Skocz do zawartości

Powiadomienia od forum


Rekomendowane odpowiedzi

Taka propozycja usprawnienia - powiadomienia do wszystkich w ważnych, technicznych sprawach. Administracja forum powinna mieć możliwość, a jeśli ma to z niej korzystać, do wysyłania powiadomień do wszystkich w ważnych sprawach, takich jak planowane aktualizacje silnika forum, planowane przerwy w dostawie usług, bądź rzeczy ważne dla forum jak sprawa zgłoszeń do moderacji.

 

Wpadłem na to kiedy ostatnio czytałem dział techniczny i pojawiły się tam rzeczy, o których nie miałem pojęcia, nie miałem a powinienem. W takich właśnie sprawach życzyłbym sobie otrzymać powiadomienie o takim czy innym temacie/wydarzeniu.

Nie chciałbym co tydzień dostawać powiadomień o nowych kredytach jak w aplikacji bankowej, ale jakbym dostał informacje, że jutro aktualizacja, albo, że nastąpiła istotna zmiana w regulaminie to bym jednak wolał wiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.