Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  8,010
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

wrotycz last won the day on March 19

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

8,570 Świetna

4 Followers

About wrotycz

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gen Skrzypczak. Fachowiec nad fachofce.
 2. Ale do głowy jej nie przyjdzie się zastanowić, że sama jest jedną z nich.
 3. U góry bojówka judeoukraińska, u dołu rosyjska lub zachodniojewropejska (raczej). Czego nie rozumiesz?
 4. Redaktor naczelna Russia Today Margarita Simonian poinformowała, że do jej biura wysłano - zaadresowaną na nią - "paczkę ze śladami materiałów wybuchowych". Po sprawdzeniu przesyłki okazało się, że była to zabawka erotyczna z Hongkongu. Tak się zastanawiam czy ktoś że zrobił z niej jaja czy zapomniała co zamówiła?
 5. Wujek spisywał te interpretacje wykonywane przez zaprzyjaźnionych z nim kabalistów. Był pasjonatem ezoteryki i kabały, aktywnie działał w tych kręgach zarówno w okresie 20-lecia międzywojennego, jak też w okresie II wojny światowej. Historia na najwyżej sto lat, wobec mógł to być klaun. Nie był to jednak komik. Nikt takiego zawodu wtedy nie uznawał.
 6. Mam taką sprawę, i nie umiem jej znaleźć. A miało to być takie proste. Nie jest. Tu taka inna sprawa, interesująca wszystkich kierowców ale ma sygnaturę (sygn. akt VII W 123/23 RSOW-8481/22) (@0:10:00). Tak samo nie działa. Na żadnej z tych (poniższych) stron to nie działa. Portal Orzeczeń Sądów Powszechnych Portal orzeczeń / Sądy w internecie Wyszukiwarka orzeczeń - System Analizy Orzeczeń Sądowych - SAOS Jak to się, w ogóle robi?
 7. Ot taka ciekawostka*: Prawdziwym szokiem dla mnie jest specjalna wojenna operacja na Ukrainie. Albowiem z zasłyszanych w dzieciństwie przepowiedni Nostradamusa wynikało, że dojście do władzy na Wschodzie krwawego klauna będzie kontynuacją II wojny światowej! Wojny, w której miejscowy, mlaskający karzeł będzie spiritus movens jej kontynuacji. Jej orędownikiem. Brzmi znajomo. Sto lat temu nie było słowa "komik", było natomiast słowo klaun. A kim był z zawodu obecny prezydent państwa na wschodzie? Czy to ma sens czy nie, pozostwię ocenie czytelników, natomiast roszczę so
 8. Freudowska pomyłka Oj tam, oj tam...
 9. Raczej nie. Czego nie rozumiesz w metaforze? Może wróć się do szkoły, przeczytaj nowy Testament - tam jest pełno metafor. Zrozumiesz na czym figura polega.
 10. Była premier. Przegrała wybory i najwyraźniej uznała, że już nie musi odstawiać szopki z małżeństwem. Teraz będzie mogła się wozić gdzie i z kim chce. Zważywszy, że wygląda to tak jakby odstawiła chłopa do friendzone'a to tak to oceniam.
 11. Nie ma co kobiety bronić. Ma dowód, jest dorosła i świadoma więc odpowiada za siebie i za swoje czyny. Pozwoliła ojczymowi maltretować swoje dziecko. Zrobiła to świadomie. Może go nawet namawiała. Tego nie wiemy ale możemy wnioskować. Dla mnie to Lady Makbet. A Lady Makbet zawsze była dla mnie gorsza, podlejsza i bardziej perfidna od męża.
 12. Otóż państwo i społeczeństwo nie zawiodło. Oto kilka faktów: - 5 zawiadomień MOPSu do sądu rodzinnego o przemocy w rodzinie,znęcaniu się fizycznym,psychicznym i zaniedbaniu. - Zawiadomienie o podejrzeniach siostry i ojca do kuratora sądowego,że dzieci są głodzone, przypalane papierosami. - 3 ucieczki 8 letniego Kamila z domu Wychodzą na jaw szczegóły sprawy. Częstochowski MOPS pięciokrotnie informował sąd o przemocy wobec Kamila. Dziecko i jego matka mieli założone niebieskie karty. Wolny sąd za każdym razem oddalał zawiadomienia, nie dopatrując się ewidentnej przem
 13. Kabaret corona? To trzeba było dać osobno. Jak to dajesz pod wpisem dotyczącym X, znaczy tyczy X.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.