Jump to content

wrotycz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

wrotycz last won the day on March 18

wrotycz had the most liked content!

Community Reputation

7,095 Świetna

3 Followers

About wrotycz

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się z uwagami, które dowodzą, że nasi umiłowani przywódcy wiedzą co robią i robią to świadomie ale znów mały kamyk wypadł w tryby tej argumentacji. Pan prezes Kaczyński powiedział na spotkaniu w Oleśnicy iż mianowicie „nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych niż ja”. Nie podejmuję się tego skomentować bo to przekracza moje możliwości.
 2. Niekoniecznie do mniejszych a do bardziej chętnych i o niższym statusie. Panie w Polsce mają bardzo wysoki status, oczywiście tylko postrzegany, tylko w swoich głowach, ale to efektywnie niczego nie zmienia bo efekt jest ten sam.
 3. Zacznijmy od bmw. Jest jeszcze zakaz zatrzymywania się i postoju na tej drodze (@0:00:12), który kierowca złamał (nie było pieszych na przejściu więc nie mów, że się zatrzymał żeby przepuścić pieszych). Zatrzymał się bez powodu na zakazie. To jest wykroczenie. Stwarza w ten sposób niebezpieczeństwo. To już można uznać za przestępstwo. Może warto się też zastanowić dlaczego inni, tu i na innych "forach" też spotykają takich policjantów. To ty tak powiedziałeś. Sęk w tym, że doświadczenia innych są inne i nawet jeśli tacy himalaiś
 4. O czyn ty gadasz? Ja mam w de czy okno mnie lubią a i ich lubić nie muszę. Nie za to im płacę. Dlaczego miałbym się spoufalać ze swoim pracownikiem? Place im za pilnowanie porządku a oni tymczasem zajmują się generowaniem mandatów łamiąc przy tym nie tylko prawo ale też i umowę. Za to powinna być kara, a jest? Punktu widzenia logiki, i skutków nie ma żadnej różnicy. Tak czy siak biorą premie za nielegalne i niemoralne wymuszanie mandatów. Skoro kierowca białej Alfy popełnił przestępstwo wyprzedzając przed przejściem , niezależnie od jego tłumacz
 5. W sumie to prawda. Przecież nie będą nukować szczerych pól tylko wielkie miasta. Jak ktoś mieszka na zadupiu to mu nikt bombki (A) na łeb nie spuści.
 6. Taka jak między kapo, a więźniem obozu pracy. Pierwszy dostanie dodatkowe żarcie do tego, co i tak ma. Drugiemu zabiorą z tego, co i tak rzadko wystarczało. Nie. Nie ma żadnej różnicy. Logika na poziomie 2 klasy szkoły średniej. Chyba nie miałeś do czynienia z policją. Ja miałem. W ciągu ostatnich dwóch i pół roku nawet częściej i mogę doświadczalnie stwierdzić, że nie są po tej samej stronie. A jeżeli tacy istnieją to ja ich nie spotkałem. I mogę dać dziesiątki dowodów innych ludzi na potwierdzenie mojej tezy. Czyli "le
 7. Post. Nie dieta a post. Jest kilka tematów na forum. Post ma tę zaletę, że nie powoduje jojo a po poście jeszcze tydzień, dwa chce mniej jeść i jest się sytym szybciej. Do tego leczy z wielu chorób przemiany materii i jeszcze wypieku innych. Jest więcej zalet postu ale to sobie doczytasz.
 8. Gdyby on myślał zanim coś palnie to byś się nigdy nie dowiedział o lasce robionej amerykanom itd., itp. Tak, że trzeba docenić szczerość Radosława i mu za nią podziękować. Przynajmniej wiemy co w PO/KO piszczy.
 9. Bez paniki i bez pośpiechu - naczelnik państwa mówił o tym już 6 lat temu.
 10. To akurat na poważnie - jesteś tego pewien? Z tego co dawno temu rozmawiałem, to nie tyle dostają premię za "normę", co dostają po dupie za brak wyrobienia "normy" No i czym to się różni? Jaka jest różnica między dostaniesz premię jak wykonasz normę a nie dostaniesz premii jak nie wykonasz normy? -- Skąd migacze? Standardowo przy zatrzymaniu, zapala się czerwone światło stopu Chodziło mi o to, że to że się zatrzymał mogli oznaczać dokładnie to - że się zatrzymał. Ciężarowcy nie mają w zwyczaju używać kierunkowskazów.
 11. Cui prodest scelus, is fecit. Należy się zastanowić kto na tym zyskał i wtedy się okaże kto to zrobił. Ukraińcom akurat to na rękę. Oni nie cierpią, Ruskim nie wpada złoto do sakwy, czyli dobrze, Niemcy nie mają gazu, co może ich skłonić do pomocy Ukrainie, szczególnie jeśli się to zawali na Ruskich, czyli też dobrze. Same plusy. Amerykanie sa tak samo podejrzani. Z tych samych powodów. Do tego pognębiliby Niemcy, swojego największego konkurenta w UE. Znowu same plusy. Rosja nie ma w tym interesu, tym bardziej, że jest pierwszą podejrzaną.
 12. Co do policji, zgodnie z tematem wątku, zdania nie zmienię. Policja się zachowuje jak Ci testerzy, którzy dostają premie za znalezienie uszkodzeń. Policjanci dostają premie za wlepianie mandatów. I co myślicie będą robić? Pilnować porządku czy lepić mandaty?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.