Jump to content

Optimus Prime

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,383
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,166 profile views

Optimus Prime's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

1.2k

Reputation

 1. Bawcie się dobrze i drapcie po jajkach dalej :D

 2. https://www.amazon.de/-/en/Sadhguru/dp/0812997794 Obadaj sobie Robin Dunbar: Człowiek Biografia Oraz Od zwierząt do Bogów od Juwal Noach Harari. (Drugie już tu polecałem)
 3. Napisałem "nie ma co się spinać" no ale gratuluję sposobu rozumowania i postępowania. Jako moderator to naprawdę motywujące, może faktycznie założyć trzeba jakąś grupę gdzie będzie się wstawiać tylko produktywne rzeczy na jakimś fejsunku czy coś. Pozdrawiam i wrzuć na luz bo emocje kipią.
 4. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/124890/biologia-przekonan Byłem ostro przekonywany do przeczytania tego i powiem że inne książki na liście oczekujących są odstawione chwilowo.
 5. To jest fakt, było trochę zlotów forumowych i parę fajnych znajomości czy relacji z kobietami nawiązało, niektóre są do tej pory. Imprezy naprawdę zacne, miło wspominam ten czas – sądzę, że nie ma co tęsknić za tym tylko spróbować się dostosować. Nawet tutaj poznałem jednego brata, a dość przypadkowo, bo graliśmy w kręgle, a ziomek na stoliku obok zostawił włączony telefon i zobaczyłem forum i tak się zaczęło. (Swoją drogą śmieję się do teraz, że siedział na forum na imprezce ze znajomymi). Co do tematu poznawania, warto próbować się wbijać na bankiety i inne tego typu rzeczy, gdzie skupiają się trochę wyższe klasy. Wtedy ciekawsze znajomości można wyhaczyć. Jakieś 15 lat temu znajomy ochroniarz mnie wpuszczał zza kulis i tak zacząłem się tym interesować jak poznawać ludzi odmiennych z innej półki w innych krajach, bo w PL, jednak koneksje jakieś tam były już „zrobione” dzięki rodzinie. Co do forum tutaj no cóż nie ma co się spinać że nabuzowani są i od razu atakują cię za odmienne zdanie. Jak tamten purytanin katol z którym po prostu skończyłem pisać. W mojej opinii szkoda tracić energię na tych co nie chcą tylko przeznaczyć ją na tych co jednak chcą. Co do przysiadania się do ludzi zależy to od tego jaka energia od drugiej osoby bije bo są takie że od razu chce się do nich przysiąść pogadać. Nie wiem w jakich pubach bywaliście ale ja w z Irlandzkim klimatem w Dojczach i kufle w całym pubie były razem tłuczone w sensie wzniesiony toast, za kobiety, za seks porządny, za zdrowie i za pieniądze i za wiele innych rzeczy. Aż przypomina się jeden toast gdzie pełno było kobiet i wszystkie (w sumie wszyscy) napici i ja wznoszę toast "za porządną orgię dzisiejszej nocy" gdzie panienki widać się mocno podkręciły. Warto być takim przebojowym pełnym pozytywnego nastawienia. na przykład raz ziomeczek podszedł do jakichś Azjatów na przystanku na początku się przestraszyli ale podszedłem i mówię nie męcz chłopaków bo cie zaraz zleją i tak zaczęła się gadka i razem z nimi wbiliśmy się na Polską dyskotekę gdzie ściągneli swoją grupę, gdzie parę sztuk panienek było więcej niż facetów także skorzystaliśmy na tym aż nadto. Gdzie ogólnie ta dyskoteka to jednak w mojej opinii (teraz) to taka mordownia ale tamtej nocy było naprawdę zajebiście. Mam miłe wspomnienia z jedną łanią 😉 i ogólnie chłopaki też dobre wariaty bo często się na balet z nimi szło w późniejszych okresach.
 6. Ja tam zawsze powtarzam że kobieta ma być słodkim dodatkiem i ewentualnie wizytówką a żeby nie splamiła jej to trzeba po prostu być czujnym przed doborem a najlepiej "pochodzić" z parę lat aby wyszło szydło z worka. Najważniejsza miłość to swoje JA i jeszcze raz Ja ! potem dzieci i ewentualnie kobieta a jak jesteś szczęśliwy to i reszta będzie przy tobie taka. Warto mieć cele nawet takie małe w postaci "a uzbieram sobie na coś fajnego" bądź "uzbieram kasy na konkretną inwestycję" aż do mocno większych celów. Bo warto celować w księżyc i nawet jak się w niego nie trafi to i tak pozostanie się pośród gwiazd.
 7. Ciekawa historyjka, gdzie jest za duża ilość wyboru i o to chodzi zwyczajnie. Sam gdy dostawałem sporo wiadomości na takich portalach to w 80% nie chciało mi się odpisywać. Gdy masz 100 kobiet do wyboru i niech będzie przedział od 4 do 10 w skali urody to powoli nie wiesz sam co wybrać. I czekasz na na tą 101... 102.
 8. To jest właśnie to. Ja wyczuwam kto wypisuje kocopoły, to jest forma przedstawienia się przed innymi anonimowo bez ryzyka weryfikacji. Dla podbudowania swojego ego ? Zabarwienia na różowo swojego zasranego życia ? Kto to wie 😉
 9. Jaka tam podmianka ? wspólni przodkowie nie tak dawno żyli przecież. Nie macie siły walczyć tylko narzekać więc trzeba z nich przykład brać i mówić jesteście rasistami. Zresztą sprawdź pochodzenie etniczne, najlepiej w paru źródłach. Coś czuję że okaże się że Tel Aviv to twoja stolica.
 10. Mogę Ci fajne numery podesłać 😛 powiedz tylko kontynent
 11. Syf się pojawią tylko wtedy gdy na to pozwalacie.
 12. Silniejsi zawsze wyjdą z wyścigu szczurów do tego drugiego etapu gdzie inni już nie gonią. Co do tego z czego się orientowałem (pomijam graficzki na internetach ) Związki małżeńskie na zachodzie gdzie jest czarna kobieta i biały mężczyzna są najstabilniejsze. Ps: tego jak pisałem w temacie o wirtualnych łowach. Warto atakować Afrykę i Azję (to drugie dla bardziej ogarniętych chyba że prowincje)
 13. Sądzę że dobra sesja zdjęciowa by odmieniła sporo i jak opcja alternatywy w postaci afrykanek bądź tych z innych nacji które też wysyłają masowo wiadomości. Wiadomo czego szukają i w mniejszym stopniu patrzą na wygląd. Po segregacji można coś fajnego złowić i odpowiednio ustawić pod siebie. Brązowe pokolenie ale od strony męskiej miałoby tarcze w postaci " bo jestem czarny ? " od męskiej bo większa szansa że będzie miało Polskie wartości. Także panowie do dzieła !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.