Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maszracius_Iustus

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  526
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

347 Świetna

O Maszracius_Iustus

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1444 wyświetleń profilu
 1. Maszracius_Iustus

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  ,,Boże uchroń mnie przed moimi przyjaciółmi przed wrogiem obronię się sam.''
 2. Maszracius_Iustus

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  Ciekawe czy odjebią typa za powiedzenie tego wprost a zwłaszcza: ''każda niemiecka fundacja realizuje pewne projekty za pieniądze msztu''
 3. My mamy stary pruski system edukacji stworzony przez Fryderyka Wilhelma I ojca Fryderyka II animatora naszych rozbiorów i ów Wilhelm powiedział do swoich ministrów wiekopomne zdanie ,,szkoły mają być tak stworzone aby obrzydzić ludziom dalsza naukę'' było to zrobione na potrzeby tworzenia warstw robotników i nic poza tym a dlaczego nauka niemiecka stała zawsze na bardzo wysokim poziomie? Bo ludzie bogaci nie posyłali swoich dzieci do państwowych szkół tylko do prywatnych całkowicie swobodnych placówek i takim torem ludzie bogaci trzymali bogactwo a plebs na nich robił i tak jest do dziś, ludzie w Polsce ze zdolnych i bogatych rodzin rodzin biją się na wyżyny a ludzie z nizin najczęściej zbytnio nie wychodzą poza ramy majątkowe z dzieciństwa przez wczesnoletnie ukształtowanie. Taka feudalna piramida.
 4. Oczywiście że postawa ludzka powinna wypływać ze środka do zewnątrz nie na odwrót. To samo było w Japonii jak murikance ich skolonizowały po wojnie to okej rozwinęli się jeszcze bardziej gospodarczo, ale jak im narzucili swoje zachodnie prawo to tam nikt normalny w sądzie się na to nie powołuje tylko się sądzą wg prawa zwyczajowego a jakie protesty były jaaaaak to japończyki takie cywilizowane a się nie słuchają? Jasne lepiej jest wyrzucić 5000 lat tradycji dla jebanych okupantów, usa to jest największy terrorysta wszech czasów. A te kontrole policyjne to jest u nas tragedia pół biedy jakby te durne przepisy były dwa razy ostrzejsze, ale nie przestrzegane największy problem jest w tym że oni to egzekwują. W Indiach ileś tam tysięcy firm zbankrutowało jak wprowadzili vat.
 5. @Strusprawa1 tak jak pisałem moglibyśmy się umówić na spotkanie we dwoje i rozmawiać o takich niuansach od świtu do nocy i nic z tego nie będzie a ja nigdzie nie napisałem, ze popieram cła i wszystko ma być robione w Polsce a to co napisałeś o Niemczech to jest najprawdziwsza prawda właśnie tak się dorobili. Tu się kłania to co w kilku swoich wcześniejszych postach głęboko opisywałeś podejście do nauki i pracy co u nas jak dla mnie leży i kwiczy ludzie nie kładą starannego nacisku na specjalizacje ani nakłady naukowe a potem wychodzą takie kwiatki, ze u nas nic tylko najprostsze prace da się wykonywać. Podam przykład Szwajcarii bo często tam bywałem ostatnimi czasy, tam jest skupiają się 2 nasze zbieżne poglądy czyli patriotyzm gospodarczy połączony z absolutnie wolnym handlem a co najważniejsze wykwalifikowaną i dobrze wykształconą ludnością. Jak rozmawiałem ze Szwajcarami to oni w domach uczą dzieci etyki pracy '' synu/córko pamiętaj jak wykonujesz zajęcie X rób to możliwie jak najlepiej dla dobra swojego nazwiska/ reputacji'' i tak tam jest oni się serio przykładają do pracy co daje dobre produkty zarówno na eksport jak i na rodzimy rynek dlatego oni kupują głównie swoje produkty a sieci tak jak u nas lidl, biedra, kaufland omijają szerokim łukiem i za to ich podziwiam i staram się naśladować. Sam jeśli jestem w Polsce kupuje jedzenie tylko od gospodarza z ryneczku a inne produkty wiadomo troch logiki polskiego komputera nie kupię, samochodu również a nawet jakby polski samochód był i istniał to bym nie kupił. A i jak dla mnie to co ten gościu mówił na filmie to nie teoria spiskowa bo on nie jest opłaconym słupem tylko serio człowiekiem ze szczytu, swoją drogą jak my mamy mieć wpływ na gospodarkę skoro dla większości ludzi ideałem jest mieć tylko żreć, spać, piwo i sex?
 6. Obejrzałem i o tym nie da się porozmawiać bo takie dwa szaraki jak my nie mają wpływu na pewne kluczowe sprawy z serii system prawno/podatkowy, waluta etc... Posłuchaj co gość gada tylko w aspekcie gospodarczym. Tu obie części wyższego wywiadu z dubbingiem. Patriotyzm ekonomiczny to ma być postawa duchowa i moralna czy nie uważacie z @tytuschrypus że żydzi którzy tak właśnie działają robią źle? A jeśli to jest złe i 'niekorzystne' to po co tak robią?
 7. Maszracius_Iustus

