Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maszracius_Iustus

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  458
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

277 Świetna

O Maszracius_Iustus

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  WLKP

Ostatnio na profilu byli

1332 wyświetleń profilu
 1. Maszracius_Iustus

  Presja rodziny na wpuszczenie księdza i danie mu kasy

  Adekwatna audycja co do pogrubionej przeze moi treści, nagrana przez naszego forumowego filozofa. Polecam. @El Cucuy zwłaszcza do obejrzenia.
 2. Maszracius_Iustus

  Licealistka KOKSU

  @Ksanti https://www.youtube.com/watch?v=yS3gsxAkBDk ona też jest dziewicą bier póki wolna!
 3. Nie pamiętam. Są tak chaotycznie nagrywane, że ciężko jest zapamiętać jakieś dobre momenty, czasem się zdarza w 1h audycji 10 min konkretu 50 min lania wody. Np moją ulubioną audycją póki co jest, była i będzie: ,,3 rady dla nie tylko młodych mężczyzn''.
 4. Nigdy babie nie dogodzisz, jak p. Marek w audycjach gadał jak wrzucisz 5 bab do grona 100 milionerów-milairderów tam też ich zhierarchizują bo taka jest ich natura! Zobacz takiego piwdipaja on jest fhui popularniejszy od gimpyra, ale laske ma również cichą jak on sam a gimpyr na odwrót może on jest miękką fają a ta jego baba potrzebowała właśnie ogiera, którego w nim nie widziała. Widać po niej, że jej to jakoś nie ruszyło bo pewnie jest dużo chętnych a chłopak się zżył. Frajer może dobrze zarabiać i być frajerem.
 5. Serio? Rzadkie włosy, ryj wiedźmy, taka pustka wyryta w spojrzeniu, i te udawane uprzejmości serio taka super laska? Jako sprzątaczkę bym się wahał ją przyjąć a co dopiero na swojego pokemona. kek
 6. Maszracius_Iustus

  Najlepszy wiek kobiety

  Jakbym był na miejscu tego p. Krzyśka to bym p.dr.med. ,Dadży' robił po programie resuscytacje między nogami. Bardzo fajna kontaktowa dziewczyna, oglądam adepta regularnie i to był jeden z lepszych przypadków. Jest jeszcze ze 3 sezonu ,,apetytu na miłość'' taki Damian z 3 sezonu na player.pl od pani z filetem z ryby i ukurwinki tamten gość był świetny taki Brat samiec jak znalazł.
 7. Pójdź na to! Powiedz jej, że założyłeś ,,wasze'' konto i może na rachunek X przelewy robić regularnie
 8. Maszracius_Iustus

  Jak stac sie dobrym w łożku?

  Co pod tym rozumiesz? Rimming? 69?
 9. Wyobrażasz sobie kobietę, która niczym mnich wyrzeka się modnych ciuszków, imprez, alko, podróży dla życia z zacofanym wieśniakiem i rodzenia mu gromadki dzieci? Bo ja nie. Wytrzymała by ze dwa tygodnie na haju zakochania a potem sajonara.
 10. Ależ owszem; Tylko sytuacja jest taka, że przez jakiś czas lata za wysokim jakimś populatrsem albo raperem czy innym powsinogą z wypizdowa szerokiego a ten chłop co miał krzywe zęby i okulary, aparat na zęby i krótką pałe; będzie musiał na księżną poczekać aż się dorobi lub zacznie pożal się Bosze 'błyszczeć' jak dżordż kluni. Przesrane. @AR2DI2 Wyobrażasz sobie takie coś; podchodzi do Cb laska i chętnie by się umówiła zakładając, że ma 20 lat i żyła póki co po zachodniemu a Ty nagle do niej: wiesz co ja jestem amiszem albo huterytą(tak sobie załóżmy) i mówisz do niej, że nie używasz we wspólnocie żadnych telefonów, komputerów, jest ścisły dress code i zasady współżycia. Sama by się zgodziła na takie quasi 'więzienie'?
 11. Wystarczy spojrzeć na takiego żyda a czarnego: -pierwszy jest ewidentnie inteligentem i wygląda bardziej chorowito; -drugi wysoki, silny, zdrowy, w miarę zbudowany, ładne zęby; Sam jestem facet biały i szczerze powiem, że zarówno żydzi i czarni brzydzą mnie po równo, jeśli chodzi o walory fizyczne i estetyczne. Pytanie pierwsze kto kim rządzi? Zanim do natury pań dojdzie, że dziś nie lata się z maczugą i dzidą, tylko kodeksem prawnym i rachunkami bankowymi, to dalej będą się mnożyły ze ,,zdrowymi, silnymi'' półgłówkami; ile jeszcze lat minie to jest pytanie drugie?
 12. Maszracius_Iustus

  Czy miejsce pracy może nam wskazać szona ?

  Jakiś lewych Rosjan chyba znasz 'ś' to jest 'c+ miękki znak' Nigdy w rosyjskim jedna litera bez dopisu obok innej lub znaku nie zmienia wymowy to co napisał @wrotycz się zgadza to jest 'szcz' i wychodzi 'szczo' Mam w firmie 4 Rosjan i jak mówią coś w rodzaju jak @AR2DI2 pisał 'Proszę, powtórz?' to jest w ichniejszym 'jesio roz' albo 'szto etam' albo 'lyoboy kak' Co nie zmienia faktu, że ukry inaczej mówią ja ich rozumiem tylko z grubsza.
 13. Maszracius_Iustus

  Rimming, lizanie odbytu.

  1. @Eleanor się bardzo podobało za każdym razem mnie namawia. 2. J/w nie daje mi spokoju i rewanżuje się jak często jest w stanie. 3. Pani z pkt 1 ma eksperymenty wpisane w dowodzie osobistym także nawet jakbym chcioł uniknąć się nie dało. Ogólnie nie narzekam i polecam 🤤
 14. Maszracius_Iustus

  Magnetyczne spojrzenie

  1 Chodzisz z Mosze Redem na imprezy? 2 Jest tak prosta, że prawie zawsze się na niej gubię.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.