Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2818
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wrotycz last won the day on March 30

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

1594 Świetna

About wrotycz

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Silniejszą fizycznie. To zależy, których murzynów masz na myśli. Jeśli bantu to tak, reszta wcale niekoniecznie. Afryka jest bardziej zróżnicowana genetycznie niż cała reszta świata razem wzięta. Takie stwierdzenie to generalizacja nie do końca mająca odbicie w faktach. (Study Finds Africans More Genetically Diverse Than Other Populations) 2. Psychicznie. Nie. To, że ktoś ma rozdartą japę, nie znaczy, że jest silny psychicznie. Psychopaci też są "silni psychicznie" a nie masz pojęcia jak łatwo takiego wyprowadzić z równowagi. 3. Bardziej agresywną, tak, ale to nie jest kwestia rozumu, w sensie rozsądku tylko kultury i wychowania. Bantu kolonizują Afrykę od 1500 lat, są agresywni. Subsaharyjscy mieszkańcy Afryki to muzułmanie, oni kolonizują świat od 1400+ lat, są agresywni. To akurat prawda ale nie wszyscy Afrykanie są tacy sami. To najbardziej zróżnicowany genetycznie kontynent. A to co widzisz na zachodzie to tylko wycinek pewnej całości. Tak jak "uchodźcy" z Bliskiego Wschodu tak i z Afryki to nie są kobiety ani dzieci tylko młodzi mężczyźni. Najeźdźcy zawsze byli agresywni, niezależnie od koloru skóry. 4. Trochę? Prof. Philippe Rushton - "Latest Research on Race"
 2. Nie tylko w Polsce. Dziś widziałem jak pan "przylutował" takie kolanko rynny za pomocą silikonu. Przy pierwszym lepszym deszczu to się rozpadnie. Fachowa robota. Tak, że nie tylko w Polsce. Prawda. Nie. Pośpiech, napięcie i inne tego typu szmery, bajery nie mają nic do rzeczy - w większości to postkolonialna mentalność. Cieszę się, że ktoś to powiedział. Podpisujcie umowy, jak nie chce podpisać znaczy ma coś na sumieniu, jak mówi coś w stylu "Nie ufa mi pan/i?", to odpowiadajcie "To jest właśnie dowód zaufania, zabezpiecza pana i mnie. Prawdziwy fachowiec się cieszy z takiej umowy".
 3. By w to uwierzyć trzeba się do szczętu wyzbyć zdrowego rozsądku. Jest przecież rzeczą oczywistą, że jeśli się komuś pozwoli bezkarnie ukraść pierwszy milion, to złodziej bynajmniej nie stanie się nagle przestrzegającym prawa i reguł biznesmenem typu zachodniego, nie zabierze się ot tak, li tylko z racji wewnętrznej prawości, do ciężkiej i niepewnej w skutkach uczciwej pracy, tylko rozzuchwalony bezkarnością zechce w następnym ruchu ukraść dziesię milionów, potem sto, wreszcie miliard. Dlatego odcięcie od PRL jest wymogiem nie tylko moralnym, nie tylko kwestią abstrakcyjnie pojmowanej sprawiedliwości dziejowej. Jest sprawą jak najbardziej praktyczną. Polecam "Myśli nowoczesnego endeka" Ziemkiewicza zanim się zacznie opowiadać tego typu bajki drogi @PewnySiebie.
 4. Przeczytałem większe fragmenty, być może całość, i choć to było dawno to mam tylko tyle do powiedzenia: zołza - crème de la crème kobiecej manipulacji.
 5. To jest śmieszne tylko dla kogoś kto nie ma pojęcia co to jest program. Rozumiem, że to 99% społeczeństwa ale to co tu jest to jest raczej smutne niż śmieszne. Widać propaganda się pcha wszędzie. Prawdopodobnie ci tzw. pracodawcy LKHT nie mają rąk do pracy i próbują na wszelkie sposoby zdobyć wyznawców. Tak mi to wygląda.
