Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Imiennik

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  977
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Imiennik last won the day on March 14 2019

Imiennik had the most liked content!

Community Reputation

1630 Świetna

About Imiennik

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. Rzeczywiście, jedno i drugie mnie odpycha. Panny zbyt chętne odbierają mi całkiem apetyt, ta sztuczna pewność siebie czy głupie komplementy by przyciągnąć uwagę. Czasem są to nawet fajne dziewczyny od względem urody, ale czar mimowolnie pryska przy poznaniu Z drugiej strony cnotki niewydymki też nie wiem czym się kierują, może to wynika z nieumiejętności czerpania przyjemności z seksu. Zwykłe kojarzę je ze zmarnowanym czasem, ile to można się starać. Macanki, całuski ale od cipki wara, to jakieś zaburzenie chyba. Raczej dużo Twój apel do społeczeństwa nie wniesie, zewsząd jest antagonistyczna propaganda oraz sprzyjające jej warunki w postaci chociażby praw kobiet. Wiadomo, tu jest forum i serwer wszystko przyjmie, ale muszę Ci przyznać @Hatmehit po lekturze Twoich postów, że wydajesz się być ogarniętą kobietą, kontrastem dla XXIw spierdolenia. Znam fajną kawiarnię o ile gdzieś blisko mieszkasz @topic Moim zdaniem ilość partnerek w przypadku mężczyzny nie ma jakiegoś dużego znaczenia, o ile nie są to wartości skrajne. Z jednej strony brak doświadczenia, z drugiej habituacja. Osobiście widzę przepaść między seksem z przypadkową partnerką, a osobą z którą dzielą nas uczucia. W drugim przypadku jest to doświadczenie o wiele pełniejsze, przyjemniejsze, wzajemna znajomość preferencji, czułych punktów ma tu duże znaczenie. Nie każdy z każdym się dogada. W sumie trochę współczuję ruchaczom na potęgę, wygląda mi to na lizanie cukierka przez szybkę. Wiadomo, nie mam zbyt wielu partnerek na koncie, liczba w granicach 10, ale większość miło wspominam, zapach, dotyk, wzajemność. Można to również odnieść do hipergamii, w życiu nie uganiałbym się na siłę za panną która mnie kręci, niektórzy się płaszczą przed pasztetami z Badoo żeby tylko zamoczyć - wiadomo co jakie niesie konsekwencje.
 2. No w końcu! Oj tam krytycy od razu, witaj ponownie
 3. Usunąć socjal, jakiekolwiek mieszanie się państwa w sprawy rodzinne, związkowe itd i takie pasożyty wymrą śmiercią naturalną. "Byłam głupią cipą i poleciłam na bedboja, wzięłam umowy na siebie ale to było dawno temu (3 lata temu) i nie prawda" -tak to widzę. 11k? Faceci płacą po 700-800zl na dziecko a czasem mają kilka, do tego alimenty na ex żonę i często tracą dach nad głową. Do tego każdy facet płaci w podatkach na równouprawnienie, a ona śmie zebrać? Jak jej ciężko niech odda dziecko do adopcji, obydwie będą miały lżej w przyszłości. Jak znam życie zaraz będzie drugi lub trzeci bombelek i wieczne DAJ.
 4. @Imbryk Zwyczajnie jak przeglądam forum to na kilku kartach, pewnie na innej widziałem Stilla i poprzez zamyślenie doszło do pomyłki, ot cała tajemnica, ewentualnie jak chcesz dramy to mam ich na szybkim wybieraniu Osobiście do @Stilla nic nie mam, jeśli on coś do mnie ma, niech wali śmiało. @Imbryk Jak to nofap 3x na dobę, 3 razy odpuszczasz a reszta idzie na legalu?
 5. Moim zdaniem lepiej nawet próbować czytać między wierszami, niż łykać wersje oficjalne jak to ogół ma w zwyczaju, a wiele teorii się sprawdziło. @absolutarianin Moim zdaniem jest wartościowym użytkownikiem, swoje przeżył, swoje wie. Wojtek to nie zupa pomidorowa by wszyscy go lubili @Still Co mu z kobiety, dla której będzie tylko lepszą gałęzią? Tymczasowa zabawka bez wartości (nie mówię o wartości typu 150-200zł/h). Ciało puszczone raz puszcza się cały czas.
 6. @borsuk96 No i po co lazłeś z nią do łóżka, z panną która Cię zlała? Ona i tak wyszła ja swoje, narobiła Ci syfu. Zrobiłbym identycznie jak Ty, ale w gorącej sytuacji w domu przerwałbym zabawę i wyprosił, bo przecież jesteśmy tylko znajomymi. Dojebyś jej sporo mocniej, a tak musisz teraz szukać następnej do fwb.
 7. Czyż nie tak zachodzi każda wymiana kurewek na stołkach w Polin? Co kolejny dopiecze tak, że goje tęsknią za poprzednim. Przypadek? Ja nikogo nie wybielam, ani PiS ani PO, zwracam tylko uwagę, że jedni i drudzy wtykają nam swoje knagi równie głęboko, toteż nie ma co kogokolwiek z nich faworyzować czy też wybierać, chociażby na poziomie własnych myśli.
 8. Kulą w płot, przeczytaj wyżej. Ta wypowiedź nie powinna być skierowana w moją stronę, napisałem wyraźnie PiS=PO. Nie, to polityka prounijnego Trzaskowskiego. Czyli nic nie widzisz. Wybielasz PO PiSem? To te same suki, grają do jednej bramki. Tak samo jak reszta "partii", pionki na szachownicy. Widzę, że dyskusje stają się coraz to bardziej drobnostkowe, co zrobili ci, a tamci byli lepsi, dostrzeganie jakichś urojonych schematów, granie na zasadach okupanta. Jesteśmy dojeni od wielu lat, nic się nie zmienia i się nie zmieni ktokolwiek by jakiekolwiek wybory wygrał. Niestety nie tędy droga.
 9. Jest taki otwarty światopoglądowo, że woli płacić na imigrantów i tolerować promowanie wynaturzeń seksualnych, a także w przyszłości mieć spalony biznes przez antifę? Trzaskowski i Duda to dwa końce tego samego kija. Uwierz, że prowadzenie biznesu nie zrobi z Ciebie człowieka świadomego. Przedsiębiorcy są kreaowani na wielkich mędrców, a to tylko ludzie którzy woleli iść na swoje, mieli pomysł i chęci. Za PO rozumiem, że przedsiębiorcom się przelewało?
 10. Tak właśnie mamy myśleć. Dokładnie, zmieni się narracja, a wszystko zostanie po staremu. Co zmiana pionka czyni poza zmianami kosmetycznymi? Nic Wyczuwam jak taki klimat jest sztucznie wymuszany, ludzie głosują bardzo różnie a nie ma w moim otoczeniu wyborców PiSu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.