Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

FraterPerdurabo

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Ja tylko tak napoknę, że nie wszystkie kobiety potrafią fajnie "pracować" cipką - używając mięśni dna miednicy wymasować partnera w trakcie. Co do używania zwieraczy odbytu to chyba 90% dorosłych kobiet problemu z tym nie ma, więc mogą się zaciskać na bolcu zmieniając nieco doznania - w mojej opinii na plus. Osobiście uważam, że najlepiej jak Pani umie kontrolować mięśnie dna miednicy i w trakcie klasyka jest super, i od czasu do czasu sama poprosi o wybzykanie dupki. Wówczas na codzień masz fajny seks, a czasem zaskoczy Cię czymś zajebistym.
 2. I nie widzisz różnicy, że z pierwszego zdania wynika zdrada na 100%, a z drugiego nie? Jak alkoholik raz się napije to będzie pił zawsze. Ci trzeźwi po terapia itp. to tylko bajki z filmu.
 3. W wątku, o którym mowa jest cytat. Może przypomnę Ci nieco. Najpierw napisałaś, że jeśli ktoś raz zdradził to kwestią czasu jest kiedy zdradzi drugi raz. Później napisałaś, że jak ktoś zdradził tylko znacząco wzrasta szansa, że zdradzi drugi raz i na dodatek chciałaś takie słowa włożyć w usta jednego z braci. Na priv nie masz co liczyć z kilku powodów: 1. Nie mam jeszcze możliwości pisać priv 2. Twoje kręcenie było na forum publicznym, więc i publicznie powinnaś się tłumaczyć 3. Za wysokie progi na Twoje nogi żeby ze mną na priv Mam wywalone jak się do sytuacji odniesiesz. Tak jak wskazałem, zachowanie takie piętnuję żeby nikt o nim nie zapomniał. Piękny przykład kobiecego odwracania kota ogonem i zagrywki pod tytułem " to Ty mnie źle zrozumiałeś".
 4. Gdybyś olała, to nawet już byś nie pamiętała o co chodzi. Osobiście uważam, że warto ludziom przypominać jak sami potrafią być fałszywi. Zwłaszcza kiedy sami do innych wychodzą z tekstem "zobaczymy, czy masz na tyle odwagi żeby przyznać się do błedu" itp. Ty zachowujesz się zupełnie zwyczajnie, jak typowa kobieta - niewygodna prawda powiedziana prosto w oczy sprawia, że sama nie masz odwagi się z nią zmierzyć i uciekasz racjonalizując to sobie olaniem. Zachowanie takie należy na tym forum wytykać żeby czasem nie trafił się jakiś brat, który o nim zapomni.
 5. Myślę, że obiektywnym byłoby, gdyby pozytywne cechy, takie jak obiektywizm, przypisywali nam inni, a nie my sami. Na forum wiele osób czasem ma drobne zarzutu w stosunku do niektórych. Wynikają one np. z tego, że ktoś potrafi wyprzeć się czegoś co sam napisał i jeszcze wmawia innym, że to oni przekręcają jego słowa. A jak dostanie cytat z własnymi słowami, to albo nawet się nie odniesie do tego, albo gra na zasadzie "to nie moja ręka".
 6. Miałem coś napisać, ale aż mi ręce powykrzywiało...
 7. Witaj. Dawaj historię - postaramy się pomóc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.