Skocz do zawartości

Mike Mentzer I jego kontrowersyjny trening HIT


ManOfGod

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

chciałem się zapytać czy ktoś się zetknął z postacią i podejściem do treningu Mike Mentzera nie mylić z Mentzenem😀.

 

W skrócie facet siedział długo w branży i wygrał Mr. Olympia jednak promował mniejsza ilość treningów. Wszyscy trenowali codziennie on maksymalnie trzy razy,ale jego programy obejmują także treningi dwa razy w tygodniu i mają przynosić nawet lepsze efekty.

 

Typ znienawidzony przez środowisko i branżę od Arnodla poczynając.

 

Tutaj jakaś wrzutka,ale temat jest szerszy?

https://kompaktowytrening.pl/mike-mentzer-kompaktowy-trening-wymyslil-wczesniej/

 

Pytanie czy to podejście ma rację bytu czy to jakiś fake?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Powyżej masz dwa darmowe plany treningowe od zajebistego trenera, które możesz robić 2-3 razy w tygodniu - albo robisz w tygodniu A i B i masz 2 treningi, albo A, B, A i wtedy masz 3 sesje w tygodniu.

Ja wykonywałem każdy plan po 3 miesiące, 2 treningi w tygodniu i efekty były dobre. Masy na tym wielkiej nie zbudujesz, ale siła, kondycja, sprawność pójdą bardzo do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.