Jump to content

FraterPerdurabo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

189 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Masz jakieś wykształcenie pedagogiczne lub coś w tym stylu? Jak możesz coś o tym uczeniu w prywatnej szkole więcej napisać to byłoby super. Sam myślę czy nie rozejrzeć się za czymś podobnym, a Ty już masz "praktykę", więc info jakieś byłoby super.
 2. Na sam początek: NIE MASZ SIĘ CZYM JAK NA RAZIE PRZEJMOWAĆ. Bardzo często jest tak, że pierwszy raz jest nieco nieporadny itp. Co do problemów ze staniem, powodów może być wiele: - stres związany z pierwszym razem - podświadomie poczucie winy, że korzystasz z usług prostytutki (cześć mężczyzn odczuwa takie poczucie winy, czasem podświadomie) - nadużywanie porno i co za tym idzie uwarunkowania na pewne bodźce, których być może nie miałeś wystarczająco dużo przy tej pani - słabszy dzień - wiele innych Seks może być super przeżyciem. Z osobist
 3. Czy to nie pomyłka czasem? Węże około 80kg czyli według tego przelicznika wychodzi mi 24l. Trochę dużo chyba...
 4. Myślę, że na początek możesz spokojnie ustalić sobie okno 8 godzinne i jeść np. od 12 do 20 i też będzie ok. Ewentualnie jak już się przyzwyczaisz do takiego sposobu jedzenia skracaj powoli to okno.
 5. Jak dla mnie pomysł ok. Jeśli czujesz taka potrzebę i Ci to pomoże to nie ma raczej przeciwwskazań. Można też np. robić trochę krótsze aeroby i po robić sobie rozciąganie. Ale to już sam wiesz czego potrzebujesz.
 6. Czy pisałem coś o byciu anonimowym? Nie. Raczej zwracam uwagę na fakt, że w bardzo małej społeczności jaką jest to forum, dbając na tyle na ile możemy o swoją anonimowość rozmawiamy o tym co i jak można lub warto kupić. Chętnie się dowiem co mówi o mnie ten post. Bo Twój, który teraz cytuję dość jasno wskazuje na Twoje problemy z czytanie ze zrozumieniem. Sam napisałem co najwyżej o tym, że utrudniamy jak możemy komuś identyfikację, a nie uniemożliwiamy ale może dla Ciebie to jest to samo. I jak możesz to bez "ziomuś". Jakoś to słowo działa na mnie jak płachta na byka. Już wolę co
 7. I jaki w tym problem? Czy Ty zakładając konto tu na forum, podałeś komuś jakieś swoje prawdziwe dane osobowe? Czy gdzieś podpisujesz się z imienia i nazwiska? W jakiś postach piszesz, że jesteś taki a taki mieszkający tu a tu? Jeśli tak, to współczuję, jeśli nie to VPN i z tego co wiem dość ciężko namierzyć, więc raczej chyba nikt Cię z tym złotem czy tam srebrem nie dopadnie.
 8. Ale chyba wiesz, że jest coś takiego jak dywersyfikacja, prawda? I że można jednocześnie dbać o zabezpieczenie materialne, silne ciało i charakter, kontakty rodziną i przyjaciółmi oraz rozwijanie przydatnych umiejętności? W tym wątku piszemy zdaje się o tym jak możemy zabezpieczyć się materialnie i wymieniamy się pomysłami na to. Może zatem nie ma co mieszać jabłek z gruszkami, ani krzyczeć że tylko jabłka bo gruszki są do dupy i jak chcesz tracić czas na gruszki to Twoja sprawa itp...
 9. Podstaw pod słowo złoto dowolne inne i masz taką samą prawdę. Rozumując tak jak Ty pozostaje dosłownie nic nie robić bo cokolwiek byśmy nie robili nie da się nawet próbować przygotować bo "przyjdzie czas, że bochenek chleba jest wart więcej niż X - to go zniszczy."
 10. Spoko. Widzę, że już coś tam wiesz skoro o tych interwałach piszesz. Nie wiem tylko czemu mają być za ciężkie dla Ciebie. Przecież tak samo jak wszystko inne możesz interwały też skalować. A sądzę, że jeśli chodzi o zbicie wagi to pomogą Ci osiągnąć cel szybciej niż bieganie - nawet zaczynają z dużym zapasem. I już coś robisz pod kątem SW. Ogólnie nie rozumiem, czemu tak wiele osób wybiera jakąś drogę na około zamiast robić to co może ich przybliżyć do celu najszybciej. Taki przykład: ktoś chce zrobić przysiad że 100kg na plecach ale technicznie nie umie robić przysiadów i już przy
 11. Bieganie na bank nie jest najefektywniejszym sposobem robienia kondycji, a już na 100% nie pod SW. Zastanów się: w trakcie biegania masz do czynienia głównie z długo trwającym wysiłkiem tlenowym o średniej intensywności. Czy taki sam wysiłek masz w SW? Chyba raczej nie. Poszukaj zatem czegoś co będzie mogło imitować wysiłek z SW.
 12. Jak dla mnie jest to opis osoby, która robi wszystko żeby wieść możliwie szczęśliwe życie. W 100% popieram taką postawę i sam staram się jak tylko mogę żeby tak żyć. Z własnego podwórka mogę np. powiedzieć, że z własnym rodzonym bratem nie rozmawiałem od jakiś 6 lat - pewne decyzje sprawiły, że nasze drogi drastycznie się rozeszły. Szkoda mi bo to jednak mój brat, mała różnica wieku, więc razem się wychowywaliśmy, ale chcę być w stosunku do siebie uczciwy i żyć zgodnie ze swoimi wartościami.
 13. Ja słyszałem w większości niezbyt pozytywne opinie. Podobno pociągnie się nie jest wygodne.
 14. Trochę drożej (jakieś 100zł na uncji złota) niż na Tavex, ale taniej niż np mennica skarbowa. Raczej taki rynkowy średniak, ale opcja kupna online anonimowego dla mnie na duży plus.
 15. Zobacz sobie ns Mothers Protect. Mają różne adaptogeny w kroplach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.