Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maszracius_Iustus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  602
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Świetna

About Maszracius_Iustus

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedną rzeczą, której nażadnym portalu poza yt nie ma to możliwość przyspieszania audycji na yt można zwolnić lub przyspieszać i gdyby miał Pan tę opcję wyróżniałoby się w tłumu miernot; vimeo tyle kasy wpakowało w siebie a tej jednej bardzo ważnej w szczegółach drobnostki nie naprawili godzinne audycje trzeba było ściągać albo przez godzinę ślęczeć przy tym beznadziejnym portalu.
 2. Głupoty gadasz nie ma to jak się na dupie gringle turlają zabawki EP czysta frajda!
 3. Napiszesz proszę więcej o ich zniemczonych zwyczajach? I jakie ordnung wg Ciebie ma wady oprócz kija w dupie?
 4. Maszracius_Iustus

  Spanie razem

  Napisze coś może dziwnego, ale za każdym razem jak mam spać z kobietą mam myśli czy mnie nie zapierdoli albo okradnie na śpiocha zawsze mam takiego stracha z tyłu głowy.
 5. @Still https://www.emp-shop.pl/p/scout/285049.html?gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_gkEPVq4aty75RSmBDM1efxaJOhasRuHncRtCxYBEHaOu3Kj2_0-TxoC9hIQAvD_BwE&wt_mc=mp.google.pla.emp_pl_labels_pla.923362473.45718333186.285049EU41PL22.356936355515.pla-356936355515.c. obecnie używam prawie identycznych z KAZAR'a tylko 250 tańszych do tego+ Sztyblety slim + tradycyjne oxfordy i trampki .... no i w domu japonki ale to szkopuł Nic innego na kopyta nie zakładam.
 6. Jak miałbym założyć te januszki co wkleiłeś @Still to już chyba bym wolał te pumy.
 7. Świetny gość! 2:55 cytuję: ''Co mają wspólnego Niemcy i sierp i młot?'' Sowiety to eksperyment społeczny, który powstał za niemieckie pieniądze z pomocą z Manhattanu. Gdyby nie oni prawdopodobnie ZSRR nigdy by nie powstało. Nie mam pytań.
 8. @Kim Un Jest? jeśli znów nam podstawią takiego agenta jak Pfuu! sudska świnia to chyba sam bym się zastanawiał nad odjebaniem gościa. @Kleofas dokładnie oprzyjmy się albo o dobre stosunki Niemcami albo Rosją jedno z dwóch a nie tu na miejscu klepać biede i skakać każdemu do gardeł. Czesi , Słowacy i Słoweńcy mają z nimi sztamę i o dziwo tam się żyje lepiej niż w Polszy: zarabiają lepiej, technologicznie stoją lepiej, żyją spokojniej(byłem potwierdzam) lepiej im jak nam.
 9. Albo, u których jest ''zawsze króciutko'' i z przekąsem.
 10. @SławomirP #kiedy nie tolerujesz mnie jako puszczalskiej nie zasługujesz na mnie jako dziewicy #metoo # feminizm #nwo (=
 11. Cofnijmy się 30 lat czyli nie tak dawno jak ktoś oszukiwał na jakikolwiek sposób to go nie dopuszczano do towarzystwa/ wykluczano z rodziny etc a dziś? Pani skacze z bolca na bolca, szantażuje dzieckiem, skubie z kasy, ale broń bosz nie wolno jej oceniać bo co to za maniery oceniać czyjeś zachowanie??!! A właśnie że wolno i trzeba nie po to wytworzyła się cywilizacja żebyśmy się cofali do poziomu kamienia łupanego. Biznes to samo jak ktoś nie wypłacał kasy pracownikom natychmiast kończyły się zaproszenia na bale, spotkania etc a dziś gość zdefrauduje 5mln i zaraz pół miasta się do niego zbiega robić biznesy bo taki cwany i sprytny. Jestem wdzięczny za nasze stare europejskie przyzwyczajenia, gdy były bardziej konserwatywne rozwijaliśmy się znacznie szybciej niż dziś, teraz tylko młodzi przepijają bogactwo starszych a kiedyś w końcu trzeba upaść. Edit: Jedno z największych kłamstw jakie wmówiono ludzkości przyzwyczajono ludzi, że robienie zła jest spoko a ci co temu przyklaskują mogą z tego mieć profity. Kiedyś lumpy z bronxu chodziły w dresach i wszyscy omijali ich szerokim łukiem dziś jak się pokarzesz w garniaku to zaro jest: za kogo ty się uważasz taki sztywniak i wielki pan noś z nami spodnie z krokiem do kolan jak 'prafdziwy menś' Pluję na taką nowoczesność.
 12. Prędzej @arch przejdzie przez oko moderatorów aniżeli @Ksanti wejdzie do królestwa dziewiczego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.