Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2604
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wrotycz last won the day on March 30

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

1419 Świetna

About wrotycz

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba złożyć kwiaty na grobie Kiszczaka, bo jego idea systemu dwupartyjnego (w zasadzie nie jego a Bolesława Piaseckiego @0:12:06) wygrała.
 2. @Aderix O jakiej opozycji mówisz? Bo jak masz na myśli PO, to oni żadną opozycją nie są.
 3. Koniec chłopa. Tyle. Co można więcej powiedzieć. A szkoda bo poczciwy i uczciwy był i miał za sobą jakiś elektorat. Teraz ci ludzie nie bardzo wiedzą gdzie pójść. Byle nie do PiSlamu.
 4. Jeśli chodzi o kolegów/koleżanki, to jest pewien problem - każdy ma jakichś kolegów/koleżanki. Ty też masz kolegów. Ona tez może mieć. To problematyczny argument. Sam się zastanawiam jak to ugryźć. Orbiterów mieć nie może. Jak chce, to na drzewo. Jeśli chce orbiterów i nie ważne czy mówi to wprost czy nie, to jest w zasadzie po ptokach. Z taką nic nie zrobisz. Jak to ujął @Ksanti ma przetrącony kręgosłup i ty go nigdy nie naprawisz. Nawet jak będziesz "światowej sławy chirurgiem". Cuda się zdarzają tylko w Biblii.
 5. Pamiętam jeszcze taki ping pong: Ale nie potrafię powiedzieć co było pierwsze, ten ping pong czy River Raid. W sumie jedno i drugie to już przedpotopowe dzieje.
 6. Nie wymyśliłbym takiego absurdu gdybym chciał. Jak bardzo trzeba mieć na*#&ane w głowie, żeby coś takiego wymyślić? A czy on byłby szczęśliwy wychowując cudze dziecko? Jeśli tak, to niech mówi za siebie, bo ja nie znam mężczyzny, który byłby szczęśliwy z takiego obrotu sprawy, a paru znam. Do tego ten cudak Rudak, to zawodowiec - ma 9k+ komentarzy na disqusie. To nie jest jakiś przypadkowy Jak Nowakowski, z Koziej Wólki. Z ciekawości, ciekawe ile mu płacą?
 7. Bezprawnik to dobra strona/portal ale nazywać to głównym ściekiem to przesada, wręcz nadużycie. To nie żaden mainstream tylko alternatywne medium. Na tzw. zachodzie mogłoby zostać okrzyknięte alt-right. Zarówno Wikipedia jak i RationalWiki zrównują alt-right z faszystami. Więc nie nazwałbym tego mainstream. Jednak Bezprawnik jest dość poczytny, dlatego to faktycznie dobrze, że wieści z frontu docierają do ludzi bo szczekaczki trąbią swoje cały czas.
 8. Nie dostosowują się. Mają swoje zasady i wg nich postępują. Równość wyników to ich ideologia, a wszystkie sposoby sprowadzają się do jednego - wszystkie chwyty dozwolone byleby osiągnąć cel. Zupełnie jak w Islamie - wszystko co pomaga w postępie Islamu jest dobre. -- ed: miała być "równość rezultatów" nie "wyników", tak się przynajmniej powszechnie tłumaczy "equality of outcome".
 9. Najlepiej to tłumaczy Oppressed Media: Po wysłuchaniu tego wykładu nie trzeba już nic więcej wiedzieć. Powaga. To jest wręcz kompendium, które tłumaczy jak i dlaczego oni grają razem do jednej bramki. Żeby nie zawierzać jednej jedynej opinii, można się podeprzeć opinią byłej muzułmanki (Ayaan Hirsi Ali): Davida Horovitza z The David Horowitz Freedom Center, który tłumaczy ideologiczne aspekty tego nieświętego sojuszu: Czy w końcu Bill Warner, który w 4 minuty tłumaczy wspólne cele i metody Lewicy i Islamu oraz, coś, czego nikt inny nie dostrzega, że gdy tylko sięgną po władzę odwrócą się przeciwko Lewactwu i je zniszczą. Tak się dokładnie stało w Iranie, gdzie 5 dni po rozpoczęciu rewolucji Chomeini rozprawił się z lewactwem, które mu pomogło przejąć władzę. Nawet, Ben Shapiro, zauważa wspólny cel obu ideologii:
 10. Z tego chleba mąki nie będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.