Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,012
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

wrotycz last won the day on March 30 2019

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

5,344 Świetna

3 Followers

About wrotycz

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zero zaskoczenia. Dane z bezcennego Izraela, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych to okazja już od dawna. -- a tu powiązane z polskiego podwórka: Niedzielski nie dowierza, że choruje tylu zaszczepionych. „Sprawdzamy, czy szczepienie faktycznie miało miejsce” - Szczepionki nie działają - „To nie byli prawdziwi zaszczepieni!” To coś przypomina: - Komunizm nie działa - „To nie był prawdziwy komunizm!”
 2. Pokaż mi suche dane, okresu dlaczego niż 2 tygodnie, to porozmawiamy. Ja mam uwierzyć, że w "zaszczepionych" rejonach umiera 5 razy mniej niz w niezaszczepionych? Jeśliby to przeliczyć na nieszczepów to by pewnie wyszli razy 50, bo np.różnica między oświęcimskim a gorlickim jest 17%. Żeby to była prawda to w Oświęcimiu musiałoby być z 90% wyszczepień a w Gorlicach 10%. Pokaż mi dane i metodologię to pogadamy. Zobaczymy co fachofcy z tego medium, które to wysmażyło, upichcili. Co i jak.
 3. Czy ktoś ma blisko do punktu krwiodawstwa i może pójść oddać krew jako zaszczypiony? Można się wycofać, zmienić zdanie itd. Chodzi tylko o sprawdzenie czy można oddawać krew po szczypionce.
 4. Ph.d to doktor nauk. Tu akurat medycznych. Nie żadnych humanistycznych. Humaniści to największa zakała ludzkości. Luter był i nazywał siebie humanistą. Rozpętał pierwszą, największą i najbardziej krwawą (do 1917) rewolucję w nowożytnej historii.
 5. Jakieś źródło bo mi wyskakuje sprzed 6 miesięcy.
 6. Dopiero jak nie będzie czego włożyć do gara, to sprawy ruszą z miejsca. Do tego czasu czeka nas powolne tonięcie.
 7. Przecież napisał, że jest zdalny.
 8. Tia... i spółka matka wcale nie korzysta ze zbiorów spółki córki... To taka nowoczesna rodzinka co nie ma wspólnych zainteresowań i się ze sobą nie spotyka.
 9. To jest po to żeby zastraszyć ludzi. Ilu ich wsadzą do tych więzień? Tysiąc, dwa tysiące, dwadzieścia pięć tysięcy? W 25-milionowym kraju. To wciąż jest mniej niż promil. Nie są w stanie wszystkich zamknąć, to nie Korea Północna, z milionową armią (na, nomen omen, 25+ milionów ludzi). Oni nie są w stanie utrzymać kraju w bolszewickim rygorze własnymi rękami/siłami, dlatego potrzebują pomocy proli. Bez wystraszonych, "bogo"bojnych, posłusznych proli zarząd nie jest w stanie zrobić nic. Zarząd może wprowadzić swoje "reformy" tylko i wyłącznie rękami proli. Bez ich pomocy to się zawa
 10. A propos sukcesu "pucybuta" Gatesa i równego startu w życiu. Ten gość nie był biedny jak rzucał Harvard. Przeciwnie, jego tatuś miał sporo kasy. Takie tam bajki o self-made milion/miliarderach.
 11. Czyli artykuł sponsorowany przez komendanta policji. Spadł z rowerka.
 12. Ktoś zna podstawę prawną umożliwiającą im skuteczne wlepianie mandatów czy to znowu jest kolejny "artykuł sponsorowany"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.