Jump to content

Optimus Prime

Starszy Użytkownik
 • Posts

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  10.00 PLN 

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,911 profile views

Optimus Prime's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

573

Reputation

 1. Ja bym dopisał plany c, d i y bo nigdy nie wiadomo co może się stać a warto być gotowym na to co wielu osobom się już stało w życiu.
 2. Oddać stery kobiecie no właśnie. Ilu to ja widzę maczo sraczo super rzeźba, książki, siłownia, treningi i magnetyzm charakteru, a jak już zdobyli, to co chcieli....... to zostają spaślakami bez aktywności, działań i marzeń. Też nie chciałbym, aby laska przestała marzyć i dawać mi wrażeń od lodzika po przebudzeniu. Czasem dobrego jedzonka. Czy innych aspektów, które mnie kręcą, jak chociażby to "zróbmy dzisiaj to"
 3. To jest jak energia od danego towarzystwa zależy jaki ty będziesz energetyczny w innym towarzystwie. Energię można wyssać od każdego kwestia jaką ty masz czy będziesz potrafił ją utrzymywać czy nie.
 4. Zamiast odkurzacza to jakaś mała Tajka w fajnym wdzianku sprzątaczki..... odkurzy i to jak odkurzacz z funkcją ssania: Nie tylko podłogę.
 5. Pisałem w nocy może tego. Chodzi mi o to że u popularnych osób zawsze znajdzie się negliż w sieci. Mój Ty megatronie. @Magos Dominus No zdarzają się himalajki. Ja tam raczej nigdy nie miałem problemu z kobietami bo czarodziejki z księżyca wysyłałem na marsa. Może to też a raczej na pewno jest ta dodatkowa opcja że sądzę że to mit jest. Ludzie zazwyczaj w relacjach gdy już coś zdobędą to najzwyczajniej na świecie przestają się starać o związek jak i o siebie. Przestają się rozwijać stają się leniwi i potem szukają nowości. W tym jest największy problem rozpadów związków. Bo leżeć na kanapie każdy może i oczekiwać ale czy to jest atrakcyjne?
 6. Gorzej jak posuwasz i pies Ci podejdzie i dupe liże. (Nie że tam ja to miałem - słyszałem)
 7. Celowy dział. Jeśli jednak moderacja uzna, że zły można przenieść go. W sumie trochę wyzwanie dla braci. Jak wiecie większość celebrytek czy aktorek zaraz pokazuje swoje ciało, gdzie się da, a taka Park Eun Bin nie ma nawet stroju nigdzie w bikini na plaży. Żeby zaraz nie było śmieszkowania, że szukam jej foty do trzepaka po prostu niech ktoś znajdzie mi takie. Kto wie może to ewenement 😉 znam Koreę troszkę „dosadniej” I sądzę, że tam klasa u kobiet (jak i u mojej), jednak jest dość wysoka. Co prawda odkrywanie ciała też tam jest, ale nawet takie coś jakoś nie jest „dziwkarskie”, jak na zachodzie. Przykład że jednak nie wszystko da się sprzedać za pieniądze i oklaski czy zachwyt. Chyba jedyna odważniejsza
 8. Ja mam czas telefonu 20 minut dziennie. Czuję się mega. Udaje mi się być i bez co jakiś dzień.
 9. Już to pisałem. Niech z was będzie dumny ON I gość w lustrze a reszta niech spieprza kleić pierogi.
 10. Sam mówiłem to kobietom. Na przykład to że mam rozchwiany emocjonalnie mózg. Jestem zły i że nie zasługują na mnie a i tak się pchały. Te same teksty słyszałem a zazwyczaj coś było na orbicie. Na szczęście zawsze wysyłałem kopę w rakiecie z napisem pocałuj mnie w dupę.
 11. Szukaj wszędzie ale bądź uważny i trzymaj ramę 😉
 12. Tylko wtedy rozwód w Hiszpanii a tam gorzej niż u nas czy się mylę? I Można przez Polski sąd? No chyba że się zabezpieczył
 13. Ja tam wprost na takich portalach mówiłem panienkom że spotykam się z innymi bo chce zobaczyć która jest w stanie mnie zauroczyć. Kobiety zawsze się dziwią że po prostu mowię prawdę obojętnie jaka by była. Taki to urok portalów każdy wybiera to co dla niego najlepsze. Skoro się umówiła z kimś jeszcze to po prostu szuka to co dla niej jest lepszą opcją. Więc szczerze dziwię się waszych reakcji. To co ma pisać z jednym i od razu wielka miłość od pierwszego klawisza ? Była szczera mogła ściemnić że nie może bo ją pieróg swędzi od solarki.
 14. Panowie pomysł na biznes. Hotel na godziny. Bądz parking a tam busy. Też na czas - Nie muszą nawet jeździć aby było przytulnie na fikołki
 15. Tego furczaka widziałem w podstawówce, babki pytałem co to za koliber a ta że nie wie o co chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.