Jump to content

FraterPerdurabo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

309 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Ja to ciekaw jestem jak by zareagował klient, który kupił coś dzisiaj za x, jutro sklep podniósł cenę o 500zl i zarządał od klienta żeby dopłacił. Jesteś w analogicznej sytuacji tylko, że w drugą stronę. Nasuwa się zatem pytanie jaki jest okres czasu, w którym to takie zabawy ze sklepem uważamy za ok. Czy jeśli kupię dzisiaj, a cena zmieni się za 2 tygodnie na niższą to co mam zrobić? Wciąż czuję się trochę oszukany. Ogólnie bliski jest mi bardzo podany, w którymś z wcześniejszych wpisów przykład o cenach akcji. A tak na marginesie, czemu tak samo nie robić np. z owocami sezonowymi? Cena w cią
 2. Osobiście uważam, że jest to świetne narzędzie do prania pieniędzy. Jako aktywno pod inwestycje raczej tego nie widzę.
 3. Coś na zasadzie: "masz jeszcze X które pożyczyłem Ci w zeszłym roku? Jak tak, to wpadnę jutro bo jest mi potrzebne do Y". Lub prosto z mostu, że potrzebujesz tych rzeczy bo chcesz je np. sprzedać.
 4. Koks używa dodatkowego wspomagania w postaci sterydów. Naturalny kulturysta korzysta z różnych suplementów, ale bez ingerowania w gospodarkę hormonalną.
 5. Może "Zakazane gwiazdy"? Dla mnie super planszówka z bardzo ciekawa mechaniką (akcje wykonuje się w odwrotnej kolejności do ich planowania i trzeba o tym ciągle pamiętać).
 6. Od siebie, jeśli mogę, dam taka mała radę: kup sobie taki mały kalendarz, w każdą niedzielę wieczorem zapisuj kilka (na początek może być nawet jedna) rzeczy do zrobienia i na koniec tygodnia się rozliczaj z tego. Zacznij od małych rzeczy, tak żeby łatwo było je ogarnąć i żebyś miał co odznaczyć jako zrobione. Każda taka zrobiona rzecz daj małego kopa motywacji. Po kilku tygodniach zaczynasz coraz bardziej chcieć te rzeczy, które planowałaś robić żeby znowu poczuć tego kopa (podejrzewam, że możliwe iż jakaś mała ilość dopaminy się wyzwala podczas tego odchaczania). Jako przykład, jakiś czas te
 7. A przywitał się i awatar dodał? Bo jakoś nie widzę...
 8. Ja bym celował w przedział 300-500zł za osobę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.