Skocz do zawartości

Wiza na okres...


Optimus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczcie mi jak to jest z tymi jełopami. Tłumaczenie jednemu ziomkowi o masie czerwonych flag a ten dalej swoje ale detale w tym aspekcie pominę chwilowo bo wymyślił że pannica z którą kręci z indonezji zapłaciła 3k dolców i ma wizę na trzy lata i przylatuje do niego i że ma papierów zdjęcia (oczywiście nie pokaże bo nie byłoby fer względem niej rzekomo) 

 

Z tego co czytałem nie ma takiego rodzaju wizy a tym bardziej że napisał że jest typu D bo jest ona do 180 dni. Więc albo kłamie albo ona robi go w babuku co już jest bardziej realne.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Optimus Prime said:

Z tego co czytałem nie ma takiego rodzaju wizy a tym bardziej że napisał że jest typu D bo jest ona do 180 dni. Więc albo kłamie albo ona robi go w babuku co już jest bardziej realne.

Napisać maila do urzędu migracyjnego, opisać sytuację ze specyfiką danego przypadku, przesłać odpowiedź ziomkowi. Jeśli dotrze to super, jeśli nie, to widocznie taka lekcja życiowa jest mu obecnie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.