Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,423
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

wrotycz last won the day on March 30 2019

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

4,282 Świetna

3 Followers

About wrotycz

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolejny propagandowy, totalniacki artykuł. Choć, nie tracę nadziei, może są też tacy, którzy wolą stracić władzę, niż narazić obywateli na śmierć lub cierpienie z powodu chorób, których nie będzie gdzie leczyć, bo szpitale się zatkają od niezaszczepionych na covid. Albo na utratę pracy z powodu totalnego lockdownu, który grozi, jeżeli niezaszczepionych pozostanie zbyt wielu. Czyli, też mi zaskoczenie, "zatkanie" służby zdrowia to wina, uwaga, niezaszczepionych. Sęk w tym, że wg cytowanych tu izraelskich danych to zaszczepieni są częściej hospitalizowani i zgodnie z logi
 2. Mieszasz biurokrację z korporacją. To nie jest to samo. Jak sam zauważyłeś wykorzystują elementy korporacyjne, że względu na podobny charakter pracy ale to wciąż nie to samo. Biurokracja jest of kontrolowania petentów a korporacja od kontrolowania swoich pracowników. Różnica jest zasadnicza. Twoje wychodzenie o 16 kontra 14 godzin twojej dziewczyny to kolejna zadania różnica. Tak samo ścieżka na szczyt - w korporacji najlepszy we wpisaniu się pi szczeblach drabiny nie tylko na szansę ale dochodzi na szczyt, w w biurokracji kask nie jesteś pomazańcem, żadna siła kom
 3. No i wyszło szydło z wora. Masz rację. Dyskusja na takim poziomie, faktycznie jest bez sensu. Moja wina, biję się w piersi. Jak mogłem wątpić w szczerość intencji.
 4. Rozumiem Pana kolegę, jakoś trzeba zarabiać. #60groszyzawpis nie jest za darmo.
 5. Korporacja, jako podmiot jest istotą psychpatyczną. Nie wszystkie. Tak działają tylko relacje psychpatyczne. -- Corporation as Psychopath DOI: 10.1007/978-3-642-28036-8_128 The Corporate Psychopath (FBI)
 6. Czyli nie masz. Możecie sobie z kolegą ręce podać. Zwykły atak na osobę... Jw. Szkoda tego komentować, a miałem Cię za rozsądnego.
 7. Bawisz się w kolegę? Masz dowody? Nawet pośrednie? Że zrobili coś totalniackiego, zagłosowali za socjalizmem?
 8. Precedens. Wybiją jedną cegłę, potem drugą, trzecią a potem już cały mur poleci. Zmuszą, jednych, potem drugich, i trzecich, i zanim się obejrzysz wszystkich. Za szczepionką pójdzie paszport, oczywiście cyfrowy, potem cyfrowy portfel i tak dalej. Strach nie jest wytłumaczeniem, nie jest celem. Jest środkiem do celu. Celem jest kontrola.
 9. O Indiach i indyjskim wariacie, znaczy wariancie, który teraz nazywa się "delta", już tu pisaliśmy. Polecam wrócić do źródeł.
 10. Powiedział to 11 miesięcy temu... Do większości dalej nie dociera.
 11. Napisz im, ktokolwiek ma blisko, na tym plakacie, że 1-go sierpnia jest rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego i jakby mieli rigcz to by nie robili tego w taki dzień.
 12. Zebrała 9 milionów podpisów pod petycją do kongresu ws przyjęcia Polski do NATO. Problem w tym, że polonia jest przesiąknięta agenturą od czasów komuny i nic się w tej sprawie nie zmieniło, a największy konkutent - lobby żydowskie w Stanach - cały czas działa, i to niejednokrotnie z terenu Polski żeby to utrzymać i Polonię dyskredytować i niszczyć.
 13. Albo to byli tak straszne, że aż horror albo jesteś nadopiekuńczy i chcesz żeby wszyscy tacy byli. Opis sugeruję to pierwsze ale możesz nieco mniej dziennikarsko (czyt. sensacyjnie) a nieco bardziej obiektywnie?
 14. No to ja powiem coś, co umyśliłem jeszcze w czasie wędrówki ludów zwanej "falą uchodźców". Jak patrzę kogo oni nam tu stręczą, komu chcą naszą ziemię dać, to jednak wolę żeby to byli moi potomkowie a nie ich. Dokładnie to samo na zastosowanie dziś, w przypadku kreatur, które ten cyrk napędzają. Z punktu widzenia ewolucji, lepiej jeśli będą to ludzie uczciwi. Bo Ci tutaj, to najpierw zniszczą wszystko a potem sami zdechną, bo nie będzie komu na nich robić. To drugie mnie akurat nie boli natomiast to pierwsze dotyczy mnie bezpośrednio i nigdzie nie jest napisane, ż
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.