Skocz do zawartości

Dodatkowy zarobek.


Incivtus82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.

Na codzien mam normalna prace po 8h. W tygodniu gdy dzieciaki sa u mnie poswiecam im czas. Ale w tygodniu gdy sa u matki, mam sporo wolnego od 16stej, oraz cale weekendy. Samochod mam kombi, miasto wojewodzkie 300tys mieszkancow. Czy macie jakies pomysly by popoludniami lub w weekendy dorobic sobie, gora po 4h. Nie musza to byc ogromne kwoty, ale 500-1000zl dorobic sobie miesiecznie w wolnym czasie, fajnie by bylo. Moze tez byc praca przez internet czy na aplikacji, 40 wiosen juz mam, zatem nie chce isc na wykonczeniowke, czy wyprowadzanie psow sasiadom. Podrzuccie jakies pomysly. Jestem tez gotow zalozyc 1 osobowa dzialalnosc gospodarcza. Ogolnie chce byc trenerem na silowni, juz jestem w zaawansowanym stadium tego projektu, ale jezzcze musze z 3 miesiace rzezbic swoje cialo. Dziekuje za porady bracia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać w internecie zleceń typu copywriter, tworzenie jakiś prostych baz z adresami itp. Sam czasem takie zlecenia biorę. Spokojnie można ogarnąć pracę, z której wyciągniesz około 40-50 zł netto na godzinę. Sam korzystam głównie ze strony useme i czasem z Fiverr. Na useme nie musisz mieć zazwyczaj działalności bo podpisujesz umowę zlecenie przez portal. Z Fiverrem jest trochę więcej zabawy bo to praktycznie same zlecenia dla zagranicy i rozliczenie podatkowe jest na Twojej głowie. Może jakiś Uber czy coś w tym stylu wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.