Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maszracius_Iustus

Użytkownik
 • Zawartość

  167
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

46 Świetna

O Maszracius_Iustus

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  WLKP

Ostatnie wizyty

844 wyświetleń profilu
 1. Tutaj kolega @Bonzo ma bardzo niekonwencjonalny aczkolwiek poetycki pomysł na odkochiwanie się, tak mi utkwił w pamięci że aż go warto polecić.
 2. A kolega wie dlaczego tak jest? Bo stykają się 2 kręgi kulturowe one dra się na mężczyzn bo widzą, że w Europie tak się robi i przesiąkają kulturowo zepsuciem tutejszej ludności niecywilizowanej. Blok socjalny muslimy to normalni ludzie i nie ma socjalu tam gdzie nie było jeszcze amerykańskich pejsiastych wpływów także jest różnica między tymi normalnymi muzułmanami a tymi co mieszkają tu na miejscu. Ja sam mam bardzo dużo znajomych Turków chociażby i kobiety, które przyjeżdżają tu na studia z ,,orgazmusa'' zachowują się normalnie bo nacodzień żyją w Turcji gdzie facet ma władzę, a tu są przelotem i się zachowują po kobiecemu. Ponadto w Turcji kontynentalnej nie ma np. publicznego homoseksualizmu a np janczary mieszkające w Berlinach czy innych zepsutych miejscach już sobie pozwalają na małe małpie figle.
 3. Drugi mój post z pytaniem do szanownego użytkownika i nie mogę pohamować swojej ciekawości gdzie mieszkasz jeśli można wiedzieć?
 4. Podejrzenie o zdradę -proszę o poradę..

  Przepraszam, miałeś pielęgnowanego kabanosa czy Twoje luby pielęgnowały obce wyroby zakładów mięsnych?
 5. Pani Diva i Pani daję

  Skoro o matematyce tu mowa to można założyć, że ilość głupoty partnerów rośnie wprost proporcjonalnie z ich wiekiem.
 6. Talmud

  Pożyczyć? 500 szekli i się dogadamy goju znaczy się przyjacielu.
 7. Samiec alfa

  Witam forumowiczów Przyznam, że z takim podejściem się chyba dawno nie spotkałem i zastanawia mnie wasza opinia o zamieszczonym przez siebie poniżej filmiku:
 8. Urodziny - co robić?

  no to problem z głowy można podarować wibrator z zawiązanym krawatem.
 9. Panna z innego miasta - wizyta

  patrząc na książki historyczne i jakieś normalne miejsca na naszej planecie z serii Afryka, Wschód, Bliski wschód, Daleki wschód to oni traktują ludzi jak ludzi a nie paragrafy kodeksów nie warto mylić dojrzałości formalnej(czyli żadnej z biologiczną) kobieta może być matką od pierwszego okresu i im młodsza jest matka tym zdrowsze jest dziecko a to jest najważniejsze w rozmnażaniu i żeby tu zaraz nie było komci, że wymieniam Pakistany czy inne miejsca gdzie 60 latek bierze sobie 12 letnią żonę(co nie jest częste) to pragnę przypomnieć, że nasz król Jagiełło koronowany w wieku 30+ miał żonę 14 lat, w Panu Tadeuszu też 14 letnia panienka jest bolcowana przez 25+ szlachcica i to jest normalne to nie nasza wina, że dzisiejsze prawo jest sprzeczne z naturą.
 10. Panna z innego miasta - wizyta

  Jak to wodzu w audycjach do 40 tylko przelotne związki a dopiero od 40 bierzesz sobie 15-20 lat pachnącą ciasną cipke z moich obserwacji zauważyłem, że panie tak ok. 30 to potrafią takimi ruinami być, ze aż strach pomyśleć chociaż nie dziwota bo to koszty i wysiłek.
 11. Uciec?

  Pewnie by znalazł sobie drugą ,,połówkę''
 12. Uciec?

  Jak się na necie ustawia 80zł/h (w pakiecie 2 spełnienia) a i jeszcze masz zamiar od czasu do czasu sprowadzać panów to rozwiązać tak można 2 sprawy w jednej a i jeszcze jakieś fajne pseudo np. Nadzieżda lub coś w te klimaty.
 13. Uciec?

  humorystycznie rzecz ujmując jeśli wyrwać to z kontekstu to wygląda jak zachęta Alfonsa to jednej ze swych ,,pracownic''
 14. wolałbym czegoś takiego nie spotkać na swojej drodze o ile uwielbiam kobiece nogi i wszystko z nimi związane to jak by na takim wieszaku położyła betony SP ze zżółkłymi, wyschniętymi, jebiącymi na pół budynki kopytami to miałbym co najwyżej do opowiadania na starość to co nasz Arcyforumowicz Stulejman o pani z banku torturującej odorem z kurwiązych w klimatyzowanym pomieszczeniu girów.
 15. Szkoda chłopa

  Nie wiem ja temu Panu bokserowi, ale ja bym się obraził.
×