Jump to content

FraterPerdurabo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

332 Świetna

About FraterPerdurabo

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

867 profile views
 1. Ja mam kupione na allegro. Firma produkująca nazywa się SportVida. Nie narzekam na jakość. Widziałem teraz na necie 4 za 70zl czy coś w okolicy. Sam mam chyba z 6 lub 7 o różnym oporze/grubości.
 2. Z jednej strony kalorie to kalorie. Z drugiej strony, w jedzeniu poza kaloriami masz też witaminy itp. Zatem zdrowiej będzie jednak starać się jeść w miarę sensownie, niż tylko liczyć kalorie.
 3. Owszem, trenuję. Obecnie głównie kalistenika i ćwiczenia z gumami oporowymi, wcześniej również siłownia. Trenuje dość regularnie od mniej więcej 5-6 lat i ja nigdy tak nisko nie zszedłem z poziomem tkanki tłuszczowej. Nigdy nie chcialo mi się aż tak z dietą uważać. Zależy mi głównie na tym żeby nie "zdziadzieć" bo mam pracę siedzącą. Odnośnie przykładu, praktycznie każdy zdrowy facet może mniej więcej tak wyglądać, jednak na bank trzeba dość mocno z dietą cisnąć. Nie wiem czy jest to coś co chcesz robić.
 4. Podejrzewam, że 3 razy w tygodniu po jakie 80-90 minut mądrze ułożonego planu. Sylwetka, którą podałeś jako przykładowa jest wbrew pozorom nie tyle fajna co już dość mocno elitarna (zwłaszcza poziom tkanki tłuszczowej, który pewnie oscyluje w okolicy 10%). Utrzymanie takiej sylwetki to jednak spora praca i jednak rownież konieczność dbania o dietę.
 5. No pewnie. To, że facet zgwałcił jedną kobietę nie definiuje go jako gwałciciela. W gruncie rzeczy to może być spoko koleś...
 6. Nie, nie poczulismy się źle. Zwyczajnie 90% użytkowników nie będzie traktować Ciebie i Twoich wpisów poważniej. Jeśli taki był Twój cel, to gratuluję, udało Cię się osiągnąć to bardzo szybko. Na koniec naszej małej dyskusji, zastanów się czy czasem takim zarozumialstwem nie zamykasz sobie czasem drogi do tego na czym Ci tak zależy - wiedzy. Tak jak napisałem, większość osób odbierze Cię negatywnie i nie będzie chciał utrzymywać z Tobą kontaktu, a co za tym idzie osoby mające większą od Ciebie wiedzę nie będą się nią z Tobą dzielić. Ode mnie to wszystko. No chyba, że coś o tych miar
 7. Zapytaj. Nadmienie tylko, że to dość świeży temat i na poziomie akademickim zajmuje się tym kilkanaście, no może małe kilkadziesiąt osób na świecie. Ale kto wie, może pomożecie. Zastanów się w wolnej chwili nad takim przypadkiem: do pokoju, w którym siedzi 20 osób znających się dość dobrze, nagle wchodzi ktoś nowy. Osoba ta wita się ze wszystkimi, ale już w trzecim wypowiedzianym przez siebie zdaniu opowiada jaka to ona jest inteligentna, piękna, zaradna, ambitna, itd, itp. Jak Twoim zdaniem osoba ta zostanie odebrana przez resztę w tym pokoju? Być może Twoja historia j
 8. Za diagnozę musiałabyś zapłacić. Kto z braci przyjmuje zakłady? Jak długo utrzyma się te mały troll na forum? Historia jak na oskarowy film. Zgwałcona, walcząca z problemem niskiego poczucia własnej wartości, przeistacza się w prawdziwego łabędzie - wie wszystko o wszystkim, każdemu pomoże, ideał chodzący. Mam pewien problem z zakresu matematyki wyższej, związany z całkami na miarach rozmytych. Jesteś umysłem ścisłym. Pomożesz?
 9. To jest właśnie błąd poznawczy, który stał się fundamentem Twojego życia...
 10. Karynki i Sebastianki to się teraz cieszą. Zdziwią się jednak jeśli nie doczytają, że to na 12-24 miesięcy. No chyba, że wał na zasadzie "tak dobrze to działa i ubóstwo tak spada, że zdecydowaliśmy wprowadzić na stałe".
 11. Jak najbardziej szacunek dla Anity. Jednak uważałbym z tym rywalizowainiem z czołówką. Kobiety rzucają młotem ważącym 4kg, a mężczyźni 7,26kg. To oznacza, że musiałaby rzucać czymś co waży o około 80% więcej niż to czym bije swoje rekordy. Sądzę, że męskim młotem nie uzyskałaby wyniku kwalifikujacego na Olimpiadę, nie mówiąc już o zajmowaniu czołowych miejsc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.