Skocz do zawartości

Piekło kobiet od kobiet gdy niedowdziąca została zaatakowana przez rowerzystkę


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś pisałem że bezkarność, niższe wyroki, przeświadczenie o wielkiej wartości i tym samym ogromne ego dam sprawia że fraza "piekło kobiet" nabiera nowego znaczenia. Wraz z przykręcaniem śruby kredytowej i bezrobocia nie poznacie tego kraju jak agresja i frustracja sięgnie szczytów:

45-letnia rowerzystka/księgowa oskarżona jest o chuligański atak w Poznaniu i niczego nie żałuje. Niedowidzącej Mai zarzuca próbę zabójstwa, a jej prawniczka odpycha dziennikarzy i wzywa policję.

 

"Niedowidząca i niedosłysząca Maja z Poznania została zaatakowana przez agresywną rowerzystkę w drodze do szkoły. 45-letnia Anna D.-H. najpierw potrąciła dziewczynę na chodniku, a następnie zaczęła ją szarpać. Oskarżona kobieta nie przyznaje się do winy i twierdzi, że to nastolatka chciała ją zabić. W poznańskim sądzie rejonowym rozpoczął się proces w tej sprawie.

17-letnia Maja  z Poznania jest osobą niedowidzącą i niedosłyszącą. Nastolatka pod opieką psychoterapeuty i psychologa próbuje poradzić sobie z traumą, którą wywołało zdarzenie z 12 maja br. Idąc do szkoły, dziewczyna została potrącona przez rowerzystkę, która następnie ją zaatakowała."

 

"- W momencie, kiedy byłam z tą panią (Mają - przyp. red.), która przechodziła obok mnie, poczułam ogromny nacisk na mojej lewe ramie i pchnięcie, co powodowało, że straciłam równowagę, wbiłam się z impetem w metalową barierkę i straciłam przytomność, nie wiem na jak długo"

 

"Kiedy Maja upadła, rowerzystka skomentowała to tak: "wyuczonym manewrem usiadła siadem krzyżnym, podpierając się głową. Wyglądała jakby była pod wpływem środków uspokajających" - mówi to rowerzystka matka 4ki dzieci

 

https://gloswielkopolski.pl/agresywna-rowerzystka-zaatakowala-niedowidzaca-nastolatke-w-sadzie-twierdzi-ze-to-dziewczyna-chciala-ja-zabic/ar/c1-17023615

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,29114214,rowerzystka-zaatakowala-na-chodniku-niedowidzaca-nastolatke.html

 

Jakby same kobity rządziły to bybył raj na ziemi...

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.