Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Garrett

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  864
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

407 Świetna

About Garrett

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  gry, książki, ezoteryka, rozwój osobisty ;)

Recent Profile Visitors

1570 profile views
 1. Przejrzałem temat i jednak okazuje się, że "Żelazne zasady" Rollo Tomassi to dobra rzecz. Tu ma zastosowanie m.in. zasada nr 4: NEVER under any circumstance live with a woman you aren’t married to or are not planning to marry in within 6 months. You are utterly powerless in this situation. NEVER buy a home with a girlfriend, NEVER sign a rental lease with a girlfriend. NEVER agree to move into her home and absolutely NEVER move a woman into your own established living arrangement. Polecam bohaterowi wątku zapoznanie się z 9 iron rules of Tomassi
 2. Dokładnie, ja późno zacząłem kontakty z kobietami i nie przyznawałem się nigdy. W sumie to nie pytają za często. Zakładają ze facet po 30stce, ma spore obycie. A co do głównego tematu to uważam że powinien próbować. Jest to ciekawa część życia. Grunt to nie podpisywać papierków
 3. Nazwę tak, ale nie wiedziałem że ąz do danych EXIF siegają Dobrze wiedzieć na przyszłość.
 4. Chyba w tym rzecz... A nie chce mi sie zakładać kolejnego fejkowego FB na kolejne konto 😛 Trudno.
 5. Panowie, zablokowali mi Tindera, niby przez łamanie regulaminu... Może to przez to foto z neta? Mieliście coś takiego kiedys?
 6. Haha, czyli mój Chad dość słaby. Ale i tak jest różnica. I panie jakby bardziej rozmowne.... Mówisz? Testowałes? :D
 7. Muszę wam to napisac, bo mnie rozbawiła sytuacja ;) Wkurzyłem się na małą ilość par na tinderze i zmieniłem foto na takie z neta. Wpisałem handsome guy selfie :P I takiego troche Chada wstawiłem. Po kilku godzinach mam nowe 4 pary w tym jedna pisze pierwsza... Nic odkrywczego, ale aż takiego efektu się nie spodziewałem hehe.
 8. Garrett

  W co aktualnie gracie?

  Ja zainstalowałem ostatnio Risen 3. Od dawna leżało juz na GoGu moim Zarąbista giera, dawno mnie już żadna tak nie wciągnęła. Wizualnie super (i te widoki!!!), fajny klimat. Polecam wszystkim którym się podobał Gothic i wcześniejsze Riseny!
 9. Ja pierdziele, akcja z fryzjerką masakryczna! Kabareto-patologia Ale wczoraj jak tak zaglądałem na stream to było grzecznie.
 10. Nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy, ale oglądam go 1szy raz i wciąga
 11. Ja pierdziele, zebrali ponad 2000 zl 😁
 12. Możemy gdybać, ale nie wiadomo. Mi brakuje masażu... I siłki też... Możemy tak sie bawić w rozpier***nie gospodarki jeszcze jakiś czas. Aż ludzie stracą cierpliwość.
 13. Nie wiem jaka jest prawda, ale mam wrażenie, że ta sytuacja z zamknięciem nas w domach i rujnowaniem gospodarki to przesada gruba. Wirus może i jest groźny dla niektórych ludzi, ale ta powszechna izolacja i panika medialna jest chyba niewspółmierna do zagrożenia... Od początku tzw. epidemii w Polsce zaraziło się wg oficjalnych danych mniej niz 7000 osób. Czyli ok. 0,018% populacji kraju. A z tych 7000 spora część nie ma poważnych objawów. Za to efekty ekonomiczne sięgną milionów obywateli! I jeszcze trudno mierzalne efekty psychologiczno-społeczne dochodzą - to jest też wazna kwestia. Zauważyłem taką rzecz, że jeśli poszukamy w necie krytycznych opinii o tym całym zjawisku obecnym, to głoszą je zazwyczaj osoby zw. z 2 grupami: a) narodowo-"święto"-katoliccy prawicowcy b) lekko "spiskujące" środowiska alternatywne To takie spostrzeżenie małe Zauważyliście jakieś inne grupy sceptyków jeszcze?
 14. Nawet dobrze ze tak jest ;p Dokładnie, zwłaszcza, że czesto są to laski 9/10 Raczej nie powinny miec problemów ze znalezieniem chłopaka ;p Podobno w takich miejscach jesr 3x wiecej facetów. Coś w tym jest. Żony kolegów nie były na tinderze raczej. Po prostu maja pookładane w głowie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.