Skocz do zawartości

Naprawiam swój błąd, witam zatem


Nekha

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy

W pierwszej kolejności wybaczcie że najpierw napisałem post a dopiero teraz się witam.

Ostatnio niekoniecznie nadążam za myślami i robię wszystko w odpowiedniej kolejności wiec i w tej kwestii było podobnie. Jednak już swoj błąd naprawiam.

Trafilem tu, bo mam wrażenie ze tkwię w związku od którego zbyt mocno uzależniłem się emocjonalnie i nie do końca wiem dokąd zmierzam. Forum śledziłem wcześniej bez zakładania konta by szukać historii podobnych do moich, a w końcu doszedłem do wniosku ze czas działać bezpośrednio.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, cieszy to że zastosowałeś się do regulaminu, dzięki temu mamy tutaj porządek. 

 

Miej na uwadze, że nie dostaniesz tutaj odpowiedzi i opinii zgodnych z tym czego oczekujesz. Bracia są raczej konkretni i dostajesz odpowiedzi na podstawie ich doświadczenia oraz wiedzy, czyli w dużej mierze szeroko pojętych schematów które działają w relacjach damsko-męskich.

 

Dla większości facetów wychowanych w nurcie Disneyowskich bajek to wielki szok i sam tak to odbierałem, także miej to też na uwadze. Z własnego doświadczenia wiem, żeby zrozumieć tekst trzeba poświęcić trochę czasu i tym sie nie zrażaj. Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.