napłyną na niego skargi - po prostu rodzice przestaną płacić za kiepskie nauczanie. Pieniądz jest tu kartą przetargową, pozbywamy się jej jeśli mamy obowiązek płacenia z góry i monopol. A jak komuś nie odpowiadają zarobki, to niech weźmie kredyt i zmieni pracę. Ja całe życie pracuje u prywaciarzy i mam się dobrze. Nie wiem co musiałbym robić, by zarobić tyle w sektorze publicznym, a moi klienci są zadowoleni.
 14. Zacznijmy od tego, że edukacja jest państwowa, płacimy za nią całe życie - czy się uczymy, czy nie. Wiele nauczycieli się zwyczajnie nie nadaje do tego zawodu, ewentualnie mają wszystko w dupie, byle wypić kawkę i do domu. Szkolnictwo trzeba sprywatyzować. Nawet nie pracuje w wyuczonych zawodach - nawet nie czułbym się w nich "mocny", wszystkiego musiałbym uczyć się od nowa w pracy. Nie popieram żadnych roszczeń co do pieniędzy z mojej kieszeni, zwłaszcza na nieudane, socjalistyczne pomysły (jakby jakieś były udane...).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.