Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4716
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

wrotycz last won the day on March 30 2019

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

3200 Świetna

2 Followers

About wrotycz

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z okazji nowego, podsumowanie starego, już przeszłego 2020 roku.
 2. Sęk w tym, że to nie jest strona przeciwna - mylisz warstwę deklaratywną od operacyjnej. To, że PiS krzyczy jaka to PO/KO zła i że są ich wrogami ma się nijak do tego co robią. Kiedy chodzi o najważniejsze decyzje w sprawach państwa, także socjologiczne, społeczne, to idą ręka w rękę (i budują eurosocjalizm). Świeży przykład (jak najbardziej związany z tematem bo dotyczy głowy rodziny) - głosowanie w sprawie "ustawy antyprzemocowej": Za: PiS - wszyscy za (1 się wstrzymał), PO/KO - wszyscy za, Lewica - wszyscy za, PSL-Kukiz15 - wszyscy za Przeciw: Wolność Wstrzymali się Narodowcy
 3. To jest mieszanina wniosków z ich czynów i z deklaracji, a to jest różnica bo oni przecież deklarują jak największe wsparcie dla rodziny a tymczasem wszystko co robią służy jej rozpieprzeniu.
 4. I po imprezie. Panna Anna-Maria Jaromin z Katowic*. To ta, jakby ktoś nie rozpoznał (ja nie rozpoznałem). I też jestem zaskoczony. Ale cóż, z decyzją boskiego jury się nie dyskutuje. * SuperExpress wspaniałomyślnie podpisał Katowice do Beskidów. Górole się cieszą. Na pewno.
 5. A więc tak wyglądają kobiety, które podobają się kobietom...Szkoda, że nie ma drugiego, męskiego jury - można by porównać. Można by też porównać wyniki na jakichś "światowych konkursach".
 6. Co to za AMA kiedy nie ma (żadnych) odpowiedzi.
 7. Bo blond; włosy są cienkie a niekoniecznie rzadkie.
 8. Musisz wkleić, tekst chociaż, bo nie będę się rejestrował.
 9. Musze się zgodzić, że takie lekko "przeciętne", choć dałbym im więcej niż 5; tak 7-8. Ale miss to powinna być 9-10! Bez jaj. No i jedna rzecz - czemu one się nie uśmiechają? Nie mówię, że mają szczerzyć zęby ale się uśmiechać - to dodaje kobietom uroku. A te tu (poza paroma wyjątkami) to chyba myślą że jak będą sukowate to wypadną lepiej. A to błąd, wielbłąd.
 10. Jasne. widział ty kiedy mahometanina? Myślisz, że oni mają problem z podejściem do jakiejś lokalnej panny na zachodzie ojropy? A lobby feministyczne fch! Źródło poproszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.