Jump to content

Maszracius_Iustus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  5.00 PLN 

Community Reputation

599 Świetna

About Maszracius_Iustus

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Otóż to, dlatego właśnie odeszliśmy od tego standardu na rzecz bankowości centralnej i masowego dodruku powodującego cykle koniunkturalne, dzięki którym bankierzy oraz ich przyjaciele systematycznie od ponad stu lat bogacą się kosztem całej reszty społeczeństwa. W standardzie złota mimo, że kryzysy występowały, takie coś jak mamy obecnie byłoby nie do pomyślenia i nie miałoby racji bytu. ehhhh..... Nie my odeszliśmy tylko zostało to narzucone, i tak samo jak Ty uważam tez system za zbrodniczy i niesprawiedliwy jednocześnie dalej podtrzymuję swoje zdanie o bezsensowności s
 2. Jak się obrzucamy książkami to gorąco polecam jeden z najlepszych utworów w temacie pieniędzy "Die natürliche Wirtschaftsordnung durch Freiland und Freigeld"- Silvio Gesell @RENGERS odejście od złota nie jest niczym strasznym i niemożliwym tylko wymaga zmiany myślenia a co więcej standard złota jest łatwy do obalenia argumentami logicznymi.
 3. To jest jeszcze nic. Rok 1981 sowjetskij czilawiek łowi złotą rybkę i ona mu proponuje spełnienie jednego marzenia; na co on odpowiada, że chciałby zostać bohaterem ZSRR rybka mrugnęła oczkiem a facet pojawił się w 1944 roku na froncie w okopach a sanitariuszki tam nie były ogolone
 4. XD Wydało się Mosze to nie żaden żyd tylko lord sithów!
 5. Bardzo konkretnie musisz zarabiać albo mieć mieszkanie własnościowe bez hipoteki żeby takie koszta ponosić tak tylko sobie zgaduję. A pytanie mam takie na wycieczki sama jeździła, prezenty dla Ciebie czy jak to było??
 6. Gość jest wyluzowany i ma wyjebke a to laski lubią + ładne zęby, fryz. Otyłość i wulgarność to jego największe wady, nasuwa mi się myśl czego Ty byś od niego wymagał żeby go pozytywnie ocenić i nasuwa mi się myśl że dojrzały= w garniturku 5x8 tygodniowo zasuwać w korpo zamiast pajacować w necie to wtedy będzie dojrzały tak? Bombelek z Paulinką i msza niedzielna wtedy będzie git?
 7. Nie istniejący już ze starego RS ''3 rady dla nie tylko młodych mężczyzn'' zajebisty 1,5h słuchałem chyba 5 razy.
 8. Gorąco polecam podcast radio argentyna realizowane przez Wojtka Ganczarka 12 odcinków +/-1h świetne wykonanie i dodatkowo świetnie sie go słucha opisuje on latinoamerykańskie warunki, przesłuchasz jeden odcinek to przesłuchasz wszystkie.
 9. Późno piszę bo temat stary ale widzę, że kolega wieszakolubny zdążył się z forum pożegnać. Ja pierdole litości 162 wzrostu i on by chciał 50kg na liczniku u panienki? A gdzie miejsce na krągłości? 160cm + 62kg idelany set up Sam spotykałem się z 160 + 65kg i uważam że była najseksowniejsza w tej wadze, schudła(i nie tylko) i już nie było to samo. Moja złota zasada wagi kobity to wzrost minus rząd setny +/- 5kg eg. (160-100) +/-5 = idealny wynik zależny od preferencji
 10. Szwajcaria/Holandia: kluczowe profesje są bardzo mocno chronione i można do nich wejść tylko mając rodzinę i/lub biznesowe koneksje. USA: hajs ponad wszystko, jak masz hajs to wszystko dla siebie przepchniesz. Możliwe, że w Polsce jest jeszcze gorzej pod tym względem. Możesz rozwinąć i podać przykład?
 11. Realista. To że więcej Ci na zachodzie zostaje po opodatkowaniu nie oznacza że tam socjal nie jest z podatkow. Wkurzałbyś się że dokarmiasz ciapatego kozojebca. Ale żeby być w Unii potrzebne są Twoje i moje podatki. Unia to nie schronisko brata Alberta. Kasa musi się zgadzać po obu stronach. Na zachodzie nie ma takiej korupcji i złodziejstwa i układów jak u ans choć najgorsi na świecie też nie jesteśmy polecam: https://en.wikipedia.org/wiki/Corruption_Perceptions_Index https://www.the
 12. A to nie po to się zakłada spółki, żeby płacić więcej podatków? Przecież my żyjemy po to aby z nas ściągali podatki, im więcej, tym lepiej. Co to za jakieś zbereźne myśli do głowy wam przychodzą, żeby jak to tak mniej podatków było? A może jeszcze, żeby wam podnieśli kwotę wolną od podatku, co? ? Bando parszywych lepkich łap, 2 koła netto wam nie starcza! ? Przepraszam towarzyszu, proszę nie zgłaszać do biura politycznego moich bezbożnych myśli. Kwoto wolna od podatku ha tfu podwójny dojebać! Aby prywaciarze się zakrztusili dobrobytem. Idę łyknąć wódy ś
 13. On jest wyjątkowo niefrasobliwy intelektualnie jeśli myśli, że na spółce zoo płaci się cit i pit, nie po to ludzie to zakładają żeby płacić oba w końcu gdyby gość miał wyobraźnie sam by miał biznes a nie był pacholęciem w ministerstwie. Nie wklejaj takich rzeczy bo tylko się wkurwiam pls.
 14. Nie w Polsce; pisze tylko o swoim przypadku jak kolega spytał a to o czym wspominasz to wiem dlatego napisałem, że rzecz jest tylko prosta w teorii i z fasady niestety maroon, historycznie zawsze tak było istniały państwa ''twierdze/nietykalne'' i te pozostałe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.