Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

FraterPerdurabo

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Polecam zapoznać się z książką "Trening siłowy bez sprzetu" Olivera Lafaya. W książce jest masa gotowych planów w zależności od poziomu, progresje itp. Osobiście uważam, że pozycja znacznie lepsza niż "Skazany na trening" czy tego typu podobne.
 2. Wygląda to ciekawie. Osobiście mam tylko jedno "zastrzeżenie". Ashwagandha wpływa na obniżenie kortyzolu, a ten ma podwyższony poziom z rana po to żeby pomóc rozbudzić organizm. Być może Tobie to nie przeszkadza, ale ja osobiście biorę ją wieczorem, tak z godzinkę przed snem. Dla mnie jest to lepsze rozwiązanie i zauważyłem poprawę jakości snu i wysypiania się.
 3. Ja tylko tak napoknę, że nie wszystkie kobiety potrafią fajnie "pracować" cipką - używając mięśni dna miednicy wymasować partnera w trakcie. Co do używania zwieraczy odbytu to chyba 90% dorosłych kobiet problemu z tym nie ma, więc mogą się zaciskać na bolcu zmieniając nieco doznania - w mojej opinii na plus. Osobiście uważam, że najlepiej jak Pani umie kontrolować mięśnie dna miednicy i w trakcie klasyka jest super, i od czasu do czasu sama poprosi o wybzykanie dupki. Wówczas na codzień masz fajny seks, a czasem zaskoczy Cię czymś zajebistym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.