 6. Weź mi @Bullitt wytłumacz co ma tytuł do treści?
 7. Jaki stary taki głupi :-)) Przed zabawą z karbidem powinien najpierw obejrzeć film instruktażowy.
 8. Czy komuś się udało coś rzeczywistego przyciągnąć?
 9. Sugerujesz, że Lech był prawoskrętny? Przypominam, że ani Lech ani Jarosław są lewoskrętni, a przynajmniej socjalistyczni. Niestosowność etykiet prawicy-lewicy do naszej sytuacji widać gołym okiem.Dlaczego Jan Olszewski, wychowanek tradycji PPS albo śp Lech Kaczyński, doktor prawa pracy i wieloletni wiceprzewodniczący związku zawodowego "Solidarność", traktujący pojęcie sprawiedliwości społecznej ze śmiertelną powagą, jeśli nie nabożeństwem nazwani zostali liderami "prawicy", a Leszek Miller czy Aleksander Kwaśniewski, patronujący oligarchom i promujący korzystne dla nich ustawy podatkowe - "lewicy"? Przecież to nie ma za grosz sensu. ( za Ziemkiewiczem "Myśli nowoczesnego endeka")
 10. Raczej silny gen niewolniczy, To nieprawda. To kwestia kultury, mentalności, dokładniej postkolonialnej mentalności i postkolonialnego porządku w państwie. Nie jesteśmy wcale wyjątkowi w tej kwestii. Wszystkie kraje postkolonialone tak miały, mają i bedą miały. Mentalność Polska vs. USA (to uproszczenie, wszystkich zmiennych w modelu nie da się uwzględnić ale rzetelne, zgodne z rzeczywistością)
 11. Mnie ciekawi czy będzie jeszcze czy rządzić za 10 lat.
 12. Podnoszenie płacy minimalnej to generowanie inflacji. Z definicji - wyższa podaż pieniądza wywoła spadek jego wartości, ceny pójdą w górę i dogonią wypłaty w 0 koma nic. Najnowszy przykład z Boliwii - z opowieści mojej rodziny, nazwijmy ją ciotką. Prezydent Evo Morales nakazał pracodawcom wypłacać na koniec roku potrójną pensję. Pracodawcy oburzyli się, ostrzegali przed bankructwami, jakoś dali radę. Tyle, że ceny wzrosły i cały ten nadmiar kasy zginął w wyższych cenach płaconych codziennie przez konsumentów. To dość oczywiste - odgórne zmuszenie pracodawców do podniesienia wypłat o 1/6 (dwie dodatkowe pensje) spowodowało, że podnieśli ceny, żeby wyrównać sobie wzrost kosztów. I tak to świąteczna radość przeciętnego Gonzaleza skończyła się równie szybko co się zaczęła. Tego typu programów rozdawniczych oczywiście było więcej a ludzie jak najbardziej chwalili prezydenta za te gesty. Teraz już go nie chcą ale nie ma tak lekko, teraz to on nie chce odejść. Zmienił prawo tak by móc być wybieranym wiecznie (były tylko dwie możliwe kadencje), zabronił manifestacji i stał się nietykalny. I nie potrzebował na to 20 lat jak w Wenezueli a 10. Jak widać świat dziś porusza się w szybkim tempie i efekty projektu Wenezuela+ autorstwa naszej ukochanej partii zobaczymy szybciej niż nam się śniło.
 13. No i trzymają, w Anglii, największej pralni brudnych pieniędzy na świecie. Szwajcaria nie jest niezastąpiona.
 14. Bo to nie jest dobra wiadomość, bo celem socjalizmu jest komunizm. Wybitny teoretyk i praktyk socjalizmu Włodzimierz Lenin wyjaśniał to ponad sto lat temu. Kiedy już osiągniemy socjalizm, a jesteśmy blisko pójdziemy prosto do komunizmu. Tym razem dobrowolnie i większość temu przyklaśnie bo zamordyzm się wierze podoba bo wiara myśli, że jak potrafisz dać w mordę to jesteś silny i godny zaufania. Ekonomicznie socjal się skończy jak w Wenezueli, a politycznie jak w ZSRR/Korei Północnej. Dlatego "niestety".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.