Skocz do zawartości

Red Pill goin' mainstream???


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na forum od 5 lat i tak samo długo znam RP. Pamietam jak miałem wrażenie zgłębiania "wiedzy tajemnej" :P Tematy z forum, Reddit redpillowy, illimitable man i wiele innych materiałow (w tym oczywiście Tomassi i inni zachodzni twórcy. Chłonąłem to jak gąbka... miałem RP rage i ogólnie przeszedłem z grubsza przez te fazy połykania pigułki.

Ale cały czas czułem że jest to coś niszowego i tajemniczego hehe.

 

Jakoś w ubiegłym roku Rollo był zapytany czy RP wejdzie do mainstreamu. I bodaj powiedział, że by nie tego nie chciał. Niemniej to się dzieje, także w naszym krajowym grajdołku.

 

Roman Warszawski zaprasza coraz więcej gości. Był Olszak, był nawet S. Pitoń...

 

 

U Sommera Adam Wielomski udawał że ogarnia temat...

 

 

Z całym szacunkiem dla panów: to, że ktoś jest intelektualistą itp. nie znaczy że ogarnia relacje DM i cokolwiek kuma z reguł RP. A zwłaszcza jak ma swoje lata i od wieków jest poza rynkiem matrymonialnym.

 

Poza tym środowiska "lewe" w mediach społ. coraz częsciej poruszają tematy RP i temu podobne.

 

Co myślicie? Red pill idzie do mejnstrimu? I jeśli tak to dobrze czy źle?

Ja osobiście wolałem jak był bardziej undergroundowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski odklejeniec fanatyk jak mnóstwo innych ludzi z tego pigółko-patologicznego środowiska cały ruch rp można by streścić w dwóch poradach: miej oczy dookoła głowy, pilnuj swojego interesu- cała reszta to przerost formy.

Cała reszta tego pseudo intelektualnego wysrywu to bełkot w stylu Analcondy tylko o innym zabarwieniu ruch rp jest jak każda inna ideologia w nadmiarze szkodzi jak wszystko w życiu.

 

Nie wspominając już o tym pigółkowym pojebanym slangu alfa łidoł i inne rejdże. Jak tylko czytam te teksty to mi przed oczami przelatuje taka taśma razem z resztą tych całych szczękodebilizmów, wzrostaków, czadaczek itp.

 

O rp poczytać można ale potem usunąć ze swojego życia i iść dalej budować siebie a nie zamieniać się w kolejnego wyznawcę mniej lub bardziej durnej doktryny.

 

Szkoda że na forum nie ma łapek w dół bo bym dał za rozpowszechnianie chłamu w zacnym miejscu.

 

 

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.