Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Garrett

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  835
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

394 Świetna

About Garrett

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  gry, książki, ezoteryka, rozwój osobisty ;)

Recent Profile Visitors

1379 profile views
 1. Tytuł tematu bardzo adekwatny - Bez bąbelka NIE MA przyszłości! Dla naszego gatunku i dla każdego innego! Następne pokolenie to wymóg! To jest podstawa naszej egzystencji jako zwierzęcia! Wiec nie ma co sie dziwić że mamy takie ciągoty. Zwłaszcza panie...
 2. Męska decyzja zapadła i usunąłem profil na Tniderku. Byłem tam od maja bodaj. Tam na prawdę nie ma z kim pogadać. Umówienie się to jakas masakra. Ciekawe czy są jakies badania na temat tego ile % kobiet w ciągu powiedzmy 3 m-cy udaje się zbudować jakąś relację dzieki Tinderowi. Obstawiam że minimalny odsetek bo one tego chyba po prostu nie chcą. Long story. Szkoda czasu i nerwów moich na te idiotki i kosmitki.
 3. Oooo właśnie. Uwielbiam jak ktos wyciąga portfel w momencie gdy kasjer mówi kwotę. No na prawdę nie wiedzieli że trzeba bedzie zapłacić
 4. Hmmm, może dlatego udaje mi się umawiać z tak wieloma bo nigdy tak nie robię i nie komplementuje od razu urody? 😜 Ale wracając do tematu to nawet te kobiety które nie były "puszczalskie" i były w długim związku który się rozpadł mają problem ze stworzeniem nowej poważnej relacji. Zazwyczaj sa wtedy koło 30stki właśnie. Spotykam się często z takimi. Niekiedy to fajne kobiety. Ale za Chiny ludowe nie mogą sobie ułożyć tej sfery od nowa. Nie wiem za bardzo z czego to wynika.
 5. Oj panowie, trochę tu marudzimy... Tylko mi brakuje słynnego: "kiedyś to było..." Kobiety są różne, nie generalizujmy. Tak jak i faceci. Tak jesteśmy skonstruowani, że samica ma wieksze możliwosci seksualne, bo to SAMIEC ma potrzebę rozsiewania genów. I wykorzystuje okazję. Ofkoz panie nie powinny puszczać sie na lewo i prawo bo to przede wszystkim IM szkodzi! Tylko część z nich tego nie ogarnia!
 6. Hmmm, ja różne pomysły miałem, ale ten najlepszy się pojawiał w wieku 27 lat
 7. Nie nastawiaj się na nic. Chociaz wiem że cieżko tak czasem zwłaszcza jak panna ładna :P. Możliwe że jest na etapie castingu (zalezy ile ma lat) wiec nie przejmuj się jak potem zerwie kontakt Potraktuj to jak formę treningu bajery. Daj spokój... Masakra to jest. Zauważyłem że te z tatuażami prawie zawsze palą fajki czego tez nie lubię.
 8. Mam problem z hiperlordozą wynikłą m.in. z siedzącego trybu życia i totalnej awersji do sportu Chodzę od 1,5 roku na siłkę i sobie na lajcie ćwiczę więc jednak sie przemogłem. Znalazłem ostatnio taki filmik. Te ćwiczenia które pokazuje wydają się mieć sens. Czy ktoś miał podobny problem i/lub zna jakieś inne może? Bo chciałem coś zrobić z ty "wygięciem".
 9. Też macie takie wrażenie że ok 1/3 młodych kobiet na Tinderze ma spore tatuaże? Mnie to trochę odstręcza, bo wiem z jakim "charakterkiem" się to zazwyczaj wiąże... A nieraz jest tak ze nam panna przypasuje, ale my jej nie I lipa wtedy.
 10. Tego typu tam pełno Cóż zrobić. Atencjuszek i tak więcej bo to immanentna cecha takich miejsc Ale nieźle że po 3 spotkaniach znalazłeś ciekawą kobietę!
 11. Ambitne macie plany panowie, ambitne! No ale trzeba ponoć mierzyć wysoko Ja bym chciał: - dalszy rozwój zawodowy/naukowy - NoPorn kontynuować - trochę bardziej sie socjalizować - spróbować jakiejś sztuki walki, tak z ciekawości - nadal chodzic na siłkę (dla zdrowotności) - poznawać ciekawe kobiety i polepszać umiejętności "bajery" To z takich na szybko. @Ksanti kurde, przypomniales mi że chciałbym grać w jakimś zespole Chociaż basista ze mnie słaby bo nie mam wprawy, to mam te ciągoty do muzyki
 12. Mi wczoraj jedna napisała na Tinderze że kobieta jak wino
 13. Cała masa ich tam jest! Dla mnie sporo 10/10 nawet. Wizualnie, bo charakterek to pewnie czasem nie za bardzo. Mnie nigdy nie pytają chyba. Widać nie mają zamiaru sie do mnie dopasowywać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.