Jump to content

FraterPerdurabo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

219 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

625 profile views
 1. Na przełamanie można, ale z tą dawką to nie ma co przesadzać. 25mg powinno w zupełności wystarczy.
 2. Sporo już osiągnąłeś - tak trzymaj. Nie wiem jak u Ciebie z procentowym rozkładem masa mięśniowa/tłuszcz. Do końca wakacji (dla mnie to koniec sierpnia) zostało 5 miesięcy, więc 11 kilo spokojnie da radę zbić. Jeśli jednak już sporo tłuszczu zeszło i masz w okolicy 18-20% bf to te 11 kilo może nie być super pomysłem do końca wakacji bo trochę za szybko i możesz niepotrzebnie palić mięśnie, które zapewnią fajna sylwetkę. Sam wiesz najlepiej jak jest. Trzymaj się swoich postanowień i nie patrz na innych. Ludzie bardzo często demotywują na zasadzie "mnie się nie chce ruszyć dupy, to on też n
 3. Taka tam typowa próba zagrania na na wzbudzenie czegoś na zasadzie wyrzutów sumienia. Jak z tą "pańcią", której kurier powiedział nie. "Jeśli facet nie świadczy usług na moją rzecz to nie jest to prawdziwy mężczyzna". Nawet śmieszne.
 4. Sporo zależy od "składu" ciała. Np. mięśnie są bardzo ciężkie, w porównaniu do tkanki tłuszczowej. Ja mam 175cm i ważę około 80kg. Pewnie mógłbym zrzucić ze 2,3 kg, głównie z brzucha, ale ogólnie wyglądam ok bo dzieki treningą jednak mam sporo mięśni. Zatem nie ma co patrzeć tylko na proporcje wagi do wzrostu. Jest to jakiś odnośnik, ale jest masa dodatkowych czynników.
 5. Tu nawet nie chodzi o to, że nie stawiasz się niżej. Trzeba mieć świadomość, że kobiety są w stanie wykorzystać przeciwko nam informacje, o których nawet byśmy nie podejrzewali, że można je użyć i to w sytuacjach tak niespodziewanych, że mała głowa. Im zatem mniej amunicji im dajemy, tym lepiej dla nas.
 6. Możesz spróbować tego rozwiązania i wspomóc się ten raz czy dwa. Osobiście stosowałem podobne rozwiązanie raz, przy czym nie była to kwestia małego doświadczenia, a nagromadzenia się stresu. Co do informowania o doświadczeniach, a w zasadzie ich braku, to osobiście jestem na nie. Trzymam się zasady, że nie gadam z kobietą, z którą aktualnie sypiam o wcześniejszych przygodach. Z różnych powodów, ale chwalę sobie to podejście i polecam wszystkim.
 7. Dobry gaz pieprzowy. Może przydać się nie tylko na psy.
 8. Z polskim złotem jest taki problem, że nie jest rozpoznawalne na świecie. Jak będziesz chciał taką 200 złotówkę sprzedać np. w lombardzie czy u jakiegoś dealiera w Berlinie, to zdecydowana większość nie będzie wiedziała co to jest i żeby to sprawdzić najpewniej nawiercą, więc w zasadzie będziesz mógł po całej tej operacji sprawdzenia sprzedać to jako złom złota. A kupiłeś z około 10% premium. Jak przyniesiesz kanadyjczyka, wiedeńczyka, amerykańskiego orła, kangura lub Krugerranda, to sprawdzą w mig bez uszkadzania i dostaniesz cene z premią. Zatem jednak lepiej wspierać zagraniczna mennice. Zw
 9. Jest bardzo dużo racji w tym co napisałeś. Piszę to z pozycji osoby, która wprowadziła się od rodziców od razu po skończeniu studiów, nie mając pracy i jedynie z oszczędnościami w wysokości 1,5k. Plusem była kwestia mieszkania, bo same opłaty do robienia bo to było mieszkanie matki i fakt, że zamieszkałem z dziewczyną, która pracowała na najniższą krajową. Jedyne na co zwrócę uwagę to kwestia podziału odpowiedzialności. Jak się mieszka z rodzicami, to jednak ta odpowiedzialność trochę inaczej się rozkłada. Jako przykład niech będzie popsuty prysznic. Kiedy mieszkasz z rodzicami są
 10. Zawsze można zmniejszyć ekspozycję. Skoro wrzuciłeś 30k, a masz teraz 70k, to czemu np. nie wrócić znowu do 30k wychodząc proporcjonalnie z poszczególnych walorów? Możliwe, że to pozwoli Ci troche emocje wyciszyć. Dodatków bez względu na to co się na rynku będzie działo Ty jesteś wygrany - będzie zwała to masz 40k w ręce czyli 10k zarobione, dość fajnie jak na miesiac - będzie dalej rosło to też ok bo przecież 30k zostaje na rynku więc lecisz w górę dalej Ogólnie w inwestowaniu ważna jest umiejętność unikania strat, ale równie ważna jest umiejętność mądrej realizacji zysk
 11. Ja to ten trzeci typ - gość któremu jakaś laska robi super loda poza kadrem.
 12. Pewnie część par preferowała chłopca i jak im się urodziła dziewczynka, to w związku z faktem możliwości posiadania jednego dziecka musieli ją "usunac" żeby móc spokojnie starać się o chłopca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.