Jump to content

Optimus Prime

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

Community Reputation

166 Świetna

1 Follower

About Optimus Prime

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Takie są fajne zębami można łatwiej ściągnąć
 2. Zależy czy cukierowi chodziło o wypierdolenie rezerwatu czy rezerwatek xD
 3. Które kłamią? Bo mi każda mówiła że wygląd ma znaczenie może nie na pierwszym miejscu ale ma I to spore. Więc w tej kwesti nic nie kłamały. Czy Ty byś chciał wieloryba? Bo ja nie. Zadbany każdy musi być. Proste. Za dużo internetów czy telewizji oglądacie gdzie tam pieprzą głupoty o ciepłym wnętrzu.
 4. Lubiłem kiedyś Tytusa od papcia. Mam w domu gdzieś jeszcze większość tomów od pierwszego i to w niemalże idealnym stanie. 97 lat to jednak godziwy wiek - niech spoczywa w spokoju.
 5. Wyobraź sobie taką sytuację. Ojciec bierze syna na karuzele, Karuzela się urywa kilka ładnych metrów nad ziemią syn zostaje kaleką. A potem żyli długo i nieszczęśliwie.
 6. Mógłbyś nakreślić nam w jaki sposób rozstanie przebiegło? To ona zerwała? Powiedziała... Nie pasujemy do siebie? To już nie to? Nie chce być z tobą? Zostańmy przyjaciółmi? To ma znaczenie w jaki sposób się rozstaliście i przypomnij sobie co wtedy czułeś gdy ci powiedziała pa. Myślała o tym że będzie Ci przykro? Że będziesz może miał doła? Że może będziesz płakał? Że będzie Ci ciężko? Że po prostu ci jej brak? I wyobraź sobie jak się czuła po zerwaniu. Czy była w takim stanie jak ty?
 7. Jak to jest że dzieciaki trzymają matki stronę? W jakim wieku są? Aa doczytem że młodsze nie dało się zmanipulować. Ps. Wierzę że się uda!!!
 8. Wiecie ludzie przymuszają dzieci do czegoś aaa ucz się będziesz lekarzem grał na fortepianie czy inne głupoty. Wymuszają coś a niekiedy sami nie robią nic w tym kierunku. Trzeba być idolem dla dziecka inspiracją i motywacją!! (a nie że sami sobie znajdą) Czyli samemu coś w tym kierunku robić a nie pierdolić. Spędzać czas z dzieckiem pomagać rozwijać pasje. Tego sądzę że jak wzorce są odpowiednie to i divka będzie nieszkodliwą zabawą. Mi wujo zamówił panienke fakt faktem jak miałem 20 lat... Na całą noc, Niezłą szprychę z aktualnymi badaniami abym to niczego nie z
 9. Końcówka w punkt @zuckerfrei masz medal. Tak samo jak słowo kurwa. Kiedyś nie było takie "straszne" jak teraz. Przykład fajny w grand torino jak przyprowadza chłopaka do fryzjera kolegi i jak powinien się zwracać. Może być wulgarnie ale z wyczuciem a nie używając wiązanek jak przygłup. Taka alegoria co do tego. Trzeba być męskim i seks nie powinien być cipowaty bo powinien znać jego smak i że nie jest jakiś wyjątkowy ale może być bardzo przyjemny i że oprócz niego są inne rzeczy równie ciekawe nie przesłaniające oczu.
 10. A skąd miał znać? To chyba wiadome że. Nie trzeba być nigdy tam. A jka był to mógł przed małżeństwem. Kiedyś nianie masturbowaly chłopców aby szli szybciej spać i nie było z tym problemu.
 11. Po to jest forum aby nie popełniać błędów po to jest rola ojca aby ich nie popełniać oraz stawiać czoła problemom. Pójście na kurwe dla słabo wychowanego dziecka może mieć złe skutki dla świadomego pozytywne.
 12. Racja. Panowie się tutaj boją konsekwencji. Brak silnej ojcowskiej ręki do podejmowania działań. W każdym działaniu jest ryzyko. Wieczny strach który jest w większości. Widziałem wpisu o dziecku w tych czasach że to zły pomysł... A kiedy dobre były czasy? Jakby tak każdy myślał to by Was nie było na świecie. RYZYKO zdrady, Śmierci wcześnej, Choroby i wielu inny przykrych zdarzeń zawsze istnieje. Trzeba być świadomym i nie pogrążać się w tym.
 13. No nie ja w wieku 18 wiele widziałem I bym nie zdradził ojca jeśli by mnie zabrał a to że zabrał nie znaczy że sam chodzi.
 14. Nieznane będzie kusiło a tak poznane w jakiś sposób "pod kontrolą" oczywiście jak chłopak nie ma zbyt dużego powodzenia itd. Bo ja już w wieku 15 lat pukałem. Rodzice zawsze mówili że jak mam wypić to w domu. Nawet pamiętam ojciec przyprowadził mi moją pannę bo biwakowała z koleżanką i zobaczyła że idzie do domu od wuja to poszła z nim. Była to 22 w nocy. Przed pójściem spać powiedział tylko "tylko nie zróbcie mi niespodzianki" oczywiście jej matka myślała dalej że biwakuje ona z koleżanką. Hehe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.