Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4274
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wrotycz last won the day on March 30 2019

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

2800 Świetna

1 Follower

About wrotycz

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. -- Ładna mi garstka. Myślałby kto, że Czesi taki wystraszony naród Najwyraźniej dobre maniery i pokojowe protesty, takie jak ten: nie zdały egzaminu. Rząd nie zrozumiał i dlatego sięgnęli po bardziej przekonujące argumenty. Czesi, w pokojowych demonstracjach mają doświadczenie. Tu ich było 250 tysięcy (sic!). I co? I nic. Dlatego, skoro to doświadczenie im mówi, że pokojowo = nieskutecznie sięgnęli po bardziej bezpośrednie metody. W ogóle to mają nawet strone: plandemie.cz. Mają tam też parę fajnych dokumentów (PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT 1. ČÁST] /można użyć tłumacza/) i analizę europejskich statystyk COVID-19 - naprawdę świetna pozycja.
 2. No to jak? Po służbie był, czy na służbie? To akurat się nadaje do tematu: lub do tematu Mam nadzieję, że ten chłopak ich pozwie o naruszenie nietykalności i wygra. Jeśli założy zrzutkę to mu się dorzucę, więcej mu pomóc nie mogę, poza nagłośnieniem sprawy. Jeden wniosek z tego wysnuwam: 1. jeśli to cywile to przekaz jaki dają w tym przedstawieniu jest taki: Patrzcie co się z wami stanie jak nie będziecie nosić maseczki. 2. Jeśli to byli policjanci to przekaz jest taki: Patrzcie co się z wami stanie jak nie będziecie nosić maseczki. 3. Jeśli to byli ormowcy, po służbie: to patrz punkt 2. A może 1. Już sam nie wiem...
 3. Być może ze swoimi dziećmi, których nie mam, bo na pewno nie z seniorami. Moje doświadczenia z nimi, i nie mówię tylko o rodzicach a o wszystkich starszych w mojej rodzinie i nie tylko, są jednostronne, jednoznaczne i jednobrzmiące - oni mają swoją rację a ty młody masz się słuchać starszych. Co sprowadza się do tego co ktoś tu zauważył - starsi ludzie mają swoje przyzwyczajenia i przychodzą do sklepów kiedy im pasuje a nie kiedy są "godziny dla seniorów". Nikt ich nie będzie pouczał jak mają żyć. Ich nie można przekonać, to strata czasu, można ich natomiast nastraszyć i to właśnie robią telewizyjne wiadomości, niezależnie czy TVPiS czy TVPO czy tam N, jak zwał, tak zwał. To jedyne co działa.I jak widać na załączonym obrazku działa świetnie, zgodnie z "telewizyjnym" planem.
 4. Jeśli masz bliską dla ciebie babcię, dziadka to znajdziesz czas Może jeszcze gdybym z nimi mieszkał, to może ale nie mieszkam i nie mam czasu jechać godzinę w jedną stronę tylko po to żeby posłuchać jaki jestem taki, siaki i owaki. Mógłbym to skwitować tak: a jaki przykład dali mi moi rodzice? To działa w dwie strony.
 5. To prawda, tylko, że polska policja AD 2020 nie chroni obywateli przed bandytami tylko bandytów na stołkach przed obywatelami.
 6. Proszę o jedno, przestańcie już cytować kolejnych "ekspertów", którzy wiedzą jak szkodliwy jest korona(ś)wirus. To już było tyle razy wałkowane, że już się odechciewa. Nie jest groźniejszy od grypy i tyle. Cześć pieśni. Szkoda czasu na dywagacje na temat tego co już zostało 100 razy powiedziane. Zastanówcie się co się wyrabia, bo to jest ważne. To są podobno policjanci. Zachowują się raczej jak dresiarze niż jak policjanci. Jeśli to są dresiarze, to oto mamy realny efekt napuszczania ludzi na siebie przez telewizor. Jeśli to są policjanci, to widomy znak, że PiS nie cofnie się przed niczym.
 7. Przyjmowanie kadr "po taniości" z jedynie dostępnych "odpadów", to nie jest jedyny ani najważniejszy powód, dla którego Policja jaka jest, każdy widzi. Największym problemem jest jej upolitycznienie i post/komunistyczna "mentalność rodem z Łubianki". (Sierżant Kamil Całek - w akcie protestu odchodzi z Policji... ) Jeśli policjant dochodzi do takich wniosków to nie jest dobrze. I jeszcze do tego, gdy policjant stwierdza, że znakomita większość się z tym nie zgadza ale wciąż robi co im każą, to cóż ja mogę na ten temat powiedzieć...
 8. Nie pod okupacją a pod rządami, rządami lewicy. Lewica, swoimi zwyczajowymi metodami chce dorwać się do władzy obiecując cuda na kiju amatorom cudzego a jak już przejmie władzę to będzie jak zwykle.
 9. Ciężko znaleźć jakiekolwiek argumenty za kiedy się czyta takie wieści: Policja w awangardzie koronaterroru. Ostatniej doby tysiące mandatów i wniosków do sądu za brak maseczki
 10. Odp: A my lekarze wiemy jak sobie z tym poradzić... Akurat! Gdzie są matki polki gdy dzieje się taka niesprawiedliwość i krzywda dziecku?!
 11. Chodziło mi o Jarosława. Nie każdy sławny polityk, który w sieci ma "żydowską teczkę" faktycznie jest żydem. Proponuję załóż wątek bo jak nie to ja to zrobię.
 12. A jakże by inaczej. Jak ukryjesz monitoring żeby pani, która tam w tym momencie mieszka, go nie znalazła?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.