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Tak tylko w ramach anegdoty podam poniższe. Jestem świadomy braku akceptacji mnie u moich rodziców, zawsze byłem traktowany w domu jako człowiek drugiej kategorii, odkryłem to sam co później powtórzyli mi psycholog w liczbie 2 a później to samo usłyszałem od psychiatry co szczegółowo mi omówili i wiesz co? Nie czuję żadnej ulgi ani braku ciężaru jest wręcz przeciwnie. Kiedyś mnie coś (właśnie to) bolało w środku a teraz jedyne co się zmieniło to to, że wiem co mnie bolało i boli żadna ulga nie przyszła i jakoś się na to nie zapowiada. Dokładnie tak było u mnie z siłownią po 11 msc odpuściłem tylko był jeden szkopuł nie miałem żadnej diety ani nawet stałych posiłków gdyby było inaczej efekty by były od tamtej pory ćwiczę w domu z lepszymi efektami niż na siłce. Mechanizm jaki podałeś idealnie do mnie pasuje brak odpowiedniego wkładu wysiłkowo/ materialnego= brak motywacji.
 8. Maszracius_Iustus

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  ,,Kiedy wyparty temat zostanie w końcu ujawniony, pacjent na ogół twierdzi, że jest on mało ważny, absurdalny, nieistotny albo zbyt przykry, żeby o nim mówić. Celem psychoanalizy jest omawianie i interpretowanie oporów, konfrontowanie pacjenta z tymi przykrymi myślami, pragnieniami i doznaniami. Opór jest nieodłącznym elementem procesu terapeutycznego, może być świadomy, przedświadomy lub nieświadomy.'' To jest fragment z wikipedii tego co wkleiłeś @Messer jaki efekt daje człowiekowi to interpretowanie i omawianie i czy można to robić bez terapeuty po domowemu?
 9. @Strusprawa1 https://pl.wikipedia.org/wiki/Swój_do_swego_po_swoje
 10. Jak kiedyś byłem w UK u rodzinki to remontowali dach, wyjebali stare obśrupane dachówki i dali nowe 'prosto z fabryki' zagadałem pracownika gdzie takie robią a on do mnie: ,,Panieee kurła importowane z Hiszpani a w porcie w Kornwalii zdrapane 'fabricado en Espanol' i nalepione Made in Great Britain'. A może komuś właśnie o to chodzi? Zawsze najbiedniejsi byli dymani najbardziej a każdych czasach niezależnie od pory roku i panujących trendów; największa tragedią jest to że skupy nie są polskie tylko zagraniczne w Polsce mieszkałem w mieście ponad 65K ludzi i giełdy były holenderskie albo niemieckie. Każda próba otworzenie innej była torpedowana przez miejscowych milionerów.
 11. Maszracius_Iustus

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  Dokładnie a nawet lepiej 1060 to jest już sztos jak masz 970 np dobry model to ogarniesz najlepsze powtarzam najlepsze nie najmodniejsze produkcje IMO, które są gównami czytaj PUBG, xcom, escape from kharkov, battlefjeld 1 Średniej półki płyta karta 970 w górę i dobry procek np i5 albo i7 4570K i jedzieesz z koksem.
 12. Maszracius_Iustus

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  Ogromna większość gier jest nie warta kupna a im więcej jest na coś gier ta tendencja sie powieksza mam kompa za 3.5koła i gram w gry max do 2k10 za wyjątkiem 2 gier a gier jak na 3 tb pamięci mam 5
 13. Maszracius_Iustus

  Gry komputerowe, jak to z nimi jest? [ANKIETA]

  Będą komputer jest znacznie lepszy. //
 14. Maszracius_Iustus

  Blowjob, robienie laski.

  ,,Goździkowa przypomina na brak dymania chujopiryna.'' ^^
 15. Maszracius_Iustus

  Blowjob, robienie laski.

  Kup jej figurkę cipy postaw na jej biurko i powiedz Szach mat.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.